جن، دانستنی ها و داستانهای واقعی از جنیان

[ آخرین بازنگری ۱۹ آبان ۱۳۹۵ ] [ نسخه چاپی ]

جن ها غذا می خورند استخوان و ضایعات، غذای جنیان است و ممکن است از خوردنیها و آشامیدنیهای دیگری هم استفاده نمایند. ازدواج هم دارند و به صورت خانوادگی زندگی می کنند و جا و مکان برایشان مطرح نیست نر و ماده دارند. جفت گیری می کنند و مدت بارداری کمتر از انسان دارند و معمولا از هر شکم بیشتر از یک بچه متولد نمی شود.

وضع حمل آن ها آسانتر از بشر است رشد بچه سریعتر و بلوغ هم دارند و ولدشان مثل انسان زیاد نیست طول عمرشان بیشتر از آدمی است مرگ دارند، جسمشان فنا می شود و احتیاج به قبرستان ندارند. سرما و گرما و درد ندارند اما لذت و خوشی و ناخوشی دارند، الفت خانوادگی و خارجی با هم دارند، کار و شغل ندارند.

اکثر حیوانات و جانوران آنها را می بینند و برایشان عادی است از این رو به آنها حمله نمی کنند و می توانند خود را به صورت انسان و غیر انسان در آورند آنها پدیده های بسیار لطیفی هستند و توان انبساط و انقباض خویش را دارند و در حالت عادی در حال انبساطند لذا دیده نمی شوند ولی اگر منقبض شوند می توان آنها را دید از آنها می شود عکس گرفت به شرطی که به این کار راضی باشند.

جنیان می توانند از در و پنجره بسته عبور کنند هرجا که هوا بتواند عبور کند جن ها هم می توانند عبور کنند آنها مثل امواج رادیو می توانند از شکاف درهای بسته و از هر منفذی بگذرند. به علت نداشتن عنصر خاکی قوه طی الارض دارند و در آن واحد می توانند از یک طرف زمین به طرف دیگر بروند چون همیشه با ما در ارتباط و تماس هستند به همه زبانهای ما آشنایی دارند معایبی دارند بدتر از بشر ولی معایبی که انسان دارد آنها ندارند.

روزی که خداوند انسان را خلق کرد فاصله ای بین جنیان و بشر قرار داد که جنیان بدون اذن خدا اجازه نزدیک شدن و آسیب رساندن به آدمیان را ندارند و اصولا اعمال زشت انسان سبب صدمه به خود آنها می شود و جنیان از طرف خداوند اجازه و اذن اذیت کردن می یابند. هوششان بسیار زیاد است و می توانند افکار را بخوانند ولی آینده و گذشته انسان را نمی دانند و قوه خلاقه ندارند و هر چه ذاتی و همان است که در خلقتشان گذاشته شده است. تا به حال چیزی اختراع نکرده اند.

حکم فقهی تزوج انسان با جنیان این است که علما در این باره اختلاف نموده اند عده ای گفته اند: جایز نیست زیرا اختلاف جنسی موجب امتناع است و بعضی دیگر گفته اند: ان النهی عن نکاح الجن. پیامبر نکاح جن را نهی نموده که این نهی شامل کراهت هم می شود. بعضی از مشاهیر علمای اهل بیت و جماعت می گویند: با بودن شرایط نکاح بین جن و انس ازدواج مانع ندارد و جایز است.

جن ها دارای روح و نفس هستند و از بین خودشان پیامبر ندارند و بایستی از دستورات پیامبر آدمیان پیروی کنند چنانکه عده ای از آنها به حضرت مسیح گرویدند و عده ای دیگر به حضرت محمد (ص) و بعضی از آنها از دستورات خداوند سرپیچی می کنند آنها هم خوب و بد، ظالم و مومن دارند و دارای مذاهب گوناگونند.جن ، دانستنی ها و داستانهای واقعی از جنیان
عبادتشان طبق همان عقیده ی دینی است که دارند، مثلا جن های مسلمان نماز می خوانند و روزه می گیرند و وظیفه دارند تمام آداب را بجا آورند به خدمت پیامبر و ائمه هدا می رسند و مسائل دینی و حلال و حرام خود را می پرسند.

سعد اسکاف می گوید: به منزل امام باقر (ع) رفتم، اشخاصی از اتاق امام خارج شدند که مانند ملخهای زرد بودند و پوستین در تن داشتند و از زیادی عبادت لاغر شده بودند، امام فرمود آنها برادران تو از طایفه جن هستند که به خدمت ما می آیند و مسائل دینی و حلال و حرام خود را از ما می پرسند.

سدیر صیرفی نقل می کند: امام باقر در مدینه به من سفارشهایی فرمود، از مدینه بیرون رفتم، بعد از آنکه امام باقر (ع) به مکه آمدند به حضرتش عرض کردم فدایت شوم مردی نامه شما را آورد که مهرش خشک نشده بود فرمود: ای سدیر ما خدمتکارانی از جن داریم چون خواهیم کاری به فوریت انجام پذیر آن ها را می فرستیم.

احضار روح و تسخیر جن

خداوند احضار جن و روح را تحریم کرده و آن را از گناهان کبیره می شمارد زیرا انسان را از راه حقیقت دور کرده و به عبادت شیطان وادار می کند و سرانجام او را تباه خواهد ساخت. قرآن راجع به تسخیر جن و شیطان تنها از حضرت سلیمان یاد می کند که در سوره انبیاء آیه ۸۲ آمده است

برخی از شیطانها برای حضرت سلیمان غواصی می کردند و کارهای دیگری جز این انجام می دادند و ما نگهبان آنها بودیم.

از این آیه فهمیده می شود جن هایی که در تسخیر سلیمان بوده اند از نوع جن های شریر و بد بوده اند. جن مثل انسان دو نوع است: مومن و کافر که مومنان از جن را شیطان نمی گویند ولی به کافران آنها اطلاق شیطان شده است.

برای دور کردن جن و شیطان باید به خدا توسل جست. جن به محض شنیدن ذکر ورد فرار می کند. وقتی “بسم الله” گفته شود اثر بد جنهای کافر خنثی می شود “ذکر بسم الله” در دفع و دور کردن شیطان و جن موثر است. از امام صادق (ع) منقول است: هر کس معوذتین (سوره های ناس و فلق) را بسیار بخواند از وسواس و شر جن و انس محفوظ بماند. از آن حضرت نقل است کسی که سوره جن را تلاوت نماید در زندگی دنیا هرگز آسیبی از جن و انس به او نرسد و مورد سحر و کید آنها واقع نشود.

آیه ۵۹ سوره مریم را اگر بنویسند و بشویند و بر جن زده و مصروع بخورانند و یا به بازویش ببندند شفا می یابد.

بسم الله الرحمن الرحیم. فخلف من بعدهم خلف اضاعو الصواه و اتبعوا الشهوات فسوف یلقون غیا

از حضرت علی (ع) منقول است هر که در سفر راه را گم کند فریاد کند “یا صالح اغثنی” یا بقول امام باقر (ع ) بگوید: “یا صالح ارشدو نا الی الطریق رحمکم الله” یعنی یا صالح ما را به راه برسان رحمت خدا بر تو باد بدرستیکه از برادران شما از جنیان شخصی است که صالح نام دارد از برای خدا در شهرها می گردد چون صدای شما را بشنود جواب گوید و راهنمایی نماید.

راوی می گوید: ما در سفری راه را گم کردیم و شخصی از ما دور شد و فریاد زد به نحوی که مذکور شد سپس برگشت و گفت صدای آهسته شنیدم که راه از جانب راست است.

فرق فرشته با جن در چیست؟

ملائکه عطر و بوی خوش و پاکیزگی وضو و غسل را دوست دارند و هر جا بوی خوش باشد متوجه آنها می شوند و از ظلمت و جای متعفن بدشان می آید ولی شیاطین و اجانین جاهای تاریک و محل های متعفن را دوست دارند و در گلخن حمام و جاهای کثیف جن فراوان است.

 • جایی که معصیت شود فرشته وارد نمی شود ولی جن در آن جا زیاد و فراوان است.
 • در اتاقی که جنب و حایض باشد فرشته وارد نمی شود.
 • ملائکه لباس سفید، قرائت قرآن و منزل امام و ولی خدا را دوست دارند.
 • جن ها از سخن چینی مسرور و خوشحال می شوند.
 • فرشتگان از زنهای محجبه مسرور و شاد می گردند و منازلی که چنین زنهایی دارند جن از خانه بیرون می رود.
 • ملائکه از موجودات عالم بالا و عالم ملکوت می باشند و جن ها از موجودات عالم پائین هستند.
 • جنس ملائکه از نور است ولی جنس جن از آتش خالص است.
 • فرشتگان غذا نمی خورند و ازدواج هم نمی کنند ولی جنیان هم غذا می خورند و هم ازدواج می کنند.
 • جن ذریه دارد ولی ملائکه ذریه ندارند.
 • ملائکه گناه و تخلف امر پروردگار را نمی کنند بخلاف جن که گناه و تخلف از امر الهی می کنند.
 • فرشتگان مرگ، شرک و رفتن به جهنم ندارند ولی جن ها مرگ دارند شرک دارند و ستم کاران آنها به جهنم می روند.
 • شیطان و جن دشمن انسان و بشر بوده و هستند ولی ملائکه نه تنها دشمن انسان نبوده بلکه بر آدمیان استغفار می کنند و از درگاه پروردگار حکیم طلب آمرزش برای آنان می کنند.

 

احتمالا این مطالب برای شما جالب هستند

آیا وجود یوفوها و بشقاب پرنده ها واقعیت دارد؟
آیا موجودات فضایی واقعا وجود دارند؟
راز مثلث برمودا و عجایب آن
زامبی ها موجوداتی خیالی یا واقعی
زامبی ها، از خیال تا واقعیت

گفتگو پیرامون جن، دانستنی ها و داستانهای واقعی از جنیان

(منتشر شده: 165 | در انتظار تایید: 9)
ناشناس

سمرا خانوم جن واقعیت داره از زمان سلیمان تا ب حال و هیچ ربطی ب اینکه شما ی مدت از خدا دور بودین یا ن نداره.شمارفتین در خونشون باید هم میمومدن پیشت یا اذیت یا پیشواز.میگن قبرستون جای ارامو بی خطری ولی بهترین جا برای جنیان قبرستونه

پاسخ دهید
زهره

یا خدا…..
من اینقد ازشون میترسم که یکی اسمشون میاره سکته میکنم.

پاسخ دهید
ناشناس

سلام من تمام نظر های شما را خواندم سوالی داشتم .
میشه اگر کسی شماره فال گیری را دارد بنویسد
ممنون میشم

پاسخ دهید
طاها

لطفا راهنمايى كنيد …
جكونه ازخوندن فكرتوسط جن تسخيرشده جلوكيرى كرد???

پاسخ دهید
ناز گل

جن برای ازیت کردن از خدا دستور نمی گیره

پاسخ دهید
ناشناس

خوب بود

پاسخ دهید
ناشناس

درباره جن اشتباه گفتید جن ها میتوانند اجسام را حرکت دهند و دزدی کنند در واقع هم جن ها چیزی نمیخورند ان ها انرژی حیات انسان را میخورند

پاسخ دهید
محسن قصری

خداوکیلی همه نظرات رو خوندم و فقط میشه یه مشت خرافات از این پیامها بهره برد خواهشی که دارم اون بزرگوارانی که اطلاعات مجموع و سودمند در این رابطه بفرستن که یه چیزی یاد بگیریم نه اینکه یه مشت داستانهای الکی و بچه گانه رو مرور کنیم و در آخر هم از سایتتون ممنونم خسته نباشین

پاسخ دهید
ناشناس

باسلام *خدمت همه دوستان هر سوالی در زمینه جن ومشکلات که براتون پیش اومده دارید پاسخ خواهم داد **۰۹۳۷۲۶۳۸۴۵۴

پاسخ دهید
لادن

سلام.اعمال ورفتاربیشترجنیان بیشترشبیه انسان پس چراخدااون هاروبااین شرایط که دیده نشن قرارداده.درضمن برای وسوسه کردن ادم هاهمون شیطان بس نیست؟؟
باتشکر.

پاسخ دهید
نسترن

ناموسن شمام بیکارین طرف جن واین چیزا میرین

پاسخ دهید
ناشناس

سعیدهستم ازتهران اگه کسی میخاهدبهش ثابت بشه سوره جن رو۵بار شب چمعه بخونه بعد بخوابه توخواب اذیت میکنن

پاسخ دهید
ناشناس

راستی شبها که میخوابید قبل از خواب با وضو باشید ومقداری گلاب به سروروی خود بزنید موفق باشید

پاسخ دهید
بنده خدا

سلام مریهان عزیز درکت میکنم با تمام وجود تنها روشی رو که بهت پیشنهاد میکنم خالص کردن ایمانت و توسل به ایمه معصوم اگه بتونی این دو کارو اساسی انجام بدی مطمین باش جواب میگیری دلیلش اینه که تو وقتی تمام اعضای بدنت رو از گناه پاک نگه داری نمازتو بخونی وگاهی قران بخونی قدرت زیادی میگیری که باعث فاصله گرفتن موجودات شیطانی میشود وتوسل به امامان معصوم تکمیل کننده کار میتونه باشه که اگه گناهی نکنی از تو حمایت خواهند کرد واینکه مسلمانان اونهارو به خودت جذب میکنی وزندگی تو به حالت طبیعی برخواهدگشت موفق باشی

پاسخ دهید
امير

با سلام ، هميشه فکر ميکردم چيزي بنام جن وجود نداره، … چند سال قبل يک قبر گبر را باز کرديم که طلا پيدا کنيم، دو نفر بوديم وقتي داخل قبر شديم احساس کرديم نفر سومي هم است، مدتي ازاين جريان گذشت، تايک روز تنها داخل اتاقم نشسته بودم که يک دفعه شيشه هاي اتاقم شکست اين اتفاق براي دوستم هم افتاد،دنبال دعا نويس رفتيم ولي مشکل حل نشد،شايد باور نکنيد جاي کتکاشون روي بدن ما هنوز مشخصه، شبها خواب نداريم،

پاسخ دهید
مجتبی

مجتبی

جن با ما کاری نداره ما انسانها کاری داریم بااذیت کردن آنها مثل اب جوش ریختن در وقت شب یا اینکه گربه سیاه در شب نزنید

پاسخ دهید
اصغروعزیز

بنظرم شیشه وکراک کشیدین زیادی زده بالا خخخخ.بنظرم همتون توتوهم هستین نه خیلیاتون

پاسخ دهید
مریهان

سلام منl تا حدودی دچار این مشکل هستم تاالان چندسالی شده.منتها هرجا رفتم میگن باکارهایی که برات انجام میدیم فقط واسه مدتی تسکینش میدیم کسی تضمین نکرده که کامل درش میارن از جسم بیمار.چون بقول خودشون این چیزها خروار خروار وارد بدن میشه اما مثقال مثقال بیرون میاد.ب گفته ی اغلبشون همزاد زیاد دارم.که تقریبا همشون مشخصاتشو یکسان گفتن.منتهی واسه شروع کار به کسی اطمینان نکردم هنوز.گفتن وجود این چیزها توی پیشرفت زندگی ازدواج و خیلی چیزهای دیگه موانعی رو بوجود میاره.واینو خودمم تو زندگیم فهمیدم.درخواستی که دارم اگر کسی عالمی کسی که به طور شرطی میشناسه که اینجور چیزها رو کامل ازبدن خارج کنه یه نشونیی چیزی بهم بده.ممنون میشم اینم ای دی تلگرامم هستش.@Marihan69

پاسخ دهید
علی

حضرت امام حسین(ع)(در هنگامی شمر درحال بریدن سر مبارک بود)زیر لب جمله ای فرمودند.وقتی شمر گوش فرا داد….
ایشان فرمودند:خداوندا!بحق این خون به ناحق ریخته شده خودت از این قوم جاهل در گذر و آنان را ببخش…..ای بقربانت…..

پاسخ دهید
sharb boy

الان ما نفهمیدیم 90000یا 36000جن بودن بعد به حضرت گفته بود که قبل از اینکه شما از جاتون تکون بخورید ما دشمنانتون رو از پا در میاریم خبری از به شکل انسان درومدن نبود بعد که اقا امام حسین (ع)(قربانش برم)اجازه نداد به خونش برگشت بعد قضیه رو به مادرش گفت که دوباره مادرش گفت عاقت میکنم که دوباره به کربلا رفتن و از امام سجاد اجازه خواستن که اجازه. نداد
وسلا م
نظر های خوبی بود

پاسخ دهید
صالح

سلام من خیلی مشکل زیاد دارم اگ دعانویسی ک دنبال منافع خودش نباشه بهم بزنگ الان نزدیک چندین ساله پیش هر کی میرم جز پول گرفتن کاری نمیکنه..منم چون پول ندارم میگن برو کار نمیکنم….اگ کسی بود در راه رضای خدا کمکم کنه اس بده خیلی گرفتارم شبا با گریه میخابم شدید افسرده شدم…24سالمه مجردم و اسم صالح و مشهدی هستم
09105637299

پاسخ دهید
گروه Only God

در پاسخ به صالح

مشکلت چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟دررابطه با جنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

پاسخ دهید
ناشناس

در پاسخ به صالح

پاسخ شما تو قرآن سوره جن زیاد بخون آیت الکرسی و چهارقل

پاسخ دهید
گروه Only God

اما این گردوئه…………دیگه کاملا واضحه این آرم شیطان پرستیه……………و راهی برای از بین بردن این عقیده نیست

پاسخ دهید
سبحان

خدا بیامرزه زعفر جنی رو عجب جن خوبی بوده برای شادی روح زعفر و یارای باوفاش و خود امام حسین صلوات

پاسخ دهید
سحر

بچه ها من یه مشکلی پیدا کردم ک واقعا اگ حل نشه زندگیم تباه میشه چندروز پیشا یکی از فامیلامون میگفت ی نفر هست ک چند تا حن خوب رو در اختیار داره و اگ کار خیر باشه اونارو میفرسته تا کمک کنند ولی خوب در عوض پول میگیره.اونقد حالم بده ک حاضرم هر کاری کنم تا مشکلم حل شه.در ضمن چندنفرم ک رفتن پیشش رو میشناسم واقعا بشون کمک شده بود
بنظر شما این کارو بکنم یانه.گناه نیست؟؟؟

پاسخ دهید
گروه Only God

در پاسخ به سحر

به نظرم مشکلی نداره………….چه بسا انسان های بزرگی با جن در ارتباط بودن و از اونا کمک خواستن

پاسخ دهید
adambarfi

من خیلی میترسم از جن و ازمابهترون در عین اینکه خیلی ترسو هستم خیلیم کنجکاوم همش دنباله اطلاعات در مورده جن و پری و ….هستم.اگه یه وقت بخوان بترسوننم باید چیکار کنم؟؟؟راهنمایی لطفا.بسم الله واسه .بعضیهاشون جواب نمیده

پاسخ دهید
گروه Only God

در پاسخ به adambarfi

فقط یه بسم الله کافیه………توکه به خدای خودت اطمینان داری پس نترس و فقط اسم خدارو روی زبون داشته باش………….ستاره بنی بشر روی هر چیزی قادره

پاسخ دهید
محمد

در پاسخ به گروه Only God

میخواستم بگم درست میگی مرسی که گفتی

پاسخ دهید
ناشناس

در پاسخ به adambarfi

باید از جن نترسی آگه بترسی بیشتر اذیتت میکنم تا دم مرگ آیت الکرسی و چهاقل و سوره جن به ترجمه هم نگاه کن زیاد بخون

پاسخ دهید
علی زارعی

سلام؛من تو منطقه ی کوهستانی بشاگرد زندگی میکنم؛اینجا دوروبر روستای ما تمام کوه های بلند هست؛ دیگه کلا برای ما وجود جن، پری، دیو و رجال الغیب عادی شده چون هر از گاهی یه نفر مورد آزار و اذیت اینا که گفتم قرار میگیره بعد میرن فال میزنن باید چکار کنه بعد از مشخص شدن اینکه سبب مریضیش چی بوده مثلا جن بوده یا دیو ؛ یه آداب و رسوم خاصی انجام میده مثلا آب هفت تا چشمه و برگ هفت تا درخت بدون خار یا خروس سیاه پیدا میکنن یه کارایی میکنن همه این هارو قبول دارند و به شخصی که فال میزنه اطمینان دارن و اگه شخص مریض و جن زده رو پیش دکترم ببرن میگه ببرینش پیش دعا نویس که اون بهتر میدونه تا من؛
این افراد برای چشم زخم؛طلسم و سحر و… آدابی پیشنهاد میکنن که همه درسته و کاربرد داره.
والسلام

پاسخ دهید
کارو

خلاصه عرض کنم جن وجود دارد ازدواج هم بین جن و انس میتوان صورت گیرد ولی اشتباه است چون جنیان بیش از چند صد سال عمر میکنند و لی انسان نهایتا هفتاد .هشتاد سال.خدمت محب آقا و المیرا خانومببا نهایت حرمت میگم یارو کومونیسته به امام علی و امام حسن فحش میده چرا به مذهب تسنن و حضرت عمر فحش دادین شاید اون روانی یه یهودی باشه قرار نیست بلافاصه تند رو عمل کنید اگه عاشق مذهبتون هستید فحش ندین که فحش نشنوید من از مطالب المیرا خانوم استفاده کردم حتی کپی کردم ازش دست مریضا میگم ولی رفتارت سکم سردم کرد یه کم فرهنگ سازی و الگو سازی تو فظای مجازیه ایران هم بد نیست .خلاصه از من ناراحت نشید فقط اینو میگم هممون مسلمانیم الله من التوفیق

خدا کنه ما انسانها خوب بشیم جن رو ول کنیم بخدا جنها از ما میترسن این دوره زمونهسلمانیم

پاسخ دهید
کارو

خلاصه عرض کنم جن وجود دارد ازدواج هم بین جن و انس میتوان صورت گیرد ولی اشتباه است چون جنیان بیش از چند صد سال عمر میکنند و لی انسان نهایتا هفتاد .هشتاد سال.خدمت محب آقا و المیرا خانومببا نهایت حرمت میگم یارو کومونیسته به امام علی و امام حسن فحش میده چرا به مذهب تسنن و حضرت عمر فحش دادین شاید اون روانی یه یهودی باشه قرار نیست بلافاصه تند رو عمل کنید اگه عاشق مذهبتون هستید فحش ند که فحش نشنوید من از مطالب المیرا خانوم استفاده کردم حتی کپی کردم ازش دست مریضا میگم ولی رفتارت سکم سردم کرد یه کم فرهنگ سازی و الگو سازی تو فظای مجازیه ایران هم بد نیست .خلاصه از من ناراحت نشید فقط اینو میگم همموامن مومین الله من التوفیق

خدا کنه ما انسانها خوب بشین جن رو ول کنیم بخدا جنها از ما میترسن این دوره زمونهسلمانیم

پاسخ دهید
یونس

من خانومی رو دیدم که به دلیل مخالفت با ازدواج با جن موهای سرش کاملا ریخته بود

پاسخ دهید
ساناز ، ک

بابا من میگم بهتره ما سرمون تو کار خودمون باشه و با چیزای ماورالطبیعه کار نداشته باشیم.ما واقعا در رابطه و ارتباط موثر با خود انسانها هم دچار مشکلیم و در خیلی از موارد به عنوان انسان حرف هم رو نمی فهمیم حالت میخوایم با از ما بهترون رابطه برقرار کنیم نیس حال رابطه ما با انسانهای اطرافمون به کمال رسیده حالا مونده با……..رابطه برقرارکنیم.اطلاعات کسب کنیم ولی هیچ وقت از این حد خارج نشیم که حالا بخوایم با فلان کار فلان ارتباط رو برقرار کنیم.دوستانه بهتون توصیه کردم امیدوارم تمام توجهمان به ارتباط بیشتر با خالق بزرگمان خدای کریم باشد و در زمینه عبادت و نزدیک شدن به خدا هر روز گام برداریم تا انشاله به کمال برسیم.مواظب خودتون باشید.التماس دعا

پاسخ دهید
علی

تشکر از اطلاعات خوبی که گذاشتین.این جن هایی که قرآن قرن ها پیش بهشون اشاره کرده که قبل از ما انسان ها ساکن زمین بودن و الان هم دارن ما رو از یه جای دیگه میبینن و زندگی هم میکنن، مسیله اثبات شده ای است که دانشمندان ناسا دارن روش کار میکنن. نظریه اکثر این دانشمندان ایه که با توجه به یکسری شواهدی که روی کره زمین وجود داره قبل از انسان ها تمدن دیگه ای وجود داشته و از همه جالب تر اینکه یکسری شواهد وجود داره که ما انسان ها داریم توسط یه موجودات دیگه ایی دیده میشیم.اونها نمیگن مسلمانیم ولی دارن آیه های قرآن رو اثبات میکنن ولی ما که ادعای شیعه یا سنی بودنمون میشه تا الان کدوم از آیه های قرآن رو بصورت نظریه درآوردیم؟!
به نظر خودتون ما مسلمونیم یا اون دانشمندها که دارن این موضوعات رو به صورت علمی آشکار میکنن!

پاسخ دهید
احمدرضا

من جن دیدم سم داره درازه پاش برعکسه دندوناش سیهاه و ناخوناش بلند و لباس داره ولی پاره پورست

پاسخ دهید
prancess

کسی دعانویس غیر مسلمون سراغ داره؟خواهش می کنم اگه کسی رو سراغ دارید کمکم کنید.برای باطلیه طلسم و جادو می خوام.کارم انجام شه 500 شیرینی میدم09377420204 فرنیا هستم

پاسخ دهید
یلدا

در پاسخ به prancess

نمیدی من که میدونم

پاسخ دهید
ترسا

سلام .
مطالبش جالب بود … ممنون

پاسخ دهید
سید

سلام دوستان
من شیعه هستم، و ارادت خاصی هم به مولایم آقا امام حسین دارم.23 سالمه. و از مدیر سایت هم میخوام که برادر من، خواهر من اگه گل نیستی خوار هم مباش. اگه نمیتونی این جوونا رو به دین مبین اسلام جذب کنی دفع هم نکن.
اینا چه حرفاییه که درمورد زعفر جن نوشتی؟!!!!!!!!!
اگه اهل مطالعه باشین یه سر به کتاب “حماسه ی حسینی” شهید مطهری بزنید. در این کتاب گفته شده که قصه هایی مث زعفر جن خرافاته، و به هیچ وجه واقعیت نداره،و عده ای از منبری های قدیم برای اینکه از منبری های دیگه عقب نیفتن و مجلسشون گرم بشه و پر مشتری، چنین خیانتی به اسلام کردن. و بالای منبراشون ازین خرافات ها میگفتن. و در نتیجه، این قصه های دروغین دهن به دهن و نسل به نسل توسط افراد ساده لوح و زود باور به ما رسیده.
به امید اینکه روزی برسد که دینمان را با بصیرت انتخاب کنیم.
یاعلی

پاسخ دهید
المیرا(شیلا)

در پاسخ به سید

سید تو اگه گیر من بیفتی یکی از من میخوری یکی از دیوار.زعفر بوده .روز جشن عروسی زعفر بوده که ناگهان یکی از جنیان به زعفر خبر اورده که ای زعفر اینک حسین بن علی در صحرا کربلا تنهاست.وانگاه زعفر با 90 هزار تن از جنیان نزد حضرت حاضر شدند درزم آیت الله بهجت به مراسم ختم زعفر رفته.درزم بی شخصیت به مدیر سایت چی کار داری؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ دهید
سلدا

در پاسخ به المیرا(شیلا)

وااا این چ طرز حرف زدنه؟؟؟؟؟؟یکم حرف زدنتونو درست کنید

پاسخ دهید
المیرا(شیلا)

در پاسخ به سلدا

تو فضولییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ دهید
arash

در پاسخ به المیرا(شیلا)

چرا چرت میگی بهجت چیکارش به جن یه حرفی بزن ک با عقل جور در بیاد

پاسخ دهید
مرضیه

در پاسخ به arash

تو که سواد نداری تقصیر اون من نیس.برو سررررررررررچ کن میفهمی.منم باهات موافقم المیرا

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به سید

سلام خدمت شما بزرگوار؛
هدف از پرداختن به این موضوع، دینی و مذهبی نبوده است و فقط نقل قول از کتب صورت گرفته است.
تاجایی که بنده اطلاع دارم در کتاب “حماسه ی حسینی” نویسنده داستان زعفر جنی را نه تایید کرده و نه رد کرده است ولی عدم تایید آن را محتمل تر دانسته است. ولی در این خصوص بیشتر تحقیق خواهیم کرد و با توجه به اینکه مطلب برای سالها پیش است در صورت لزوم ویرایش خواهد شد.
از توجه شما سپاس گزارم.

پاسخ دهید
آرتان

بسم الله بسم الله خدا قسمت نکنه من مو ب تنم سیخ شد

پاسخ دهید
رضا

با سلام. اینکه کسی بگه می جن دیدم یا اذیتم کرد واقعیت نداره چون اجنه این اجازه رو ندارند یعنی خداوند به آنها چنین اجازه ی رو نمیده تنها راههایی که ميشه جن دید یکی چله نشینیه، یکی اینکه انسان اینقدر به گناه آلوده بشه که خدا بخواد از این طریق جوابشو بده

پاسخ دهید
ناشناس

در پاسخ به رضا

چرا من یه معلم داشتم که میگفت برادرش با جنا در ارتباط بوده بعد چند سال هم معلوم نبود چجوری مرده

پاسخ دهید
ناشناس

من یه دختر سیزده چاررده سالم یه بار سه روز و سه شب تو خونه تمها موندم فیلم ترسناک نگا کردم خیلی حال داد.. والللا من بچه جنم خخ یا ابوالفضل

پاسخ دهید
من

عجب ادمایی
یکی میگه من زن جنم
یکی میگه ازش عکس بگیر من تا حالا جن ندیدم
الههم اشفع کل مریض

پاسخ دهید
فاطی

خخخخخخخخخخخخخ خیلی چیزای جالبی گفته بودین اینم من بگم اسم پدر جن شومان.تصور کنین جن با یه دختر خوشگل عروسی کنه؟؟؟؟چییییییییی میشه بچشون چییییی میشه؟؟؟خخخخخخخخخ

پاسخ دهید
علیرضا

در پاسخ به فاطی

واقعا که چقد شما شوتی تمام مطالب فوق اثبات شدس لطفا بدون تحقیق حرف نزن

پاسخ دهید
مهدي

من بچه بودم درست يادم نيست پنج شيش سال داشتم سه ماه پشت سر هم خواب ديدم كه انباري كه قديم در ان كاه يا علوفه ميريختن و هيچ دري نداشت موقه وارد يا خرج علوفه تيقه ان را خراب مي كردن من در خواب به انجا مشكوك مي شدم و گوشه خراب شده از سقف وارد انجا مي شدم ودونفر يكي از اين دست و ديگري از دست ديگم مي گرفتن يكي سبز بود وديگري قرمز نزد پادشاه كه در اتاقي روي تخت سلتنتي ميبرن وپادشاه به من گفت تو ديگر از ما نيستي نمي شناختم ولي اسرارداشتم كه چرا او مرااز خود نميداند واون دوتا مرا به بيرون از اتاق ميكشيدن وپرت مي كردن بيرون اين خواب مرا به شدت مي ترسناد وپدر و مادرم وقتي ميگفتم از ترس ترس من يا چيز ديگه اي مرا ارام مي كردن و مي گفتن ينا خرافه هست كم كم خواب نديدم ولي ترس داشتم يروز به حيات رفتم زياد يادم نيست از دست شوي كه بيرون امدم يه بز سياه ديدم با خودم گفتم اين اينجا چكار ميكنه يدفه بهم حمله كرد از هوش رفتم تمام شب رو هزيون ميگفتم ديگه چيزي نديدم تا اين كه حدودچهارده سال داشتم شبا به گاو داري كوچيكي كه داشتيم ميرفتم وشب ها تنها انجا ميماندم يروز وقتي خواب بودم صدا شنيدم بلند شدمديدم صداي نيست پتورو كشيدم سرم كه دوباره شنيدم ياد خوطرات بچگي افتادم بي اختيار گفتم چي ميخواي جواب نداد گفتم اگه واقا تو هستي حداقل سرو صدا كن من بدونم خيال نيست كه با اهن به اهن ميزد از ترس بيرون امدم و با موتور از انجا خارج شدم دوباره به پدر مادر گفتم وپدرم گفت خيالاتي شدم واو مي گفت من بيست سال انجا ها بودم همچين چيزي نبوده من قود يه دنده بودم انها گفتن نبايد شب تنها در انجا بخوابم ولي گوش نكردم هر بار انجا مي خوبيدم اين قزيه پيش امد من از ترس به پتو مي پيچيدم از ترس ولي باز اين كارو ميكردم و ديگه به هيچ كس نمي گفتم يروز خيلي ترس برم داشت سه نفر از دوستامو با برادرم انجا رفتيم اون از من دو سال بزرگ بود تا نسفه شب فيلم نگاه كرديم اونا خوابشون برده بود صدا مي اومد اونا رو سقف اتاق مي رقسيدن وپا هاشون رو مي كوبيدن به ناچار از ترس بزور دوست مو بلند كردم و صدا ديگه نمي امد به او قزيه رو گفتم چهار پنج تا ليچارد بارم كرد خوابيد ديگه تنها جاي نمي خوابيدم وترس داشتم مني كه وقتي پمپ خراب بود يا برق نبود از موتور ابا از بيابون نسف شب اب مي اوردم حالا واسه دست شوي رفتن ترس داشتم گذشت تازه به روال ادي برگشته بودم يروز تو خونه وقتي هفده سالم بود هيچكي تو حال نبود از اتاق صداي باز شدن در امد من توجهي نكردم فكر كردم خواهرم هست صداي پاش امد از تو شيشه ميز تلوزيون ديدم زني با موهاي زياد و چهره اي سفيد پشت سرم به پشت ستون رفت بلند شدم گشتم نبود ترس برم داشت و برادرم در زد رفتم در رو باز كردم ازم جعبه خواست تا زير تانكر گازاعيل بسوزونه تا يخ ان وا بشه بهش دادم ورفت و بي خيال شدم يدفه ديدم دستگيره حيات بالا پايين ميشه از پشت شيشه دست ديدم شك كردم گفتم داداشمه رفتم درو باز كنم دشتش رو كشيد در باز كردم كسي نبود ترسم زياد شد پرده هارو كنار زدم يه برق روشن بود كه بالا سر رخت خوبم بود شيشه ها هم از اين ابي هاس ت ار بيرون ديده ميشد از تو نه وروزا برعكسه برا همين بالا سررخت خوابم رفتم كليد رو خاموش كردم درست اون ور شيشه يكي كه تمام بدنش مو سياه بود قد بلند داشت ومو هاي سرش به كلفتيه انگشت بود ديدم از ترسزبونم گرفت ونشستم اون رفت ولي هنوز چشمم به انجا بود وازچشام اشك خود به خود مي امد دهنم باز بود اعما نتونستم داد بزنم نفسم بندامده بود بعد از چند لحظه ده دقيقه شد خواستم داد بزنم اعما به ارامي صدام در امد و بعد از چند بار تكرار تونستم داد بزنم وپدر مادرم بالاي سرم استاده بودن ولي باز هنوز زبونم باز نمي شد بغض كرده بودم بازم گذشت دامداري رو ول كرده بودم و قاليشويي زده بوديم كارم خيلي كم شده بود يروز زنگ زدم همدان از مادر بزرگم خواستم پيش دعانويس كه پسرش رو يه سالي بود از دس داده بود وخودشو موقسر ميدونست و ديگه برا كسي دعانمي نوشت بره و خاهش كنه تا شايد دلش به رحم بياد اعما قبول نكرده بود سراق دعا نويس ساوه يه دهاتي كه سني بودن رفتم تو باغ بقل رود بهم دعا داد گفت زنگ بزن وقتي ميري كسي خونه نباشه وتو اول تو خونه برو بعد كساي ديگه بيان خونه يه دعا را با زعفان به اب بزنم بخورم يكي اتيش بزنم يكي هميشه رو قلبم باشه اما جواب نداد يكي ديگه از روستا هاي شمال امد چيزي نگفت يه دعا داد و گفت همشونو بيرون كرده ازم يكو نيم مليون خواست گفتم در سورتي ميدم كه تا سه چهار روز خوب شده باشم همون روز اول اول صبح دو تا زن ومرد ديدم وروز دوم نگار هفتهي يبار شده بود هروز چيزي بهش ندادم گذشت يروز كه ديگه ترسم كم شده بود تو گرم خونه قالي شويي از خستگي دراز كشيدم خوابم برد يكي خفم ميكرد نه ميتونستم چشامو باز كنم ونه بسمالا بگم بزور بسمالا گفتم وچشامو باز كردم زياد اينجور ميشدم اين ديگه ارسي بود يروز با دوستام تو اتاق تو قالي شويي بوديم يكي سنگ به شيشه زد به دوستام گفتم يكي سنگ به شيشه زد گفتن خيالاتي شدي توجه نكردم دوباره سنگ زد پا شدم نگاه كردم ديدم دوتا مرغ سفيد دويدن امدن زير پنجره با پا به زمين مي كشيدن و فرار كردن زير تانكر گازاييل رفتن گفتم عجب كبابي درست كنم با دوستام بو خوريم رفتم هرچي گشتم پيدا نكردم در همسايه خيلي از زير راه داشت و براي يه معلم باز نشت بود به ما سپرده بود از بالا پريدم تو گشتم پيدا نكردم يهو يادم افتاد اي داد بي داد فرار كردم يه ماه گذشت برادرم تو خواب ديده بود يكي زير گلدون خونه برادر بزرگم رو نشون ميده و ميگه اونجارو بكنيد من كه نبودم خونه بابام و مادرم اونجارو كنده بودن يه شيشه كه در محكمي داشت و توش كاغذ بود وقتي باز ميكنن چند تا ادمك كه تو قفس هستن جالب اين كه به تعداد افراد خوانواده نقاشي شده تا من برسم از ترس با نجسي از بين برده بودنش من فكر كردم قضيه تموم شده اعما باز صبح زن مرد رو ديدم تو حال ميگشتن موقعه ظهر از مادرم پرسيدم اونا بودن گفتن نه فهميدم بازم تموم نشده زنگ زدم همدان از مادر بزرگم خواستم بره به پاي دعا نويس بيوفته اون اين بار قبول كرده بود با مادرم رفتم همدان بخش قهاوند شرا اون گفت بايدبه قم بياريمش تا دعا رو در بياره اونو اوردم قم در حوضور بيست نفر از فاميل ها كه خيلي تعريف پير مرد رو شنيده بودن ازم يه چادر مشكي و يه كاسه پر اب خواست اون كاسه رو زمين گذاشت چادر رو دو لا كرد و يه طرف دست او بود طرف ديگه دست من و كاسه اب وسط بود اون جن ظاهر كرد زير چادر بالا پايين مي شد قسم داد و قران وخدا وپنج تن كه دعارو بياره و صداي سود مي امد اون پير مرد ميگفت نمياره قسم ميدادش يدعفه عسبي شد از روي كتاب كه عكس ادم داشت يه چي خوند ديگه چادر تكون نخورد به من گفت رفت بياره دستت رو بقل كاسه زير چادر بگير يكم جمع شدم دستم رو بردم زير چادر بقل كاسه چادر از وسط بلند شد يه چيري دستم رو لمس كرد و رفت يه سنگ كوچيك انداختوبعد يه كولوخ ومن منتظر بودم باز اگه باشه بياره پير مرد گفت اورد گفتم اره گفت پس چرا چيزي نميگي گفتم متظرم بازم بياره گفت تموم شد دستم رو بيرون كشيدم تكه سنگ بود گفتم اين كه تيكه كولوخي بيش نيست گفت صبر كن با چاقو كولوخ را تراشيد ويه نايلن بيرون امد و نايلن وا كرد پارچه و نخ به ان پيچيدرو وا كرد و كاغذ كه سفيد بود ولي از بس مانده بود زرد شده بود همه همش بسم لا ميگفتن توش دو تا جدول عداد بودو زير ان نوشته بود مهدي فرزنده محبوبه به حق اين دعا تا 30 سال سرگردان باشد يك ساله گذشته هنوز چيزي نديدم ولي هنوز كه 21سالمه از تاريكي مي ترسم خيلي

پاسخ دهید
محمد

سلام من همه نظراتتونرو خوندم فهمیدم همتون شیعه اید اما من سنی ام نمی گمه یا امام علی یا ای حضرت محمد {ص}من فقط میگم یا الاه جن ها واقعا وجود دارن من اصلا نمی خوام باهیچ کدوم از اینها روبه رو بشم راه احضار جن هم یه جور دیگه اس میگن شب برو تو اتاقت یه سوزن هم ببر وقتی تاریک هست چشماتو ببند وبگو بسم الاه و وقت چشماتونو باز کردید جن به سوزن گیر کرده حتی یه دوست دارم که این کار رو کرده بود ووقتی جن رو دیده یه بیماریگرفته که ما بهش میگیم {فه} حال میدون فکر میکنید دروغ میگم من نیازی به باور شما ندارم من فقط خاستم حرفمو بزنم
اما اون زنی که گفت همسرم یه جن هست واقعا باید به ریش اون زن خندید {همونطور من که گفتم ریش اون زن که دروغ بود حرف های اون هم دروغ واو الن داره به ریشتون میخنده }

پاسخ دهید
المیرا(شیلا)

در پاسخ به محمد

اقا محمد من ایتالیایی هستم ولی شیعه وبانظر شما کاملا موافق هستم چون جن وجود دارد هم کافر و هم مسلمان.جن هارا میشود در بلوچستان مشاهده کرد.انها با موهای ظریفی پوشیده شده اند و مانند چهار پایان میباشند.جن در معنای لغوی به معنای نامرئی هستند اما در سایت جن کاملا عکس هایی که وجود دارند دروغ میباشد .چون ایا کسی را دیده اید از فردی عکس بگیرد و پشت سرش چیزی ظاهر شوند .از انجایی که انها نامرئی هستند ان عکس ها دروغ است .میتوانید با کتابهای دنیای مرموز جن و …….. به عقیده من پی ببرید.درزم اگر شما انهارا ازار ندهید انها با شما کاری ندارند.من شخصا احضار جن انجام میدهم.

پاسخ دهید
احسان

سلام میشه منبع این مقاله رو بنویسید

پاسخ دهید
مصطفی

فدای امام حسین بشم.امام پر کس وبی کس شهید شد.یاحسین توبزرگی به دادما برس.یاحسین شهید

پاسخ دهید
پگاه

همش چرت وپرته

پاسخ دهید
سمیرا

منم رفته بودم تبریز به یه کوهه سهند که پایین کوه ی قبرستون قدیمی بود برگشت گرگ و میش بود من چیزی ندیدم فقط حس کردم که برگشته بودم مازندران خونمونه.ولی اتفاقاتی برام افتاد وترسیده بودم پیش یکی که ازاین اطلاعاتا داشت رفتم.جن کافربود که اذیتم میکرد واونقدر داشت بهم نزدیک میشدکه حرف تجاوز در میون بود که شانس اوردم اول سید بودنم دوم ب دلیل وجود نامزدم و تنها دلیلش هم این بود که ی مدت از خدا دور شده بودم.داستانش طولانیه ببخشیدخلاصه گفتم.

پاسخ دهید

مرام‌نامه‌ی ارسال دیدگاه را رعایت کرده‌ام! (»نمایش مرام‌نامه)