چطور با استفاده از ورد بروشور و پمفلت طراحی کنیم؟

ابزارهای تولید محتوا » مایکروسافت ورد » چطور با استفاده از ورد بروشور و پمفلت طراحی کنیم؟
۱۶ مهر ۱۳۹۶ چاپ
آموزش طراحی بروشور در ورد

طراحی بروشور و کاتالوگ با استفاده از ابزارهای متفاوتی انجام می‌گیرد و شاید یکی از بهترین نرم افزارها برای طراحی بروشور نرم افزار Adobe Indesign باشد ولی با توجه به پیچیدگی‌هایی که دارد توسط هرکس قابل استفاده نیست و نیاز به یادگیری دارد. لذا در بین نرم افزارهای موجود، Microsoft Word فراگیرتر و ساده‌تر از سایر نرم‌افزارها می‌باشد و به همین دلیل در این مطلب نحوه‌ی ساخت و طراحی یک بروشور ساده در محیط ورد را آموزش می‌دهیم.

اما پیش از آنکه دست به‌کار شوید و بخواهید بروشور خود را طراحی کنید یا سفارش دهید بهتر است اطلاعات کافی در خصوص موارد زیر داشته باشید:

  1. بروشور و کاتالوگ دقیقا چیست؟
  2. قرار است چه کاری برای شما انجام دهد و چه انتظاراتی باید از آن داشته باشید؟
  3. ابعاد مناسب و استاندارد برای طراحی بروشور کدام‌ها هستند؟
  4. آیا به بروشور دورو احتیاج دارید؟ بروشور شما چند تا باید داشته باشد؟
  5. نرم‌افزار مناسب برای طراحی بروشور کدام است؟

اگر پاسخ سوالات مطرح شده را به طور دقیق نمی‌دانید، پیشنهاد می‌کنیم قبل از خواندن ادامه‌ی متن، به مطلب زیر در سایت صدبرگ مراجعه کنید تا اطلاعات جامعی در این خصوص بدست آورید:

برای ساختن و طراحی بروشور در word می‌توانیم از دو روش متفاوت استفاده کنیم:

  1. استفاده از قالب‌های پیشفرض بروشور و طراحی آن در ورد
  2. ساخت و طراحی بروشور در ورد به صورت دستی بدون استفاده از قالب‌های پیشفرض

روش نخست، یعنی استفاده از قالب‌های آماده، بسیار ساده است. تنها کاری که باید انجام دهید دانلود قالب و اعمال تغییرات مورد نیاز است. در این مطلب هدف ما آموزش روش دوم است ولی با اینحال برای افرادی که به اینترنت پرسرعت دسترسی دارند و یا به هرطریقی می‌توانند از قالب بروشور آماده در ورد استفاده کنند، روش نخست نیز مختصرا توضیح داده خواهد شد.

طراحی بروشور و کاتالوگ با استفاده از قالب‌های بروشور پیشفرض ورد

در این روش باید حتما به اینترنت متصل باشید. سپس بر روی دکمه‌ی منوی آفیس (و یا دکمه ی File در نسخه‌های جدیدتر) کلیک کنید و سپس گزینه‌ی New را انتخاب کنید.

با کلیک بر روی گزینه‌ی New پنجره‌ای برای شما گشوده می‌شود که در منوی سمت راست آن موارد متعددی برای انتخاب وجود دارند. در این بین بر روی گزینه‌ی Brochures and booklets کلیک کنید و سپس گزینه‌ی Brochures را انتخاب کنید:

وارد کردن قالب بروشور آماده - آموزش طراحی بروشور در ورد

سپس مایکروسافت لیستی از قالب‌های آنلاین مربوط به بروشور را برای شما نمایش می‌دهد. می‌توانید به دلخواه یکی از قالب های بروشور را انتخاب و دانلود کنید.

دانلود قالب بروشور برای ورد

پس از اینکه فرآیند دانلود به اتمام رسید می‌توانید بخش‌های مختلف را بر اساس نیاز خود ویرایش کنید.

ساخت و طراحی بروشور یا کاتالوگ در ورد به صورت دستی

اما ممکن است شما به اینترنت دسترسی نداشته باشید و یا نسخه‌ی ورد شما امکان اتصال به اینترنت را نداشته باشد (کرک نادرست و …) و یا اینکه بخواهید کنترل بیشتری بر روی اجزای بروشور خود داشته باشید. در این موارد بهتر است به صورت دستی آن را طراحی کنید.

ایجاد بروشور در ورد بین ۵ تا ۱۵ دقیقه زمان نیاز دارد (البته بدون احتساب زمان مورد نیاز برای تایپ کردن متون) و بسیار ساده است. در ادامه به صورت مرحله به مرحله نحوه‌ی انجام کار را یاد خواهید گرفت.

نکته‌ی مهمی که باید حتما رعایت کنید این است که قبل از شروع به کار، بر روی یک کاغذ باطله نحوه‌ی تاخوردن بروشور خود را آزمایش کنید، این کار به شما کمک می‌کند تا بتوانید صفحه بندی بروشور را به درستی انجام دهید.

مرحله ی نخست: استفاده از طول کاغذ بجای عرض آن

نخست لازم است بیشترین فضای لازم را از کاغذ برای خود داشته باشیم. برای این منظور از حالت Landscape استفاده خواهیم کرد. برای اینکه بتوانید این حالت را فعال کنید، از لبه‌ی Page Layout بر روی گزینه‌ی Orientation و سپس Landscape کلیک کنید.

تغییر وضعیت صفحه به landscape

مشاهده می‌کنید که حالت وضعیت پرونده‌ی ورد تغییر پیدا می‌کند.

مرحله‌ی دوم: سه ستونه کردن محیط نوشتاری

با فرض اینکه بروشور مورد نظر ما دو عدد تاخوردگی داشته باشد (بروشور سه‌لا) پس باید سه ستون داشته باشد. برای اینکه بتوانیم محیط سه ستونی ایجاد کنیم از لبه‌ی Page Layout بر روی گزینه‌ی Columns کلیک کنید (گزینه‌ی Columns در تصویر بالا در سمت راست مشخص است) و سپس گزینه‌ی Three را انتخاب کنید. با اینکار مشاهده می‌کنید که پرونده‌ی ورد به یک پرونده‌ی سه ستونی تبدیل می‌شود ولی جهت پر شدن این ستونها از چپ به راست است در صورتی که در زبان پارسی نوشته‌ها از راست به چپ می‌باشند.

در صورتی که با چند ستونه کردن ورد مشکل دارید به مطلب آموزش دو ستونی و سه ستونی کردن پرونده‌ها در ورد مراجعه کنید.

مرحله سوم: اصلاح جهت ستون‌ها و جهت نوشتن متن

برای اصلاح این مورد در لبه‌ی Page Layout و بر روی فلش قسمت Page Setup کلیک کنید تا پنجره‌ای برای شما گشوده شود. در این پنجره از لبه‌ی Layout و بخش Section Direction گزینه‌ی Right-to-Left را انتخاب کنید.

راست به چپ کردن ستونها - طراحی کاتالوگ در ورد

با انجام این کار نخستین ستون بروشور از سمت چپ به سمت راست منتقل می‌شود. دقت داشته باشید که با این کار تنها ستون‌ها راست به چپ شده‌اند، و باید متن نوشته‌ها را نیز راست به چپ کنید. برای این منظور از منوی Home و در بخش Paragraph گزینه‌ی Right-to-left Text Direction را انتخاب کنید.

راست به چپ کردن متن نوشته ها

بخش عمده‌ای از کار تا اینجا انجام شده است و حالا می‌توانیم به صورت فارسی از راست به چپ تایپ کنیم ولی هنوز قبل از اینکه بخواهیم چیزی تایپ کنیم، یک اقدام مهم دیگر باقی مانده است.

مرحله چهارم: مستقل کردن هر ستون با استفاده از Break

اگر با تنظیمات فعلی در ستون وسط چیزی تایپ کنید، هنگامی که در ستون نخست (ستون سمت راست) مطلبی تایپ می‌کنید، ستون دوم و سوم دستخوش تغییرات خواهند شد و مطالب جابجا خواهند شد. برای اینکه از اعمال این تغییرات ناخواسته جلوگیری کنید باید با استفاده از دستور Break هر ستون را از سایر ستونها مستقل کنید.

برای این منظور، در ستون شماره یک (یعنی ستون سمت راست) کلیک کنید و سپس از منوی Page Layout و در بخش Page Setup بر روی گزینه‌ی Break کلیک کنید. با کلیک کردن بر روی این گزینه لیستی از موارد برای شما نمایش داده می‌شود. از بین موارد موجود بر روی گزینه‌ی Column کلیک کنید.

شکستن هر ستون و انتقال به ستون بعدی

با انجام این کار مشاهده می‌کنید که مکان‌نمای چشمک‌زن ورد به ستون میانی وارد خواهد شد. همین کار را برای ستون دوم نیز انجام دهید ولی برای ستون سوم بجای اینکه گزینه‌ی Column را انتخاب کنید، باید گزینه‌ی Next Page را انتخاب کنید. با اینکار صفحه جدیدی برای شما ایجاد میشود که در واقع پشت صفحه‌ی فعلی است (بروشور دو رو دارد!) همین کارها را برای برگه ی دوم نیز انجام دهید و هر ستون را به حالت مستقل تبدیل کنید ولی برای ستون سوم از برگ دوم دیگر نیازی نیست از دستور Break استفاده کنید.

 مرحله پنجم: وارد کردن متن و نوشته

حالا می‌توانید متن مورد نظر خود را وارد کنید و با اضافه کردن عکس و تصویر به بروشور خود به آن جلوه بدهید. هرکجا لازم بود با استفاده از منوی Insert و سپس انتخاب TextBox و یا موارد دیگر، متن‌های جداگانه‌ای اضافه کنید.

 

آموزش طراحی بروشور در ورد

توجه داشته باشید که برای وارد کردن تصاویر و یا ClipArtها بهتر است ابتدا یک TextBox (همانطور که گفته شد) ایجاد کنید و سپس تصاویر را درون آن قرار دهید تا به سادگی بتوانید آنها را درون بروشور جابجا کنید. برای اینکه رنگ داخل TextBox و یا Shapeهایی که وارد کرده اید را کنترل کنید، بعد از وارد کردن این عناصر، یک لبه‌ی اضافی با نام Format در ورد ایجاد می‌شود. در این لبه با استفاده از گزینه‌های Shape Fill و Shape Outline میتوانید رنگ و حاشیه را کنترل کنید. در همین قسمت ورد تنظیمات پیشفرضی نیز به شما ارائه می‌دهد که می‌توانید از آن استفاده کنید.

سایر موارد به خلاقیت خود شما بستگی دارد که چطور چینش عناصر موجود در بروشور و رنگبندی آنرا تنظیم کنید و یا از چه تصاویر و فونت متن استفاده کنید.

گفتگو پیرامون چطور با استفاده از ورد بروشور و پمفلت طراحی کنیم؟

(منتشر شده: 360 | در انتظار تایید: 1)
ناشناس

عالی بود

پاسخ دهید
نوری

سلام
بینهایت ممنونم. استفاده کردم. خدا خیرتون بده ان شاء الله.

پاسخ دهید
مهشاد

من ازتون خیلی ممنونم بهم خیلی کمک کرد ممنونم ازتون من کلاس هفتم هستم خیلی دیده سر کشیدم ممنون از همراهی اون

پاسخ دهید
mrahimiz

سلام
آموزشتون کامل و جامع و گویا و بسیار مفید بود .متشکرم

پاسخ دهید
ناشناس

سلام ازتون ممنونم. خیلی سریع و ساده در طراحی بهم کمک کرد .
متشکرم به گستردگی و سادگی کمکتون

پاسخ دهید
رها

خیلی ممنون از توضیحاتتون من به راحتی تونستم یه بروشور طراحی کنم … سپاس فراوان

پاسخ دهید
علی

سلام شماره زیر نویس در متن بعد از pdf شدن در حرف قبل یا بعد از خودش وارد میشود برای حل این مشکل چه راهی پیشنهاد می شود؟

پاسخ دهید
نگار

سلام ممنون از مطلبی که گذاشتید واقعا کاربردی بود
من از قسمت درست کردن بروشور به صورت دستی استفاده کردم اما قبلش میخواستم از قالب های بروشور پیشفرض استفاده کنم ولی با اینکه دستگاهم به اینترنت متصل بود و به دستوراتی که نوشته شده بود عمل کردم باز نتونستم قالب های پیشفرض رو اعمال کنم میشه بگید اشکال کار در چیه و یا به چه علت قالب های پیشفرض اعمال نشده؟

پاسخ دهید
آبان

سلام ببخشید یک سوال دیگه هم که داشتم ایا در پیش فرض اماده کاتالوگ ورد به صورت پشت و رو طراحی شده یا نیازمند انجام عملیاتی هست ؟

پاسخ دهید
آبان

سلام وقت بخیر خیلی ممنون از آموزش کامل و راهنماییتون. فقط یه سوالی داشتم اونم اینه که وقتی از اینسرت گزینه shapes رو انتخاب میکنم و داخلش متن مورد نظر رو تایپ میکنم خارج از اون چیزی رو زیر شکل انتخابی نمیتونم تایپ کنم

پاسخ دهید
مهشید

سلام از مطلب آموزشی در طراحی پمفلت در ورد بی نهایت سپاسگزارم و بسیار مفید بود .

پاسخ دهید
لاله

سلام
من یه بروشور می خوام طراحی کنم که شش صفحه است.چه کار کنم؟

پاسخ دهید
محمد

سلام
ممنون از توضیحات خوب شما

پاسخ دهید
امیرعلی

سلام،من بعد از مجزا کردن هر ستون وقتی که میخوام کادر بندی کنم کادر برای تمام ستون ها و به صورت یک پارچه مانند یک صفحه A4ایجاد میشه.چکار کنم؟؟

پاسخ دهید
نگین

بسیاری. متشکرم. اجرشما با خداست

پاسخ دهید
ناشناس

سلام
برای بروشور منابع رو هم باید بنویسیم؟

پاسخ دهید
ناشناس

سلام. بسیار عالی بود. ممنون

پاسخ دهید
ناشناس

سلام
سپاس ویژه خدا خیرتون بده بعد از چند سال تونستم در عرض چند دقیقه یه بروشور ساختم
الهی دست به خاک بزنید بشه جواهر و الماس براتون

پاسخ دهید
امیر

ممنون. مفید و کاربردی. کارم راه افتاد.

پاسخ دهید
کوثر

سلام ممنون از توضیحات خوبتون
من مراحلو کامل انجام دادم موقعی ک سیو میکنم همه ی رنگاش سیاه میشه دلیلش چیه اگه میشه زود جواب بدین عجله دارم

پاسخ دهید
منیژه

سلام
عالی بود

پاسخ دهید
ناشناس

سلام نمیکنم ک بلند نشین از جاتون.
ببخشی وقتی عکسارو اینسرت میکنم بعضی از صفحه های ورد سه تا عکس رو باهم میاره تو صفحه هرچقد خاستم این عکسارو دونه ب دونه تو یه صفحه ی جداگانه اینسرت کنم نشد .چون تعداد عکسها ۱۰۰ ب بالا هستش وقتی اینسرت ال رو میزنم اینجوری میشه .(این همه عکس برای ساخت کاتالوگ پوشاک پسرانه و دخترانه هستش).
چیکار کنم در کل ؟؟؟؟

پاسخ دهید

در پاسخ به ناشناس

سلام (بفرمایید راحت باشید 😉 )
عکس‌ها رو داخل تکست باکس وارد کنید تا راحت‌تر کنترل کنید.
برای ساخت کاتالوگ‌های پیشرفته‌تر می‌تونید از نرم‌افزار InDesign استفاده کنید.

پاسخ دهید
محمد

سلام
ممنون عالی بود

پاسخ دهید
کاربر

واقعا ممنون

پاسخ دهید
مهناز

لطفا سایز کلمات و فاصله لازم برای تصاویر از متن رو هم توضیح بدهید.
ممنون

پاسخ دهید
مهناز

با تشکر از مدیر سایت ..با توضیحات ساده و کاملا کاربردی

پاسخ دهید
فرزانه

سلام
ممنون منم استفاده کردم

پاسخ دهید
fatemeh

با سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت محترم این سایت
مطالبتان بسیار به بنده کمک کرد انشالله که هر روزتان بهتر از دیروزتان باشد.
با سپاس

پاسخ دهید
ناشناس

سلام من چند بار به شما پیام دادم لطفا به من بگید چجوری یک عکس وا د بروشور کنم

پاسخ دهید

در پاسخ به ناشناس

سلام
وارد کردن عکس در بروشور فرقی با وارد کردن عکس در پرونده ورد نداره. از منوی insert عکس رو وارد کنید.

پاسخ دهید
احمد

با سپاس فراوان

پاسخ دهید
mohi

عالیی ممنون از سایت خوبتون

پاسخ دهید
فا

عالی بود.خدا خیرتون بده.واقعا کاربردیه

پاسخ دهید
ناشناس

سلام با تشکر فراوان .یک سوال داشتم .چطور میتونم برای هر ستون از بروشورقابگذارم انجام بدهم ؟
ممنونم از راهنماییتون

پاسخ دهید

در پاسخ به ناشناس

سلام
باید برای هر قسمت یک تکست‌باکس ایجاد کنید و برای این تکست‌باکس قاب‌گذاری کنید.

پاسخ دهید
سهیل

واقعا عالی بود ممنون که این راهنمایی رو نوشتید

پاسخ دهید
zizi

سلام
واقعا خيلى خيلى ممنون
با كمك شما تونستم يك بروشور طراحى كنم و استفاده كنم بدون هيچ آموزش قبلى
خيلى ممنونم از شما

پاسخ دهید
زهرا

با سلام و خسته نباشید
سپاس فراوان از سایت خوبتون

پاسخ دهید
افسانه

من در پابلیشر یه بروشور میخوام طراحی کنم اما نحوه شماره گذاری و ترتیب صفحات رو نمیدونم روی یه قالب اماده انگلیسی دارم کار میکنم .لطف بفرمایید راهنمایی کنید

پاسخ دهید
ناشناس

سلام ممنون بابت توضیح خوبتون اما میشه بگید چه جوری برای هر ستون کادر بزارم.
مرسی

پاسخ دهید
علی

واقعا ممنون خیلی کارم راه افتاد مرسی

پاسخ دهید
M

سلام.خیلی ممنون.واقعا کارم راه افتاد

پاسخ دهید
ناشناس

سلام
مطالبتون عالی بود.
ببخشید با ورد نمیشه بغیر از مستطیل شکلای دیگه ای رو در آورد ؟مثلا مثلثی
میشه لطفا زودتر جواب بدید

پاسخ دهید

در پاسخ به ناشناس

سلام
هر شکلی که در منوی Insert و بخش Shapes وجود دارد قابل استفاده خواهد بود.

پاسخ دهید
ناشناس

سلام تو کرلی که من نصب کرده ام در صفحه ای که باز می کنم گزینه بروشوررو پیدا نمی کنم

پاسخ دهید
شادی

ورد من ۲۰۱۰هستش وقتی new رو میزنم یه صفحه باز میشه که بالاش نوشAvailable Templates فولدر های پایینش هم اصلا چیزی به اسم بروشور توشون نیس البته بار اول که گفتین پیداش کردم بعد چند روز دوباره همون روشو رفتم دیگه اون فولدر بروشور رو پیدا نکردم خواستم بپرسم ایراد از چیه چیکار کنم؟

پاسخ دهید
ناشناس

سلام
خیلی عالی بود
تشکر

پاسخ دهید
جواد

باسلام خداقوت خیلی از بابت مطلب خوب و کاربردیتون ممنونم خدا ازتون راضی باشه. یا علی

پاسخ دهید
حسین

چطوری برای هر صفحه جدا گانه حاشیه بزاریم لطفا جواب بدید عجله دارم

پاسخ دهید

در پاسخ به حسین

از تکست باکس استفاده کنید و برای آن بوردر تعریف کنید.

پاسخ دهید
ناشناس

سلام
واقعا ممنونم از این کمک بزرگتون
به ما امسال همش می گن بروشور درست کنید و من می توانم با این کمک شما از این به بعد خودم بروشور هام رو درست کنم
واقعا ازتون ممنونم خدا خیرتون بده
واقعا ممنونم

پاسخ دهید
محمد

چجوری برای هر کادری حاشیه بزاریم

پاسخ دهید
الهام

با سلام و عرض ادب خدمت شما
از ارائه مطالب مفید و کاربردی آنهم به این روانی کمال تشکر را دارم. بسیار عالی بود.

پاسخ دهید
یاس

عالی بود،دمتون گرم.کاش همه سایتا همین قدر واضح مینوشتن!
من که کارم راه افتاد،مرسی.

پاسخ دهید
ناشناس

سلام به مدیریت سایت و دست اندرکاران محترم، مطالب کاربردی بودند و به شکلی مناسب عرضه شده بود، ممنون . موفقیت همگی را آرزومندم.

پاسخ دهید
Tzha

دمت گرم کاردُرُست
عالی توضیح دادی
مررسی

پاسخ دهید
A

نه خط های پشت و رو با هم منطبق هستش. اشکال اینجاست که از دو طرف حاشیه یعنی وسط نه، قسمت های راست و چپش یه تقریبا نیم سانتی حاشیه سفید اضافه، موقع پرینت هست که باعث میشه خوب تا نشه یعنی اندازه ۳ قسمتش با هم مساوی نیست. به همین خاطر یه چیزی به ذهنم افتاد که تو اون فیلم یه نیم سانتی قسمت bleed گذاشته بود که تو موقع پی دی اف اون دیده نمیشه ولی موقع پرینت کردن فک کنم حاشیه های سفید همون bleed باشه و من اومدم اونو صفر کردم انشالله که درست بشه.

پاسخ دهید
A

سلام،
خواهشا اگه امکان داشته باشه جوابمو حتما بدین دیگه خسته شدم!!!
من یه بروشوری میخواستم طراحی کنم که قبلش با استفاده از همین سایت شما با استفاده از ورد بروشور رو درستش کردم اما موقع پرینت و تاکردن، ورقه هاش فیکس نشدن. بعد نظریات رو که خوندم دیدم شما گفتین که ورد همچین مشکلی داره و بهتره از نرم افزار این دیزاین استفاده کنیم. منم با این نرم افزار بلد نبودم کار کنم تا اینکه یه فیلمی از یوتیوب دانلود کردم و تونستم یه بروشوری طراحی کنم ولی باز همین مشکل تا کردن و فیکس نشدنش رو دارم. تو اون فیلم سایز رو روی letter گذاشته بود منم تو همون سایز گذاشتم و موقع پرینت یه بار با سایز A4 تنطیم کردم و پرینت گرفتم و یه بار هم تو letter اما تو هردوتاش درست روی هم فیکس نشدن و یه قسمتی از کاغذ که از حاشیه سفید میمونه یعنی در واقع اضافه هس کار رو خراب میکنه. کجای کارم اشکال داره؟! لطفا اگه میشه حتما جواب بدین. فک کنم برا پرینت کردن بروشور باید یه تنظیماتی تو پرینتر انجام دهیم؟!

پاسخ دهید

در پاسخ به A

سلام
بله باید یکبار پرینت بگیرید و ببینید اختلاف پرینت در صفحات پشت و رو چقدر است. سپس این اختلاف را در ورد یا نرم‌افزاری که بروشور را در آن طراحی کردید اعمال کنید. این اختلاف بین صفحات پشت و رو را می‌توانید از طریق قرار دادن خط تیره بین بخش‌های مختلف بروشور بدست بیاورید.

پاسخ دهید
fatemeh

عاااااااااااااااالی بود . ممنون ??

پاسخ دهید
نسِِِـــــــــــــــــــــــــــــــــتــــــــــــــــــــرنـــــــــــــــــــ

ممنون فقط ای کاش ورد ۲۰۱۳ رو هم گذاشته بودید

پاسخ دهید
ناشناس

سلام.بسیار عالی و قابل فهم بود. ممنون

پاسخ دهید
علی صفری

با سلام
بنده بعنوان یه کارشناس ارشد رشته مهندسی کامپیوتر
هنوز سایتی رو پیدا نکردم که اینقدر ساده و روان اموزش بده درود بر شما مدیریت سایت

پاسخ دهید
فائزه

خیلی خیلی عالی بود واقعا ممنون

پاسخ دهید
علی۳۵۴

عالی بود عاااالی

پاسخ دهید
ناشناس

سلام ببخشید من هر چقدر سه ستونه را میزنم تبدیل میشه اما اصلا کادر و خط هایش پیدا نیست

پاسخ دهید
ناشناس

ممنون.سربلند باشید

پاسخ دهید
ناشناس

مرررررررسی!

پاسخ دهید
ع

چرا من هر کاری میکنم که خط بین آن ها بیوفته نمیشه

پاسخ دهید
مجید

عالی بود خیلی وقت بود دنبال همچنین ابزاری بودم

پاسخ دهید
مبینا

سلام ببخشید من همرو یاد گرفتم ولی مخواستم بدونم بابرنامه ی publisher هم میشود انجامش داد.
ممنون.

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به مبینا

سلام
بله با پابلیشر هم میشه انجامش داد.

پاسخ دهید
مرضیه

ممنون ساده و کاربردی بود.

پاسخ دهید
یه رهگذر

خدا خیرتون بده

پاسخ دهید
ناشناس

دست تان درد نکند خیلی زحمت کشیدید انشالله خدا اجرتان بدهد.

پاسخ دهید
zsght

این رو باید رو برنامه پاورپوینت انجام داد؟؟

پاسخ دهید
ناشناس

عااااالی بود ممنون

پاسخ دهید
Milad

خیلی ممنون خیلی مفیدبود

پاسخ دهید
ناشناس

ممنون خیلی خیلی خیلی عالی بود

پاسخ دهید
مهمان

عالی بود
خیلی خیلی ممنونم….

پاسخ دهید
محسن

عالی بود

پاسخ دهید
ﺳﭙﻴﺪﻩ

ﻋﺎﻟﻲ ﺑﻮﺩ, ﻣﻔﻴﺪ و ﻣﺨﺘﺼﺮ, ﺳﭙﺎﺱ

پاسخ دهید
ناشناس

سلان واقعا ممنونم ایشالا که خدا خیرتون بده

پاسخ دهید
sara

بسیار عالی بود
ممنون

پاسخ دهید
gilda

سلام
خیلی ممنون کارمونو راحت تر کردین

پاسخ دهید
بهراد

دمتون گرم خیلی اموزنده بود

پاسخ دهید
مهسا

ممنون از مطالب آموزنده و کاربردی شما

پاسخ دهید
ناشناس

عالی و کامل بود ، خدا به شما خیر بده

پاسخ دهید
محمد رضا رحمانی

با تشکر
واقعاغ استفاده نمودم

پاسخ دهید
احسان

مطالب بسیار سطح مناسب بود

پاسخ دهید
سجاد313

آقا یا خانوم خدااااااااااوکیل دمتون گرم و درود خداوندگار بر شما
?????????????

پاسخ دهید
ناشناس

مرسی خیلی مفید بود

پاسخ دهید
ناشناس

خدا به شما جزای خیر بده خیلی استفاده کردم………..

پاسخ دهید
ناشناس

در پاسخ به ناشناس

بسیار عالی ومؤثر واقع گردید

پاسخ دهید
یه دانش آموز هفتمی:)

سلام واقعا خیلی خوب بود… دستتون درد نکنه از این اطلاعات خوبتون…
واقعا واسه من خیلی به درد خورد…باتوجه به اینکه ورد خودم هم۲۰۰۷بود….واقعا ممنون:):)

پاسخ دهید
فاطمه

خیلی ازتون ممنونم واقعا عالی بود

پاسخ دهید
ناشناس

عالی..واقعا ممنون

پاسخ دهید
گوهر

ممنون.خوب بود.فقط میشه یه موضوع خوب بهم پیشنهاد بدین؟

پاسخ دهید
u

سلام اندازه سایز قلم برای بوروشور باید چند باشه؟

پاسخ دهید
ناشناس

در پاسخ به u

بین ۱۶ تا ۲۰

پاسخ دهید
تصفیه آب

خیلی کاربردی بود مخصوصاً قسمت اول
ممنون

پاسخ دهید
ملینا

عالی بود . واقعا ممنون . خیلی به دردم خورد . 🙂

پاسخ دهید
فرزانه

بسيار ممنوم خيلي خوب راهنمايي كرده بوديد.

پاسخ دهید
ساناز

سلام ممنون از سایت خوبتون
ببخشید توی ورد ۲۰۱۳ بعد از کلیک روی new اون پنجره ای که گفتید بازز نمیشه باید چیکار کنم با وردای دیگه فرق داره ؟؟؟

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به ساناز

سلام
من هنوز از ورد ۲۰۱۳ استفاده نکردم و اطلاعی ندارم اگر سایر دوستان اطلاعی دارند ممنون میشم اگر توضیح بدهند.

پاسخ دهید
فرشته

واقعا متشکرم خدا خیرتون بده

پاسخ دهید
atefeh

در پاسخ به فرشته

توی ورد ۲۰۱۳ من هم پیدا نکردم، ولی بعد از اینکه new رو زدید، سرچ کنید Brochures میاره اون بروشور های آماده رو.

پاسخ دهید
روح اله
meysam

واقعا عاااااااالی بود .دستتون درد نکنه .موفق باشید

پاسخ دهید
پریسا

دمتون گرم..عالی بود

پاسخ دهید
مهدی زاده

سلام
تشکر از مطالب علمیتون که با زبان ساده و قابل فهم بیان می شود.
موفق باشید

پاسخ دهید
زهرا

خیییییییلی عالیییی بود
ممنونیم ازسایت خوبتون

میییییییسیییییی

پاسخ دهید
مائده

خیلی خوب بود من برای مدرسه ام میخواستم عالی بود و قدم به قدم توضیح داده شده ممنون

پاسخ دهید
علي

ممنون كلمه به كلمه توضيح داده شده خيلي به دردم خورد

پاسخ دهید
اسرا

س میخوام ی تصویر غمگین روازاینترنت پیداکنم برای طراحی هرچی می نویسم نمیاره توروخدا راهنماییم کنید

پاسخ دهید
مائده

در پاسخ به اسرا

ببین اسرا جان اگه این عکس های غمگین را برای جدایی میخوای باید سرچ کنی عکس های غمگین جدایی اونوقت میاد ولی اگر چیز های دیگری میخوای باید همین چیز هایی گفتم سرچ کنی تا در بیاد

پاسخ دهید
ناشناس

بسیار عالی و قدم به قدم توضیح داده شده
ممنون??????

پاسخ دهید
زهره

مطالبتون عالی بود
فقط اگه ممکنه طرز پرینت گرفتنشم بگید ک مطالب پشت صفحه با روی صفحه مطابقت داشته باشه

پاسخ دهید
محمد

سلام ممنونم خیلی عالی بود

پاسخ دهید
کوثر

سلام
واقعا عالی بود .
من برای کار مدرسم می خواستم .
مطالبتون خیلی مفید واقع شد.

پاسخ دهید
مژده

خعلی خوب توضیح دادین؛ مخصوصا که با تصویر همراه شده….

پاسخ دهید
نرگس

با عرض سلام و خسته نباشید
اگر بخواهیم بروشور یک طرح در حاشیه داشته باشد باید چه کنیم.
با تشکر

پاسخ دهید
قربان

عالی بود

پاسخ دهید
الی

عالی عالی بودلایک دارید

پاسخ دهید
هانی

عاااااااااااااااااااااااااالی بود ممنونم

پاسخ دهید
Yusefi

مطالبتون بسیار عالی، خلاصه و مفید است. متشکریم

پاسخ دهید
مهران

عاااااااااااااااااااااااااااااااااااالی

پاسخ دهید
ناشناس

خدا خیرتون بده ممنونم **** توضیحات خیلی کامل بود

پاسخ دهید
نیلو

خیلی عالی بود .. مرسی از توضیحات کاملتون

پاسخ دهید
علیرضا

سلام
عالی بود .

پاسخ دهید
علی

ممنون .مطلب خیلی مفیدی بود.

پاسخ دهید
لیلا

مفید بود عالی ممنون

پاسخ دهید
لیلا

مفید بود ممنون

پاسخ دهید
ناشناس

عااااااااااااااااااااااااااااااااالي بود سپاس فراوووووووووان

پاسخ دهید
نفیسه

عالی بود

پاسخ دهید
ناشناس

ممنون

پاسخ دهید
احمد میرزاده

ممنون از سایتتون

پاسخ دهید
احمد میرزاده

بسیار عالی مرسی

پاسخ دهید
میعاد

سلام، با تشکر از مطالب کاربردی و گره گشایی که در اختیار کاربران قرار می دهید.
بنده در طراحی بروشور با مشکلی روبرو شده ام که امیدوارم با راهنمایی شما از پس این مشکل بربیام. مشکل از این قرار است که بنده برای بروشور خود یک عکس بعنوان بک گراند از مسیر page layout–> page color–>picture قرار دادم(قابل ذکر است که تصویر مورد نظر با کیفیت و رزولوشن بالایی است)، سپس جهت گرفتن پرینت از بروشور بهمراه بک گراند مورد نظر ، گزینه print background color and images را نیز در قسمت option فعال کردم. مشکل از اینجا شروع می شود که پس از گرفتن پرینت، تصویر بک گراند بصورت چندین عکس کنار یکدیگر قرار می گیرند و به اصلاح fill نیست، در صورتی که در print previw تصویر پس زمینه بصورت کامل در بروشور قرار گرفته! ممنون می شوم در این زمینه بنده را راهنمایی بفرمایید

پاسخ دهید
نگین

اقا سایتتون حرف نداره واقعا خدا قوت

پاسخ دهید
فاطمه

باسلام و خداقوت.
متشکرم از زحمات بی دریغ شما.
مطالب جالبی بود
خداپشت وپناهتان

پاسخ دهید
ناشناس

یک دنیا ممنون ,کارتون واقعا باارزشه .

پاسخ دهید
مهستی

بسیار ممنونم از سایت عالی شما به آشناهام معرفیتون میکنم

پاسخ دهید
حامد

مرسی واقعاً
خیلی خوب بود
برای ارائه سمینار بهش نیاز داشتم 🙂

پاسخ دهید
parastoo

اگه بخوایم بشت و رو باشه چی؟ سه صفحه بشت و رو؟

پاسخ دهید
حسن حوری زاده

باسلام و خسته نباشید.
واقعا دستتون طلا ممنون

پاسخ دهید
پرشین وی

عالی بود با تشکر از وب سایت خیلی خوبتون

پاسخ دهید
محمد باقری

متشکرم به خاطره زحماتی که کشیدید.داقعا عالی توضیح داده بودید

پاسخ دهید
محمد رضا

اگر فقط همون تکس باکسا رو بکشیم نمیشه درست کرد؟

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به محمد رضا

اگر در چینش عناصر مشکلی نداشته باشید و نتیجه ی دلخواهتون بدست بیاد میتونید استفاده کنید.

پاسخ دهید
محمد رضا

آقا سایتتون خیلی ردیفه ایول

پاسخ دهید
Z

خیلی عالی بود مرسی!

پاسخ دهید
farzaneh

mochakeram.vaghean mamnoon…

پاسخ دهید
فاطمه

سلام
بسیار عالی بود (ساده و روان)
ممنون

پاسخ دهید
الی

متشکرم عالی بود لطفا کار اولیه با فتوشاپ راهم آموزش دهید ، سپاسگزارم ،

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به الی

سلام
آموزش مقدماتی فتوشاپ در سایت موجود است. از منوی آموزشهای رایگان، آموزش فتوشاپ قابل دستیابی است.

پاسخ دهید
زهرا

خیلی عالی بود ممنون…

پاسخ دهید
ثنا

ممنوننننننن محشر بود لایک خدا ازتون راضی باشه

پاسخ دهید
ناشناس

very gooooooooood boooooooooood!!!!!!!

پاسخ دهید
مهری

ایول خدا خیرت بده عالی بود خیلی کمکم کرد.مرسییییییییییییییییییییی

پاسخ دهید
رهاا

مرسیییی

پاسخ دهید
لیلا

بسیار خوب بود

پاسخ دهید
یاسمین

خیلی ممنون

پاسخ دهید
سینا

وردمن اون ایکون رو نداره راهنمایی کنید

پاسخ دهید
کیانا

سلام واقعا عالی بود خیلی ممنون!استفاده کردم!

پاسخ دهید
سمانه

ممنونم انشاالله خوشبخت بشید کارم راه افتاد بازم ممنون

پاسخ دهید
ناشناس

با سلام. بسیار عالی بود خدا خیرتون بده

پاسخ دهید
مریم

عالی بود ممنون درباه موضوعات مورد استفاده درهر ستون وعمودی نوشتن در حاشیه وبیرون حاشیه هم مطلب بزارید عالیتر میشه

پاسخ دهید
مریم

عالی بود ممنون ولی مجبورم بیشتر پیشرفت کنم .برا ی کارهای فرهنگی لطفاراهنمایی کنید

پاسخ دهید
ناشناس
نگار

خیلی خیلی ممنونم از مطلبتون واقعا خوب بود

پاسخ دهید
محدثه

ممنونم
به دردم خورد…

پاسخ دهید
ZAHRA

عاااالی بود.تشکر

پاسخ دهید
فاطمه

خدا به شما خیر بده! خیلی استفاده کردم!

پاسخ دهید
ناشناس

سلام. برای تهیه بوشور دو لت چکار کنیم؟

پاسخ دهید
اعظم

بسیار عالی بود. سپاسگزارم

پاسخ دهید
ناشناس

سلام..ببخشید شما میتونید برای من بروشور طراحی کنید؟؟خیلی لازممه به کمکتون احتیاج دارم

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به ناشناس

با سلام و احترام،
متاسفانه امکان طراحی بروشور به صورت سفارشی وجود ندارد. باید به مراکز تایپ و پرینت مراجعه کنید.

پاسخ دهید
مینا

بسیار عالی.دستتون درد نکنه

پاسخ دهید
niloufar

واااااااقــــــــعا ممنون
کارم رو راه انداختید
خدا خیرتون بده
🙂

پاسخ دهید
مژگان

ببخشید چطور میتونم مثلا طرح یه گل یا یه طراحی دیگه که فقط خط نباشه بذارم؟؟؟لطفا زود بگین آخه خیلی ضروریه

پاسخ دهید
مژگان

ممنون..ببخشید من برای اینکه کادر ایجاد کنم یه text boxایجاد کردم اما گفته بودین برم تو دیزاین…دیزاین رو نمیبینم..اسن دیگه ای هم داره؟؟یعنی با فرمت فرق داره؟

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به مژگان

نه، همون منوی فرمته.
من به ورد دسترسی نداشتم برای همین اشتباه شد. الان بررسی کردم دیدم همون منوی فرمته.

پاسخ دهید
ناشناس

خیلی سایت خوبی بود

پاسخ دهید
عاطفه

ممنون فوق العاده بود..

پاسخ دهید
مرجان

با سلام

متشكر از اطلاع رساني خوبتان

پاسخ دهید
سپیده

سلام
اغلب بروشورهایی که دانلود میشن به صورت انلاین دو صفحه ای هستن بروشورهای تک رو تک صفحه معرفی کنید لطفا!

پاسخ دهید
صوفی

سلامی دوباره
گزینه letterرو پیدا کردم کاش این رو هم توضیح میدادید که وقتی به این صورت برگردونده میشه کل تنظیماتش بهم میریزه!!
الان جابجا کردن و تنظیماتش خیلی سختتره ؟
آیا راهی وجود نداره که بهمون شکل پرینت گرفته شه ؟

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به صوفی

سلام
بهترین گزینه برای پرینت بر روی A4 سایز letter است، ولی کل تنظیمات بهم نمیریزه، عجیبه که برای شما چنین مشکلی پیش اومده

پاسخ دهید
صوفی

با سلام و خسته نباشید
از شیوه اول برای درست کردن بروشور استفاده کردم
اما وقت گرفتن پرینت عکسهایی که استفاده شده رو پرینت نمیگیره و سفید میافته و دیگه اینکه در فونت بسیار بزرگی پرینت گرفته میشه که کل مطالب رو شامل نمیشه لطفا راهنمایی کنید.
شما در جواب فرمودید تصاویر از هارد بوده یا انلاین؟
از تصاویر هارد استفاده کردم
و اینکه فرمودید برای پرینت بر روی A4 بهتر است print size بر روی letter باشد من نتونستم این قسمتو پیدا کنم ؟!!:(
اما باز تو پرینت پرویو تصاویر به هیچ وجه نمایش داده نمیشن.

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به صوفی

سلام
تصاویر را به چه شیوه ای وارد بروشور کردید؟ داخل تکست باکس یا معمولی؟

پاسخ دهید
سینا

با سلام من معلم هستم چند وقت بود که می خواستم یه بروشور آموزشی درست کنم.از شما تشکر می کنم که خیلی ساده و کامل آموزش دادید.

پاسخ دهید
صوفی

با سلام و خسته نباشید
از شیوه اول برای درست کردن بروشور استفاده کردم
اما وقت گرفتن پرینت عکسهایی که استفاده شده رو پرینت نمیگیره و سفید میافته و دیگه اینکه در فونت بسیار بزرگی پرینت گرفته میشه که کل مطالب رو شامل نمیشه لطفا راهنمایی کنید.

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به صوفی

سلام
عکسها از هارد کامپیوتر انتخاب شده اند یا از منابع آنلاین به پرونده متصل شده اند؟ اگر از تصاویر آنلاین استفاده کرده باشید ممکن است در هنگام پرینت گرفتن با مشکل مواجه شوید. در غیر اینصورت باید تنظیمات پرینت را بررسی کنید. برای پرینت بر روی A4 بهتر است print size بر روی letter باشد. قبل از چاپ کردن هم در بخش print preview پیش نمایش چاپ را مشاهده کنید.

پاسخ دهید
فاطمه

خیلی عالی بود دستتون درد نکنه بسیار متشکرم.
بدون معطلی سریع آمادش کردم خدا خیرتون بده

پاسخ دهید
نسیم

خیلی ممنونم واقها مفید بود
love1320.blogfa.com

پاسخ دهید
arezoo

عالی بود.خدا خیرتون بده.

پاسخ دهید
صاحبه

سلام
دستتون درد نكنه

پاسخ دهید
لیلا

خدا خیرتون بده.من و از مصیبت نجات دادین.ممنون واقعا……

پاسخ دهید
بانو

بد بود

پاسخ دهید
لیلا

عالی بود. واقعا بهم کمک کرد. ممنون

پاسخ دهید
ناشناس

با سلام برای ۴ ستونه یا بیشتر باید چیکار کرد؟ بروشور ۴ لت به بالا… لطفا پاسختون رو به ایمیلم بفرستید. با تشکر.

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به ناشناس

سلام
فضا برای ۴ ستون خیلی کم خواهد شد ولی با اینحال از منوی Page Layout بر روی گزینه ی Columns کلیک کنید و گزینه ی more columns را انتخاب کنید. در پنجره ی بازشده تعداد ستون ها را میتونید تغییر بدید و ۴ تا کنید یا بیشتر! اگر تیک گزینه ی Line Between را هم فعال کنید بین ستونها یک خط کشیده خواهد شد.

پاسخ دهید
مهسا

فقط لطفا سریع پاسخ بدید

پاسخ دهید
مهسا

با تشکر اما برای پرینت دقیقا باید چیکار کنیم.اگه امکانش هست زود جواب بدین چون من باید تا شب کپی بگیرم و به تعداد زیاد نیاز دارم.متاسفانه اون برنامه هه رو هم ندارم(اسمش یادم رفته بود).
مرسی.
منتظر جوابتونم

پاسخ دهید
کلاس هفتم

سلام خیییلی ممنون
حالا چجوری میشه که برای بروشور کادر بسازیم؟

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به کلاس هفتم

سلام
هر بخشی که میخواهید کادر بسازید، یک textbox اضافه کنید که کل محتویات را در بر بگیرد و بعد از منوی design برای این textbox کادر ایجاد کنید.

پاسخ دهید
ناشناس

بسیار عالی و گیرا بود. ممنونم

پاسخ دهید
سلی

واقعا عالی بود ممنونم.

پاسخ دهید
سوگند

واقعا ممنون
عالی بوود <3

پاسخ دهید
niki

سلام با تشکر از مطلب خوبتون . میخواستم بدونم چه راه هایی هست که بتونیم قالب یا دیزاین بروشور تغییر بدیم؟ یا روش حرفه ای ترش چیه؟

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به niki

سلام
برای تغییر قالب و دیزاین (بغیر از روشی که در ابتدای مطلب گفته شده) میتونید از textbox های موجود در ورد استفاده کنید، تصویر زمینه و یا رنگ دلخواه را اضافه کنید.

پاسخ دهید
سیما

عالی جامع و کامل بووووووووووووووووووووووووووووووووووووس

پاسخ دهید
سهیلا

عالی بود
کارم راه افتاد

پاسخ دهید
ناشناس

دستتون درد نکنه

پاسخ دهید
عطیه

دستتون درد نکنه واقعا عالی بود..موفق باشید

پاسخ دهید
ناشناس

ارزوی توفیق روز افزون

پاسخ دهید
مائده

ممنون عالی بود

پاسخ دهید
علی

آقا دمتون گرم خیلی کمکم کردین

پاسخ دهید
مهرناز

سلام واقعا عالی بود خیلی بهم کمک کرد . بازم ممنون.

پاسخ دهید
مصطفی

سلام. مطالب آموزشی بسیار کاربردی را ارائه دادید که در شرایط فعلی خیلی به شخص من کمک کرد. متشکرم. موفق باشید.

پاسخ دهید
ترنم

عالی بود .سپاسگزارم .کارمن رو که راه انداخت.خدا خیرت دهد

پاسخ دهید
فروغ

دورود بر شما خیلی واضع و روشن توضیح دادین از راهنمایی شما سپاسگزارم.

پاسخ دهید
مینا

سلام. واقعا عالیه دستتون درد نکنه خیلی کمکم کرد دنبال همچین قالبایی بودم
بازم ممنون موفق باشین 🙂

پاسخ دهید
مهشید

عالیه عالیه‌‍

پاسخ دهید
معصومه

عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

پاسخ دهید
طاها

بسیار از شما متشکرم کمک خوبی برای شروع کار بود

پاسخ دهید
حمیدرضا

سلام . خیلی ازتون تشکر میکنم . واقعا به دردم خورد.

پاسخ دهید
ناشناس

عالی بود. ممنون.

پاسخ دهید
هانیه

واقعا عالی بود ممنون از لطفتون.

پاسخ دهید
omid

سلام دست شما درد نکنه واقعا کارم را با توضیحات خوبتون راه انداختید میخواستم برا غدیر بروشور تهیه کنم اما نمیشد
خسته نباشید اگه دوست داشتید به ما هم سری بزنید

پاسخ دهید
حمید

سلام من می خواستم واسه صفحه اول بروشور یک عکس بگذارم اما آفیس ۲۰۱۳ محدودیت در سایز
بندی این عکس داره از گزینه های Margins / Custome حاشیه ها رو به صفر رسوندم بازم عکس رو بصورت کامل در صفحه اول نمی گذاره و بعداز مدتی تغییر سایز به صفحه دو می ره . برای بدون محدودیت بزرگ کردن عکس در یک ستون از نظر عرضی باید چه کار کنم . راستی بابت آموزشتون هم متشکرم .

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به حمید

سلام
با ورد ۲۰۱۳ کار نکردم تا بحال.

پاسخ دهید
ناشناس

مختصر، ساده و مفید بود از لطفتان متشکرم

پاسخ دهید
خانم معلم بروجردی

با سلام : با اینکه این مواردی که شما توضیح دادین انجام دادم ولی در بروشور دو طرفه بعد از پرینت ستون های روی هم تا نمیشن .با استفاده از پاپ لیشر هم انجام دادم بازم نشد!

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به خانم معلم بروجردی

سلام
این یکی از مشکلات ورد است که کمی خطوط دو طرف بروشور با هم میزان نیستند و باید با چند بار امتحان کردن و جابجا کردن اونها را تنظیم کنید.

پاسخ دهید
معلم

سلام
ممنون
عالي بود…….خدا قوت

پاسخ دهید
مریم

سلام
خیلی ممنون واقعا عالی بود

پاسخ دهید
آیدا

عالی بود مرسی

پاسخ دهید
یگانه

تشکر مفید بود برای طراحی بروشور سالروز ازدواج حضرت علی و فاطمه
شما هم در ثوابش شریک اجرتان با خدا

پاسخ دهید
بیتا

عالی بود ممنون

پاسخ دهید
تارا

سلام . ممنون. وقتی ذخیره میکنم همه چی درسته اما همون فایل رو دوباره باز میکنم دیگه ستون بندی نیست و از حالت بروشوری خارج شده
میشه راهنمایی کنید؟

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به تارا

سلام
تابحال با این مشکل برخورد نکردم، بررسی میکنم حتما اگر به جواب رسیدم به شما اطلاع میدم.

پاسخ دهید
مرجان

عالی بود مشکلم حل شد.

پاسخ دهید
زینب

سلام عالی بود مرسی

پاسخ دهید
هما

سلام
بسیار عالی و کاربردی بود
ممنون از این که زکات علم تان را می پردازید. خداوند خیرکثیر نصیبتان کند.

پاسخ دهید
مرضیه

ممنون خیلی خوب بود

پاسخ دهید
ناشناس

حرف نداشت. دستت درد نکنه.

پاسخ دهید
mahdi

عالی بود . خیلی نیاز داشتم

پاسخ دهید
مریم

ممنوووووون عاااااالی بود من به همه مطالب نیاز داشتم

پاسخ دهید
گلناز

سلام.
فوق العاده بود. ممنون از مطالب مفیدتون.

پاسخ دهید
سعدی

خیلی ممنون

پاسخ دهید
تینا

عالی بود سپاس از زحمات شما .

پاسخ دهید
الی

سلام
سپاسگذارم از راهنمایی جامعتون

پاسخ دهید
مریم

خیلی عالی بود
دستتون درد نکنه
واسه من که خسلس مفید بود

پاسخ دهید
طراحی وب سایت

مرسی عالی بود

پاسخ دهید
محمد
تقی

سلام خیلی ممنون از این آموزش شما واقعا عالی بود 🙂

پاسخ دهید
الناز

سلام خیلی ممنون مظلب عالی بود
فقط یه سوالی داشتم موقعی ک پرینت میکنم
ستون بندی صفحه اول با پشت صفحه یکی نبست و نوشته ها در صفحه دوم بین ستون های صفحه اول قرار دارند چطور میتونم اینو حل کنم؟

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به الناز

سلام
این مشکل در نرم افزار ورد بسیار شایع است و تنظیم کردن صفحات پشت و رو یک دردسر بزرگه. حقیقتش من تنظیماتی برای این مورد پیدا نکردم اگر کسی از دوستان این مورد را بلده ممنون میشم توضیح بده.
من شخصا برای رفع این مشکل پمفلتها رو در نرم افزار Adobe Indesign طراحی میکنم. دستم بسیار بازتر خواهد بود.

پاسخ دهید
آروین

دستتون درد نکنه خیلی ممنون

پاسخ دهید
amir
نصرتی

مرسی خوشم اومد

پاسخ دهید
انسیه

خیلی ممنونم. استفاده کردم و بسیار مفید بود.
پیروز باشید.

پاسخ دهید
javad

سلام
من میخوام پیرینت بگیرم نمیشه صفحات با هم فیکس نمیشن اگه میشه راهنمایی کنید
منتظرم
یا علی

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به javad

سلام
مشکل شایعی است، در ورد نمیشه کار زیادی انجام داد، میتونید از نرم افزارهای دیگری مثل Adobe InDesign استفاده کنید.

پاسخ دهید
لیلی اراک

مرسییییییییییییییییی
دمتون گرم عالی بود

پاسخ دهید
زهرا
رژیم لاغری

واقعا خسته نباشید

پاسخ دهید
shabnam

سلام ببخشید من آفیسم ۲۰۱۳٫واسه روش اول دقیقا کجا باید برم؟ خواهش میکنم زود جواب بدید

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به shabnam

سلام
در آفیس ۲۰۱۳، بجای آیکن آفیس بر روی دکمه ی آبی رنگ File کلیک کنید و بقیه اش مثل توضیحاتی است که داده شده.

پاسخ دهید
دبیر

عالی بود مرسی موفق باشید استفاده کردم .

پاسخ دهید
یاسر افروز

بسیار عالی و مفید.. دست شما درد نکنه

پاسخ دهید
به توچه

به نظر من ادم خیلی املی هستی من منظورم به امدنم به این سایت برشور کاغذی ودست ساز بود امل

پاسخ دهید
ساجده

منظورم حاشیه است

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به ساجده

برای این منظور میتونید از textbox استفاده کنید و حاشیه ی مورد نظر رو اعمال کنید.

پاسخ دهید
ساجده

سلام ممنون از مطلب مفیدتون
میشه بگید چطوری میتونم واسه ی هر صفحه از بروشور یک قاب جداگانه بذارم؟

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به ساجده

سلام
منظورتون از قاب، حاشیه یا بوردر است؟ یا تصویر زمینه؟

پاسخ دهید
سیما

آقا دستتون درد نکنه. مطلبتون اینقد مفید بود واسم که مدیون میدونستم تشکر نکنم

پاسخ دهید
زهرا

سلام
خیلی خیلی ممنونم بسیار عالی بود
درپناه حق موق باشید

پاسخ دهید
ناشناس

سلام
واقعا بي نظير بود

پاسخ دهید
آیسن

ازشماخیلی متشکرم….
بخاطرشمانمره ی خوبی ازمعلمم خواهم گرفت….
تشکرهای فراوان دارم…
کارتان حرف ندارد…
مرسی……….

پاسخ دهید
صبا

سلام
تشکر فراوان

پاسخ دهید
سمانه

ممنون خیلی خوب آبروم رو جلو داداشم حفظ کردین

پاسخ دهید
زهرا

الان یه ماهه مونده بودم چیکار کنم. ممنون خیلی مفید بود

پاسخ دهید
حمیده

بسیار عالی در پناه حق موفق و تندرست باشید

پاسخ دهید
sahar

خیلی خوب آموزش دادین
تشکـــــــــــــــــــــــــــــــر

پاسخ دهید
msnt

دستتون درد نکنه خیلی عالی بود.
mer30

پاسخ دهید
آریانا

واقعا عالی بود دستت گلت درد نکنه.ی دنیا ممنون.

پاسخ دهید
حمیده

تشکر از ته مغز

پاسخ دهید
نسرین

عالی بود.خیلی بهم کمک کرد واقعا ممنون

پاسخ دهید
سارا

مرسیییییییییییییییییییییییییییییییی
اما چطورتصویر بزاریم ؟

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به سارا

سلام
در متن اشاره کردیم، ابتدا یک text box ایجاد کنید (از منوی insert) و سپس از همون منو داخل text box تصویر مورد نظر خودتون رو وارد کنید.

پاسخ دهید
مغز متفکر

در پاسخ به عصرعلم

میشه همین الانبگین چیکار کنموقتی میخوام برم صفحه بعدی همه چی خراب نشه

پاسخ دهید
رویا

عالی بود. ممنون.

پاسخ دهید
moZhgan

عالی بود

پاسخ دهید
maryam

سلام
ممنون
خوب بود
میشه نحوه صفحه گذاری بروشور رو هم بگید؟

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به maryam

سلام
برای صفحه گذاری بروشور میتونید از text box استفاده کنید و شماره صفحه ی مورد نظر را داخل text box قرار بدید.

پاسخ دهید
Eli

سلام واقعا عالی بود. باید بروشور درست می کردم بعضی چیزا رو بلد نبودم .الان یاد گرفتم. دستتون درد نکنه.

پاسخ دهید
فريده

سلام خوب هستين؟ عااااااااااااااااااااااااالي بووووود ممنوووووووون

پاسخ دهید
جلیل

کارمو راه انداختین.ممنوووون

پاسخ دهید
الی

ببخشید این صفحه هایی که دانلود می کنیم چطوری باید ازشون استفاده کنیم ؟؟؟؟

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به الی

کدوم صفحات؟ تمپلت های بروشور؟

پاسخ دهید
di

واقعا عالی بوووووود دستتون درد نکنه ***

پاسخ دهید
di

خیلی عالی بود متشکرم****

پاسخ دهید
پریسا

استفاده کردم.بسیار مفید،کامل و جامع بود. تشکر فراوان از زحمات شما

پاسخ دهید
الهام

خیلب عالی بود ممنون

پاسخ دهید
منیژه

ممنون از توضیحات سلیس و روان

پاسخ دهید
ناشناس

ممنون . عالی بود

پاسخ دهید
محمدرضا

بسیار خوب و جالب بود چون در ساختن بروشور واقعاً به من کمک کرد.

پاسخ دهید
سمیه گلی

عاااااااااااااااااااااااااالی بود،بسسیییااااااااااااااااااااااااااااااار سپااااااااااااااااااااااااااااااااااس

پاسخ دهید
ملكي

واقعا عالي بود من مجبور بودم بروشور درست كنم . خيلي كمكم كرديد. متشكرم

پاسخ دهید
عاطفه

خیلی ممنون.یاعلی

پاسخ دهید
صدف

خیللللللللللللللللییییییییییییییییی ممممممممممنننننننننووووووووونننننننننمممممممممم خددددددددداااااااااااااخخخخییییییییییررررررررررتتتتتتتتتتتووووووووونننننن ببببددددددددددههههههههه

پاسخ دهید
محسن

سلام دست شما درد نکنه خیلی عالی بود.به امید پیروزی

پاسخ دهید
مهرگان

یک دنیا ممنونم… خیلی عالی بود….کامل و جامع بود و تمام مراحل رو قدم به قدم توضیح دادین… صمیمانه ازتون تشکر میکنم….

پاسخ دهید
سارا

همیشه فکر می کردم بروشور درست کردن خیلی کار سختیه ولی با آموزش عالی شما، دیدم هیچ کاری نداره
ممنون

پاسخ دهید
فاطمه

آموزش بسیار خوبی بود.ممنونم

پاسخ دهید
زیبا

واقعا عالییییییییییییییییییییی بود خیلی ممنونم .

پاسخ دهید
زیبا

در پاسخ به زیبا

عالی بود ولی اگه میشد دانلود کرد خیلی خوب میشد

پاسخ دهید
محمد

دمتون گرم حال کردیم

پاسخ دهید
سارا امینی

با سلام
بسیار بسیار ممنونم از شما که باعث شدید در کمتر از ۵ دقیقه من بروشور درست کنم .
شاد و سالم باشید

پاسخ دهید
سعید

سلام
چطوری میتونم شماره صفحه باسه هر ستون بزنم؟

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به سعید

سلام
باید شماره ها رو دستی وارد کنید. با استفاده از منوی Insert>Text Box

پاسخ دهید
مهسا

خیلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی عالی.واقعا ممنون.

پاسخ دهید
الهه

خیلی ممنون عالی بود

پاسخ دهید
رها

از آموزش سریع و رسا تون بسیار بسیار سپاسگذارم.

پاسخ دهید
حسینی

اگر وارد کردن عدد صفحه را آموزش داده بودید ، کامل تر می شد .

پاسخ دهید
حسینی از قشم

بازم تشکر . و

پاسخ دهید
حسینی از قشم

خیلی ممنون ، واقعا آموزشش کامل بود .
اجرکم عندالله

پاسخ دهید
سمیه

ممنون عالی بود

پاسخ دهید
مهشید

دمت گرم!!!

پاسخ دهید
aziz

با سلام
مفید و بجا بود — ممنون

پاسخ دهید
زهرا

عالی بود

پاسخ دهید
محسن

واقعا عالی بود ممنونم

پاسخ دهید
حسین

ممنون عالی بود!

پاسخ دهید
غزاله

ممنون خدا خیرتون بده خیلی عالی بود
مطلب جدید یاد گرفتیم به خصوص روش اول خیلی خوب بود

پاسخ دهید
ناشناس

عالی بود بسیارعالی متشکرم

پاسخ دهید
محمدطه

واقعا ممنون عالیه

پاسخ دهید
ناشناس

واقعن ممنون از لطفتون!

پاسخ دهید
ناشناس

سلام
خیلی از شما متشکرم.واقعا عالی بود

پاسخ دهید
masoud

ممنون مطلب خیلی جالبی بود

پاسخ دهید
هستی کارگر

عالی بود مرسی

پاسخ دهید
sedigheh

خیلی ممنونم عالی بود

پاسخ دهید
مژده

عالی بود دستتون درد نکنه:)

پاسخ دهید
سعید

در پاسخ به مژده

خیلی خوب بود عالی بود ساده و کامل امیدوارم موفق باشید

پاسخ دهید

فقط گزینه‌ی وسط را تیک بزنید. »مشاهده قوانین