خانه » پزشکی و سلامت » بررسی مزایای استفاده از سیستم های نوبت دهی پزشکی که نمی دانستید!

بررسی مزایای استفاده از سیستم های نوبت دهی پزشکی که نمی دانستید!

پذیرش ۲۴ - بررسی سیستم نوبت دهی آنلاین پزشکی

برای بسیاری از بیماران منتظر ماندن در مطب های پزشکی و یا پشت خط ماندن عملا می تواند فرایند بسیار طاقت فرسایی باشد که در عین خستگی می تواند تاثیر مخربی بر روی سیستم اعصاب و روان آن ها نیز داشته باشد.

اگر شما نیز از مراجعه به مطب های پزشکی به شدت خسته شده اید، در این بخش با ما همراه باشید تا به معرفی سیستم نوبت دهی پزشکی پذیرش ۲۴ بپردازیم و مهم ترین مزایای استفاده از این سیستم ها را به شما عزیزان توضیح دهیم تا زین پس بتوانید با استفاده از خدمات هوشمندی که این سیستم ها برای مطب های پزشکی فراهم می کنند استفاده کنید. 

سیستم های نوبت دهی اینترنتی پزشکی بر چه اصولی کار می کنند؟

این نوع از سیستم ها که در واقع با استفاده از تکنولوژی های بروز و علم برنامه نویسی کامپیوتر پیاده سازی شده اند، در واقع نوعی از سیستم مدیریت الکترونیکی صف می باشند که از آن ها در جهت کنترل صف‌های کاربران استفاده می شود.

در واقع با استفاده از سیستم های اینترنتی نوبت دهی شما به راحتی می توانید در صنف پزشکی، صف ها و انتظار های طولانی مدت را برای همیشه برای بیماران خود حذف کنید! بدون شک این رویه می تواند تاثیر بسیار زیادی در عملکرد بیماران و افزایش میزان رضایت آن ها از مطب و مجموعه شما داشته باشد.

بررسی امکانات استفاده از سیستم های نوبت دهی پزشکی برای مطب ها و بیماران

استفاده از سیستم های نوبت دهی پزشکی به طور کلی مزایا و فوائد بسیار زیادی دارد که در بلند مدت می تواند باعث جذب رضایت‌مندی بیماران شما شود. با این حال در ادامه به معرفی و بررسی مهم ترین مزایای استفاده از این سیستم ها می پردازیم که مطالعه این بخش هم برای پزشکان و بیماران امری کاملا ضروری است.

 1. با استفاده از سیستم های نوبت دهی پزشکی می توانید خدماتی ارزنده و بسیار ایده آل را به بیماران خود هدیه دهید.
 2. شما می توانید تعرفه های متفاوتی برای نوع خدمات خود از جمله مشاوره، دریافت نوبت و…. تعیین کنید.
 3. شما می توانید یک سری از فرایند های پزشکی را بدون تعرفه برای بیماران خود تعیین کنید.
 4. شما می توانید به سادگی اقدام به تعیین وقت، روز و ساعت مشاوره و یا خدمات پزشکی خود کنید.
 5. شما می توانید تعریف کنید که در چه ساعتی از روز و در چه ایامی از هفته، فرایند رزرو و یا دریافت مشاوره از سوی مرکز شما انجام می شود.
 6. نوبت دهی در این نوع از سیستم ها به صورت ۲۴ ساعته و کاملا آنلاین صورت می گیرد! این بدان معناست که بیمار در هر ساعتی از شبانه روز و در هر مکانی که قرار دارد می تواند فرایند نوبت دهی را به سادگی انجام دهد.
 7. شما می توانید به سادگی اطلاعاتی که میخواهید از بیمارتان را دریافت کنید را در این سیستم ثبت و ایجاد کنید.
 8. شما می توانید حتی نوبت های رزرو شده خود را پیگیری کنید و حتی این امکان برای پزشکان و همچنین مدیران وجود دارد.
 9. قابلیت ارسال پیامک برای بیماران، پزشکان و مدیران در هر ساعتی از شبانه روز
 10. قابلیت تعریف تعطیلات برای تمامی افرادی که در حال حاضر در مجموعه در حال فعالیت هستند
 11. و….

امکانات استفاده از سیستم های نوبت دهی پزشکی بسیار بالا بوده و نمی توان در این مقاله صرفا به معرفی تمامی این مباحث پرداخت!

پذیرش ۲۴ - سیستم نوبت دهی پزشکی اینترنتی

مزایای استفاده از سیستم های نوبت دهی پزشکی برای پزشکان چیست؟

اگر احساس می کنید در مطب شما هرج‌ومرج و بی‌نظمی در ارائه خدمات وجود دارد، تنها راه برطرف کردن این موضوع، استفاده از سیستم های نوبت دهی است. این نوع از سیستم ها با توجه به ویژگی ها و مزایای که در ان ها وجود دارد از هرج‌ومرج و بی‌نظمی در مطب شما جلوگیری به عمل خواهد آورد! البته در ادامه به معرفی مزایای بیشتر این نوع از سیستم ها خواهیم پرداخت:

 • دوری از هرج‌ومرج و بی‌نظمی در ارائه خدمات در مطب
 • آسایش در محیط مطب برای پزشک به شدت افزایش می یابد چراکه ازدحام جمعیت در مطلب، کاهش پیدا کرده است.
 • مطب شما و شرایط کاری شما بسیار پیشرفته تر و مجهز تر از قبل خواهد شد.
 • تمامی نوبت ها و اطلاعات بیماران به خوبی قابل رصد است و این موضوع می تواند باعث جلوگیری از بروز هرگونه اشتباه در مطب شود.
 • شما می توانید تمامی فعالیت ها را بر روی سیستم نوبت دهی آنلاین خود کنترل کنید، در واقع شما به راحتی می توانید حتی نوبت ها را لغو کنید.
 • و….

بنابراین استفاده از سیستم های نوبت دهی پزشکان گامی موثر در جهت افزایش و رشد شاخه پزشکی در کشور است و بدون شک عدم استفاده از این موضوع می تواند تاثیر مخربی بر روی این علم در آینده ای نزدیک داشته باشد. اگر شما نیز به عنوان پزشک و یا بیمار به دنبال مرجعی مناسب برای دریافت نوبت دهی پزشکان هستید می توانید به سایت پذیرش ۲۴ مراجعه کنید.

معرفی و بررسی لیست پزشکان در سایت پذیرش ۲۴

در سایت پذیرش ۲۴ شما می توانید به راحتی اقدام به دریافت مشاوره و حتی رزرو وقت داشته باشید! از جمله ویژگی های منحصر به فرد این سایت می توان به مشاهده لیست پزشکان قبل از ثبت مشاوره بود! به عنوان مثال شما به دنبال دکتر زنان برای تعیین وقت مشاور و یا دریافت نوبت حضوری هستید.

لیست پزشکان سایت پذیرش ۲۴، برای شما بهترین دکتر زنان را به نمایش در خواهد آورد تا شما بتوانید از میان تمامی پزشکانی که در این سایت پروفایل کاربری و رزومه خوبی دارند را انتخاب و سوابق آن را مطالعه کنید و در نهایت از پزشک مربوطه برای دریافت خدمات استفاده کنید.

به بالای صفحه بردن