عصرعلم

Search
Close this search box.

در ۳۱ شهریور سال ۱۳۸۸ سایت عصرعلم با هدف ارتقای سطح دانش و آگاهی در زمینه سلامت و بهداشت متولد شد. طی تمام این سال‌ها همواره تلاش بر این بوده است که مطالب از منابع درست و معتبر گردآوری شوند و با بیانی ساده در اختیار مخاطب قرار گیرند.

رسالت ما در عصرعلم بیان مطالب حوزه‌ی سلامتی و آموزش‌های بهداشتی به ساده‌ترین حالت ممکن است تا حتی افراد با سطح سواد کم هم توانایی بهره‌گیری از مطالب سلامتی و بهداشتی را داشته باشند و بتوانند در جهت بهبود سبک زندگی خود قدم بردارند.

ما در عصرعلم بر این باوریم که رسیدن به اهداف تعیین شده، نیازمند همیاری شماست و بدون مشارکت شما امکان دستیابی به اهداف وجود نخواهند داشت.

بنابراین اگر ارتقای سطح بهداشت و در نهایت داشتن سبک زندگی بهتر و سالم‌تر در جامعه جزو خواسته‌های شما هم هست، به ما در بهتر شدن مطالب و خدمات رسانی کمک کنید و پیشنهادات و انتقادات سازنده‌ی خود را از طریق راه‌های ارتباطی که در صفحه‌ی تماس عنوان شده‌اند با ما در میان بگذارید.

پیش‌تر از اینکه به ما در عصرعلم اعتماد کرده‌اید و از خدمات این وبسایت استفاده می‌کنید از شما سپاسگزاریم و قدردان اعتماد شما خواهیم بود.