راهنمای لغو عضویت از خبرنامه عصرعلم

عضویت در خبرنامه عصرعلم رایگان است و تنها با وارد کردن پست الکترونیک خود میتوانید مطالب جدید منتشر شده در سایت را در ایمیل خود دریافت و از طریق تلفن همراه، تبلت و یا رایانه شخصی مشاهده کنید. با این حال ممکن است شما به هر دلیلی تمایل به ادامه ی دریافت مطالب سایت را نداشته باشید و بخواهید عضویت خود در خبرنامه عصرعلم را لغو نمایید.

شما در هر زمان میتوانید عضویت خود را لغو کنید، برای این منظور کافی است مراحل زیر را انجام دهید:

1 گشودن یکی از ایمیلهای دریافتی از خبرنامه

در انتهای هر ایمیل که از طریق خبرنامه برای شما ارسال میشود، یک لینک با عنوان “Unsubscribe Now” قرار دارد.

لینک لغو عضویت

بر روی عبارت “unsubscribe now” که در انتهای ایمیل ارسالی نمایش داده شده است کلیک کنید تا به مرحله ی بعدی هدایت شوید. در صورتی که هیچ ایمیلی از خبرنامه ی عصرعلم ندارید (ایمیلهای قبلی را حذف کرده اید) منتظر بمانید تا یک ایمیل برای شما ارسال شود.

2 تایید لغو عضویت

پس از انجام مرحله نخست، به مرحله ی دوم یعنی مرحله ی تایید لغو عضویت هدایت خواهید شد. در این پنجره، ایمیل شما نمایش داده خواهد شد و سپس از شما سوال پرسیده میشود که «آیا از لغو عضویت خود اطمینان دارید؟»

مرحله دوم لغو عضویت

با کلیک بر روی دکمه ی “Yes, unsubscribe me now” عضویت شما لغو خواهد شد و بعد از گذشت ۲۴ ساعت از لغو عضویت، ایمیلهای جدید برای شما ارسال نخواهند شد. همچنین شما در هر زمان میتوانید مجددا در خبرنامه ی عصرعلم عضو شوید تا مطالب دوباره برای شما ارسال شوند.