خانه » پزشکی و سلامت » جنسی و زناشویی » افزایش سایز آلت، حقایقی که لازم است بدانید

افزایش سایز آلت، حقایقی که لازم است بدانید

تولید مثل و ادامه ی بقا بدون شک یکی از مهمترین دغدغه های بشر از زمان خلقت بوده و تا انتهای دنیا نیز خواهد بود و این امری کاملا طبیعی است که هر موجودی (و انسان) برای حفظ و باقی ماندن گنجینه های ژنتیکی خود در طبیعت تلاش کند. از اینرو در جوامع مختلف اندام جنسی مرد به عنوان قدرت مردانگی و تضمین بقای نسل به حساب می آمده است (و در بسیاری نقاط هنوز هم به همین شکل باقی مانده است).

جدای از اینکه آیا اندازه اندام جنسی مردانه ارتباطی با قدرت باردار نمودن و بقای نسل دارد یا خیر، مساله ای که تقریبا در تمام مردان مشاهده میشود این است که “آیا اندازه ی آلت کوچکی دارند؟” یا “چطور میتوان اندازه ی آن را بزرگتر کرد؟”.

با توجه به اینکه این مساله تقریبا در قشر نوجوان و جوان جامعه گسترش یافته و حجم تبلیغاتی که قرصها و دستگاه های مختلف را برای این منظور پیشنهاد میکنند، افزایش یافته است برآن شدیم تا حقایقی را که احتمالا در مورد آنها اطلاعاتی ندارید با شما در میان بگذاریم.

از نظر علمی و عملی، تنها راه برای افزایش سایز آلت، جراحی است و تمام روشهایی که در تبلیغات مشاهده میکنید (مانند لارجر باکس، قرصهای تقویتی، ژل، کرمهای گیاهی و …) تنها اتلاف وقت و به هدر دادن سرمایه است. روش جراحی نیز پیچیدگیهای خود را دارد و ممکن است عوارضی مانند خونریزی، عفونت و بدفرم شدن عضو را در پی داشته باشد.

چرا مردان از بابت اندازه آلت خود نگرانی دارند؟

با وجود اینکه اکثر افراد دارای اندازه و حجم کافی (و بیشتر از کافی) برای عشقبازی و داشتن رابطه زناشویی مطلوب هستند اما به دلیل اینکه انتقال عامل وراثت و ژنتیکی بر عهده جنس نر میباشد همیشه نگرانی هایی از بابت توانایی های جنسی وجود دارد و این تصور حاکم است که “هرچه بزرگتر بهتر!” و شاید دلیل اینکه بسیاری از کاربران از طریق ایمیل از ما درخواست انتشار مطلبی در این زمینه را داشتند، همین تصور باشد.

مطمئنا اگر یک خانم این مطلب را مطالعه کند از اینکه مردان تا این حد نسبت به این مساله نگرانی دارند متعجب خواهد شد چرا که مطالعات روانشناسی نشان میدهد خانم ها به گونه ای کاملا متفاوت با این مساله برخورد میکنند و چند سانتی متر بزرگتر یا کوچکتر بودن اندازه آلت چندان اهمیتی برای آنها ندارد!

از دید روانشناسان از مهمترین دلایلی که این مساله فکر و ذهن قشر جوان و نوجوان را درگیر کرده است، مشاهده فیلمهای مستهجن و مبتذل میباشد که فرد با دیدن آنها و مقایسه خود با آن افراد این سوالات و نگرانیها در ذهنش ایجاد میشود. لازم است بدانید که اکثر بازیگران اینگونه فیلمها دارای اندازه های طبیعی و نرمال نیستند و بعضا چندین بار تحت جراحی های متعدد و متنوع قرار گرفته اند.

سایر طبیعی آلت چه قدر باید باشد؟

این یک حقیقت است که اندازه ی اندام تناسلی چندان اهمیتی ندارد و زنان به این خاطر سمت شما جذب نمیشوند! بیش از نیمی از جمعیت بانوان نمیتوانند نگرانی مردان در این زمینه را درک کنند!

حقیقت دیگری که باید بدانید این است که خانمها عمدتا از دو منظر به این قضیه توجه میکنند:

 1. بعضی از خانمها واقعا از آلت بزرگ بیزار هستند و احساس ترس و وحشت دارند (و همین مساله باعث میشود در روابط زناشویی لذت کافی را تجربه نکنند که همین امر منجر به سرد شدن روابط خواهد شد)
 2. برای بعضی دیگر از خانمها قطر آلت مهمتر از طول آن است. به این دلیل که قطر آلت است که سبب کشیده شدن دیواره ی واژن میشود و احساس لذت برای خانمها ایجاد میکند.

جالب است بدانید اکثر سایزها در حالت نعوظ بسیار به هم نزدیک هستند. اندازه ی طبیعی آلت در حالت نعوظ (ایستاده) بین ۱۱ تا ۱۵ سانتی متر است و این محدوده، اندازه ی طبیعی محسوب میشود. ولی بازهم تکرار میکنیم که اندازه ی آلت اهمیتی ندارد چرا که در طول زمان مقاربت، اندازه ی واژن با اندازه ی آلت سازگار میشود (با هر اندازه ای).

 • اندازه واژن در حالت طبیعی در خانمهایی که زایمان نداشته اند حدود ۷٫۵ سانتی متر است. برای آندسته که زایمان داشته اند کمی متفاوت است.
 • در صورت تحریک و تهییج جنسی، اندازه واژن تا حدود ۱۰ سانتی متر میرسد.

این بدین معناست که آلت ذکور میتواند تمام واژن را به طور کامل دربر بگیرد مگر در آندسته افراد که دارای میکروپینس (Micro penis) یا کوچک بودن بیش از حد آلت هستند (یعنی کمتر از ۸ سانتی متر در حالت نعوظ). ولی همانطور که در بالاتر اشاره کردیم، واژن این قابلیت را دارد که به اندازه های بزرگتر نیز تغییر اندازه دهد بنابراین برای سایزهای بزرگتر نیز مشکلی وجود نخواهد داشت.

* در صورتی که احساس میکنید جزو میکرو پینس هستید باید با پزشک عمومی یا متخصص اورولوژیست (مجاری ادراری) مشورت کنید.

سایز طبیعی آلت مردان

چه راه هایی برای افزایش سایز آلت وجود دارد؟

کمپانی ها و شرکتهای زیادی با ارائه ی محصولات افزایشی با قیمتهای گزاف، پولهای هنگفتی بدست آورده اند. کنگره ها و کنفرانسهای جدید پزشکی که در زمینه ی افزایش سایز برگزار شده اند، در مورد محصولاتی که در ماهواره و اینترنت تبلیغ میشوند بحث کرده اند. نتایج این کنفرانسها در مورد محصولات مذکور به طور خلاصه در لیست زیر آورده شده است:

 • قرص ها و بسته های افزایشی: اتلاف زمان
 • جراحی افزایش سایز آلت: نامطمئن و بعضا خطرناک
 • تمرینات افزایش طول: بی اثر و بی فایده
 • دستگاه های کششی برای افزایش طول: کاربرد بسیار کم و نتایج نامطلوب

از نظر علمی و عملی، تنها راه برای افزایش سایز آلت، جراحی است و تمام روشهایی که در تبلیغات مشاهده میکنید (مانند لارجر باکس، قرصهای تقویتی، ژل، کرمهای گیاهی و …) تنها اتلاف سرمایه و وقت است. روش جراحی نیز پیچیدگیهای خود را دارد و ممکن است عوارضی مانند خونریزی، عفونت و بدفرم شدن عضو را در پی داشته باشد.

در بین روشهای جراحی، بیشترین کاربرد مربوط به بریدن لیگامنت (رباط) نگهدارنده ی آلت است. بدین ترتیب قدرت نگهدارندگی کاهش میابد؛ آلت آویزان شده و بلندتر به نظر میرسد ولی اندازه ی اصلی تغییری نکرده است.

روش دیگر نیز تزریق چربیهای خود فرد به بافت آلت است که سبب حجیم شدن آن میشود ولی این روش میتواند اختلالاتی را در نعوظ ایجاد کند.

روشهای جراحی تنها به افرادی پیشنهاد میشود که در گروه میکرو پنیس قرار دارند و مطالعاتی که انجام شده است نشان میدهد حدود ۷۰% مردانی که از طریق روش جراحی (که تنها راه موجود است) اقدام کرده اند، به نتایج مطلوب نرسیده اند و از نتیجه عمل ناراضی بوده اند.

پیشنهاد روانشناسان

روانشناسان به افرادی که در این زمینه نگرانی دارند ( و در گروه میکرو پنیس نیستند) پیشنهاد میکنند که به جای تمرکز بر روی اندازه ی آلت، که نگرانی بیهوده ای است؛ تکنیکهای عشقبازی را فرا بگیرند. برخلاف مردان که در طول یک رابطه از بعد جسمانی بیشتر لذت میبرند، زنان باید قبل از شروع رابطه از لحاظ روانی کاملا آماده شده باشند. همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم برای خانم ها اندازه چندان اهمیتی ندارد، بلکه طرز رفتار و نحوه ی عملکرد شما است که برای آنان لذت را به ارمغان می آورد.

153 دیدگاه دربارهٔ «افزایش سایز آلت، حقایقی که لازم است بدانید»

 1. این،افرادی،که،از،کوچکی،الت،در،رنج،هستند، فقط،یک،راوجود،دارد،اینهایی،که،سن،زیر،۳۵، حتما،بایدتزریق،تستورستون،۱عدد،یک،هفته،ای،۱عدد،سه،هفته،ای،هم۱عدد،باهم،تزریق،نشه، اول،یک،هفته،بعداز،۳روز،دیگه،۳هفته،ای،تزریق،شود،بعدهم باید،باروغن،خراطین،حداقل۲سال،الت،را،ماساژ،بده،مثل،دوشیدن،گاو،نتیجه،اش،تضمینی،، هست،تذکر،تستورستون،فقط،۲عدد،کافی،به جزء،این،راه،راهای،دیگه،بی،فایده،بی،نتیجه،اتلاف،وقت،خطرناک،استفاده،ازخراطین،موقع،خواب،۱۵دقیقه،ماساژ،بعداز،۱۲ساعت،شستشو،بعد اینهایی،که،چاق،هستند،کاهش،وزن،ودویدن، ورزش،۱۰۰درصد،جوابگو،هست،خراطین،بعدون، تستورستون، به،فایده،

 2. من آلتم خیلی بزرگه چند باری که رابطه جنسی داشتم جنس مخالف خیلی اذیت شده چکار کنم

 3. من در کشور بلژیک عمل جراحی انجام دادم کاملا بزرگ کردن الت دروغ است بعد از ۳ ماه الت دقیقا به حالت اول بر میگردد

 4. باسلام….منم یکی از مهم ترین دغدغه هام شده واقعا خیلی از این مسئله رنج میبرم …کوچکی الت تناسلی من باعث شده پهلو دوستانم که از الت بزرگتری برخوردارن اعتماد به نفسم از بین بره..وهنوزم راهی برای حال این مسئله پیدا نکردم راهی برای بزرگ کردن التم نشونم بدین ممنون میشم

 5. دوستان عزیز میتونید از ژل تیتان هم استفاده کنید که ساخت ترکیه هست و بعضی از بازیگران پورن هم استفاده میکنند۱۰۰‎٪ هم تاثیرش رو حس میکنید فقط مبلغش حدود ۳۰۰ هزار تومنه

 6. من یه دختر مجردم رابطه هم نداشتم ولی به نظر منم سایز آلت آقایون مهمه
  مثل آقایون که سایز بعضی قسمتای خانوما براشون مهمه برا خانومام خب تاحدودی مهمه ونمیشه گفت فقط معاشقه اصله
  طول وقطر آلت تناسلی آقایون میتونه تو کیفیت رابطه و لذتی که دوطرف میبرن موثر باشه

 7. دوستان عزیز من خودم در اینباره خیلی دغ دغه داشتم دوست عزیزمون راس میگه این نوشته ها فقط برای کم بازاری شدن پزشکان و جراحان هستش من خودم دوراه رافقط پیدا کردم یکیش اینه که جراحی کنید یا پیوند الت بزرگتر از جمله اهدای اعضای بدن انسان و یا قسمتی از الت حیوانات روش دومش تمرینات ورزشی هستش که باید با الت انجام شود من خودم نتیجه گرفتم تو ۶ ماه کمی صبر میخواد تا ۱۰ سانت افزایش پیدا میکنه توضیحات تمرین های ورزشیشو دانلود کنید وگرنه قرص و دارو این چیزا همش پول الکی خرج میشه و بس

 8. دوستان بخدا در سنین حتی ۳۰ سال به بالا هم راهی برای افزایش آلت تناسلی وجود داره. من خودم امتحان کردم بگردید پیدا می کنید سایت های انگلیسی زبانرو بگردید. این مطالب رو نوشتن که بازار کاره جراحان کساد نشه. راههایی وجود داره که خیلی بیشتر از روش جراحی جواب میده. سلول های بنیادی آلت هم مکملش هست. موفق باشید

 9. سلام می خواستم بدونم پوشیدن شورت اسلیپ تأثیری بر اندازه الت داره یا نه

  چون من فقط از شورت اسلیپ استفاده میکنم و راحت هستم

  با تشکر

 10. درست است که در فیلمهای مستهجن الت هاشون عمل کرده هست ولی چی بخوایم چی نخوایم الت بزرگ و نرمال به مرد اعتماد به نفس میدهد و نبودش افسردگی و ناراحتی دوستان روغن خراطین اصل تهیه کنید فکر کنم بی تاثیر نباشد فقط اصل اصل باشد

 11. سلام دوستان بخونید لطفا
  من با یه دختر رفیق بودم اینقدر دوستم داشت که میگفت سایزت هرچی باشه مهم نیست مهم اینه تو باشی فقط.دوستای گلم زن زندگی سایزت هرچی باشه میسازه.هیچی مثل محبت تأثیر نداره.برین ورزش کنین هیکل اوکی کنین محبت کنین بهش تازه میفهمین چقدر بی اهمیت.

 12. سلام من ۳۳سالمه هشت ساله عروسی کردم بچه دارنمیشیم اندازه الت هیچ ربطی به بچه دارشدن نداره اندازش ۲۰سانته ولی دکتر میگه بیضه هام کوچیکه باید چکار کنم لطفا راهنمایی کنید

 13. سلام خدمت نویسنده محترم مطلب و همه دلواپسان 🙂
  بخوایم نخوایم اندازه آلت ی مقدار تاثیر داره مخصوصا تو روحیه خود دارنده آلت
  سئوال :
  آیا داروی هست که قبل از آمیزش استفاده بشه وبرایی مدتی زمان کمی ی مقدار بزرگ کنه مثلا متورم کنه و ضرر هم نداشته باشه ؟؟

 14. سلام من پسری ۱۳ ساله هستم قد من ۱۵۶ وزن ۵۵ و آلتم ۷/۵ سانتیمتر در حالت تحریک شدن ۱۰ سانتیمتر است میخاستم بونم این حالت طبیعی هست یانه لطفاً جواب بدید

 15. سلام من جوانی مجرد هستم. از کجا بدونیم زن آیندمون به سایز الت اهمیتی نمیده؟ اخه بیشترتون گفتید زنها به اندازه الت اهمیت نمیدن! در حالی که همه الان فیلم های پورنو رو دیدن ! در این صورت ذهن زنها به ناخودآگاه به طول الت مردها کشیده میشه، مردی که هم طول التش کم یعنی ۱۱ سانت باشه و از لحاظ روحی و فیزیکی هم خوب باشه ایا میتونه بفهمه زن ایندش بهش وفادار میمونه؟

 16. مشكل من اينه كه قطر آلتم زياده تو رابطه به مشكل ميخوريم تو واژن نميره ميخوام جراحي كنم نازكترشه

 17. سلام ببخشید آیا بانزدیکی بازن اندازه آلت تغییری میکنه؟
  چه راه هایی برای درمان زودانزالی وجودداره؟
  ممنون میشم جواب بدید

  1. سلام
   خیر تاثیری ندارد.
   برای درمان زودانزالی روش‌های مختلفی وجود دارد. بزودی مطلبی در این خصوص در سایت منتشر خواهیم کرد.

 18. سلام به نظر من به سایز الت فک کردن کارای زنه ها و مردهای بی بن و باره مسایل مهمتری هم هست .من ۳۱ سال دارم تا حالا اندازش نگرفتم

 19. من نمیدونم اقاییون توی اکثر مواقع یا شاید میشه گفت توی همه مواقع اصلا نظر خانمشون براشون مهم نیست ولی فقط توی این قضیه نظر و رضایت خانم براشون مهمه . عجیب بنظر میاد. بنظرم اقایون اگه اینقدر رضایت خانمشون براشون مهمه بجای بزرگ کردن الت
  بیشتر و بیشتر به فکر بزرگ کردن امار و ارقام حساب بانکیشون باشن . این خیلی خیلی بیشتر جواب میده. امتحانشم مجانیه .

 20. با سلام یکی ازحالت کوچک رنج میبره ویکی از بزرگی ولی مسئله این که میخوایم مشکل رو حل کنیم بجای دنبال چاره بگردیم دنبال چیزای دیگه هستیم یکی ازدین میگه یکی از خرابی زن که هیچ ربطی به سایز حالت نداره مثلا من میخوام حالت بزرگ داشته باشم همین چرت و پرت گفتن هیچ معنی نداره من دلم میخواد نه دینم میگه نه همسرم من میخوام داشته باشم چاره کار چیه

 21. باتشکر از سایت و مطالب مفیدی که دراینجا عنوان کردید،فقط من ی مطلبی یادآور بشم که چون خودم انجام دادم سایز آلتم در حالت نعوظ ۱۵ سانت بود و تصمیم گرفتم که از لاجرباکس استفاده کنم وبعد از دوماه هیچ اتفاقی که نیفتاد هیچ خیلی اذیتم میکرد تا قبل از اینکه این مطالب بخونم و کنار بذارمش کلاهک آلتم داشت حالت عفونی پیدامیکرد.فقط توصیه ی من به عزیزان به هیچ عنوان گول این افزایش سایز رو نخورید بازمیگم چون خودم انجام دادم وهزینه ی زیاد همچنین عذاب فراوون تجربه کردم میگم.موفق و پیروز باشید.

 22. سلام
  راه افزایش طول آلت ندارید خواهشا نگید سایز آلت مهم نیست . آلت بزرگ هم حال بیشتری به زن میده هم مرد احساس مردانگی میکنه .الان دیگه همه میدونن میکروپنیز یا آلت کوچک مشکل خیلی از جوان های امروزیه ، که یکی از دلایش باید همین شورت های اسپرت باشه،دوم نوع تغذیه البته در سن سیزده چهارده سالگی و کمتر به راحتی قابل درمان و با رفتن پیش دکتر های اورولیجیست یا دکتر های غدد میتوانین این میشکل رو در این سنین حل کنید و بینهایت موثره، سن های بالاتر با ترکیب چند درمان میتونن جواب بگیرن استفاده از کشنده ها و وکیوم و قرص مکس من اصل و تزریق آمپول که ارولوجیست این امپول رو برای شما تزریق میکنه و اسمش رو نبرم بهتره در اینجا. از ما که گذشت تجربه شد اگر پسری داشته باشم بینهایت مراقب سلامت جنسیش باشم و تو همه سنین رشد آن رو چک کنم تا در اینده مشکلات روحی و روانی برایش ایجاد نشود . و در آخر با نظر دوستان موافقم که سکس خوب کردن هم شرط اوله و بعد داشتن آلت خوب ، ولی بی اهمیت نیست چون اگر ناراضی باشین از سکس دوری میکنین،در ضمن بیشترین دلایل طلاق در کشور ما رابطه زناشویی بد است پس خواهشا مشورت غلط به دوستان ندید و در عوض کمک کنید که مشکلات خودشون رو حل کنن حال با مشورت و هدایت به سمت دکترهای متخصص از جمله اورولوژیست یا غدد یا روانپزشک یا مشاور

 23. با سلام.حرفای همه دوستان بجا.اگه زن سالم باشه با هر سایزی میشه زندگی کرد.تنها مشکلی این وسط میمونه راضی کردن روان خود فرد هست برای سایز آلتش.شخصی رو میشناسم که مشکل سایز آلت داره و شبی که بواسطه ارتباط ناموفقی داشته فرداش با عالم و آدم دعوا داره.البته تا جای که درجریانم همسرش مشکلی نداره ولی خود این دوست از لحاظ روانی دچار مشکل شده.پس مراقب سلامتی روانتان باشید …..

 24. سلام خدمت دوستان،به نظرمن یکی ازدلایل کوچک بودن الت پوشیدن شلوارهای تنگ و وفاق کوتاه است قدیمیها چرا اینجوری نیستند.شلوار گشاد غذا مقوی میخوردند ،شماها همش فستفود و…..

 25. واقعا دنیا ما اخر زمان شده .متاسفانه مشکل شما میدانید.در چیست.. ۱ذهن و افکار بد شما را به وسوسه و هوس شییطانی کشانده ۲بی اهمیت به دین وطرز اشنای با ان بی احتیاتی وعدم ترسیدن از نام خدا انسان باید بداند خدا با این عظمت که شما را افرید برای چه چیزی است ایا فقط برای نیروی جنسی باید قوی باشد یا مورد دیگه هست که انسان بخاطر ان افریده شده است .که باید بداند .و بررسی کند.از نظرعلم کتاب قران .کار خوب انجام بده که پاداش شما ثبت بشه خداوند با بهترین و سخت ترین روش تورا منظم نقاشی کرده شما اگر متوجه حیوانات بشین میفهمید نیازهای غریزی چطور برطرف میکنن بدون عقل وشما که عقل دارید چطور برطرف میکنید اشرف المخلوقات خدا اینجوری فکر میکنن برادران عزیز مشکل در جسم شما نیست ولی در عقل شما باید درست تفکر کنید و روح دل شما پاک کنید نزارید زیاد شیطان بر شما غلبه کند

 26. سلام
  دوستان اطلاعات خوبی دارید و خوب اطلاع رسانی میکنید فقط لازم دیدم مطلبی اضافه کنم. دوستان اگر همسرتان را قبل از عمل زناشوئی آماده ی این عمل کرده باشید بدانید همسرتان با نگاه شما ارضاء خواهد شد.با تشکر از باعث و بانی این گونه برنامه ها…

 27. بجای راه و روش های بزرگ کردن الت برای راضی شدن همسرتون برین روش های ماساژ و نقاط حساس زن رو پیدا کنید و روش ارضاء زن رو یاد بگیرین پیدا کردن نقطه جی در خانوم ها و لمس همزمان اون با کلیتوریس به راحتی خانوم هارو ارضا میکنه….

 28. اولا ب نظر من زنی ک بخواد بخاطر اندازه آلت تناسلی یک فرد باهاش ازدواج کنه ب درد لای جرز دیوار هم نمیخوره اگه آلت بزرگ میخواد پاشه بره با اسب و الاغ هم بستر شه
  اون عزیزانی هم ک نگران سایز هستن باید بگم الکی روی خودتون عیب نزارید و خوش باشید
  دنیا دو روزه
  از امیدواری ای ک این سایت و اعضاش دادن هم سپاسگذارم

 29. سلام خواستم به دوستام بگم اصلا نگران کوچیکی الت خود نباشن همسر هر فرد خودشو با سایز الت شوهرش وقف میده یعنی اگه زن سالم باشه با کسی رابطه نداشته باشه فکر میکنه از الت همسرش بز‌رگتر وکلفتر التی نیست هر چند الت خیلی هم کوچیک باشه

 30. سلام واقعا ممنون از مطالب علمی و مفیدتون.کاملا قبول دارم که ارضای جنسی زن به آلت بزرگ نیست این کارو میشه حتی با انگشت هم انجام داد.البته هر چند که قبلا خودم از ندازه آلتم ناراضی بودم اندازش ۱۶سانت هست ولی بعد از متاهل شدن کاملا نظرم عوض شد.

 31. سلام من ۱۷ ساله هستم قد ۱۹۲ و۹۰ کیلو وزن دارم التم ۱۵ سانت هست ولی کو زن حالا چه الت ۳۰ سانت باشه چه ۲ سانت

 32. پس ینی اگه ما مردا هم ممه بزرگ دلمون خواست بعد زنمون ممه هاش کوچیک بود بعد از شش ماه میتونیم به این دلیل طلاق بگیریم یا مثلا زشت بودن واژنشون؟قضیه داره جالب میشه ها خخخخخخخ

 33. سلام آلت من در حالت خوابیده خیلی کوچیک میشه ۲تا۳ سانت(بعضی وقتها تا ۷ سانت میشه) ولی در حالت نعوظ ۱۲ سانت میشه بیضه هام نسبت به قد و هیکلم کوچیک هستن من قدم ۱۹۵ هست بنظر شما باید چیکار کنم تا آلت و بیضه هام طبیعی بشه

 34. بنظر من داشتن ىک رابطه کاملا مفىد با معشوقه محرم خود نىازى ب داشتن الت بزرگ نىست,بنده سه سال است ک ازدواج کردم,همسر عقدى من ازم راضى است اما زن صىغه اى من ناراضى ست,چرا ک زن عقدى ام تنها با من و زن صىغه اى من لااقل با دو نفر همبستر گردىده
  باىد خود و خانواده را مستحکم تر نمود دربرابر گناه
  با سپاس از همگى

  1. اصلا فکر نمی کردم مردم ایران انقدر دیوونه باشن و سطح فکرشون انقدر پایین باشه!!!!!!!!!!!
   به نظر من تنها چیزی که می تونه آدمو نسبت به این موضوع نگران کنه، دیدن فیلم های مستهجن و رابطه ی نامشروعه.
   کسی که سالم زندگی کنه, ذهن و فکرش به سایز….. درگیر نمیشه!!!!
   از خدا بترسید و توبه کنید

 35. سلام من آلتم ۱۲سانته وهیچ هم خجالت نمی کشم برای چی افسردگی بگیرم از زندگیم خیلی هم راضیم شناهم میرم .تمام زندگی که همش همین نیست باید زندگی کرد نه غصه اینهاراخورد باکارهای دیگه من همه دوستام میدونن ۱۲سانت دارم اصلا هم خجالت نمی کشم تازه هفته ای ۲بارمیریم استخر شنا وکلی کار دیگه

 36. با سلام
  دوستان گرامی اگر اجازه دهید مطلبی را در خصوص رضایت جنسی عرض کنم. ماهیت رضایت جنسی حتی برای آقایان، بیش از آنکه جنسی باشد، ماهیت روانی دارد. ریشه تقاضا برای افزایش طول آلت، نه به دلیل ارضای واقعی، بلکه به دلیل هیجان موقتی است که به فرد در حین عمل زناشویی دست می دهد و احسا می کند ارضا شده است. اما به مرور زمان که این هیجان اولیه، عادی شد، اقدام به تغییر شریک جنسی خود می نماید زیرا ارضا را تنها بعد جنسی آن می داند. یکی از دلایلی که در کشورهای توسعه یافته افراد قبل از ارتباط جنسی، با هم به شام می روند، می رقصند و شوخی می کنند و … دقیقا همین است. این معاشقه و رابطه با ۵ دقیقه رابطه جنسی ، ارضای کامل می شود. برای همین در کشور ما، مردانی که حتی شب با همسرانشان رابطه داشته اند، صبح باز هم احساس نیاز به رابطه با بقیه دارند.

 37. سلام ۳۸سال دارم همسرم۳۰سال داره ۱۴ساله ازدواج کردیم اوایل ازنزدیکی میترسید آلتم۱۳سانته اماچندسالیه میگه مال تو کوچیکه. آلت بژرگ میخوام میگه خوش بحال دوستم سمانه که شوهرهیکلی داره هرموقع نزدیکی میکنه تاچندروز از بزرگیش ولذتش تعریف میکنه .من وزنم۵۰ک همسرم۸۰ک. خیلی داره تحقیرم میکنه.

  1. به نظر من شما باید نزارید رابطت با همسرتان سرد شود قبل از عمل زناشویی سعی کنید همسرتون رو به اوج برسونید یعنی اونو واسه رابطه آماده کنید مثل روزهای اول ازدواج بعد عمل زناشویی رو انجام دهید

 38. سلام من خیلی خجالت می کشم وقتی
  به استخر می روم چون آلت تناسلی من خیلی
  کوچک است الان ۴ ساله با هیچ پسری دوست نیستم
  واز کلاس اول دبیرستان ترک تحصیل کردم به خواطر همین موضوع افسردگی هم گرفتم خواهش میکنم
  که بگید باید چه کار کرد.

 39. سلام منم خیلی متعجب شدم از حرفاتون واقعا بهن روحیه دادین ممنون منم ۱۴سانته

 40. سلام من التم درحالت خوابیده ۱۵سانت درحالت نعوذ به ۲۱سانت وبه کلفتی ۷سانت میرسد مشکل من اینه که همسرم ماهی یک یادوبارهم پیشم نمیاد میخواهم کوچکش کنم ایا امکان دارد

 41. با سلام از اطلاعات شما کمال تشکر و قدردانی را دارم چرا که اعتماد به نفس افراد را قطعاً به صورت علمی و کامل بالا خواهید برد باز هم ممنونم.

 42. مطلبتون جالب بود، ولی مرداهای مجرد این نگرانی رو دارن که آلتشون کوچیک باشه و چون یک حالت نمادین برای مرد در اندازه آلت وجود داره ، فرد از لحاظ روانشناختی اذیت میشه

 43. مطلبتون جالب بود، ولی مرداهای مجرد این نگرانی رو دارن که آلتشون کوچیک باشه و چون یک حالت نمادین برای مرد در اندازه آلت وجود داره ، فرد از لحاظ روانشناختی اذیت میشه

 44. باسلام لطفا پاسخی به بنده بدهید طول الت من ۱۱.۵cmبوده و قطر ان ۵cm یک کتابی به تازگی تهیه کرده ام که ورزش هایی را برای افزایش سایز اموزش میدهد ایا این ورزش ها دارای اثری بوده و کار خواهند کرد یا نه ۱۷ساله هستم و از ۱۵سالگی هیچ تغییری در سایز التم مشاهده نکرده ام

 45. این حرفای که شما میگید الکیه الان زن ها فقط دنبال آلت بلند و کلفت هستن و اون زنایی که همسرانشان الت کوچکی دارن خراب شده اند

  1. سلام
   اگردختری که ازدواج میکند خراب نباشدوبعدازدواج هم سمت فیلم مستهجن نرود و با کسی جز همسرش نزدیکی نداشته باشد حتی اگر الت همسرش کوچک باشد به مشکل بر نمیخورند .بدبختی ماایرانیها اینه که اکثرا سالم نیستیم

 46. سلام بر همه دوستان.درسته شاید سایز الت در نگاه اول برای خانم ها مهم نباشه اما سایز بزرگ اعتماد ب نفس خیلی زیادی به مرد میده و میتونه از رابطه جنسی نهایت لذتو ببره درنتیجه بازهم اهمیت داره عزیزان.

 47. روحيه سالم و بلد بودن در ايجاد رابطه صحيح وصدالبته يك آلت سالم كه خوب تغذيه شده باشدهمراه با عشق به خود وهمسر بهترين رابطه را ايجادخواهد كرد. رضاهستم از سنندج

 48. من کسی را میشناسم که اندازه التش ۲۸سانتی متر است این درحالی هست که قد طرف ۱۵۰سانتی متر است و در کوچه وخیابان زبانزد خاص و عام است

 49. سلام.دموتون گرم.البته اگ روش عشق بازی قبل ازنزدیکی،دراین قسمت ب صورت شفاف برای دوستانی ک هماننددیگرنفرات درگیرروابط نامشروع نیستن پخش کنید،گمونم کمک شایان توجهی ب دوستان بشود.ممنونم.

 50. سلام
  این مطلب رو که خوندم اصلا متحول شدم
  من کلی فیلم مستحجن دیدم این مردهای تو فیلم ها الت های خیلی بزرگی دارن و حالا که فهمیدم اینا طبیعی نیست و با عمل جراحیه امیداور شدم
  فکر میکردم الت من خیلی کوچیکه:-I
  چون الت من۱۵سانته و این لامصب ها بالای سی سانت داشتن
  دمت گرم مطلبت امیداورم کرد

 51. سلام.من اندازه الت تناسلیم درحالت نعوز۱۶سانته.میخواستم بدونم اندازه ی هیکل خانوما تاثیرداره چون بعضی از دختراهستن که خیلی هیکلشون بزرگه باعث میشه ادم احساس کمبود کنه

 52. سلام
  هرچه آلت بزرگتر باشه بهتره درحالت عادی ۱۹ سانتی ولی در حالت تحریک ۲۴ سانتی ولی به نظرم بازم کوچیکه چه راهی برای بزرگ شدن مناسب است

 53. سلام من ۱۸سالمه زیادخود ارضایی داشتم الان طول آلتم درحالت عادی ۵سانت ولی حالت نعوظ ۹سانت چکارکنم بزرگترشه

 54. من یه پسر ۱۸ ساله هستم.واقعا فک میکردم که هر چی بزرگ تر باشه بهتره همش غضه میخوردم که نکنه التم کوچیک باشه ولی وقتی گفتین که بین ۱۱ تا ۱۳ سانت متوسطشه نظرم به کل برگشت.طول الت من ۱۷ سانته در حالت نعوظ.چند بار هم نزدیکی داشتم در طول نزدیکی افزایش سانت و قطر هم دیدم

 55. چ سوالات وجوابهای جالبی شد!!
  آقایون محترم, سایز آلت شرط ی زندگی مستحکم نیست!!
  شمابهتره ابتدا خاطرهمسرتونو ازباب وفاداری,مطمین کنین,بعدش نگران سایزها باشین!!

 56. چقدر شما احمقید.داریم توچه کشورمسخره ای زندگی می کنیم.مردم دارن ازگرسنگی میمیرن همه بامدرک ارشد ودکترا بیکارن شما مشکلت ۱سانت کم وزیادشدنه. آدم خصوصی تریت مساله زندگیشو به همه میگه؟ خیلی مشکل دارین برین دکتر.براتون متاسفم

 57. آقا شکيب به نظر من تو داري اشتباه ميکني زني که با آلت ۲۰ يا ۳۰ سانتي سکس داشته باشه و لذت برده باشه اونم برا اولين بارش اصلن وجود نداره دخترا اولش زياد به اندازه آلت حساس نيستن و اتفاقن از بزرگا ميترسن و زده ميشن ولي شايد بعد زايمان بخوان کمي بزرگتر رو تجربه کنن ولي سايز ۱۲تا ۱۴ برا ۹۹ درصد دخترا ايده اله و بيشترش درد بعد از سکس مياره اينارو يه روانشناس داره واست ميگه که اکثر مريضاش از دردهاي بعد از سکس مي نالند

 58. خاهشا بخونید وجواب بدید .
  سلام.من۲۰سالمه والتم۱۳سانته میخام هرطوری هست۲یا۳سانت بزرگش کنم چون زنم قبلا دوسه بار با الت های ۲۰یا ۳۰ سانته زنا داشته واحساس میکنم که التم راضیش نمیکندوهمچنین زنم برایم سا.ک نمیزند ومیگوید که از بیضه هایت بو می اید.من چکاری باید انجام دهم .خاهشا کمک کنید خاهشا.

  1. هیچی فقط میخواستم بگم چقدر شما غیرت دارید که میدونید خانمتون زنا داشته
   وتازه میخواید با این حال خانمتون رو راضی هم نگه دارید خوش بحال خانمتون واقعا
   بعضی دخترا نجابتشون.ایمانشون .تحصیلات .زیباییشون کامله .شوهر اصلا حسابش نمیکنه اونوقت زن شما……

   1. امام علی (ع) خطاب به مالک اشتر میفرمایند:
    ای مالک! اگر شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی، فردا به آن چشم نگاهش مکن، شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی.
    چه بسا خانمی که شما در موردش چنین تفکری دارید به واسطه ی کارهای نیک نزد خدا مقربتر باشد. الله اعلم. در مورد دیگران قضاوت نکنیم.
    ارادتمند.

 59. بهترین چیزی که برای یه زن با ازش هست اهمیت دادن برایش هست قبل از نزدیکی بازی کردن با آن و آماده ساختن بعدش اندازه آلت متوسط

 60. مطالب خیلی دلچسب و خواندنی که دلهره را از آقایان برطرف کرده و باعث اعتماد به نفس میگردد. تشکر

 61. دوستان هر کسی نظری دارد گاهی باتجربه وگاهی بی تجربه ,ازلحاظ یک روانشناس میگویم که همه چیز بستگی به این دارد که چه همسری را انتخاب کنید .اول اینکه مشکل اساسی نداشته باشید یعنی انداره بسیار کوچک نباشد ,دوم اینکه همسر شما تجربیات بسیار زیادی در دیدن اندازه های مختلف را نداشته باشد یا از فیلم یا رابطه والبته عشق و علاقه واقعی شما اگر دو مورد اول نباشد جبران کننده است.

 62. دهنت سرویس jawady . . . ینی نظرتو خوندم ترکیدم از خنده :))))))))))))
  عااااااااالی بود
  اصن یه وضعی :)))))))))))))))) عالی بود :
  از بیخ آلتم تا سوراخ مقعدم هم این ادامه داره حس میکنم نصفش مونده تو بدنم . . . میشه اینو با عمل جراحی حداقل ۵ سانت بیارن بیرون :)))))))))))

  1. خداوکیلی راست میگیااا…اخر خندس
   بعضی وقتام رو میاورم ب حیواانات یااا مقوااااا

 63. سلام من مهران هستم اندازه الت من در نعوظ به ۱۶ سانتي متر ميرسه قطرشم نزديك به ۸سانتي متر هستش.من الان التم كوچيكه يا متوسط؟

 64. من آلتم در حالت نعوذ ۲۵ سانتی متر است و قطر اش هم ۱۵.۵ سانتی متر است واقعا مشکلی خیلی جدی دارم همیشه خانمم با من در جنگ است و بعضا از مجبوریت به حیوانات روی می آورم خواهش میکنم راهنماییم کنید که چگونه کوچیکش کنم. تشکر

 65. شرمنده ولي خواهش ميكنم منم راهنمايي كنيد ۲۰ سالمه قد ۱۸۱ وزن ۱۲۰ طول آلتم ۱۴ از كشاله ران ولي جون چاقم از بيخ آلتم تا سوراخ مقعدم هم اين ادامه داره حس ميكنم نصفش مونده تو بدنم نصفش بيرونه اتفاقا اون نصفه داخلي هم كلفته ميشه اينو با عمل جراحي حداقل ۵ سانت بيارن بيرون به خدا خودم كه بهش نگاه ميكنم افسردگي ميگرم تورو خدا راهنمايي كنيد وبه ايميلم بفرستيد.

  1. سلام
   نگران نباشید، جای نگرانی وجود نداره نیاز به هیچ عمل و اقدام خاصی هم نیست. اینها فقط نگرانی و افکار منفی بیهوده است. سعی کنید این افکار رو از خودتون دور کنید.

  2. جوادی جان نظرشما را خوندم بخدا شوکه شدم. اصلاً شما دارید شوخی میکنید.

 66. نه مشکلی پیش نمیاد.ولی باید صبور باشی و حداقل نیم ساعت معاشقه داشته باشی.و اوایل هم استفاده از ژل لوبریکانت ضروری است.مشکل برای اون پیش نمیاد ولی تو از س.ا.ک محروم میشی !

 67. با سلام. پوشیدن لباس های تنگ مثل شلوار لی میتونه تاثیر بگذاره و باعث کوچیک شدن الت تناسلی بشه؟

  1. سلام
   کلا پوشیدن لباس تنگ، بخصوص لباس زیر تنگ خوب نیست و باعث آسیب به بیضه ها خواهد شد. در خصوص تاثیر در اندازه ی آلت اطلاع دقیقی ندارم.

 68. سلام. من ۲۵ سالمه و یه مردم. مال من طولش ۱۲.۵ سانته و محیطشم ۱۱ سانته ولی حس میکنم خیییلی کوچیکه شب و روز هم بهش فکر میکنم به نظر شما لارجرباکس جواب نمیده؟

  1. سلام
   لارجرباکس یا هر محصول و قرص دیگری که در تبلیغات مشاهده میکنید بی تاثیر هستند و از نظر علمی مردود.
   احساس شما در بسیاری از آقایون مشترک است و یک حس طبیعی است. نگرانی نداشته باشید.

  2. باسلام .اقایانی که خیلی نگرانی دارین راجب سایزتون که اگه واقعا مشکل خیلی اساسی داریدکه میشه یه جوری بهترش کردکه هیچ نشد هم مهم نیس دیگه.ولی اونایی که وسواس پیدا کردن ومدام بش فکر میکنن.باید تمرکزتون روخودتون و روی دختری که میخوایین انتخاب کنین بزارین نه این چیزا.دختری که به بلوغ فکری رسیده باشه وشخصیت طرف مقابل براش در اولویت باشه بعد چیزای دیگه.در ضمن راهای زیادی برای برطرف کردن نیازهاواحساسات وغرایض یه زن هست بهتره اونا رویاد بگیرین.وانتخابی عاقلانه وزندگی عاشقانه داشته باشین .آمین

 69. حتما بخونید حتما
  سلام من یه خانوم ۲۴ هستم اندازه الت همسرم از استاندارد یه خورده کوچکتر هستش خیلی وقتا احساس میکنم اون قدر که باید لذت نمیبرم خیلی وقتا هم میبرم در دو حالت میگم سکسمون عالی بود. اندازه کوچیکش اصلا دلیل نمیشه که من ازش جدا بشم چون عاشقشم چون به من وفاداره
  من فکرمیکنم اگه همدیگرو دوست داشته باشید و بهم وفادار باشید اینا خیلی مهم نیست آرامش و عشق خیلی مهمتره

 70. با سلام
  اگه میشه بگید اندازه الت رو دقیقا از کجا بگیریم؟
  و اینکه یه خانم تا چه اندازه ای رو مطلوب میدونه؟

 71. من طول ۱۹ سانت و محیط هم ۱۴ الی ۱۴.۵ سانت است.ولی چون که در دوران جاهلیت خیلی فیلم پورن دیدم اعتماد به نفس ندارم و تصور میکنم آلتم متوسطه و باید کمی بزرگ تر بشه.خصوصاً محیطش!!!
  توصیه من اینه فیلم پورن مطلقا نگاه نکنید چون هم اعتیاد وحشتناکی داره و هم اعتماد به نفس شما رو میگیره و دچار بیماری بد شکل انگاری آلت تناسلی میشید.و باسایزی مثل من هم احساس بدی دارید.و تغکر منفی دارید.و بد آموزی این فیلم ها و حشتانکه و حشتناک.اعتیادش هم بدتر از تریاکه . تحقیق کنید.کارشون ایجاد فرهنگ بیماری زایی و آموزش غلط است

 72. من زیاد زنا کردم وپشیمانم ونمیدانم اگر زن گرفتم واگر به
  زنم گقتم طلاق میگرد یا نه

 73. بچه ها آلت من ازانتهای آات تاسرآلت ۱۵سانته ولی اگه ازکشاله ی ران تاسرآلت بگیرم با۱۸سانت میرسه ولی نمیدونم چراظاهرش کوچیکه:(

 74. من شوهر میخواااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام

 75. سلام خسته نباشيد … ببخشيد من هنوز موندم شماها چطوري سايز آلتتون رو اندازه ميگيرين؟ آقا ين كه ميگين ۱۰ يا ۱۵ سانت از كدوم ورش؟ من اندازه گرفتم از بالا (از طرف شكم) ۱۰ سانته از بغل (از طرف ران) ۱۲.۵ سانته از پايين (از طرف بيضه ها) هم ۱۵ سانته الآن اين كدومشه؟ در ضمن يعني اگه يكي سايزش ۱۰ سانت باشه شايد اولاي رابطه موفق باشه ولي با گذشت زمان خانومش آلت بزرگتري رو احتياج داره؟

  1. سلام
   معمولا از سمت ران (کشاله ران) اندازه میگیرند.
   با گذشت زمان مشکلات زناشویی کاهش پیدا میکنند و چیزی که فرمودید به ندرت (و شاید اصلا) اتفاق بیوفته!

  2. سلام
   مال من ۱۲یا شاید ۱۳ باشه با هر کی سکس داشتم میگه خوبه اما ای کاش فقط ۲سانت بیشتر بود دنبال ۱راه موثر و اینکه زود به نتیجه برسم میگردم؟

 76. با سلام
  من سایز آلتم ۱۱ هستش. قطرش رو نگرفتم. سایز بیضه ها هم چپیه ۳ سانتیمتر و راستیه قدری بزرگتره. حالا می خوام ازدواج کنم، به نظر شما مشکل ساز هست؟
  این که میگن بعضی از مواد غذایی سایز بیشه رو بزرگ میکنه درسته؟ مثل بیضه گوسفند؟ البته نسبت می دن به بوعلی سینا !
  من با توجه به این که ۲۸ ساله هستم فکر می کنم دیگه افزایش سایز نداشته باشم. لطفا کمک کنید و نگید عشقبازی مهمه چون علاوه بر عشقبازی این موضوع هم مهمه !

  1. سلام
   افزایش سایز بعد از ۱۸ سالگی رخ نخواهد داد و اندازه ای که فرمودید در محدوده ی نرمال قرار داره و مشکل ساز نخواهد بود.

 77. سلام عصر علم من از طول التم راضی ام اما قطرش بی نهایت کم هستش یعنی هیچ کاری نمیشه کرد جیلینک و دستگاه هیچ کاری نمی کنن کمکم کنید من تازه نامزد کردم با این شرایط میدونم به مشکل میخورم چون خانمم جونوبی هستش

  1. سلام
   بیشترین لذت در یک خانم زمانی بوجود میاد که از لحاظ روحی آمادگی کامل داشته باشه، چند کتاب در این زمینه و روشهای عشق بازی قبل از نزدیکی مطالعه کنید نگرانی شما برطرف خواهد شد.

  2. سلام لطفا جواب من رابدید من ۱۳ ساله هستم و آلتم ۱۷ سانته وخیلی کلفته که حتی تا ۱۰سانت هم میرسه من اصلا تابه حال خودارضایی نکردم من درهنگام ۵یا۶ سالگی به دستور پزشک قرص هایی مصرف میکردم به همین علت این طور شد من واقعا نمیدونم چی کار کنم چون همیشه از شلوار راحتیم درخانه بیرون میزند ومن از این موضوع رنج میبرم وخجالت میکشم

 78. سلام
  الت استاندارد ۱۲ الی ۱۵ سانته چون تو حالت ورود و خروج تقریبا ۱۲ سانتش برای لذتبخش بودن زن کافیه . اما یه نکته مهم این که بازی کردن مرد با چوچوله زن از دخول هم لذتبخش تره و به نقطه ارگاسم می رسونه

 79. سلام
  من در استانه ازدواجم
  آلتم ۱۷ سانته و محیطشم ۱۴
  نیازه که به نامزدم چیزی بگم؟ اثر بد نمیزاره گفتنش؟

  1. حتما بهش بگو و اگه رابطه تون خوب هست نشونشم بده تا اونم خیالش راحت بشه. من به خاطر همین موضوع میکرو پینس بودن شوهرم بعد از ۶ ماه طلاق گرفتم.

  2. سایز ۱۵ تا ۱۸ واسه خانما عالیه و مشکلی پیش نمیاره… البته بعدها الت بزرکتر واسه خانوما لذت بخش تره

 80. زر نزنید بابا من باهمین مزخرفات بدبخت کردم خودمو.اعصابتون داغون میشه وقتی الت شوهرتون درست حسابی نیست و کوتاه.خانوما اصلا گول نخورید و ازهمسرتون قبل عروسی اینو بپرسید.خیلی بعدا رو زندگی اثر میزاره.
  باونی در استانه طلاق

 81. ببینید دوستای عزیز اصلا به فکر این نباشید که سایز الت شما نسبت به فرد دیگه کمتره یا بیشتره.چون اصلا واسه ی خانم مهم نیست.چیزی که براش مهمه اینه که شما توی اون مدت زمان نزدیکیتون چقدر به خواسته های اون اهمیت میدید.به عنوان مثال شما توی نزدیکیتون با چند بار بوسیدن طرفتون میتونید حسی را براش به وجود بیارید که با ۱۰ بار عمل دخول نمیتونید براش ایجاد کنید.

 82. سلام و خسته نباشید
  من ۲۸ سالمه و مجردم. مشکل من اندازه بزرگ آلتم هستش و در حالت نعوظ به ۲۳ سانتیمتر میرسه و محیط دورشم ۱۴ سانتیمتر هست. خواستم بدونم اگه ازدواج کنم با خانومم مشکلی ندارم؟ و یه سوال دیگه آیا اندازه آلت خانوما به هیکلشون بستگی داره؟

  1. سلام
   واژن و رحم قابلیت اتساعی دارند و بنابراین مشکلی پیش نخواهد آمد، نکته ای که باید توجه داشته باشید آماده سازی کامل همسر قبل از نزدیکی است چرا که خانم ها برخلاف آقایون اگر از لحاظ روحی آمادگی نداشته باشند آسیب خواهند دید و تجربه ی بدی خواهند داشت که باعث سرد شدن و عدم تمایل به نزدیکی در اونها افزایش پیدا میکند.
   معاشقه و بازی قبل از نزدیکی و آماده سازی همسر بسیار ضروری است.
   بله، تا حدودی با هیکل در ارتباط است.

  2. خوشبه حالت غلامرضا ۲۳ سانت که خیلی عالیه خیلی از دخترا عاشق آلت این سایزی هستند و بدون نه تنها مشکلی نداره بلکه ایده آل هم هست فقط قبل از ازدواج حتما قبلش با عروس خانم مطرح کن تا بعدا مشکلی پیش نیاد . البته یه خانوم به راحتی میتونه تحمل کنه و حتی ازش لذت هم ببره اما یه دوشیزه نه. همونطور که عصر علم هم گفتند باید تا چند ماه اول که آلت جنسی عروس خانوم به این سایز عادت کنه با ملایمت رفتار کنی تا کم کم آماده بشه و سرد مزاجی به وجود نیاد. می تونی از کرم ها و تسهیل کننده ها هم استفاده کنی

   1. آقا سعید (یا غلامرضا) عزیز،
    در زندگی زناشویی چیزهای خیلی مهمتری وجود دارن، اندازه ی آلت چیز بی ارزش و کم اهمیتیه.
    این صحبتها بیشتر در سنین نوجوانی وجود دارن، انشالله با افزایش سن نوع نگرش و تفکر هم تغییر پیدا میکنه.
    پیروز باشید.

 83. من یه خانومم و بتون میگم سایزایه بزرگ انقد استرس میاره که ایجاد خشکی در بدن زن میکنه در ضمن دل درد و سوزش و زخم هم بهش اضافه کنین .مطمعن باشین بزرگ بودن دلیل کیفیت رابطه نیست تا جایی که برا خودتونم لذت نداره چون بعضا برای اینکه خانوم دردش نگیره مجبور میشید مقدار کمیشو دخول بدید که این کار لذتو از شما کم میکنه…

  1. این بحث و گفتگوها بین دختر و پسرا و آقایونو خانما میتونه خیلی مفید باشه و بیشتر به واقعیتهای مسایل جنسی نزدیک بشیم

  1. با عرض سلام و خسته نباشید
   افزایش سایز آلت یه امر ممکن هستش که دستگاه مخصوص داره و میتونید از این آدرس تهیه فرمایید:
   iranshop.blogdehi.com
   یاحق

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

به بالای صفحه بردن