حذف کامل برنامه های نصب شده در ویندوز با Revo Uninstaller Pro

نرم افزار » حذف کامل برنامه های نصب شده در ویندوز با Revo Uninstaller Pro
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ چاپ

نرم افزار Revo Uninstaller Pro یکی از بهترین و قوی ترین نرم افزارهای پاک کردن فایل های نصب شده بر روی سیستم هست که امروز برای شما در سایت قرار داده شده.

وقتی شما یک نرم افزار رو بر روی سیستم خودتون نصب میکنید ، فایل های مختلفی مثل رجیستری و … هم همراه نرم افزار بر روی سیستم نصب میشن ، ولی وقتی از طریق خود ویندوز این فایل رو Uninstall میکنید اغلب اوقات تمام این فایل ها از روی سیستم پاک نمیشوند و بر روی سیستم باقی می مونند ، و همین امر باعث میشه تا در آینده ای نزدیک سیستم شما سرعت خودش رو از دست بده و در واقع بخشی از منابع سیستم برای خونده شدن فایل هایی صرف میشه که دیگه وجود ندارند.

نسخه کامل نرم افزار حرفه ای Revo Uninstaller Pro

نرم افزار Revo Uninstaller این امکان رو برای شما فراهم میکنه تا یک فایل رو به صورت کامل (شامل رجیستری و …) از روی سیستم حذف کنید و این باعث میشه تا در آینده سرعت سیستم به خاطر فایل هایی که حذف کردید کم نشه.

از طرفی این نرم افزار این قابلیت رو داره که فایل هایی که قبل از نصب این نرم افزار بر روی سیستم نصب کرده بودید و پاک کردید رو پیدا کنه و فایل های باقی مونده از اونها رو هم پاک کنه.

در اینجا ما نسخه ی کامل و فایل پچ (patch) این نرم افزار رو برای شما قرار دادیم تا دانلود کنید و استفاده کنید.فایل ها توسط دو آنتی ویروس قدرتمند کسپرسکی ۲۰۱۲ و بیت دفندر ۲۰۱۱ بررسی شده اند و کاملا از لحاظ عامل مخرب و ویروس پاک هستند.

 

. لینک دانلود (لینک مستقیم و لینک کمکی) در صفحه بعد…

 

گفتگو پیرامون حذف کامل برنامه های نصب شده در ویندوز با Revo Uninstaller Pro

(منتشر شده: 0 | در انتظار تایید: 0)

فقط گزینه‌ی وسط را تیک بزنید. »مشاهده قوانین