جن، دانستنی ها و داستانهای واقعی از جنیان

متفرقه » جن، دانستنی ها و داستانهای واقعی از جنیان
9 نوامبر 2016 چاپ

جن ها غذا می خورند استخوان و ضایعات، غذای جنیان است و ممکن است از خوردنیها و آشامیدنیهای دیگری هم استفاده نمایند. ازدواج هم دارند و به صورت خانوادگی زندگی می کنند و جا و مکان برایشان مطرح نیست نر و ماده دارند. جفت گیری می کنند و مدت بارداری کمتر از انسان دارند و معمولا از هر شکم بیشتر از یک بچه متولد نمی شود.

وضع حمل آن ها آسانتر از بشر است رشد بچه سریعتر و بلوغ هم دارند و ولدشان مثل انسان زیاد نیست طول عمرشان بیشتر از آدمی است مرگ دارند، جسمشان فنا می شود و احتیاج به قبرستان ندارند. سرما و گرما و درد ندارند اما لذت و خوشی و ناخوشی دارند، الفت خانوادگی و خارجی با هم دارند، کار و شغل ندارند.

اکثر حیوانات و جانوران آنها را می بینند و برایشان عادی است از این رو به آنها حمله نمی کنند و می توانند خود را به صورت انسان و غیر انسان در آورند آنها پدیده های بسیار لطیفی هستند و توان انبساط و انقباض خویش را دارند و در حالت عادی در حال انبساطند لذا دیده نمی شوند ولی اگر منقبض شوند می توان آنها را دید از آنها می شود عکس گرفت به شرطی که به این کار راضی باشند.

جنیان می توانند از در و پنجره بسته عبور کنند هرجا که هوا بتواند عبور کند جن ها هم می توانند عبور کنند آنها مثل امواج رادیو می توانند از شکاف درهای بسته و از هر منفذی بگذرند. به علت نداشتن عنصر خاکی قوه طی الارض دارند و در آن واحد می توانند از یک طرف زمین به طرف دیگر بروند چون همیشه با ما در ارتباط و تماس هستند به همه زبانهای ما آشنایی دارند معایبی دارند بدتر از بشر ولی معایبی که انسان دارد آنها ندارند.

روزی که خداوند انسان را خلق کرد فاصله ای بین جنیان و بشر قرار داد که جنیان بدون اذن خدا اجازه نزدیک شدن و آسیب رساندن به آدمیان را ندارند و اصولا اعمال زشت انسان سبب صدمه به خود آنها می شود و جنیان از طرف خداوند اجازه و اذن اذیت کردن می یابند. هوششان بسیار زیاد است و می توانند افکار را بخوانند ولی آینده و گذشته انسان را نمی دانند و قوه خلاقه ندارند و هر چه ذاتی و همان است که در خلقتشان گذاشته شده است. تا به حال چیزی اختراع نکرده اند.

حکم فقهی تزوج انسان با جنیان این است که علما در این باره اختلاف نموده اند عده ای گفته اند: جایز نیست زیرا اختلاف جنسی موجب امتناع است و بعضی دیگر گفته اند: ان النهی عن نکاح الجن. پیامبر نکاح جن را نهی نموده که این نهی شامل کراهت هم می شود. بعضی از مشاهیر علمای اهل بیت و جماعت می گویند: با بودن شرایط نکاح بین جن و انس ازدواج مانع ندارد و جایز است.

جن ها دارای روح و نفس هستند و از بین خودشان پیامبر ندارند و بایستی از دستورات پیامبر آدمیان پیروی کنند چنانکه عده ای از آنها به حضرت مسیح گرویدند و عده ای دیگر به حضرت محمد (ص) و بعضی از آنها از دستورات خداوند سرپیچی می کنند آنها هم خوب و بد، ظالم و مومن دارند و دارای مذاهب گوناگونند.جن ، دانستنی ها و داستانهای واقعی از جنیان
عبادتشان طبق همان عقیده ی دینی است که دارند، مثلا جن های مسلمان نماز می خوانند و روزه می گیرند و وظیفه دارند تمام آداب را بجا آورند به خدمت پیامبر و ائمه هدا می رسند و مسائل دینی و حلال و حرام خود را می پرسند.

سعد اسکاف می گوید: به منزل امام باقر (ع) رفتم، اشخاصی از اتاق امام خارج شدند که مانند ملخهای زرد بودند و پوستین در تن داشتند و از زیادی عبادت لاغر شده بودند، امام فرمود آنها برادران تو از طایفه جن هستند که به خدمت ما می آیند و مسائل دینی و حلال و حرام خود را از ما می پرسند.

سدیر صیرفی نقل می کند: امام باقر در مدینه به من سفارشهایی فرمود، از مدینه بیرون رفتم، بعد از آنکه امام باقر (ع) به مکه آمدند به حضرتش عرض کردم فدایت شوم مردی نامه شما را آورد که مهرش خشک نشده بود فرمود: ای سدیر ما خدمتکارانی از جن داریم چون خواهیم کاری به فوریت انجام پذیر آن ها را می فرستیم.

احضار روح و تسخیر جن

خداوند احضار جن و روح را تحریم کرده و آن را از گناهان کبیره می شمارد زیرا انسان را از راه حقیقت دور کرده و به عبادت شیطان وادار می کند و سرانجام او را تباه خواهد ساخت. قرآن راجع به تسخیر جن و شیطان تنها از حضرت سلیمان یاد می کند که در سوره انبیاء آیه ۸۲ آمده است

برخی از شیطانها برای حضرت سلیمان غواصی می کردند و کارهای دیگری جز این انجام می دادند و ما نگهبان آنها بودیم.

از این آیه فهمیده می شود جن هایی که در تسخیر سلیمان بوده اند از نوع جن های شریر و بد بوده اند. جن مثل انسان دو نوع است: مومن و کافر که مومنان از جن را شیطان نمی گویند ولی به کافران آنها اطلاق شیطان شده است.

برای دور کردن جن و شیطان باید به خدا توسل جست. جن به محض شنیدن ذکر ورد فرار می کند. وقتی “بسم الله” گفته شود اثر بد جنهای کافر خنثی می شود “ذکر بسم الله” در دفع و دور کردن شیطان و جن موثر است. از امام صادق (ع) منقول است: هر کس معوذتین (سوره های ناس و فلق) را بسیار بخواند از وسواس و شر جن و انس محفوظ بماند. از آن حضرت نقل است کسی که سوره جن را تلاوت نماید در زندگی دنیا هرگز آسیبی از جن و انس به او نرسد و مورد سحر و کید آنها واقع نشود.

آیه ۵۹ سوره مریم را اگر بنویسند و بشویند و بر جن زده و مصروع بخورانند و یا به بازویش ببندند شفا می یابد.

بسم الله الرحمن الرحیم. فخلف من بعدهم خلف اضاعو الصواه و اتبعوا الشهوات فسوف یلقون غیا

از حضرت علی (ع) منقول است هر که در سفر راه را گم کند فریاد کند “یا صالح اغثنی” یا بقول امام باقر (ع ) بگوید: “یا صالح ارشدو نا الی الطریق رحمکم الله” یعنی یا صالح ما را به راه برسان رحمت خدا بر تو باد بدرستیکه از برادران شما از جنیان شخصی است که صالح نام دارد از برای خدا در شهرها می گردد چون صدای شما را بشنود جواب گوید و راهنمایی نماید.

راوی می گوید: ما در سفری راه را گم کردیم و شخصی از ما دور شد و فریاد زد به نحوی که مذکور شد سپس برگشت و گفت صدای آهسته شنیدم که راه از جانب راست است.

فرق فرشته با جن در چیست؟

ملائکه عطر و بوی خوش و پاکیزگی وضو و غسل را دوست دارند و هر جا بوی خوش باشد متوجه آنها می شوند و از ظلمت و جای متعفن بدشان می آید ولی شیاطین و اجانین جاهای تاریک و محل های متعفن را دوست دارند و در گلخن حمام و جاهای کثیف جن فراوان است.

 • جایی که معصیت شود فرشته وارد نمی شود ولی جن در آن جا زیاد و فراوان است.
 • در اتاقی که جنب و حایض باشد فرشته وارد نمی شود.
 • ملائکه لباس سفید، قرائت قرآن و منزل امام و ولی خدا را دوست دارند.
 • جن ها از سخن چینی مسرور و خوشحال می شوند.
 • فرشتگان از زنهای محجبه مسرور و شاد می گردند و منازلی که چنین زنهایی دارند جن از خانه بیرون می رود.
 • ملائکه از موجودات عالم بالا و عالم ملکوت می باشند و جن ها از موجودات عالم پائین هستند.
 • جنس ملائکه از نور است ولی جنس جن از آتش خالص است.
 • فرشتگان غذا نمی خورند و ازدواج هم نمی کنند ولی جنیان هم غذا می خورند و هم ازدواج می کنند.
 • جن ذریه دارد ولی ملائکه ذریه ندارند.
 • ملائکه گناه و تخلف امر پروردگار را نمی کنند بخلاف جن که گناه و تخلف از امر الهی می کنند.
 • فرشتگان مرگ، شرک و رفتن به جهنم ندارند ولی جن ها مرگ دارند شرک دارند و ستم کاران آنها به جهنم می روند.
 • شیطان و جن دشمن انسان و بشر بوده و هستند ولی ملائکه نه تنها دشمن انسان نبوده بلکه بر آدمیان استغفار می کنند و از درگاه پروردگار حکیم طلب آمرزش برای آنان می کنند.

 

گفتگو پیرامون جن، دانستنی ها و داستانهای واقعی از جنیان

(منتشر شده: 182 | در انتظار تایید: 0)
خانم م

در پاسخ به بینام
اولا شیطان مخلوق خداست ، و از نظر عقلی محاله که مخلوق علمش از خالقش بیشتر باشه
ثانیا دلیل شیطان برا سرپیچی از دستور خدا ( که همون سجده بر آدم بود ) ، تکبر و خودبینیش بود ( نه اینکه شما میگید آدمو شناخت که پلیده و سجده نکرد ) …
ثالثا اگه بخایم از این منظر به اعمال انسان ها نگاه کنیم که فقط انسانهای پلید رو در نظر بگیریم، حرف شما درسته ( میشد همون پیش بینی که فرشته ها کردن و گفتن انسان در زمین خون ریزی و فساد میکنه ) ، اما اگه از دید حضرت پروردگار نگاه کنیم ، میبینیم که یه انسان خوب به میلیون ها انسان پلید می ارزه ، مثلا اگه خداوند هیچ بنده خوبی به جز حضرت محمد و حضرت علی صلوات الله علیهما و آلهما نداشت، و همه انسان ها به جز این دو بزرگوار،کافر میشدن، بازهم ارزششو داشت که همه این عالم رو خلق کنه تا همه مخلوقاتش ( اعم از فرشته ها، جنیان ، انسان ها و…..) این دو گوهره بی همتا رو ببینن و به عظمت خدا پی ببرن …..
به راستی که پاسخ خداوند به فرشته ها که فرمود:انی اعلم ما لا تعلمون،همانا من میدانم آنچه را شما نمیدانید ، سخنی بی همتاست ، چرا که با آوردن حضرت محمد و حضرت علی سلام الله علیهما به عالم خاک و پوشاندن لباس بشر به آنها به همه نشان داد که چرا به فرشته ها و شیطان دستور سجده بر آدم را داد ( چون نور این دو بزرگوار رو در صلب آدم قرار داده بود، و اتفاقا شیطان به دلیل نپذیرفتن ولایت امیرالمومنین علی علیه السلام و گردنکشی در برابر مولای متقیان رانده شد…)
در آخر هم دعا میکنم خداوند همه مارو از پیروان و شیعیان حقیقی آن حضرت قرار بده و ما رو لحظه ای در دنیا و آخرت از مولا علی جدا نکنه
یا علی

پاسخ دهید
خانم م

الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایه مولانا امیرالمومنین علی ابن ابی طالب و اولاده المعصومین صلوات الله علیهم اجمعین
با سلام خدمت دوستان عزیز
من توی خواب با جنها مدت زیادی حشر و نشر داشتم که تقریبا حدود یک سال طول کشید…
ما مستاجریم( و توی یکی از شهرستانهای استان فارس زندگی میکنیم )، چندسال پیش به یه خونه ای نقل مکان کردیم که حدود یه پنجاه سالی از ساختش میگذشت …
داداشام ازدواج کرده بودن و رفته بودن،و من خودم تنها پیش پدر و مادرم زندگی میکردم( هنوزم پیششونم و مجردم ) ،منم یه اتاقی از خونه رو انتخاب کردم و وسایلمو بردم اونجا….
خونه خیلی بزرگ بود و فاصله من با والدینم زیاد بود ، اونجا نزدیکه یه باشگاه ورزشی بود، که به اصرار داداش کوچیکم که توی تهران دانشجو بود،من تو باشگاه ثبت نام کردم و به پیشنهاد مربی باشگاه یه رژیم خودسرانه خیلی وحشتناک گرفتم (اعتراف میکنم کار اشباهی بود،چون بعدش تاوانه سختی دادم،طوری که تواناییم در برابر گرسنگی خیلی کم شد،وحالا بسختی روزه میگیرم،درحالی که قبل از رژیم به راحتی چند ماه روزه میگرفتمو اصلا عین خیالم نبود،خیلی قوی بودم، )،طوری ورزش و رژیم باهم اثر کرد که توی مدت کوتاهی (حدود پنج ماه )، سی کیلو کم کردم و مهارتم تو ایروبیک و بدنسازی تا جایی رسید که شدم مربی باشگاه….
خلاصه در همین حال و هوا بودم که کم کم احساس میکردم که توی خواب جن ها سراغم میان( بعدها توی یه کتاب درباره جن ها خوندم که یه نفر که تهذیب نفس میکرد یه دوسته جن پیدا کرده بود، جنه بهش گفته بود که ما اجنه از انسان هایی که کم غذا میخورن خوشمون میاد و اگه کسی کم غذا بخوره ممکنه خودمون رو بهش نشون بدیم )….
فکر میکنم توی اون برهه از زمان که من خیلی کم غذا میخوردم بخاطر همین پیشم می آمدن…
خلاصه بعد از یه مدت دیگه کاملا بهشون عادت کرده بودم با اینکه وقتی تو خوابم میامدن اذیت میشدم ، ولی بازم دوستشون داشتم…
اولاش خیلی ازشون میترسیدم، ولی بعدها دیگه برام عادی شده بودن،تا جاییکه یه بار تو بیداری یکیشون رو دیدم که از سرداب اومد بالا و رفت تو آشپزخونه، و ظرفای کثیف رو بو کرد و رفت….
توی خواب درمورد خیلی چیزا باهام حرف میزدن که نمیتونم براتون بگم،رازه، حتی یه جاهایی هم نشونم دادن که توی آینده اونا رو خواهم دید….
اون کسی که گفته بود جنها نسبت به اسم علی (علیه السلام) چه واکنشی نشون میدن، من اینکارو کردم، یکیشون که توی خواب خیلی اذیتم کرد من یهو گفتم به امیرالمومنین( نسبت به این لقب آقا خیلی حساسن و از این لقب مولا بشدت میترسن) علی اب ابی طالب قسمت میدم که ظاهر بشی، یهو یه کسی باقد یک متر با رنگ آبی با دو چشم سیاه درشت که اصلا سفیدی نداشت با سری که شبیه بادکنک که پایینش باریکتر از بالاشه روبروم ظاهر شد، که یهو از خواب پریدم،….
مامانم یه بار گفت دخترم امروز بعدازظهر دیدم چادرت و لباس بیرونیت تنت کردی از اتاقت اومدی بیرون ، هرچی صدات کردم گفتم کجا میری جواب ندادی و نگام کردی و رفتی کوچه، منم گفتم حتما رفتی باشگاه ( در حالی که من فقط صبح میرفتم باشگاه و عصرازفرط خستگی میخوابیدم)، اومدم که تو اتاقت چیزی بردارم ، دیدم خوابی!!!!!!!!
مامانم تازه اون موقع حرفامو باور کرد که خونمون جن داره، قبلش هرچی بهش میگفتم من تو خواب میبینمشون میگفت تو بخاطر رژیم سختت فشارت میفته توهم میزنی فکر میکنی جن دیدی ، جن کجا بود……، اما بعد از اون روز دیگه حرفامو باور کرد، یه بار دیگه هم باز مامانم جنو به شکله من میبینه بعد میفهمه که من اصلا خونه نبودم……
خلاصه بعد از یه مدت که از اون خونه نقل مکان کردیم و رفتیم تهران تا چند وقت توی تهران هم تو خوابم میدیدمشون، ولی بعد از چند ماه دیگه سراغم نیومدن….
حالا که چند سال از اون قضیه گذشته حس میکنم دوباره ازشون میترسم ( آخه اون موقعی که باهام ارتباط داشتن اصلا نمیترسیدم ازشون، بابام همیشه میگه جن ها اگه بخان خودشون رو به کسی نشون بدن اول ترس رو ازش میگیرن که نترسه، راست میگه…)
خلاصه موجودات جالبی هستن ، خودشون تو یه برهه از زندگی من اومدن ، خودشون هم رفتن…
خواستم بگم اگه خودشون نخوان ، نمیشه دیدشون، سعی نکنید شما دنبال اونا برید( میگن خیلی خطرناکه ، دین و ایمانتون رو ازتون میگیرن، حتی شنیدم خطر جانی هم داره) ، اگه شرایطی پیش بیاد ممکنه اونا خودشون رو بشما نشون بدن که دراین صورت خطرش خیلی کمتره….
از همه این حرفها گذشته، دوستان وظیفه ما تو این دنیا عبادت خداونده ( ما خلقت الجن و الانس الا لیعبدون، که امام معصوم در تفسیر این آیه میفرماید او لیعرفون، و آن هم شناخت حق امام معصوم هست)، ….
راز خلقت ، ولایت امیرالمومنین علی ابن ابی طالب و فرزندان طاهرینش هست که همان بار امانتی هست که آسمانها و زمین نتوانستند آن را تحمل کنند، بهتره ما هم بجای رفتن دنبال جن دنبال خالص شدن در عشق امام زمان بکوشیم تا زودتر آقا ظهور کنن و همه مون رو به هدف خلقت که همان شناخت و عبادت خالصانه خداست،برسونن…
والسلام علی من اتبع الهدی
یا علی

پاسخ دهید
طاها

ببین بینام خدا خودش میدونه چیکار کرده خوب و متمعن باش وقتی یک اتفاقی خودت از حرفی که العان زدی پشیمون میشی

پاسخ دهید
امیر حسین

جن وجود داره انکار نکنید چه دیده باشید چه ندیده چون سوره دلره در قران .کسی که انکار کنه انگار به قران کافر شده

پاسخ دهید
بینام

این خزعبلات رو از کجا میارینِ.والا شیطان صد شرافت به این ادم دوپا داره علمش هم از خدا بیشتر بود خدا نتونست تشخیص بده انسان چ موجود کثیفیه اما شیطان تشخیص داد

پاسخ دهید
ناشناس

تو مملکت ما جن وجود نداره ولی تخم جن خیلی هست
پس از جن ها نترسید از تخم جن ها بترسید

پاسخ دهید
ناشناس

ایتا رو از کجاتون در میارید. باباتون جن دیده یا خودتون. ول کنید این خرافاتی رو که برا ترسوندن ساختن و گذاشتن تو یه خرافاتی کاملتر به اسم دین. بیخیال دورانه دین و جن و این چیزا تموم شده. الان یه ویدیو پرژکتور هم میتونه چیزایی نشون بده که بگی وای خدایه من جن ولی چون میدونی علمیه بهش توجهی نمیکنی. اینا هم همینطوری ساخته ذهن مردم قدیم بودن سایه خودشون رو تو تاریکی میدیدن میترسیدن و میگفتن جن.

پاسخ دهید
یکتا پروری

واو واقعا وجود دارن بازم اینجور چیز ها بزارین با تشکر

پاسخ دهید
ساینا

سلام من کسی را می شناسم که هم موکل زیادی دارد و هم قدرت موکلاش خیلی قدر هستند. من و دوستانم از او جواب گرفتیم . دوست من جن زده شده بود او کارش را درست کرد. البته باید بگویم دعا نویس نیست و دعا نویسی را هم قبول ندارد. او با قدرت و اتکا به خداوند، قرآن، نماز و قدرت موکلاش کار می کند. نظرم را برای دوستانی گفتم که علاقمند به موکل و جن هستند. من الله التوفیق

پاسخ دهید
مقداد

سلام خوب بود اما کمی هم تکراری بود چون کلیات گویی توهمه سایت ها وجود دارد اما من نوعی تشنه شنیدن جزییات جدید و ناب هستم

پاسخ دهید
نادر

در مجلس ایت ال…
بروجردی اعلام کردن ک زعفر جنی فوت کرده حتی
براش مراسم ختم هم گرفتن لطفا مطالعتون بیشتر کنید
تشکر

پاسخ دهید
نادر

بله من خیلی دوست دارم باکسی که دستی
در کارداره اشنا بشم

پاسخ دهید
ناشناس

بله من خیلی دوست دارم باکسی که دستی
در کارداره اشنا بشم

پاسخ دهید
ناشناس

سلام شب همگیتون بخیر
واقعیت داره من در زمان ابتدایی خانه عمام به
شکل خود عمه ام دیدم در خانه ایی قدیمی
در ۳۰ متری نارمک

پاسخ دهید
ناشناس

سمرا خانوم جن واقعیت داره از زمان سلیمان تا ب حال و هیچ ربطی ب اینکه شما ی مدت از خدا دور بودین یا ن نداره.شمارفتین در خونشون باید هم میمومدن پیشت یا اذیت یا پیشواز.میگن قبرستون جای ارامو بی خطری ولی بهترین جا برای جنیان قبرستونه

پاسخ دهید
زهره

یا خدا…..
من اینقد ازشون میترسم که یکی اسمشون میاره سکته میکنم.

پاسخ دهید
ناشناس

سلام من تمام نظر های شما را خواندم سوالی داشتم .
میشه اگر کسی شماره فال گیری را دارد بنویسد
ممنون میشم

پاسخ دهید
طاها

لطفا راهنمايى كنيد …
جكونه ازخوندن فكرتوسط جن تسخيرشده جلوكيرى كرد???

پاسخ دهید
ناز گل

جن برای ازیت کردن از خدا دستور نمی گیره

پاسخ دهید
prancess

آیا کسی دعانویس سراغ داره؟خواهش می کنم کسی را سراغ دارید کمکم کنید.برای باطلیه طلسم وجادو می خواهم که از طرف دشمنان فامیلی ایجاد شده است. اگر بتواند کارم را حل کند ۵۰۰ شیرینی می دهم . فرنیا هستم. شماره تماسم و تلگرامم ۰۹۳۹۱۳۹۳۰۱۵ هست

پاسخ دهید
ناشناس

سلام
اجنه از بو ارتزاق میکنن.. چند مطلب در سایت شما دیدم که واقعاً غلط بودن
سایت بی ارزشی دارین

پاسخ دهید
ناشناس

خوب بود

پاسخ دهید
ناشناس

درباره جن اشتباه گفتید جن ها میتوانند اجسام را حرکت دهند و دزدی کنند در واقع هم جن ها چیزی نمیخورند ان ها انرژی حیات انسان را میخورند

پاسخ دهید
محسن قصری

خداوکیلی همه نظرات رو خوندم و فقط میشه یه مشت خرافات از این پیامها بهره برد خواهشی که دارم اون بزرگوارانی که اطلاعات مجموع و سودمند در این رابطه بفرستن که یه چیزی یاد بگیریم نه اینکه یه مشت داستانهای الکی و بچه گانه رو مرور کنیم و در آخر هم از سایتتون ممنونم خسته نباشین

پاسخ دهید
ناشناس

باسلام *خدمت همه دوستان هر سوالی در زمینه جن ومشکلات که براتون پیش اومده دارید پاسخ خواهم داد **۰۹۳۷۲۶۳۸۴۵۴

پاسخ دهید
لادن

سلام.اعمال ورفتاربیشترجنیان بیشترشبیه انسان پس چراخدااون هاروبااین شرایط که دیده نشن قرارداده.درضمن برای وسوسه کردن ادم هاهمون شیطان بس نیست؟؟
باتشکر.

پاسخ دهید
نسترن

ناموسن شمام بیکارین طرف جن واین چیزا میرین

پاسخ دهید
ناشناس

سعیدهستم ازتهران اگه کسی میخاهدبهش ثابت بشه سوره جن رو۵بار شب چمعه بخونه بعد بخوابه توخواب اذیت میکنن

پاسخ دهید
ناشناس

راستی شبها که میخوابید قبل از خواب با وضو باشید ومقداری گلاب به سروروی خود بزنید موفق باشید

پاسخ دهید
بنده خدا

سلام مریهان عزیز درکت میکنم با تمام وجود تنها روشی رو که بهت پیشنهاد میکنم خالص کردن ایمانت و توسل به ایمه معصوم اگه بتونی این دو کارو اساسی انجام بدی مطمین باش جواب میگیری دلیلش اینه که تو وقتی تمام اعضای بدنت رو از گناه پاک نگه داری نمازتو بخونی وگاهی قران بخونی قدرت زیادی میگیری که باعث فاصله گرفتن موجودات شیطانی میشود وتوسل به امامان معصوم تکمیل کننده کار میتونه باشه که اگه گناهی نکنی از تو حمایت خواهند کرد واینکه مسلمانان اونهارو به خودت جذب میکنی وزندگی تو به حالت طبیعی برخواهدگشت موفق باشی

پاسخ دهید
امير

با سلام ، هميشه فکر ميکردم چيزي بنام جن وجود نداره، … چند سال قبل يک قبر گبر را باز کرديم که طلا پيدا کنيم، دو نفر بوديم وقتي داخل قبر شديم احساس کرديم نفر سومي هم است، مدتي ازاين جريان گذشت، تايک روز تنها داخل اتاقم نشسته بودم که يک دفعه شيشه هاي اتاقم شکست اين اتفاق براي دوستم هم افتاد،دنبال دعا نويس رفتيم ولي مشکل حل نشد،شايد باور نکنيد جاي کتکاشون روي بدن ما هنوز مشخصه، شبها خواب نداريم،

پاسخ دهید
مجتبی

مجتبی

جن با ما کاری نداره ما انسانها کاری داریم بااذیت کردن آنها مثل اب جوش ریختن در وقت شب یا اینکه گربه سیاه در شب نزنید

پاسخ دهید
اصغروعزیز

بنظرم شیشه وکراک کشیدین زیادی زده بالا خخخخ.بنظرم همتون توتوهم هستین نه خیلیاتون

پاسخ دهید
مریهان

سلام منl تا حدودی دچار این مشکل هستم تاالان چندسالی شده.منتها هرجا رفتم میگن باکارهایی که برات انجام میدیم فقط واسه مدتی تسکینش میدیم کسی تضمین نکرده که کامل درش میارن از جسم بیمار.چون بقول خودشون این چیزها خروار خروار وارد بدن میشه اما مثقال مثقال بیرون میاد.ب گفته ی اغلبشون همزاد زیاد دارم.که تقریبا همشون مشخصاتشو یکسان گفتن.منتهی واسه شروع کار به کسی اطمینان نکردم هنوز.گفتن وجود این چیزها توی پیشرفت زندگی ازدواج و خیلی چیزهای دیگه موانعی رو بوجود میاره.واینو خودمم تو زندگیم فهمیدم.درخواستی که دارم اگر کسی عالمی کسی که به طور شرطی میشناسه که اینجور چیزها رو کامل ازبدن خارج کنه یه نشونیی چیزی بهم بده.ممنون میشم اینم ای دی تلگرامم هستش.@Marihan69

پاسخ دهید
علی

حضرت امام حسین(ع)(در هنگامی شمر درحال بریدن سر مبارک بود)زیر لب جمله ای فرمودند.وقتی شمر گوش فرا داد….
ایشان فرمودند:خداوندا!بحق این خون به ناحق ریخته شده خودت از این قوم جاهل در گذر و آنان را ببخش…..ای بقربانت…..

پاسخ دهید
sharb boy

الان ما نفهمیدیم 90000یا 36000جن بودن بعد به حضرت گفته بود که قبل از اینکه شما از جاتون تکون بخورید ما دشمنانتون رو از پا در میاریم خبری از به شکل انسان درومدن نبود بعد که اقا امام حسین (ع)(قربانش برم)اجازه نداد به خونش برگشت بعد قضیه رو به مادرش گفت که دوباره مادرش گفت عاقت میکنم که دوباره به کربلا رفتن و از امام سجاد اجازه خواستن که اجازه. نداد
وسلا م
نظر های خوبی بود

پاسخ دهید
صالح

سلام من خیلی مشکل زیاد دارم اگ دعانویسی ک دنبال منافع خودش نباشه بهم بزنگ الان نزدیک چندین ساله پیش هر کی میرم جز پول گرفتن کاری نمیکنه..منم چون پول ندارم میگن برو کار نمیکنم….اگ کسی بود در راه رضای خدا کمکم کنه اس بده خیلی گرفتارم شبا با گریه میخابم شدید افسرده شدم…24سالمه مجردم و اسم صالح و مشهدی هستم
09105637299

پاسخ دهید
گروه Only God

در پاسخ به صالح

مشکلت چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟دررابطه با جنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

پاسخ دهید
ناشناس

در پاسخ به صالح

پاسخ شما تو قرآن سوره جن زیاد بخون آیت الکرسی و چهارقل

پاسخ دهید
گروه Only God

اما این گردوئه…………دیگه کاملا واضحه این آرم شیطان پرستیه……………و راهی برای از بین بردن این عقیده نیست

پاسخ دهید
سبحان

خدا بیامرزه زعفر جنی رو عجب جن خوبی بوده برای شادی روح زعفر و یارای باوفاش و خود امام حسین صلوات

پاسخ دهید
سحر

بچه ها من یه مشکلی پیدا کردم ک واقعا اگ حل نشه زندگیم تباه میشه چندروز پیشا یکی از فامیلامون میگفت ی نفر هست ک چند تا حن خوب رو در اختیار داره و اگ کار خیر باشه اونارو میفرسته تا کمک کنند ولی خوب در عوض پول میگیره.اونقد حالم بده ک حاضرم هر کاری کنم تا مشکلم حل شه.در ضمن چندنفرم ک رفتن پیشش رو میشناسم واقعا بشون کمک شده بود
بنظر شما این کارو بکنم یانه.گناه نیست؟؟؟

پاسخ دهید
گروه Only God

در پاسخ به سحر

به نظرم مشکلی نداره………….چه بسا انسان های بزرگی با جن در ارتباط بودن و از اونا کمک خواستن

پاسخ دهید
adambarfi

من خیلی میترسم از جن و ازمابهترون در عین اینکه خیلی ترسو هستم خیلیم کنجکاوم همش دنباله اطلاعات در مورده جن و پری و ….هستم.اگه یه وقت بخوان بترسوننم باید چیکار کنم؟؟؟راهنمایی لطفا.بسم الله واسه .بعضیهاشون جواب نمیده

پاسخ دهید
گروه Only God

در پاسخ به adambarfi

فقط یه بسم الله کافیه………توکه به خدای خودت اطمینان داری پس نترس و فقط اسم خدارو روی زبون داشته باش………….ستاره بنی بشر روی هر چیزی قادره

پاسخ دهید
ناشناس

در پاسخ به adambarfi

باید از جن نترسی آگه بترسی بیشتر اذیتت میکنم تا دم مرگ آیت الکرسی و چهاقل و سوره جن به ترجمه هم نگاه کن زیاد بخون

پاسخ دهید
علی زارعی

سلام؛من تو منطقه ی کوهستانی بشاگرد زندگی میکنم؛اینجا دوروبر روستای ما تمام کوه های بلند هست؛ دیگه کلا برای ما وجود جن، پری، دیو و رجال الغیب عادی شده چون هر از گاهی یه نفر مورد آزار و اذیت اینا که گفتم قرار میگیره بعد میرن فال میزنن باید چکار کنه بعد از مشخص شدن اینکه سبب مریضیش چی بوده مثلا جن بوده یا دیو ؛ یه آداب و رسوم خاصی انجام میده مثلا آب هفت تا چشمه و برگ هفت تا درخت بدون خار یا خروس سیاه پیدا میکنن یه کارایی میکنن همه این هارو قبول دارند و به شخصی که فال میزنه اطمینان دارن و اگه شخص مریض و جن زده رو پیش دکترم ببرن میگه ببرینش پیش دعا نویس که اون بهتر میدونه تا من؛
این افراد برای چشم زخم؛طلسم و سحر و… آدابی پیشنهاد میکنن که همه درسته و کاربرد داره.
والسلام

پاسخ دهید
کارو

خلاصه عرض کنم جن وجود دارد ازدواج هم بین جن و انس میتوان صورت گیرد ولی اشتباه است چون جنیان بیش از چند صد سال عمر میکنند و لی انسان نهایتا هفتاد .هشتاد سال.خدمت محب آقا و المیرا خانومببا نهایت حرمت میگم یارو کومونیسته به امام علی و امام حسن فحش میده چرا به مذهب تسنن و حضرت عمر فحش دادین شاید اون روانی یه یهودی باشه قرار نیست بلافاصه تند رو عمل کنید اگه عاشق مذهبتون هستید فحش ندین که فحش نشنوید من از مطالب المیرا خانوم استفاده کردم حتی کپی کردم ازش دست مریضا میگم ولی رفتارت سکم سردم کرد یه کم فرهنگ سازی و الگو سازی تو فظای مجازیه ایران هم بد نیست .خلاصه از من ناراحت نشید فقط اینو میگم هممون مسلمانیم الله من التوفیق

خدا کنه ما انسانها خوب بشیم جن رو ول کنیم بخدا جنها از ما میترسن این دوره زمونهسلمانیم

پاسخ دهید
کارو

خلاصه عرض کنم جن وجود دارد ازدواج هم بین جن و انس میتوان صورت گیرد ولی اشتباه است چون جنیان بیش از چند صد سال عمر میکنند و لی انسان نهایتا هفتاد .هشتاد سال.خدمت محب آقا و المیرا خانومببا نهایت حرمت میگم یارو کومونیسته به امام علی و امام حسن فحش میده چرا به مذهب تسنن و حضرت عمر فحش دادین شاید اون روانی یه یهودی باشه قرار نیست بلافاصه تند رو عمل کنید اگه عاشق مذهبتون هستید فحش ند که فحش نشنوید من از مطالب المیرا خانوم استفاده کردم حتی کپی کردم ازش دست مریضا میگم ولی رفتارت سکم سردم کرد یه کم فرهنگ سازی و الگو سازی تو فظای مجازیه ایران هم بد نیست .خلاصه از من ناراحت نشید فقط اینو میگم همموامن مومین الله من التوفیق

خدا کنه ما انسانها خوب بشین جن رو ول کنیم بخدا جنها از ما میترسن این دوره زمونهسلمانیم

پاسخ دهید
یونس

من خانومی رو دیدم که به دلیل مخالفت با ازدواج با جن موهای سرش کاملا ریخته بود

پاسخ دهید
ساناز ، ک

بابا من میگم بهتره ما سرمون تو کار خودمون باشه و با چیزای ماورالطبیعه کار نداشته باشیم.ما واقعا در رابطه و ارتباط موثر با خود انسانها هم دچار مشکلیم و در خیلی از موارد به عنوان انسان حرف هم رو نمی فهمیم حالت میخوایم با از ما بهترون رابطه برقرار کنیم نیس حال رابطه ما با انسانهای اطرافمون به کمال رسیده حالا مونده با……..رابطه برقرارکنیم.اطلاعات کسب کنیم ولی هیچ وقت از این حد خارج نشیم که حالا بخوایم با فلان کار فلان ارتباط رو برقرار کنیم.دوستانه بهتون توصیه کردم امیدوارم تمام توجهمان به ارتباط بیشتر با خالق بزرگمان خدای کریم باشد و در زمینه عبادت و نزدیک شدن به خدا هر روز گام برداریم تا انشاله به کمال برسیم.مواظب خودتون باشید.التماس دعا

پاسخ دهید
علی

تشکر از اطلاعات خوبی که گذاشتین.این جن هایی که قرآن قرن ها پیش بهشون اشاره کرده که قبل از ما انسان ها ساکن زمین بودن و الان هم دارن ما رو از یه جای دیگه میبینن و زندگی هم میکنن، مسیله اثبات شده ای است که دانشمندان ناسا دارن روش کار میکنن. نظریه اکثر این دانشمندان ایه که با توجه به یکسری شواهدی که روی کره زمین وجود داره قبل از انسان ها تمدن دیگه ای وجود داشته و از همه جالب تر اینکه یکسری شواهد وجود داره که ما انسان ها داریم توسط یه موجودات دیگه ایی دیده میشیم.اونها نمیگن مسلمانیم ولی دارن آیه های قرآن رو اثبات میکنن ولی ما که ادعای شیعه یا سنی بودنمون میشه تا الان کدوم از آیه های قرآن رو بصورت نظریه درآوردیم؟!
به نظر خودتون ما مسلمونیم یا اون دانشمندها که دارن این موضوعات رو به صورت علمی آشکار میکنن!

پاسخ دهید
احمدرضا

من جن دیدم سم داره درازه پاش برعکسه دندوناش سیهاه و ناخوناش بلند و لباس داره ولی پاره پورست

پاسخ دهید
prancess

کسی دعانویس غیر مسلمون سراغ داره؟خواهش می کنم اگه کسی رو سراغ دارید کمکم کنید.برای باطلیه طلسم و جادو می خوام.کارم انجام شه 500 شیرینی میدم09377420204 فرنیا هستم

پاسخ دهید
ترسا

سلام .
مطالبش جالب بود … ممنون

پاسخ دهید
سید

سلام دوستان
من شیعه هستم، و ارادت خاصی هم به مولایم آقا امام حسین دارم.23 سالمه. و از مدیر سایت هم میخوام که برادر من، خواهر من اگه گل نیستی خوار هم مباش. اگه نمیتونی این جوونا رو به دین مبین اسلام جذب کنی دفع هم نکن.
اینا چه حرفاییه که درمورد زعفر جن نوشتی؟!!!!!!!!!
اگه اهل مطالعه باشین یه سر به کتاب “حماسه ی حسینی” شهید مطهری بزنید. در این کتاب گفته شده که قصه هایی مث زعفر جن خرافاته، و به هیچ وجه واقعیت نداره،و عده ای از منبری های قدیم برای اینکه از منبری های دیگه عقب نیفتن و مجلسشون گرم بشه و پر مشتری، چنین خیانتی به اسلام کردن. و بالای منبراشون ازین خرافات ها میگفتن. و در نتیجه، این قصه های دروغین دهن به دهن و نسل به نسل توسط افراد ساده لوح و زود باور به ما رسیده.
به امید اینکه روزی برسد که دینمان را با بصیرت انتخاب کنیم.
یاعلی

پاسخ دهید
المیرا(شیلا)

در پاسخ به سید

سید تو اگه گیر من بیفتی یکی از من میخوری یکی از دیوار.زعفر بوده .روز جشن عروسی زعفر بوده که ناگهان یکی از جنیان به زعفر خبر اورده که ای زعفر اینک حسین بن علی در صحرا کربلا تنهاست.وانگاه زعفر با 90 هزار تن از جنیان نزد حضرت حاضر شدند درزم آیت الله بهجت به مراسم ختم زعفر رفته.درزم بی شخصیت به مدیر سایت چی کار داری؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ دهید
سلدا

در پاسخ به المیرا(شیلا)

وااا این چ طرز حرف زدنه؟؟؟؟؟؟یکم حرف زدنتونو درست کنید

پاسخ دهید
المیرا(شیلا)

در پاسخ به سلدا

تو فضولییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ دهید
arash

در پاسخ به المیرا(شیلا)

چرا چرت میگی بهجت چیکارش به جن یه حرفی بزن ک با عقل جور در بیاد

پاسخ دهید
مرضیه

در پاسخ به arash

تو که سواد نداری تقصیر اون من نیس.برو سررررررررررچ کن میفهمی.منم باهات موافقم المیرا

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به سید

سلام خدمت شما بزرگوار؛
هدف از پرداختن به این موضوع، دینی و مذهبی نبوده است و فقط نقل قول از کتب صورت گرفته است.
تاجایی که بنده اطلاع دارم در کتاب “حماسه ی حسینی” نویسنده داستان زعفر جنی را نه تایید کرده و نه رد کرده است ولی عدم تایید آن را محتمل تر دانسته است. ولی در این خصوص بیشتر تحقیق خواهیم کرد و با توجه به اینکه مطلب برای سالها پیش است در صورت لزوم ویرایش خواهد شد.
از توجه شما سپاس گزارم.

پاسخ دهید
آرتان

بسم الله بسم الله خدا قسمت نکنه من مو ب تنم سیخ شد

پاسخ دهید
رضا

با سلام. اینکه کسی بگه می جن دیدم یا اذیتم کرد واقعیت نداره چون اجنه این اجازه رو ندارند یعنی خداوند به آنها چنین اجازه ی رو نمیده تنها راههایی که ميشه جن دید یکی چله نشینیه، یکی اینکه انسان اینقدر به گناه آلوده بشه که خدا بخواد از این طریق جوابشو بده

پاسخ دهید
ناشناس

در پاسخ به رضا

چرا من یه معلم داشتم که میگفت برادرش با جنا در ارتباط بوده بعد چند سال هم معلوم نبود چجوری مرده

پاسخ دهید
ناشناس

من یه دختر سیزده چاررده سالم یه بار سه روز و سه شب تو خونه تمها موندم فیلم ترسناک نگا کردم خیلی حال داد.. والللا من بچه جنم خخ یا ابوالفضل

پاسخ دهید
من

عجب ادمایی
یکی میگه من زن جنم
یکی میگه ازش عکس بگیر من تا حالا جن ندیدم
الههم اشفع کل مریض

پاسخ دهید
فاطی

خخخخخخخخخخخخخ خیلی چیزای جالبی گفته بودین اینم من بگم اسم پدر جن شومان.تصور کنین جن با یه دختر خوشگل عروسی کنه؟؟؟؟چییییییییی میشه بچشون چییییی میشه؟؟؟خخخخخخخخخ

پاسخ دهید
علیرضا

در پاسخ به فاطی

واقعا که چقد شما شوتی تمام مطالب فوق اثبات شدس لطفا بدون تحقیق حرف نزن

پاسخ دهید
مهدي

من بچه بودم درست يادم نيست پنج شيش سال داشتم سه ماه پشت سر هم خواب ديدم كه انباري كه قديم در ان كاه يا علوفه ميريختن و هيچ دري نداشت موقه وارد يا خرج علوفه تيقه ان را خراب مي كردن من در خواب به انجا مشكوك مي شدم و گوشه خراب شده از سقف وارد انجا مي شدم ودونفر يكي از اين دست و ديگري از دست ديگم مي گرفتن يكي سبز بود وديگري قرمز نزد پادشاه كه در اتاقي روي تخت سلتنتي ميبرن وپادشاه به من گفت تو ديگر از ما نيستي نمي شناختم ولي اسرارداشتم كه چرا او مرااز خود نميداند واون دوتا مرا به بيرون از اتاق ميكشيدن وپرت مي كردن بيرون اين خواب مرا به شدت مي ترسناد وپدر و مادرم وقتي ميگفتم از ترس ترس من يا چيز ديگه اي مرا ارام مي كردن و مي گفتن ينا خرافه هست كم كم خواب نديدم ولي ترس داشتم يروز به حيات رفتم زياد يادم نيست از دست شوي كه بيرون امدم يه بز سياه ديدم با خودم گفتم اين اينجا چكار ميكنه يدفه بهم حمله كرد از هوش رفتم تمام شب رو هزيون ميگفتم ديگه چيزي نديدم تا اين كه حدودچهارده سال داشتم شبا به گاو داري كوچيكي كه داشتيم ميرفتم وشب ها تنها انجا ميماندم يروز وقتي خواب بودم صدا شنيدم بلند شدمديدم صداي نيست پتورو كشيدم سرم كه دوباره شنيدم ياد خوطرات بچگي افتادم بي اختيار گفتم چي ميخواي جواب نداد گفتم اگه واقا تو هستي حداقل سرو صدا كن من بدونم خيال نيست كه با اهن به اهن ميزد از ترس بيرون امدم و با موتور از انجا خارج شدم دوباره به پدر مادر گفتم وپدرم گفت خيالاتي شدم واو مي گفت من بيست سال انجا ها بودم همچين چيزي نبوده من قود يه دنده بودم انها گفتن نبايد شب تنها در انجا بخوابم ولي گوش نكردم هر بار انجا مي خوبيدم اين قزيه پيش امد من از ترس به پتو مي پيچيدم از ترس ولي باز اين كارو ميكردم و ديگه به هيچ كس نمي گفتم يروز خيلي ترس برم داشت سه نفر از دوستامو با برادرم انجا رفتيم اون از من دو سال بزرگ بود تا نسفه شب فيلم نگاه كرديم اونا خوابشون برده بود صدا مي اومد اونا رو سقف اتاق مي رقسيدن وپا هاشون رو مي كوبيدن به ناچار از ترس بزور دوست مو بلند كردم و صدا ديگه نمي امد به او قزيه رو گفتم چهار پنج تا ليچارد بارم كرد خوابيد ديگه تنها جاي نمي خوابيدم وترس داشتم مني كه وقتي پمپ خراب بود يا برق نبود از موتور ابا از بيابون نسف شب اب مي اوردم حالا واسه دست شوي رفتن ترس داشتم گذشت تازه به روال ادي برگشته بودم يروز تو خونه وقتي هفده سالم بود هيچكي تو حال نبود از اتاق صداي باز شدن در امد من توجهي نكردم فكر كردم خواهرم هست صداي پاش امد از تو شيشه ميز تلوزيون ديدم زني با موهاي زياد و چهره اي سفيد پشت سرم به پشت ستون رفت بلند شدم گشتم نبود ترس برم داشت و برادرم در زد رفتم در رو باز كردم ازم جعبه خواست تا زير تانكر گازاعيل بسوزونه تا يخ ان وا بشه بهش دادم ورفت و بي خيال شدم يدفه ديدم دستگيره حيات بالا پايين ميشه از پشت شيشه دست ديدم شك كردم گفتم داداشمه رفتم درو باز كنم دشتش رو كشيد در باز كردم كسي نبود ترسم زياد شد پرده هارو كنار زدم يه برق روشن بود كه بالا سر رخت خوبم بود شيشه ها هم از اين ابي هاس ت ار بيرون ديده ميشد از تو نه وروزا برعكسه برا همين بالا سررخت خوابم رفتم كليد رو خاموش كردم درست اون ور شيشه يكي كه تمام بدنش مو سياه بود قد بلند داشت ومو هاي سرش به كلفتيه انگشت بود ديدم از ترسزبونم گرفت ونشستم اون رفت ولي هنوز چشمم به انجا بود وازچشام اشك خود به خود مي امد دهنم باز بود اعما نتونستم داد بزنم نفسم بندامده بود بعد از چند لحظه ده دقيقه شد خواستم داد بزنم اعما به ارامي صدام در امد و بعد از چند بار تكرار تونستم داد بزنم وپدر مادرم بالاي سرم استاده بودن ولي باز هنوز زبونم باز نمي شد بغض كرده بودم بازم گذشت دامداري رو ول كرده بودم و قاليشويي زده بوديم كارم خيلي كم شده بود يروز زنگ زدم همدان از مادر بزرگم خواستم پيش دعانويس كه پسرش رو يه سالي بود از دس داده بود وخودشو موقسر ميدونست و ديگه برا كسي دعانمي نوشت بره و خاهش كنه تا شايد دلش به رحم بياد اعما قبول نكرده بود سراق دعا نويس ساوه يه دهاتي كه سني بودن رفتم تو باغ بقل رود بهم دعا داد گفت زنگ بزن وقتي ميري كسي خونه نباشه وتو اول تو خونه برو بعد كساي ديگه بيان خونه يه دعا را با زعفان به اب بزنم بخورم يكي اتيش بزنم يكي هميشه رو قلبم باشه اما جواب نداد يكي ديگه از روستا هاي شمال امد چيزي نگفت يه دعا داد و گفت همشونو بيرون كرده ازم يكو نيم مليون خواست گفتم در سورتي ميدم كه تا سه چهار روز خوب شده باشم همون روز اول اول صبح دو تا زن ومرد ديدم وروز دوم نگار هفتهي يبار شده بود هروز چيزي بهش ندادم گذشت يروز كه ديگه ترسم كم شده بود تو گرم خونه قالي شويي از خستگي دراز كشيدم خوابم برد يكي خفم ميكرد نه ميتونستم چشامو باز كنم ونه بسمالا بگم بزور بسمالا گفتم وچشامو باز كردم زياد اينجور ميشدم اين ديگه ارسي بود يروز با دوستام تو اتاق تو قالي شويي بوديم يكي سنگ به شيشه زد به دوستام گفتم يكي سنگ به شيشه زد گفتن خيالاتي شدي توجه نكردم دوباره سنگ زد پا شدم نگاه كردم ديدم دوتا مرغ سفيد دويدن امدن زير پنجره با پا به زمين مي كشيدن و فرار كردن زير تانكر گازاييل رفتن گفتم عجب كبابي درست كنم با دوستام بو خوريم رفتم هرچي گشتم پيدا نكردم در همسايه خيلي از زير راه داشت و براي يه معلم باز نشت بود به ما سپرده بود از بالا پريدم تو گشتم پيدا نكردم يهو يادم افتاد اي داد بي داد فرار كردم يه ماه گذشت برادرم تو خواب ديده بود يكي زير گلدون خونه برادر بزرگم رو نشون ميده و ميگه اونجارو بكنيد من كه نبودم خونه بابام و مادرم اونجارو كنده بودن يه شيشه كه در محكمي داشت و توش كاغذ بود وقتي باز ميكنن چند تا ادمك كه تو قفس هستن جالب اين كه به تعداد افراد خوانواده نقاشي شده تا من برسم از ترس با نجسي از بين برده بودنش من فكر كردم قضيه تموم شده اعما باز صبح زن مرد رو ديدم تو حال ميگشتن موقعه ظهر از مادرم پرسيدم اونا بودن گفتن نه فهميدم بازم تموم نشده زنگ زدم همدان از مادر بزرگم خواستم بره به پاي دعا نويس بيوفته اون اين بار قبول كرده بود با مادرم رفتم همدان بخش قهاوند شرا اون گفت بايدبه قم بياريمش تا دعا رو در بياره اونو اوردم قم در حوضور بيست نفر از فاميل ها كه خيلي تعريف پير مرد رو شنيده بودن ازم يه چادر مشكي و يه كاسه پر اب خواست اون كاسه رو زمين گذاشت چادر رو دو لا كرد و يه طرف دست او بود طرف ديگه دست من و كاسه اب وسط بود اون جن ظاهر كرد زير چادر بالا پايين مي شد قسم داد و قران وخدا وپنج تن كه دعارو بياره و صداي سود مي امد اون پير مرد ميگفت نمياره قسم ميدادش يدعفه عسبي شد از روي كتاب كه عكس ادم داشت يه چي خوند ديگه چادر تكون نخورد به من گفت رفت بياره دستت رو بقل كاسه زير چادر بگير يكم جمع شدم دستم رو بردم زير چادر بقل كاسه چادر از وسط بلند شد يه چيري دستم رو لمس كرد و رفت يه سنگ كوچيك انداختوبعد يه كولوخ ومن منتظر بودم باز اگه باشه بياره پير مرد گفت اورد گفتم اره گفت پس چرا چيزي نميگي گفتم متظرم بازم بياره گفت تموم شد دستم رو بيرون كشيدم تكه سنگ بود گفتم اين كه تيكه كولوخي بيش نيست گفت صبر كن با چاقو كولوخ را تراشيد ويه نايلن بيرون امد و نايلن وا كرد پارچه و نخ به ان پيچيدرو وا كرد و كاغذ كه سفيد بود ولي از بس مانده بود زرد شده بود همه همش بسم لا ميگفتن توش دو تا جدول عداد بودو زير ان نوشته بود مهدي فرزنده محبوبه به حق اين دعا تا 30 سال سرگردان باشد يك ساله گذشته هنوز چيزي نديدم ولي هنوز كه 21سالمه از تاريكي مي ترسم خيلي

پاسخ دهید
محمد

سلام من همه نظراتتونرو خوندم فهمیدم همتون شیعه اید اما من سنی ام نمی گمه یا امام علی یا ای حضرت محمد {ص}من فقط میگم یا الاه جن ها واقعا وجود دارن من اصلا نمی خوام باهیچ کدوم از اینها روبه رو بشم راه احضار جن هم یه جور دیگه اس میگن شب برو تو اتاقت یه سوزن هم ببر وقتی تاریک هست چشماتو ببند وبگو بسم الاه و وقت چشماتونو باز کردید جن به سوزن گیر کرده حتی یه دوست دارم که این کار رو کرده بود ووقتی جن رو دیده یه بیماریگرفته که ما بهش میگیم {فه} حال میدون فکر میکنید دروغ میگم من نیازی به باور شما ندارم من فقط خاستم حرفمو بزنم
اما اون زنی که گفت همسرم یه جن هست واقعا باید به ریش اون زن خندید {همونطور من که گفتم ریش اون زن که دروغ بود حرف های اون هم دروغ واو الن داره به ریشتون میخنده }

پاسخ دهید
المیرا(شیلا)

در پاسخ به محمد

اقا محمد من ایتالیایی هستم ولی شیعه وبانظر شما کاملا موافق هستم چون جن وجود دارد هم کافر و هم مسلمان.جن هارا میشود در بلوچستان مشاهده کرد.انها با موهای ظریفی پوشیده شده اند و مانند چهار پایان میباشند.جن در معنای لغوی به معنای نامرئی هستند اما در سایت جن کاملا عکس هایی که وجود دارند دروغ میباشد .چون ایا کسی را دیده اید از فردی عکس بگیرد و پشت سرش چیزی ظاهر شوند .از انجایی که انها نامرئی هستند ان عکس ها دروغ است .میتوانید با کتابهای دنیای مرموز جن و …….. به عقیده من پی ببرید.درزم اگر شما انهارا ازار ندهید انها با شما کاری ندارند.من شخصا احضار جن انجام میدهم.

پاسخ دهید
احسان

سلام میشه منبع این مقاله رو بنویسید

پاسخ دهید
مصطفی

فدای امام حسین بشم.امام پر کس وبی کس شهید شد.یاحسین توبزرگی به دادما برس.یاحسین شهید

پاسخ دهید
پگاه

همش چرت وپرته

پاسخ دهید
سمیرا

منم رفته بودم تبریز به یه کوهه سهند که پایین کوه ی قبرستون قدیمی بود برگشت گرگ و میش بود من چیزی ندیدم فقط حس کردم که برگشته بودم مازندران خونمونه.ولی اتفاقاتی برام افتاد وترسیده بودم پیش یکی که ازاین اطلاعاتا داشت رفتم.جن کافربود که اذیتم میکرد واونقدر داشت بهم نزدیک میشدکه حرف تجاوز در میون بود که شانس اوردم اول سید بودنم دوم ب دلیل وجود نامزدم و تنها دلیلش هم این بود که ی مدت از خدا دور شده بودم.داستانش طولانیه ببخشیدخلاصه گفتم.

پاسخ دهید
ناشناس

سلام همتون يك مشت ديوونه ايد جن وجود دار ولى تو دنياى ديگه هستن

پاسخ دهید
المیرا(شیلا)

در پاسخ به ناشناس

کدوم ابله وترسویی گفته جن در دنیای دیگه ای وجود داره جن در همین دنیا وجود داره ودر قیامت مانند انسان ها به جزای اعمالشون میرسن.

پاسخ دهید
ناشناس

یه جن تو محله ما هست تو یه خونه خرابه صد ساله زیادی اهالی محله هم با ایشان وکارهاش آشنا هستن؛ همدان تپه مصلا

پاسخ دهید
الهه

سلام امشب خاله من تعریف کرد که یه مرد وزن که لباسهاشون سرتامشکیه دوسالی هست که توی اتق پیطی خونشون هستند موقعی که نماز میخونه مرده میره پشت سرش. توی حموم وقتی لباس میشوره میاد روی سکو میشینه حتی موقعی که مادربزرگم عمل قلب داشته توبیمارستان اومده حالا خالم چندوقتیه که توی اون اتاق نمیره ولی میکه بعضی وقتا صدای زنه رامیشنوه کهاسمش را صدامیزنهحتی یه بارکه خالم وایه مریضی اونم خالم دعامیکرده مادربزرگم هم دیده گفته دخترتون خوب میشه وهمون هم شده تورو خدابگین چکار کنه خیلی میترسه

پاسخ دهید
محب علی(ع)

در پاسخ به الهه

سلام الهه جان
خاله محترمتون بایدبه افرادی که دراین کارسررشته دارن مراجعه کنن
البته ترسی نداره این بندگان خداهم اونجوری که شماتعریف میکنی که دعامیکنن احتمالامسلمانن امااینکه مشکی میپوشن؟؟؟؟چون کافراشون معمولامشکی میپوشن به هرحال اگرمسلمانن واقعامسلمانیشون ازمابهتره وقابل اعتمادن واگربتونه باهاشون دوست بشه واقعابایدقدرشون وبدونه که البته بازم میگم اگه مسلمانن.اخه واقعادوست داشتنی هستن.التماس دعایاعلی

پاسخ دهید
المیرا(شیلا)

در پاسخ به الهه

ببینید الهه جان حتماارتفاع خونه خاله شما بیشتر از هشت ذرع (چهار متر)هستش.روایت میگه مردی نزد امام صادق رفته و گفته که جنیان اون را اذیت میکنن وامام فرموده خونه تو بیشتر از هشت ذرع هست پس برو و تا اندازه هشت ذرع بگیر و دور تا دور خانه را ایه اکرسی بگیر.یا میتونی از دعای ابی درز حجانه استفاده و یا احضار جن کنید و فرمانروای آن روزی که احضار جن کردید نزد شما میاد و دلیل کار اون هارو میگه ویا به اون جن ها تذکر میده .بهتر دعای ابی درز حجانه هست چون جنیان توسط اون دعا میسوزن و مجبور به ترک محل میشوند.

پاسخ دهید
یه عاشق

می خوای با جن حرف بزنی اگه می گی اره برو تو اتاقت در هم ببند قران دربیار …….. نظرتو بگو بعد ادامشم میگم

پاسخ دهید
یه عاشق

می خاهی با جن حرف بزنی اگه می گی اره برم تو اتاقت در هم ببند قران دربیار …….. نظرتو بگو بعد ادامشم میگم

پاسخ دهید
PONEH

تازگی یک جن تو خونه خواهرم پیدا شده که عاشقش شده و تو زندگی مواظبشه اینو که میگم به خدا راست میگم سرکاری هم نیست خودش اومده بدون این که احضارش کنن از گوشیش برای خواهر دیگه ام پیام میذاره که حالت چطوره یا به شوهرش اس می ده که اذیت نکن و این جور کارها یا وسایل رو برای اعلام حضورش پرت و پلا می کنه حتی سوالی که ازش میکنه روی کاغذ یا آئینه به انگلیسی خیلی خوش خط می نویسه اوکی

پاسخ دهید
مهدی

جن تا اذن خداوند نباشد نمی تواند بر بشر دخل و تصرف کند وداستان های با مضمون جنی کاملا از تخیل انسان سرچشمه گرفته

پاسخ دهید
محب علی(ع)

در پاسخ به مهدی

بسم رب کعبه
بله دوست عزیز تاوقتی اذن خداوندنباشدنمیتواندبشرراتصرف کندامادرمواردی که بشرباکنجکاوی مزاحم زندگی وارامش انهاشود انهاهم ناگزیرمیشوندواردزندگی بشره کنجکاویاراحت بگویم فضول شوند.البته خداوندسبحان دربعضی افرادبصورت ذاتی این استعدادراقرارداده که براثرتمرین قویترمیشود.

پاسخ دهید
المیرا(شیلا)

در پاسخ به مهدی

اقا مهدی دری وری نگو !!!!!!! جن مانند انسان گاهی از دستورات پروردگار سر پیچی میکنند . وداستانها یی که درباره انها هست حقیقت داره.بنده خودم احضار جن میکنم.

پاسخ دهید
مهدی طاهری

عاشورای سال 1389 ب خدا راست میگم.بچه های طرح صالحین رو برده بودن امام زاده تا زنجیر بزنن ما هم رفتیم. من دوربین فیلمبرداری خودمم بردم تا اونجا فیلم بگیرم موقعی که هیئت تموم شد و میخاستیم برگردیم دوربین رو ورداشتم و از بچه ها خودمون فیلم گرفتم همشون کنار یه درخت نشسته بودن و بعضیا هم سرپا بودن منتظر اتوبوس بودیم ک بیاد مارو برگردونه نزدیک نیم ساعت ازشون فیلمبرداری کردم و اتوبوس اومد و برگشتیم.رسیدم خونه دیدم مامانم تنها نشسته فیش های دوربین رو زدم ب تلویزیون تا اونم ببینه.هیئت ک تمام شد وقتی فیلم رفت رو بچه های شهر خودمون صحنه ی عجیبی رو دیدم.یه موجود سیاه و فوق العاده ترسناک و البته خیلی قد کوتاه ک از اتش درست شده بود رو درخت نشسته بود دقیقا کنار دوست خوبم مصطفی نشسته بود.این فیلمو به شیخ محلمون نشون دادم گفت این یه نژاد از جنه ب نام گورزاد ب حاج اقا گفتم مسلمونه یا کافر گفت اینشو نمیدونم بعد ها فهمیدم جن کافر بوده.نمیدونم چجوری باید فیلم رو تو اینترنت آپ کنم وگرنه میزاشتم تا ببینین

پاسخ دهید
ناشناس

جن ها چند نمونه هستند ، ايا ميشه با دسته ي جن هاي بد هم دوست شد ايا امكان داره لطفا به من بگيد

پاسخ دهید
محب علی(ع)

در پاسخ به ناشناس

بنام علی واعلی
جنها مانندانس سوای ازدین.دارای نژادهای مختلفی هستند.دوستی بااونها هم مثل دوستی باانسان اختیاریست امادوطرفه.یعنی درمقابل هردرخواست بایدبه یک خواسته ازانان عمل کنی.که واضح است شخص بدخواسته خوبی نخواهدداشت مثلابعدازخوش خدمتیهای زیاددرخواست میکندفلان کس رابکش وبایدانجام دهدوگرنه……….اگرازروی خوش شانسی باجنی مسلمان وازبرادران شیعه ارتباط برقرارکردیدبسیارقدرش رابدانیدکه وفاومعرفت ودوستی اوبسیارارزشمندترازانسان است البته بجزمقربین درگاه الهی.التماس دعایاعلی

پاسخ دهید
ٍ؛ٍتاریک

در پاسخ به محب علی(ع)

دوست عزیز محب علی من حضرت علی و…روقبول دارم امامیشه شماهم یکم این علی پرستی تونو ول کنیدودهن گشادتونو ببندید؟چون فکرکنم تابه حال به مقام علی پرستی رسیده باشید

پاسخ دهید
المیرا(شیلا)

در پاسخ به ناشناس

در جواب ناشناس باید گفت حتی میتونی با خواندن سوره جن اونهارو مسلمون کنی!!!!!!

پاسخ دهید
علي جمالي حاجياني

لطفا از حرف هاي من ناراحت نشيد اقاي حسين و محمد جواد ، ولي بارو به اين كه سخنان شما رأست باشه سخته وبارو نكردني هست ،

پاسخ دهید
غلي جمالي حاجياني

اين داستان ها كاملا دروغ وتخيلي هست إنسان أصلا قادر به ديدن اجنه نيست كسي اين داستان ها كاملا دروغ هست

پاسخ دهید
علي جالي

شما إنسان خيال پردازي هستيد اين داستان شما كاملا دروغ هست ،،،،

پاسخ دهید
علي جمالي حاجياني

دروغ هست من حرف شما را تكذيب مي كنم ،اقاي حسين

پاسخ دهید
حسین

با دوستام دور هم جمع شده بویدم و قرار گذاشتیم بریم حمام عمومی قرار شد ساعت 10 شب بریم لباسامو ریختم تو ساک و راه افتادیم و رفتیم.اونجا ی دلاک بود ک دستاش خیلی بزرگ بود طوری مشت و مالت میداد ک تا 1 ماه احتیاج ب حمام نداشتی.از خزینه دوتا روشور گرفتم و با دوستام وارد حمام شدم.خیلی شلوغ بود چون آب گرم باز بود بخار کرده بود چشم چشمو نمیدید.ب خودم اومدم دیدم تنها شدم دوستام همه رفتن ی جا نشستن و دارن صحبت میکنن.ب رو خودم نیاوردم.با این ک ما یه حمامی رفته بویدم ک کسی نمیدونست اما دیدم ک کلی از فامیلای خودم اونجا هستن.اول داییم رو دیدم اسمش هادیه داشت ب بغل دستیش میگفت پشتمو کیسه بکش.پسر عمم رضا رو دیدم ک داشت خودشو آب میکشید حاجی اسد رو دیدم ک داشت لیف میکرد.منم میخاستم خودمو کیسه بکشم رفتم ب اون دلاله ک بهش مشتی میگفتن گفتم:پشتمو کیسه بکش و یه مشت و مالی هم بهم بده.ی چن دقیقه ای گذشت سرمو انداختم پایین چیز عجیبی دیدم.پاهاش ی جوری دیده میشد.فکر کردم چون بخار زیاده اینجوری دیده میشه اما خوب دقت کردم دیدم پاهاش مث ما نیست.عین سم اسب بود.یاد بابابزرگم افتادم ک تعریف میکرد جنا تو حموم زیاد میرن و پاهاشونم از سمه.زود خودمو کشیدم کنار گفت چی شدت منم زبونم قفل کرده بود و نمیتونستم دوستامم بگم این ادم نیست.دقت کردم دیدم همه پاهاشون از سم اسب تشکیل شده ینی همه ی اهل حمام ب جا پا سم داشتن.حتی دوستامم سم داشتن با سرعت تمام دویدم رفتم موقعی ک خواستم خارج بشم.مسئول حمام صدام زد گفت کجا میری اقا پسر زرنگ زود باش پول حمام رو بده.پاهام داشت میلرزید بهش گفتم اقا این جمعیتی ک تو حمام اومدن انسان نیستن.اونم یدونه زد تو سرم گفت مگه تو آدمی؟هیچکسی تو این دوره و زمونه ادم نیس.بهش فهموندم ک اصلا اینا انسان نیستن ینی جنن. ماورای طبیعه.ی نیش خندی زد گفت راس میگی؟با ترس گفتم اره از جاش بلند شد کفشاشو پوشید و رفت تو حمام عمومی.ساعت رو نگاه کردم 11/30 بود.داشتم ب راه رفتنش نگاه میکردم ک دیدم پاهاش مث اهالی حمامه.دیگه فهمیدم ک تو عالم جن گیر افتادم و زود از حمام خارج شدم و ب سمت خونمون رفتم.در زدم مادرم درو باز کرد رفتم خونه از شدت ترس و نفس نفس زدن بی اختیار بیهوش شدم.چشمامو ک باز کردم تو بیمارستان بودم و همه ی ماجرارو واسه مادرم تعریف کردم.تازه فهمیده بودم ک قرار بوده روز چهارشنبه ب حمام بریم ن سه شنبه.اون کسانی ک باهاشون رفته بودم جن بودن و منم از همه جا بی خبر

پاسخ دهید
المیرا(شیلا)

در پاسخ به حسین

شما هایی که میگید جن وجود نداره واقعا خنگ هستید .معمولا عروسی جن ها در مرداب ها و حمام ها و بزم ها هستش.

پاسخ دهید
محمدجواد

سلام میخام از جن دیدن خودم واستون تعریف کنم.من جوادم خونمون استان گلستان شهرستان ازادشهر.ی شب دوستم اومد ک باهم بریم بیرون منم ک اصلا اهل بیرون رفتن اونم تو شب نبودم ب ناچار و اصرارش رفتم.با موتور ی چرخی زدیم تو شهر بعدش رفتیم تو ی روستا ساعت حدود 11/30 میشد.همه جا تاریک بود حتی ی نورچراغ هم دیده نمیشد یکم جلوتر رفتیم با موتور خوردیم زمین.فک کنم ی نیم ساعتی رو زمین افتاده بودیم و نمیتونستیم حرکت کنیم چون واقعا بدنمون درد گرفته بود.بلند شدیم دور و ورمونو نگاه کردیم.هیچی جز سیاهی دیده نمیشد.موتور رو راست کردیم وقتی ک اولین قدم رو دوستم سیداحمد برداشت باز خورد زمین انگاری پاش ب ی چیزی گیر کرده بود.موبایل رو از جیبم بیرون اوردم چراغ قوه اش رو روشن کردم خوب ک نگاه کردم دیدم پاش ب ی قبر گیر کرده بود.تازه فهمیدیم ک تو قبرستان خوردیم زمین.واقعا حال بدی داشتیم ترس و وحشت مارو گرفته بود.صداهای عجیب و غریبی هم میشنیدیم ک واقعا حشتناک بود.من ک ندیدم اما احمد میگفت از کنارش ی چیز سفید رنگی رد شده اولش باور نمیکردم اما داشت قسم میخورد ک اونو دیده.منم یاد حرف بابا بزرگم افتادم ک میگفت جن رنگش سفیده.رنگ هردوتامون پریده بود و موتور رو همونجا ول کردیم و با سرعت آخر خودمون میدویدیم.بدیش اینجا بود ک نمیدونستیم خروجیش از کجاس چون هیچی دیده نمیشدچشم چشمو نمیدید.من خودمم ی چیز سفید رنگ دیدم ک داشت ب ارومی رد میشد اما شکلش معلوم نبود.چن قدم جلوتر رفتیم دیدیدم ک ی اتاقی اونجاس دوتامون فکر کردیم اتاقه نگهبانه قبرستونه اما همه جاش تاریک بود.رفتیم داخلش تا دیدم ک ی تخت اونجاس فهمیدم مرده شور خانه ی قبرستانه.خیس عرق شده بویدم سیداحمد داشت گریه میکرد منم زبونم لال شده بود هیچی نمیتونستم بگم.اما ب وضوح مشخص بود ک رو تخت مرده شور خانه ی چیز سفید رنگ داره تکون میخوره و دیدم ک راه میره و موقع راه رفتن نیم قدم ب عقب خم میشد و پاهاش هم معلوم بود سم داشت دقیقا مث سم اسب بود و راه میرفت.ازدور یکی مارو صدا کرد سید گفت بیا بریم پیش اون شاید نگهبان اینجاس.ما هم بدو بدو ب سمت اون رفتیم اون مارو داشت سرزنش میکرد ک اشتباه کردین اومدین اینجا ما هم ماجرارو واسش تعریف کردیم.از ما سوال کرد ک چی دیدین.منم زود گفتم ی چیز سفید رنگ همش از جلو ما رد میشد و الانم تو مرده شور خونه دیدیدم ک پاهاش سم داشت و موقع راه رفتن نیم قدم ب عقب خم میشد.اونم زودی پاشو آورد بالا و دیدیم ک پاش از سم تشکیل شده و ب ما گفت ببینم پاش مث من بود.تا اینو منو دوستم دیدیم درجا بیهوش شدیم.فرداش بلند شدم دیدم صبح شده همه جا روشن.صحنه ی دیشب اومد جلو چشمام.دوستمو یکم تکون دادم اما میگفت برو میخام بخوابم.وقتی ک چشاشو باز کرد و فهمید ک دیشب چ بلایی سرمون اومده بی اختیار بلند شد و فرار کرد منم دنبالش راه افتادم.موتور رو گرفتیم و با سرعت اخر ب طرف خروجیش راه افتادیم.انگار هیچکسی تو خیابون نبود پرنده هم پر نمیزد.از اون روستا خارج شدیم بدون این ک ی ادم اونجا ببینیم.بعدا هم از ی جن گیر سوال کردیم ک اونا چی بودن بهمون گفت جن مسلمون بودن و شانس اوردیم کافر نبودن وگرنه ی بلایی سرمون میاوردن.بعد ها فهمیدیم اصن روستایی وجود نداشته ما تو دنیای از ما بهترون گیر افتاده بودیم.ببخشید اگه بد تعریف کردم اخه تو نوشتن زیاد ماهر نیستم

پاسخ دهید
علي جمالي

در پاسخ به محمدجواد

إنسان قادر به ديدن جن نخواهد بود فقط پيامبران وامامان مي توانستند اجنه را ببينند و روش هايي كه براي احضار جن گفته شده كاملا دروغ هست ،،،، شايد ،،،،،،، يكي از اين روش ها ممكن كه رأست باشه ،،

پاسخ دهید
محمد

سلام من اطلاعات وتجربیات خوبی در خصوص احضار جن ودفع اذیت اونها دارم البته بواسطه ی علم وتجربه ای که پیش چند استاد یاد گرفتم ولی هنوز احساس میکنم که خیلی باید شاگردی کنم تا به مقام استادهای خودم برسم وهمینطور خیلی ریاضتهارو باید بکشم.
ولی دوستان محترم هیچ وقت بدون استاد دست به احضار اجنه نزنید .به هیچ عنوان این کارو نکنید.اونهاهم عووالم خودشونو دارند.وپرده هایی مابین ما واونها هستش که وقتی انسان قبض روح میشه این پرده ها کنار میرن وخیلی از عوالم پیش روی انسان قرار میگیره .برای ارتباط با اجنه باید روح انسان باریاضتهای مختلف وکشتن نفس قوی بشه وانوقت میتونید این کارو انجام بدید.یکی از راههای احضارچله نشینی زیر نظر استاد هستش که من این کارو انجام دادم که از گفتن خیلی از چیزها فعلا منع شدم.

پاسخ دهید
ناشناس

دیدگاه من شاید اشتباه باشه شاید هم درست اما با توجه به آیه قرآن (( کل نفس ذائقة الموت )) فکر میکنم فرشته ها هم میمیرن. مقام فنا ناپدیری فقط مختص اللّه بوده و بس.
شنیدم که میگن آخرین موجودی هم که قبض روح میشه فرشته مرگ حضرت عزرائیل هستش که خداوند خودش اون رو قبض روح میکنه.
به عبارتی قائل شدن مقام فناناپذیزی برای غیر اللَه از نظر من شرک محسوب میشه. اگر نظرم درسته که فبها المراد اگر نادرسته لطفا راهنمایی کنید.

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به ناشناس

سلام
نظر شخصی بنده هم با شما کاملا در یک راستا قرار داره.

پاسخ دهید
ناشناس

اونوقت عمو صداقت تو میدونی احترام چیه؟

پاسخ دهید
محب علی(ع)

در پاسخ به ناشناس

ناشناس منم مثل تونمیدونم احترام چیه ولی به قول خودت عموصداقت خوب میدونه وگرنه مثل من بهت میگفت کسانی که به امام حسن بن علی(ع)وحضرت اباعبدالله الحسین(ع)بی احترامی میکنن مثل دشمنان حضرتش فرومایه هستن درحدسگ بازی ومیمون بازی وشرب خمر.

پاسخ دهید
مایکل اسکافیلد

همش دروغ دونه اید که انارو باور میکنید

پاسخ دهید
سید عیسی صداقت

سلام اون خانوم یا اقایی که گفت امام حسن و حسین (ع) خرافه است یک پست و بی دین به تمام معناست. اگر دین نداری به عقاید دیگران احترام بگذار

پاسخ دهید
ویونا

سلام.
ایه 102 سوره بقره وجود جن رو ثابت میکنه. ایه 4 سوره طارق میگه برای هرانسانی محافظی وجود داره. هرکسی یه موکل داره.
از وقتی برای من مشکلاتی به وسیله سحر درست کردند شروع کردم به مطالعه و تحقیق.
جن با من صحبت کرد و حضورش رو هم به من ثابت کرد.
شک نکنید اگه به صلاح بود که جنیان با انسان در ارتباط باشن حتما اونا رو از دید ما مخفی نمیکرد و دستور به حفظ حریم نمیداد.
تو یه تجربه کوچیک چند ثانیه ای با اینکه از قبل هم آگاه بودم قراره چی بشه من مردم از وحشت و خورد شدم. و پناه بردم بخدا. هرکس آرامش و شرافتش براش مهمه بچسبه به زندگیش و فقط به خدا توکل کنه.

پاسخ دهید
رهگذرتنها

مزخرف نگین بابا انسان برتری بر جن دارد الان من یه حرز پیش خودم دارم امتحانم کردم هیچ مدل جنی تا حالا نتونسته نزدیکم بیاد فقط از دور میبینمشون

پاسخ دهید
به توچه

امیدوارم یه روزجن ببینی زیارتت قبول باشه
باگوشی عکسشوبگیربرام بفرست

پاسخ دهید
alireza

به نام خدا
آیا می شود با جن صحبت کرد یا از او سئوال پرسید؟
اگر می توان با هاشون ارتباط بر قرار کرد جنیان از چه سخن هایی متنفرن ؟
اگر می دانیید به من پاسخ دهید

پاسخ دهید
نمیگم

اقااااا ما مسلمون ها به سبب ایمان به خدا به مخلوق اون هم ایمان داریم که وجود داره ولی این حرفا ینی چی دیگه ؟؟؟ اغا حرفی بزنین ادم عقلش قهر نکنه مگه میشه با جن عروسی کرد ؟؟؟؟؟؟تو برو با گربه ازدواج کن اگه بچه دار شدی من ایمان میارم جن هم این شراییط رو داره از لحاظ علمی فقط موجودات یک گونه باهم میتونن تولید مثل کنن …….در مورد ترس هم بگم که ما عمدتا چون برامون ناشناختس میترسیم ولی شما نگران نباشین چوووون خدااااارو عشقه

پاسخ دهید
سوخ سیانا

باید تا میشود اوسگول بود !

پاسخ دهید
محمد

برای دیدن جن چه باید کرد؟

پاسخ دهید
س

دوستای عزیز اون دوست ناشناس سرکارتون گذاشته یه چیزی گفته من همسر یکجن هستم یعنی چی؟ دروغ که شاخو دم نداره من که تا حالا ندیدم کسی جن دیده باشه چه برسه به ازدواج الان داره به ریشتون میخنده

پاسخ دهید
z

در پاسخ به س

اینکه دروغ بگه یا نه رو نمیدونم ولی میشه با جن ازدواج کرد

پاسخ دهید
المیرا(شیلا)

در پاسخ به س

عزیزم تو جن ندیدی ما که دیدیم!!!!!!!!!!!

پاسخ دهید
المیرا

سلام خسته نباشید. یه سوال
مگه نمیگید جن با جن فرق داره و جن خوب هم داریم جن بد هم داریمو جن مسلمان هم داریم؟
پس چرا نوشتین جن ها و شیطان دشمن همیشگی انسان بوده و هست؟

پاسخ دهید
المیرا(شیلا)

در پاسخ به المیرا

المیرا جان منظور از این که جن و شیطان دشمن انسان هست منظورش جن های کافره چون اونها از اتیش اند و فرزندان ابلیس هستند.چون ابلیس به خاطر سجده نکرد در برابر ادم از درگاه الهی خارج شد و با ادم دشمن شد فرزندانش نیز دشمن انسان شدند.ابلیس خود نیز یک جن است.

پاسخ دهید
lvlaria

سلام /یه سوال دارم .ایا روح یک مرده میتونه به جسم انسان نفوذ کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟ قضیه داشتن همزاد از نوع روح چی هست؟

پاسخ دهید
مینا

من شنیده بودم وقتی حضرت مهدی ظهور میکنه شیطان را در کعبه میکشه..با ی شمشیر گردن شیطان را میزنه و عمر شیطان تمام میشه…از کتاب خوندم کتاب داستانهای شگفت انگیزی از شیطان…شما هم بخونید خیلی عالیه

پاسخ دهید
رضاازاراک

اخه بایک عمل احضارارواح شروع شدالانم یک ماهه که اتفاقای عجیبی میافته مثلاچندشبه ازتوحموم صدای جیغ میاداماهیچی نیست
خواهش میکنم ی راهی بهم بگین

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به رضاازاراک

بهتره در این خصوص با یک روحانی یا فردی که در امور دینی تخصص داره یا افرادی که دعانویسی میکنند مشورت کنید.

پاسخ دهید
siavash

چگونه جن ها انسان را اذیت میکنند؟

پاسخ دهید
رضاازاراک

سلام ببخشید من ی سوال داشتم حقیقتش ی چندوقتیه که توخونمون خیلی اتفاقای عجیبی میوفته میخواستم بدونم ایابه جن مربوط میشه ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

پاسخ دهید
ناشناس

خیلی فیلمین بخدا
جن وجود دارد دارد دارد والسلام ای کاش ما ادمیزاد ها یکمی از زعفر جنی درس عبرت گرته باشیم
سید از ارومیه

پاسخ دهید
فرهاد

سلام ؛
نمی دونم این مطلب اثابت علمی داره یا نه .
ولی چون جالب هست می تونم تو وب سایتم بازنشرش کنم ؟

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به فرهاد

با سلام
بازنشر مطالب با ذکر منبع به صورت لینک بلامانع است.

پاسخ دهید
اردبیلی

کی گفته استخوان وضایعات غذای جن هاست.جن ها گرسنه میشوند ولی چون جسم ثابتی ندارند {وقتی که دلشون میخاد جشمسون ثابت میشه} نمیتونند مثله انسانها غذا بخورن. انها با بو کردن سیر میشوند

پاسخ دهید
اردبیلی

از جن ها نترسین اونا هم مثل ما موجودات خدا هستند در ضمن اگه میتونین باهاشون دوست بشین اونا از انسانها انسانترن درسته که جن هستن اما دروغ و کلک تو کارشون نیست دوستیشون بایداره ازشون هر چه بخواهی 2طرفه است

پاسخ دهید
سس یی

تا کی میخواین این دروغارو راجب علی و حسین بنویسین والا بخدا با این دروغا فقط ثابت میکنین که مذهبتون فقط خرافاته

پاسخ دهید
محب علی(ع)

در پاسخ به سس یی

بی شعور.لابداون عمرکه توجنگهابرای رفع نیازهای شهوانی سربازهاخودش روعرضه میکرد درست وبه حقه.اره؟؟؟؟؟؟مگه ازشخص پیامبرنشنیدین علی مع الحق والحق مع العلی؟؟یا انامدینه العلم وعلی بابها؟؟؟یا من دوامانت نزدشمادارم کتاب خداوعترتم که به منزله کشتی نجاتند؟؟؟یاسوره الرحمن اولین ایاتش؟؟؟ایه هل اتی؟؟؟یاایه معروف دررکوع خمس دادن مولاامیرالمومنین علی بن ابیطالب(ع)؟؟؟یاحدیث شریف کسا؟؟؟علی(ع)وفرزندانش ازاول به حق ومظلوم بودن تاهمین الان.چون خداونددرقران کریم بارهافرموده ////اکثرهم لایعلمون///واسه همین شیعه وپیشوایانش غریبه.بارزترینش غربت حسین بن علی(ع)درصحرای کربلا///الهم العن یزیدبن معاویه وعمربن سعدوشمرا….الی یوم القیامت…..الهم الرزقنی شفاعه الحسین(ع)یوم الورود

پاسخ دهید
المیرا(شیلا)

در پاسخ به سس یی

بیشور تو از شعورت استفاده کن تموم شد من برات میخرم.اگه یه بار دیگه به مذهب ما توهین کنی جن زدت میکنم.

پاسخ دهید
mehdi

سلام میشه یه روش احضار جن واسم ایمیل کنین مرسی بچه ها

پاسخ دهید
سیاوش

در پاسخ به mehdi

موادّ کار:قران-چادر سفید

روش کار:اول در جای تاریکی برو بدون این که کسی مزاحم تو شود . بعد قرآن را بگیر و زیر چادر سفید برو. بعدقرآن را باز کن و سوره ی جن را بیاور و ایه 23 را بخوان .آن وقت جن کنار تو میاید.

پاسخ دهید
امید

در پاسخ به سیاوش

دوس ندارم جن رو ببینم ولی اگر هم 1روز بخوام ببینم دلم میخواد ببینم وقتی اسم علی)ع( برزبونم میادچیکار میکنن

پاسخ دهید
پری

در پاسخ به سیاوش

وایییییییییییییییییییییییی چقدرترسیدم

پاسخ دهید
المیرا(شیلا)

در پاسخ به سیاوش

اقای سیاوش تمام گفته هات اشتباه هست .اقا مهدی شما میتونید وقتی که شب چهارشنبه از نیمه گذشت میتوان این نوع احضار را در اتاق نیمه تارکی انجام داد.
آیات 29 تا 31 سوره احقاف را 105 بار بخواند یکی از حنیان ظاهر خواد شد اما اگر به هر شکلی بود خوف نکنید و چیز هایی را که مجاز است بپرسید.من خود از این نوع احضار جن میکنم .

پاسخ دهید
vahide_m

سلام این اطلاعات درمورد جن خوب بود من چطور اطلاعات بیشتری درمورد اجنه و روح پیداکنم لطفا راهنمایی کنید

پاسخ دهید
ناشناس

با نام خدا اغاز می کنم که ابتدا و انتهای هر چیز اوست همان طور که انسان وجود دارد جن و ملایک هم وجود دارد همه اینها در قران و با استدلال امده بهتر است کمی فکر کنیم تا به این نتیجه برسیم که قدرت الهی تا چه حد است با این که از درک کامل ان عاجزیم اما همه چیز در ید قدرت الهی است و همه کاینات افریده اوست با گفتن توکلت علی الله همه امور را به دست خوش وا می گذاریم وعجایب را انکار نمی کنیم چون عجیب ترین چیز خود خداوند است که افریننده این همه عجایب ایت

پاسخ دهید
2002

جن ها با انسان کاری ندارند انسان ها بیخود از اون ها می ترسن

پاسخ دهید
یاسر

جن ها هم میتونن برن کاندوم بخرن؟

پاسخ دهید
ناشناس

ببخشیدخانم شماازهمسر جن خودتون بچه هم دارید؟

پاسخ دهید
حاج علی

جن ها چه شکلی اند

پاسخ دهید
سینا

نمی دانیم باور کنیم یا نه ؟ آخه بعضی ها می گن که اصلا جن وجود ندارد

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به سینا

در قرآن سوره ای در زمینه ی جنیان وجود داره، در جاهای مختلف هم صحبت از جنیان شده:
همه سجده کردند مگر ابلیس که از جنیان بود
انسان را از خاک و جنیان را از آتش خلق کردیم
به کدامین دلیل نعمتهای پروردگارتان را انکار میکنید ای گروه انس و جن
بگو به خدا پناه میبرم از شر هر وسوسه انگیز چه از انسان باشد چه از جن
و به سلیمان نبی قدرتی دادیم و پادشاه زمین گردانیدیم و تمام جنیان در اختیار او بودند (در تورات و انجیل هم هست)

این همه آیه برای باور کردنش کافی نیست؟

پاسخ دهید
mommnm

در پاسخ به سینا

بچه ها شما از جن می ترسید

پاسخ دهید
پری

در پاسخ به سینا

شاید هم وجودداشته باشه

پاسخ دهید
ناشناس

در پاسخ به پری

شک نداشته باش چون کافر می شوی>>>>>>

پاسخ دهید
ناشناس

من زنه یک جن هستم._ومرده فوق العاده ایه.ماعاشقونه زندگی میکنیم و کسی اونو ب شکل جن نمیبینه

پاسخ دهید
سبحان

در پاسخ به ناشناس

ببخشید یک سوال برام پیش آمد
شما که دارین با یک جن زندگی می کنید کجا زندگی می کنید واسم این بزرگوار چیه

پاسخ دهید
ناشناس

در پاسخ به ناشناس

تو رو خدا میشه عکس شو برام بفرستی دوست دارم جن رو ببینم چه شکلی با هاشون بیشتر آشنا بشم مرسی از شما

پاسخ دهید
یسنا

در پاسخ به ناشناس

ببخشیدخانوم مگه شمامسلمون نیستید؟؟آخه مگه میشه؟؟؟؟؟توروخداهرکی میتونه جوابم روبده

پاسخ دهید
milad

در پاسخ به یسنا

احمق نشو این سر به سرت گزاشتن

پاسخ دهید
المیرا(شیلا)

در پاسخ به یسنا

برخی جن های مسلمان انقدر زیبا هستند که از انسان زیباترند.

پاسخ دهید
حامد

در پاسخ به ناشناس

سلام
معذرت می خوام باورش برام یه خورده مشکله میتونی بیشتر توضیح بدی
آحه من خیلی به این موارد علاقه دارم بطور وحشتناکی هم دنبال اطلاعات در این مورد هستم ولی تا الان نه چیزی رو خودم تونستم تجربه کنم و نه کسی بوده که بتونه منو راهنمایی کنه بگم در عین علاقه وافر خیلی هم می ترسم ولی می خوام ایندفعه تا آخرش برم اگه برات مقدوره و واقعا و راستی منو رهنمایی کنی جواب بده ممنونت می شم .یه مدتی دنبال استاد برای رابطه و احضار می گشتم تا دلت بخواد هم کتاب در این مورد گرفتم از کتاب های خطی قدیمی تا چاپ های خال حاضر از تو اینترنت بگیر بیا تا …..
دیگه واقعا دارم از خودم ناامید می شم

با عرض معذرت از بی ادبیم من اسمم حامد هستش 35 سال هم سنمه و ساکن مشهدم

پاسخ دهید
؟؟؟؟؟؟؟

در پاسخ به ناشناس

واقعاشماماروچی فرض کردی؟زن جن؟هه یکم اطلاعاتتوببری بالا میفهمی که جنیان هرجاکه انسانها بهشون نزدیک میشن ازاونجا به طورناخوداگاه میرن هیچ وقت یه جن نمیتونه به یه انسان نزدیک بشه یعنی ازطرف خداونداجازه ی همچین کاری یونداره وخداوندخودش درقران ازدواج بین انسان هاباجنیان راحرام کرده.

پاسخ دهید
ناشناس

در پاسخ به ؟؟؟؟؟؟؟

ببین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دارم بهت میگم اون هایی که جن زده میشن حتما جن بهشون نزدیک شده .درزرم تو حتما مسلمان نیستی !!!!!!کی گفته خداوند در قران ازدواج بین جن و انسان رو حرام کرده.توبا این کارت ترسو بودن خودتو نشون دادی و قران خدارو به مسخره گرفتی.شرم بر تو باد.درزم آیت الاه بهجت عقد جن هارو هم میخونده خنگ خداااااااا.

پاسخ دهید
المیرا

در پاسخ به ناشناس

واقعا تو زن یک جن هستی دوست دارم از زندگیتون بیشتر بدونم
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ دهید
احمد

آیا انسان میتواند جن را باردار کند

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به احمد

بله، امکان ازدواج بین انسان و جن وجود دارد و روایات متعددی در این مورد وجود دارد.

پاسخ دهید
سیاوش

در پاسخ به عصرعلم

شما این چیز ها رو از کجا میدانید؟

پاسخ دهید
محمد رضا

در پاسخ به احمد

اخه ادم جن ببینه چشمش تو غبر باز می کنه مونده که با هاش ازدواج کنه

پاسخ دهید
نیمه تاریک

پس چرا تا بحال ابلیس نمرده اگر شما می گید که جنیان می میرند

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به نیمه تاریک

سلام
بله ، تابحال نمرده ولی خلاصه یک روزی میمیره 🙂
برخی انسانها هم هستند که هنوز زنده اند ( حضرت خضر ، حضرت مسیح و مهدی موعود (عج) ) ، ولی هیچ موجودی در این دنیا عمر جاوید نداره و خلاصه روزی مرگ سراغش میاد!

پاسخ دهید
محمدمحرابی

در پاسخ به نیمه تاریک

زیراپروردگاراوراازدرگاهش راندواونیزقسم خوردتااخرالزمان انسان راگمراه سازدپس شیطان رامیتوان یک استثناخطاب کرد

پاسخ دهید
محمد رضا

در پاسخ به نیمه تاریک

چون تو دنیا ابلیس یدونست اما جن زیاد حتی کار خانه ی جن هم داریم

پاسخ دهید
کمال

در پاسخ به نیمه تاریک

برای پاسخ این سوال که چرا شیطان تا بحال نمرده است به قرآن مراجعه فرمائید خداوند به شیطان تا روز مقرر که خود از آن با خبر است فرصت داده است

پاسخ دهید
نگین

در پاسخ به نیمه تاریک

همه این داستانومیدونن که هنگامی که شیطان به آدم سجده نکردوازدرگاه خداوندرانده شدبه خداگفت یه قولی بده که منوتاآخرعمردنیانمیرانی وجاودانه بشم تابهت نشون بدم که انسانهاروبه راه نادرست میتونم بکشونم.به خاطره همینه که تاالان زندس

پاسخ دهید
على

در پاسخ به نیمه تاریک

مساله مهلت دادن به ابلیس در دو سوره از قران کریم امده که یکی ایه 81 سوره ص است که شما به ان اشاره کردید و دیگری ایه 38 سوره حجر است
قَالَ فَإِنَّكَ مِنَ الْمُنْظَرِينَ(الحجر/37)فرمود: «تو از مهلت يافتگاني!
إِلَى يوْمِ الْوَقْتِ الْمَعْلُومِ(الحجر/38)ولی تا روز وقت معيني.»

در اينکه منظور از يوم الوقت المعلوم ، چه روزى است ، ميان مفسرين اختلاف نظر وجود دارد كه اين اختلاف نظر نيز ناشي از اختلاف روايات مربوط به اين مسأله مي باشد.
نظرات مختلف در این باره
1.پايان اين جهان و بر چيده شدن دوران تکليف که با نفخه سور اول این جهان پایان می پذیرد .البته در این زمان همه موجودات می میرند و اختصاص به ابلیس هم ندارد اما در هر حال در خواست ابلیس به صورت کامل اجابت نشده چرا که ابلیس تا یوم یبعثون یعنی قیامت مهلت خواست ولی خداوند در جواب فرموده اند که إِلَى يوْمِ الْوَقْتِ الْمَعْلُومِ وچون بین نفخه اول تا نفحه دوم چهارصد و یا چهل سال فاصله است پس درخواست ابلیس کامل اجابت نشده است.
صاحب تفسیر نمونه این قول را پسندیده اند (تفسير نمونه، ج ‏19، ص 344؛ همان، ج ‏11، ص 72)
این تفسیر از ابن عباس نیز نقل شده و دلیل ایشان بر این سخن همانطور که علامه طباطبائی در المیزان فرموده اند :گويا ابن عباس از اينجا استفاده کرده که ابليس تا آن روز به کار خود مشغول است ، زيرا تا تکليف است مخالفت و معصيت تصور دارد، و قهرا چنين روزى با روز نفخ اول تطبيق مى گردد، پس (يوم وقت معلوم ) که خدا تا آن روز ابليس را مهلت داده همان روز نفخ اول است
اما علامه به این استدلال ایرادی می کنند و ان را قبول ندارند خلاصه فرمایش ایشان این است که مخالفت و معصیت انحصار در وسوسه شیطان ندارد بله تا معصيت و گمراهى در زمين باشد ابليس هم هست، نه اين كه تا تكليف هست ابليس هم باشد؛ چون دليلى نداريم كه ملازمه ميان وجود معصيت و وجود تكليف را اثبات كند(ترجمه تفسير الميزان، ج ‏12، ص 237)
البته با این مضمون روایاتی نیز داریم مانند این روایت:
امام صادق‌می ‌فرماید:وقت معلوم روزی است که نخستین بار در صور دمیده می‌شود، در این هنگام ابلیس می‌میرد و در فاصله زمانی میان صور اول و دوم ابلیس زنده نیست‌.(بحارالانوار، علامه مجلسی‌؛، ج 11، ص 108)

پاسخ دهید

فقط گزینه‌ی وسط را تیک بزنید. »مشاهده قوانین