خانه » پزشکی و سلامت » علائم و نشانه های بارداری و آبستنی در هفته‌های نخست

علائم و نشانه های بارداری و آبستنی در هفته‌های نخست

علائم و نشانه های بارداری در هفته‌های اولیه

آشنایی با علائم و نشانه های بارداری و آبستنی به منظور تشخیص زودهنگام آن یکی از ملزومات برای بانوان است.

گرچه تنها راه تشخیص قطعی بارداری، انجام تست آبستنی است اما علائم و نشانه‌هایی وجود دارد که با توجه به آن‌ها می‌توانید تاحدودی به وقوع بارداری و حاملگی مشکوک شوید.

در این مقاله با علائم و نشانه‌های اولیه‌ی بارداری و آبستنی آشنا خواهید شد.

آیا تمام زنان علائم و نشانه‌های اولیه‌ی بارداری را نشان خواهند داد؟

هر فرد با فرد دیگر تفاوت‌هایی دارد، بنابراین تجربه‌ی بارداری نیز در هر زنی نسبت به زن دیگر متفاوت خواهد بود. علائم و نشانه های بارداری حتی در یک نفر و در شکم‌های اول و دوم نیز ممکن است باهم تفاوت‌هایی داشته باشند.

از طرفی، به دلیل شباهت زیاد علائم و نشانه های بارداری در هفته‌ی نخست با علائم قاعدگی، ممکن است نتوانید به درستی وقوع بارداری را تشخیص دهید.

علائم و نشانه های بارداری در هفته‌های اولیه

توضیحاتی که در ادامه مطالعه می‌کنید رایج‌ترین علائم و نشانه های بارداری هستند. باید بدانید که این علائم ممکن است توسط عواملی غیر از حاملگی نیز مشاهده شوند.

بنابراین توجه داشته باشید که حادث شدن برخی از این علائم الزاما به معنی بارداری و آبستنی نیست، تنها راه تشخیص مطمئن بارداری، انجام تست بارداری است.

علائم و نشانه های اولیه‌ی بارداری و حاملگی

لکه بینی و درد

پس از لقاح، تخمکی که باردار شده است به دیواره‌ی رحم متصل می‌شود. این اتفاق می‌تواند منجر به یکی از علائم اولیه‌ی بارداری یعنی لکه بینی شود که ممکن است با درد نیز همراه باشد.

نام این فرآیند خونریزی لانه گزینی است. این اتفاق حدودا بین ۶ تا ۱۲ روز پس از لقاح تخمک رخ می‌دهد.

درد این خونریزی بسیار مشابه درد شروع قاعدگی است، به همین دلیل بسیاری از زن‌ها این درد و خونریزی را با شروع پریودشان اشتباه می‌گیرند.

البته خون مربوط به لانه گزینی از خون پریود روشن‌تر و شفاف‌تر است.

علائم و نشانه های بارداری - لکه بینی

در کنار خونریزی، ممکن است خروج ترشحات سفید و شیری رنگ از واژن مشاهده شود. این ترشحات مربوط به ضخیم شدن دیواره‌ی واژن هستند که بلافاصله پس از لقاح تخمک شروع می‌شود.

این ترشحات که می‌توانند در طی دوران بارداری نیز وجود داشته باشند، کاملا بی‌خطر هستند و نیاز به اقدام درمانی نیست. اما اگر این ترشحات بدبو باشند و یا باعث احساس خارش و سوزش شوند، باید به پزشک زنان مراجعه کنید.

ترشحات بدبو و خارش دار ممکن است علامتی از وجود عفونت باکتریایی و یا قارچی باشد.

تغییر در فرم و سایز پستان‌ها

از دیگر علائم و نشانه‌های اولیه‌ی بارداری و حاملگی، وقوع تغییرات در پستان‌ها است. پس از نزدیکی و انجام لقاح، سطوح هورمون‌های زنانه به سرعت تغییر می‌کنند.

به دلیل تغییرات هورمونی، طی یک تا دو هفته‌ی ابتدایی، پستان‌ها ورم کرده و دردناک می‌شوند. و یا هنگامی که آن‌ها را لمس می‌کنید سنگین‌تر و پرتر احساس می‌شوند.

همچنین هاله‌ی اطراف نوک پستان‌ها (نیپل) که آرئول (Areola) نامیده می‌شوند نیز تیره‌تر خواهند شد.

البته عوامل دیگری نیز می‌توانند موجب تغییرات در پستان‌ها شوند. اما به خاطر داشته باشید که اگر این تغییرات به علت علائم و نشانه‌های اولیه‌ی بارداری باشد، تغییرات برای هفته‌ها پایدار باقی می‌مانند.

در این رابطه بخوانید:» فرم دهی و سفت کردن پستان‌ها پس از زایمان بدون عمل جراحی

خستگی و کسل بودن

احساس خستگی طی دوران بارداری کاملا طبیعی است و از روزهای اولیه مشاهده می‌شود. معمولا یک هفته پس از لقاح، احساس خستگی شدیدی در زنان بروز پیدا می‌کند.

علت این رخداد سطح بالای هورمون پروژسترون است. البته عوامل دیگر نظیر کاهش قند خون، کاهش فشار خون نیز در این امر دخیل هستند.

اگر خستگی مربوط به نشانه‌های بارداری باشد، لازم است زیاد استراحت کنید و غذاهای غنی از پروتئین و آهن مصرف کنید.

علایم و نشانه های بارداری - حالت تهوع و اوغ زدن

حالت تهوع و اوغ زدن (بیماری صبح)

شاید معروف‌ترین و شناخته شده ترین علامت بارداری در هفته‌ی نخست، حالت تهوع (اوغ زدن) باشد که در هر زنی مشاهده نمی‌شود.

دلیل اصلی بیماری صبح یا حالت تهوع مشخص نشده است اما تاثیر هورمون‌ها در این موضوع قابل مشاهده است. حالت تهوع مربوط به بارداری در هر زمانی از روز می‌تواند رخ دهد اما صبح‌ها شایع‌تر است.

در برخی از زنان ویار دوران بارداری یا طلب کردن غذایی که مشاهده می‌کنند دیده می‌شود. ویار نیز با تغییرات هورمونی در ارتباط است.

ضمنا از سلامت غذایی که مصرف می‌کنید اطمینان حاصل کنید و رژیم غذایی سالمی را انتخاب کنید تا از برآورده شدن احتیاجات ضروری و مهم بدن خودتان جنین مطمئن باشید.

 پریود نشدن یا عقب افتادن عادت ماهانه

اولین علامت واضح و مشخص بارداری، پریود نشدن و عقب افتادن عادت ماهانه است. در واقع زنان پس از مشاهده‌ی این علامت به سراغ تست بارداری می‌روند.

اما هر پریود از دست رفته‌ای به معنی باردار شدن و حاملگی نیست.

همچنین ممکن است طی بارداری، خونریزی تجربه کنید. اگر در حال گذراندن دوران بارداری هستید باید در این زمینه با پزشک زنان خود مشورت کنید تا نسبت به عوامل خطر کاملا آگاه باشید و بدانید کدام خونریزی طبیعی است و کدام یک خطرناک.

سایر عواملی که غیر از بارداری می‌توانند باعث عقب افتادن پریود شوند عبارتند از:

 • کاهش وزن شدید
 • اختلالات هورمونی
 • خستگی
 • استرس
 • مصرف داروهای ضدبارداری

اما اگر پریود نشدن، پس از نزدیکی رخ داده است حتما تست بارداری انجام دهید.

دل درد دوران بارداری

سایر علائم و نشانه های بارداری و آبستنی

حاملگی باعث بهم خوردن تعادل هورمونی می‌شود که متعاقب آن علائم زیر نیز ممکن است دیده شوند:

 • تکرر ادرار در بسیاری از زنان بین هفته های ششم تا هشتم بعد از لقاح رخ می‌دهد.
 • یبوست به علت افزایش سطح هورمون پروژسترون، کاهش فعالیت بدنی و آب دریافتی رخدادی شایع در دوران آبستنی است.
 • نوسانات روحی در سه ماهه‌ی اول آبستنی موضوعی طبیعی و شایع است.
 • سردرد و کمر درد
 • گیجی و بی‌حال بودن

یک خانم باردار ممکن است تمام و یا برخی از علائم و نشانه های بارداری و آبستنی که در این مطلب عنوان شد را در خود مشاهده کند.

توجه داشته باشید که اگر این علائم در شما به صورت آزاردهنده بروز پیدا کردند حتما با پزشک متخصص زنان خود مشورت کنید.

 توجه: اطلاعات ارائه شده در مطلب تنها جهت افزایش آگاهی شما بوده و جایگزین مراجعه به پزشک نمی باشد.

309 دیدگاه دربارهٔ «علائم و نشانه های بارداری و آبستنی در هفته‌های نخست»

 1. سلام من تنبلی تخمدان دارن و کیست تخمدان با نامزدم نزدیگکی داشتم خیلی احتیاط کردیم ولی سه روز از زمان پریودیم گذشته امکان داره حامله باشم

 2. سلام من میخواستم باردار شوم نزدی داشتم با شوهرم و چندین بار اسپرم وارد بدنم شد ولی الان نزدیک ب پرریودیمه و چند لکه خون می بینم ایا باردار هستم یا ن

 3. سلام من خیلی حالت تهوع دارم صبح ک از خواب بیدار میشم دور سینم ی خط قهوه پررنگ هست و شکممو کشاله رانم درد میکنه میخوام بی بی چک بزنم اما تازه یروز از پریودیم گذشت

 4. سلام پیام رو پیدا کردم و پیام هارو خوندم و خیلی هاش خنده دار بود ..پس مجبورم منم بگم….ببخشید …من نامزد کردم و حتی برای اقدام به ازداواج کردم و تست خون رو هم دادیم البته این نکته هست الان ایران نیستم و واقعا لازم دارم بدونم و امیدوارم درک کنید و برای برای برگه تجرد رفتیم کنسولگری سفارت ایران و اجازه گرفتیم و آزمایش خون مچ شد و پروندها تکمیل شد و بردیم یک شهر دیگه امضا کنن که ما اینجا میتونیم ازدواج کنیم..ولی سر یه مسایلی متاسفانه بهم خورد ولی چیز دیگه ای. که میترسم اینه چون رابطه کاملا ویرجین رو از بین نبرد ولی بازم مطمن نیستم ….اما اسپرم کمی احساس میکنم وارد شد ولی سریع سکس رو کات کردیم ….ترسیدم…ولی خیلی فشار روم بود از سمتش خیلی دیگه خسته شده بودم … و بارها و بارها تکرار میکرد …. به هر نحوی… و دوباره ترسیدم گفت اگه بچه دار شدیم نباید از بین ببری همش استرس … و الان هرچی فکر میکنم الان ۲/۵ -۳ ماه گذشته …خیلی علایم رو که خوندم شک شدم چون همرو دارم …اصلا بهش فکر نمیکردم …از سینه شروع شد عوش شدن تغییر شدید در پریود تا ۱۰ روز فاصله… و حالت تهوح بعضی وقتا…سرگیجه سردرگمی …زیاد شدن ادرار….به بو حساس شدم …و یه دفعه وزن بالا پایین میشه بعضی وقت رحم درد میگیره…عصبیم….ولی خب الان خوندم پیام هارو میگید باید حتما ویرجین از بره ولی مطمین در این مورد نیستم. ..فشار روم بود خب پس یعنی چی حامله هستم؟ یا نیستم؟؟؟ ولی الان واقعا ترسیدم تنهام و الان اون یک شهر دیگه هست باهاش در میون بزارم …یعنی در حد مرگ میریم از دعوا و خانوادگی…چون مطمن بودیم این کارو کردیم ولی خب خانواده اصلا به تصمیم قطعی ما به خاطر مشکلات در جریان نبودن ….ولی ما هنوز همو دوست داریم و هم از طرفی به خاطر این مسایل و زحمت ‌خسته شدیم شایدم دیگه تنفر…..و هروز دارم گریه میکنم…اونم حالش بده بهم خبر میدن….ولی بخدا درک کنید شرایط سخته وقتی ایران نیستی…و الان همه مردا بد جور شدن اینجا …همش فکرای سکسی میکنن..من الان باید چیکار کنم؟؟؟ حامله هستم ؟؟ با چیزایی که گفتم؟؟؟؟ تمام علایم؟؟؟؟ در شرایط مناسبی نیستم….اگه نظری دارید لطفا همگی بگید چون هموطن هستیم…منتظرم!

  1. اگر بعد از نزدیکی پریود شدید و به دخول هم شک دارید به احتمال خیلی قوی اصلا باردار نیستید ولی می‌تونید از بی‌بی چک استفاده کنید تا خیالتون راحت بشه.
   تمام داروخونه‌های سراسر دنیا هم کیت بی‌بی چک رو دارن.

   1. مرسی ممنون اما تمام علایم پس چیه؟؟ کاملا شبیه….و علامت بارداری که خوندم….. در تغییرات پریود هم بود ؟… یکدفعه قطع نشد … اما هی فاصله های شدید…. تاخیر…. و الان چندزوز رحم بیشتر درد میکنه….. یعنی بازم نیست؟؟؟ فقط خواستم بدونم… مشکل نشه..بعد اون تست بارداری ؟ چجوریه…هیچی نمیدونم..اسمش Baby check?
    رحم درد هروز چه نشانه داره….

    1. صرفا از روی علائم نمیشه گفت که بارداریه، ممکنه استرس دخیل باشه یا اختلالات هورمونی و تخمدان‌ها و عفونت و…
     بهترین کار اینه که baby check استفاده کنید، یک کیت بسیار آسون هست که از داروخونه میگیرید. این کیت با استفاده از ادرار (دقتش حدود ۹۹٪ هست) بارداری یا عدم بارداری رو تشخیص میده و کاتالوگ داره میتونید ازش استفاده کنید.
     ولی در هر صورت برای دردها بهتره به پزشک مراجعه کنید برای معاینه و بررسی بیشتر.

   2. ببخشید یک سوال دیگه بازم که الان برای تست baby check که تحقیق کردم که منو دوباره درسوند…میگن بعد از ۲ هفته رابطه این حاملگی نشون میده؟ درسته؟؟؟؟

    1. ۱۴ روز اول ممکنه منفی کاذب داشته باشه، در صورت باردار بودن بعد از روز ۱۴ تست مثبت شدنش به معنی بارداریه.
     شما خلاصه برای تعیین تکلیف خودت باید این تست رو انجام بدی یا باید صبر کنی ببینی چه اتفاقی میوفته.

     1. واقعا سر در نمیارم از این موضوع…..۱۴ روز…بعد ..۱۴ تست …بعد صبر کنم بعد ببینم چه اتفاقی میوفته…به نظرم بمیرم بهتره…همینو بس

      ممنون از پاسخگویی.

 5. سلام خسته نباشید من ۷روزه عادت ماهیانه ام عقب افتاده نوک سینه هام هم خیلی درد میکنن بعضی از روز ها حالت تهوع دارم آیا امکان بارداری هست؟

 6. من ۱۴ سالم ۳ ماهی میشه ازدواج کردم ماهی دوبار خونریزی مکنم و۷ روز عقب مونده کمردرد دارم دلم درد می کنه درد شکم دارم آرزو دارم بچه دار بشم آیا باردارم

  1. سلام
   منم مثل شما بودم ماهی دوبار پریود میشدم
   الان قرص ال دی مصرف می کنم
   خیلی منظم شدم
   در ضمن ماهی دوبار پریود شدن اصلا خوب نیست
   هورمون هات مث من بیچاره قاطی کرده
   حتما برو دکتر

 7. سلام من ماه پیش ۶بهمن پریود شدم و قبلش نزدیکی داشتم و بعد اطرافیان گفتن که این امادگی بدن برای باردار شددن هست و الان که ماه اسفند ۶ پ عقب افتاده و زیر شکمم درد میکنه و شکمم امده جلو و یک شب در میان نزدیکی داریم ایا احتمال داره من باردار باشم
  خواهش ولطفا جواب بدین خیلی برام مهمه

 8. سلام من بعد از رابطه از قرص جلوگیری استفاده کردم و اینکه پریود شدم اما یکم شکم بزرگ شده شک دارم ک باردار هستم یا نه بعضیها میگن ک بخاطر تخمک گذاری بوده میشه راهنمایی کنید

 9. سلام خدمت شما خسته نباشید بنده دوماهه که با تجویز پزشک قرص سیبل به طور منظم مصرف میکنم جهت درمان تنبلی تخمدان و چند روز قبل با نامزدم رابطه جنسی داشتم در عین باکره بودن کمی از اسپرم از مقعد به واژن ریخت میخواستم بدونم امکان بارداری وجود داره یا خیر؟ممنون از پاسخگویی شما

  1. سلام
   واژن محیط داخلیه اندام جنسی زنانه است، اگر منظور شما واقعا واژن باشه (که باید دخول انجام شده باشه) و احتمال بارداری هست.
   ولی چیزی که من برداشت کردم منظور شما از واژن محیط بیرونی ناحیه جنسی است و اسپرم وارد واژن نشده که در این صورت احتمال بارداری نزدیک به صفر هستش.

  2. سلام خانم دکتر من ده روزه ک درد زیر شکم و گودی کمر دارم حالت تهودارم سر گیجه خستگی …همش میخام گریه کنم احسا ضعف میکنم امروز ی نقطه کوچیک خون دیدم تو لباس زیرم .من جلو گیری طبیعی داشتم اما گاهی اوقات حس میکردم اسپرم وارد شده الانم ۵روز مونده ب پریودیم ..ایا بار دارم؟

 10. سلام من شیش هفته میشه قرص جلوگیری نمی‌خورم ولی هنوز پریود نشدم چی حالیتم ندارم و من یک بچه هشت ماهه دارم بیست سالمه واقعا نگرام یکی جواب
  بدن

 11. سلام خسته نباشید خواستم که برای بارداری اقدام کنم
  من۱ سال ۱۰ ماه من ازدوج کردم و من و همسرم تصمیم گرفتم که برای بچه دار شدن اقدام کنیم من رفتم دکتر برام آزمایش قبل از بارداری دادن و دو تا دارو ویتامین دادن بهم ید +فولیک اسید و vitaminD3 دادن من از ۲۱ بهمن یک در میان سکس دارم و بهم گفتن یک شب در میان سکس داشته باشیم
  مشکلی نیست من دوشب در میان سکس داشته باشم

  1. سلام
   خیر مشکلی نیست، دفعات بیشتر اقدام شانس شما رو افزایش میده ولی بهتره بین هربار اقدام ۴۸ ساعت فاصله باشه حداقل تا اسپرم هم کیفیت لازم رو داشته باشه.

 12. سلام خسته نباشید.من ۹دی ماه پریود شدم و پنج روز طول کشید اما ده روز بعد دوباره پریود شدم درحد خونریزی فقط هم دم ظهر. الان که ۱۵ بهمنه هنوز پریود نشدم میخواستم بدونم دلیلش چیه؟

   1. سلام من یک ماه پیش قبل از اینکه پریود شم نزدیکی داشتم بعد یک هفته مونده به پریودیم لکه های قهویی رنگ داشتم الانم حالت تهوع وسر گیجه دارم به غذا هم بی میل شدم ایا حامله هستم

 13. سلام من اخرین بار ۱۵دی پریود شدم و سه ماهه اقدام به بارداری کردم اما دکتر گفت تخمدان پلی کیستیک داری و به این زودی بچه دار نمیشی و من دارو مصرف میکنم(متفورمین،فولیک‌اسید) الان دوروز پریودم عقب افتاده ایا احتمالش هست باردار باشم

 14. سلام من ۵دی پریود شدم ..الان ۷ بهمن هست هنوز پریود نشدم.و نزدیکی با جلوگیری داشتم ینی اسپرم واردم نشده..الان۳ روز هست ک عقب انداختم .هیچ علائمی ندارم
  ایا من باردارم..؟؟

 15. سلام من ۳۸ سالمه همیشه پریودیم منظم بوده و هیچ مشکلی نداشتم و اخرین بار که پریود شدم ماه قبل بوده و بعد از اون با همسرم رابطه داشتم و الان ۵ روزه که از وقت پریودیم گذشته دل دردم لکه دیدم و دیگه ندیدم .واللن هم سینه هام حساس شدن و اشاره بهشون نمیشه.وخیچ حالت تهوع ندارم نمیدونم ایا باردارم یا نه وزنمم ۱۰۶ کیل‌ هستش

 16. سلام من ۲۱سالمه سه ماه ک پریود نشدم تست هم زدم منفی بوده پریودیم نامنظم بوده ولی و اینقد دیگه یه دختر سه ساله دارم من اصلا جلوگیری نمیکنم ولینمیدونم چرا بار دار نشدم تا الان می‌خواد بدونم احتمال داره باردار شده باشم

 17. سلام من قصد دارم حمل بگیرم ۹ روز به پریود بعدیم مانده ولی معاینه التراسوند کردم گفت رحمت بزرگ شده احتمال داره باردار باشی ولی مفاینه خون منفی بود و معاینه ادرار هم منفی بود آیا امکان داره حمل گرفته باشم ؟ هیچ علایم بارداری را ندارم

  1. سلام
   اگر منظورتون از مصرف قرص ضدبارداری، قرص اورژانسیه، احتمال بارداری هست ولی این احتمال خیلی کمتر از حالت عادی (وقتی قرصی مصرف نشده باشه) هست.

 18. سلام من چند روز زودتر پ شدم و فقط ۱۳ سالمه و خودارزیابی کردم حدود ۱ بار انجام دادم الان یکم شکمم بزرگ شده آیا من الان باردار شدم 😲😲😵😵

  1. تا اسپرم نباشه حامله نمیشی ، شکمتم بخاطر چاقیته ک بزرگ شده، خودارزایی هم نکن خنگ تر میشی

 19. سلام خانم دکتر من پریودیم نامنظم هست میشه راهنماییم کنی ک چطور باید منظم بشه ممنون میشم

 20. سلام من ۴ هفتس که اقدام ب حاملگی کردم ولی هنوز موقعه پریودیم نرسیده ۶روز مونده به پریدم و قبلش تست دادم منفی اومد رفتم آزمایش خون دادم اونم منفی شد کمکم کنید من دوس دارم بچه دار بشم

 21. سلام من یک نوجوان ۱۳ ساله ام ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  خواهرم با این سنش هیچی از این موارد نمی دونه ولی من همرو که نه ولی میدونم😘😘😘😘😘

  سه نوع زایمان هست😯 طبیعی 😕در اب😐سزارین😮

  سزارین خیلی بده تو کمرت بی هوشی میزنن اووووو بده بده بده بده ترید سراغش😢

  ولی طبیعی از جای خصوسی شما از ناحیه عقب فرزندتان رو بدون هیچ آمپولی در میارن البته خود تونم یکم زور بزنید 😊😊

  در آب همینجوری مثل طبیعی فقط چون تو آبه دردش کم تره راحت تر بیرون میاد بچه ☺☺

  خدانگهدار امید وا رم فرزندانتونو خوب تربیت کنید مثل من نشن😴😴😴😴😴😴😴

 22. سلام.. ببخشید خاستم بگم قبل اقدام حاملگی کنم ی سری ازمایش حاملگی دادم خداروشکر مشکلی نداشتم ۳هفته پیش اقدام کردم. حتی کم خونی مشکل رحمم ندارم الان ۲شب هست حال تهوع دارم. کمرم درد میکنه یکمم کسل شدم. یکمم طرف مثانه ام درد میکنه. اگه میشه راهنمایی کنی علایم چیه؟؟ حامله هستم.. اما ۴روز دیگه مونده ک بینم پ میشم یان.

 23. سلام تقربا سه هفته پیش نزدیکی داشتیم و چهار روزه حالت تهوع درد سمت راست شکمم گاهی هم تیر میکشه نفخ هم دارم همش دوس دارم گریه کنم خسته هستم زود ناراحت میشم از بعضی چیا آیا علامت بارداری هست یا پریودی

 24. سلام من تازه اقدام به بارداری کردم میخواستم بدونم ایا کسی هست قبل از پریودی جواب تست بارداریش مثبت شده باشه یا دوهفته بعداز اقدام تست مثبت باشه
  من الان شیش رو از اقدامم میگذره فقط زیر شکمم درد میکنه زیاد ترشح دارم میشه کمکم کنید از هرکی هم میپرسم چیز دیگ جواب میدن

 25. سلام من ۹۹:۷:۳۰ پریود شدم خب توی ۹۹:۸:۵ تموم شد تا الان ۲۹ :۸ هست هنوز پویود نشود احتمالا هست باردار باشم
  ممنون میشم جواب بدید

  1. سلام
   صرفا به این دلیل که پریودتون عقب بیوفته یا پریود نشید نمیشه گفت باردار هستید. تاخیر در عادت ماهیانه علل مختلفی داره مثل تنبلی تخمدان، استرس، و…

 26. سلام خسته نباشین ده ماه زایمان کردم پریود نمیشم اقدام بارداری کردم حالت تهوع دل درد نفس تنگی دارم از دادم منفی بود زود رفتم واسه آزمایش باز هست بدم

 27. سلام من از بوی پیاز و مرغ خیار بدم میاد صبح ها حالت تهوع دارم بعد خوب میشم کسل هستم ایا باردارم؟؟ ۱۵ روز پیش یا بیشتر عادت ماهیانه بودم ؟؟؟؟؟

 28. سلام من نمیدونم اخرین بار کی پ شدم ولی نزدیک یک ماهه دل درد کمر درد سردرد وخستگی زیاد دارم یکی دو بار لخته کوچیک خون قهوه ای تو ادرارم دیدم چن تا بی بی چک زدم همش منفی یکیشون بعد یه ساعت یه خط کمرنگ زد به نظرتون امکان بارداری من هست یعنی برم ازمایش خون بدم ممنون میشم جوابمو بدید

 29. واقعا ک متاسفم.بیشتر شما هیچ اطلاعات درباره روابط زناشویی ندارین…چ سوالات مزخرف و بی مفهمومی میپرسین آخه؟؟اگه پریود میشین یعنی باردار نیسین..بعدشم اگه دخول وارد نشه …باردار نمیشین ک….

  1. سلام عزیزم چرا بدون دخول هم بارداری اتفاق میوفته هنگامی که اسپرم نزدیک واژن باشه حرکت میکنه وپریود نشودن دلیل بارداری نیست خیلیها در ماههای اول بارداری دچار خونریزی شبیه پریود میشن در همان زمان پریود عزیزم بیشتر مطالعه کن

  2. سلام من الان یک هفته گذشته پریود نشدم بیبیچک هم تست کردم یکیش پرنگ بود یکیش کمرنک علایم این چیه نوک سینه هام هم درد میکنه

  3. شما مثل اینکه اطلاعات کامل نداری چون میشه تا چند ماه عادت شد ولی باردار هم بود من خودم زمان بارداری پسر دومم این حالت رو داشتم و تا ماه پنجم کاملا طبیعی عادت میشدم

   1. سلام‌خانم‌دکتر‌من۲۶‌ده‌پریود‌شدم‌‌الان‌۲نشدم‌زیر‌دلم‌وومر‌درد‌دارم‌دیروز‌رفتم‌دستشویی‌تو‌ادرارم‌خون‌کم‌‌رنگ‌دیدم‌سر‌سینه‌هام‌درد‌میکردو‌از‌درد‌افتاده‌تا‌الانم‌پریود‌نشدم‌خیلی‌ادرارم‌‌میاد‌‌چکار‌کنم

   2. وقتی بارداربودی بی بی چک دادی؟ چون منم الان همون حالتارودارم ولی بی بی چکام منفیه شمام بیبی چکاتون منفی میومد؟

 30. دلم درد میکنه به وقت عادت ماهیانه ام مونده نمیدونم خدا کنه بچه باشه شوهرم بچه دوست داره … و یه چیز دیگه من همه نظر هارو خوندم خاک تو سر اونایی که تو وقت نامزدی دخول انجام‌میدن ابرو ریزی میکنن نمیتونن جلو هوسشونو بگیرن تورو خدا این نظرمنو بزارین ببینن ملت حیا ندارن

  1. خاک توسر توکع معلوم نیست خودت چه کاره ای اومدی اینجانظرمیدی اول ذهن مریضتو درست کن بعداقدام به مادرشدن کن چون اون بچه هم بخاطر همچین مادر بددهنی ودخالت گری که توزندگی دیگران سرک میکشه وراحت نظرمیده چندشش میشه بچه بیچاره

  2. بروگمشوروانی این بی فرهنگی ترونشون میده که میگی تودوران نامزدی دخول انجام ندن ونمیتونن جلوهوسشونوبگیرن درهرصورت چه نامزدباشن چه عروسی کرده زنوشوهر محسوب میشن ومحرم هم هستن دخالت تواین رابطه واقعاکاراحمقانه ایه

  3. برای باردار شدن حتما نیاز نیست دخول انجام بشه 😐، سقط جنین تو دوران عقد از همین عقاید نشات میگیره

  4. زندگی ھر کسی بہ خودش ربط دارہ بہ ھیچکس مربوط نیست دوست دارہ چجوری زندگی کنہ لطفا در زندگیہ دیگران دخالت نکنید سرتون توی زندگیہ خودتون باشہ نہ تو […] مردم

 31. سلام
  من بعد از تاریخ پریودم با همسرم رابطه داشتم و قصد باردار شدن دارم ی روز ب شدت سمت چپم تیر میکشید سه روز پشت سرهم بیبی چک زدم مثبت بود تاریخ پریود بعدیم هنوز نیومده به هر کس میگم میگه نیستی
  دکترم رفتم فقط گف فعلا ۱۰ روز استراحت کن
  میشه راهنماییم کنید

 32. سلام من ۲۲ سالمه یک سالع اقدام به بارداری کردم.‌ازمایش و سونو هم گرفتم مشکلی نداره نزدیکی داشتیم بعد پریودی…این سری از چهار روز قبل پریودیم تا الان ک از پریودیم دو روز میگذره لکه بینی قعوه ای لخته و لخته قهوه ای میبینم یه روز بعد پریودیمم بی بی زدم منفی بود هیچ درد و علائمی هم ندارم..آیا ممکنه بخاطر حاملگی این ترشحات رو دارم؟؟؟ممنون میشم از راهنمایی تون

  1. سلام من از تا تاریخ پریودم مانده چند روزی ولی به قصد باردار شدن رابطه داشتم با همسرم و حالت تهوع دارم هر روز و کمردرد و خیلی حساس شدم آیا حامله ام

 33. سلام من۱۹سالمه ده روز موند بود به پریودم که با همسرم رابط داشتم بده از ده روز پریود شودم الان ازون موق تا الان ۱۵روز میش کمر درد دارم زیر شکمم درد میکون زیاد ادرار هم دارم بی بی چک هم استفاده کردم منفی بود الان یعنی من باردار هستم

  1. سلام من ۲۰روزه عقب انداختم سرماشدیدخوردم مث بارداری اولم وکمی بالااوردم نمی‌دونم فعلاترس دارم آخه بارداری دومم بچه قلب نداشت سقط کردم کورتاژکردم چون همش لکه قهوه ای داشتم تروخداکسانیکه لکه قهوه ای دارن حتماب دکترمراجعه کنند

   1. سلام ببخشید من باکرم و با نامزدم شیطنت کردیم من همیشه عادت ماهانم دو هفته زودتره اما الان دارم نزدیک به تاریخ عادتم میشم و هنوز نشدم اما علائم عادت شدن دارم اما خبری نیس تست انجام دادم و فقط یه خط بینcوtنشون داد خیلی استرس دارم بنظرتون باردارم؟

 34. سلام..من ده دوازده روزه نزدیکی داشتم تو این مدت بعضی وقتا فقط حالت تهوع داشتم بعضی وقتا هم زیر دلم تیر میکشه بعضی وقتا هم سردرد..دستامم تا آرنج حالت ضعف داره.خواستم ببینم باردارم با توجه ب علایم تا پریودم دو هفته دیگه مونده

 35. سلام ببخشید من با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم مقداری از مایع پیش از منی شون به واژنم مالیده شد
  اما از اون موقع تا الان هر ماه پریود میشم مثل همیشه و با درد شدید شکم با خونریزی زیاد و لخته ایا ممکنه باردار باشم

 36. سلام من با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم و باکره هستم اما احساس کردم مقداری از منی نامزدم روی واژنم ریخت پریودم ۱۰ روزه ک عقب افتاده خیلی استرس دارم زندگیم بهم ریخته ممکنه باردار باشم؟؟لطفا جواب بدین

  1. اوایل منم حساس بودم فکر میکردم با باکره بودن حامله میشم رفتم دکتر گفتم از هزار نفر یکی حامله میشه اونم اگه کشش رحمی داشته باشه اگه پریودت عقب افتاده حتما برو چون مشکل تو واسه منم پیش اومده بود

 37. من ده روزه تموم شده قاعدگیم وباشوهرم رابطه داشتم واقدام ب بارداری کردیم بیبی چک هم منفی بودسه روزقبل کی میتونم بفهمم ک باردارم

 38. سلام من الان ده روزهست ک پریودم تموم شده ورابطه دخول واقدام ب بچه دارشدن کردیم بی بی چک انجام دادم منفی بودایابایدصبرکنم تابدونم باردارم؟؟

 39. سلام خسته نباشید من پریودم همیشه منظم بود ینی این ماه روزی که تموم میشد ماه بد هم همون روز پریود میشم ولی این ماه ۱۴روز از وقتم گذشته سردرددارم کمردردم که دارم حالت تهوع دارم ولی بالا نمیارم وقت پریودمم شکم درد داشتم مثه ماهای قبل دوبار هم بی بی چک زدم منفی بود آیا منتظر باشم پریود شم یا لازم برم آزمایش بدم ممنون میشم جواب بدید

  1. سلام من و شوهرم چند روز یک بار رابطه داریم و شوهرم رو باردار شدن حساسه و بچه نمیخواد البته منم بچه نمیخوام ولی یکی دو بار مایع قبل از منی وارد بدنم شده و الان دور و بر ۱۰ روزه که از پریودیم گذشته واحساس حالت تهوعه دارم ولی بالا نمیارم و بالای شکمم یه وقتای میسوزه امکان داره باردار باشم؟؟؟

   1. سلام من ۱۲روز از پریودیم میگذره خیلیم سردردم و کسلم ایا من باردارم هنوز تست هم انجام ندادم چون میترسم که بار دار نباشم

    1. سلام
     امکانش هست باردار باشید. ترس نداره که، خلاصه الان ازش فرار کنید یک ماه دیگه چکار می‌کنید؟!
     الان اگر بفهمید باردار نیستید خب فرصت دارید دوباره و زودتر اقدام کنید.
     بهترین کار اینه که الان تست بدید، اگر باردار بودید که مبارکه و اگر باردار نبودید مجددا تلاش کنید.

 40. سلام ببخشید من با همسرم رابطه داشتم و اب منی روی واژنم ریخت من سریع پاک کردم و سریع شستم و نیم ساعت بعد ۲تاقرص اووسیزخوردم بعد ۱۲ساعت بعد ۲تا خوردم بعد ۲۴ساعت بعد۲تا تنسی خوردم بعد۲۸ساعت بعد ۲تا تنسی خوردم من عقدم خیلی میترسم الان شش روز گذشته و من هنوز پریود نشدم خواهش میکنم جواب بدین

  1. عزیزم انقدر پشت هم قرص خوردی پریودت ریخته بهم‌نترس اون بچه با اون همه قرص عمرا زنده مونده باشه

 41. سلام من ۳ ماه پریود نشدم اما هیچکدوم از علامت های بارداری رو ندارم جز عقب افتادن عاوت ماهیانه و اینک ازمایش خون دادم و منفی بود ممکنه ک ازمایش مشخص نکنه اخه هنوز پریود نشدم شکمم سفت شده ک قبلا نبود اگ میشع کمکم کنید و جواب بدید نگرانم

 42. سلام خسته نباشید من سه ماهه اقدام به بارداری کردم ولی جواب نگرفتم هنوز باید چیکار کنم که زودتر جواب بگیریم لطفا زودتر راهنمایی کنید مشکل خواستی هم نداشتم با تشکر تو رو خدا زودتر جواب بدین

 43. سلام خسته نباشید من سه ماهه اقدام به بارداری کردم دوست دارم هر چه سریع تر جواب بگیرم لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم

  1. اینجور سوالا رو معمولا دختر بچه های ۱۱ _۱۴ساله میپرسن که هیچی بلد نیستن
   یه دوست پسری هم این وسط ها دارن یه غلط نصفه و نیمه هم کردن بعد اومده میگه باردارم 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

 44. من همیشه پریود نامنظم داشتم الان ۴ماهه پریود نشدم آب منی ام خیلی کم حدود چن قطره وارد واژنم شده آیا احتمال داره حامله باشم بیش‌تر علائم رو دارم

 45. سلام من حدودا یه هفته به پریودم باهمسرم رابطه داشتم و سه بار آب منی شو ریخت داخل آیا امکان بارداری هست ؟؟دوازده روز عقب انداختم

 46. سلام خسته نباشین من الان یکهفته هست کهپریود نشدم سردرد دارم کمر درد دارم ونوک سینه هام درد میکنه وحالت تهوع زیاد ندارم خیلی کم و یکهفته پیش درد زیر شکم داشتم برای پریود ی ولی این هفته درد. زیر شکم ندارم ونفسم یکم تند شده وخیلی سری گرسنه ام میشه

 47. سلام من ۴روز از پریودی ماه قبلم میگذره ولی کلا منظم نیستم و ماه قبل دو بار خونریزی داشتم یکی به وقتش و یکی دو هفته بعد که خیلی کم و روشن بود و بعد اون حالت تهوع دارم و الان چند روزی هست که دچار درد زیر شکم شده‌ام و خستگی هم دارم که با خودم میگفتم بخاطر کار کردنه بنظرتون الان بیبی چک جواب میده اگه حامله باشم ؟ یا بازم صبر کنم ؟

 48. سلام
  من ۲۳ سالمه . روز۲۷ام پریود شدم .الان ۱۰ روزه اقدام کردم ب حاملگی آیا باردار شده ام یا خیر
  چون سه چهار روزه خیلی غذامو شور میکنم و همراش لیمو ترش زیاد میخورم آنقدر زیاد که سر درد میگیرم

 49. سلام خسته نباشید من میخاستم ببین من چند روز ب عادت ماهیانم مونده ولی خیلی حالت تهو دارم احساس خستگی دارم ی کم دلم درد میگیره بد چند وقت پیش هم ی لک کوچیک دیدم میخاستم ببینم از کجا میشه فهمیدبادار هسم یان لطفا جواب بدید

 50. سلام من ۵روزه که صبحا فقط حالت تهوع دارم و روزه اولشم استفراق داشتم با سردردو بی حالی …….. امروز ظهر بی بی چک نشون داد که حامله ام ینی مثبت بود بعدش دوباره شبم یدونه زدم دیدم دوباره مثبت ینی دوبار انجام دادم الان واقعا حامله ام؟ درست نشون داده؟

 51. سلام دوبارنزدیکی داشتم آب منی ریخت داخلم حالت تهوع وسرگیجه دارم یکماهه اماپریودشدم وتمام شدهنواین علائمودارم میخام بارداربشم چیکارکنم

 52. سلام بیست سالمه تازه قرص ال دی رو قطع کردم باشوهرم یه بار نزدیکی بدن دخول داشتم الان هشت روزه از زمان پریودم گذشته یعنی بار دارم لطفا جواب بدید نگرانم

 53. سلام یک ساله عروسی کردم اقدام ب بارداری کردم نتیجه نگرفتم.سونو انجام دادم کیست های ریز درتخمدان داشتم ک دکتر قرص پیشگیری دادن بازم با مصرف قرص کیست ها برطرف نشد ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

 54. من بعدپریودیم نزدیکی داشتم قرص اورژانسی قبل بیست وچهارساعت خوردم،چنددرصداحتمال داره حامله بشم،لطفابگییدخیلی میترسم

 55. سلام من ١٢ خردادماه رابطه داشتم
  ب دلیل سهل انگاری اب منی همسرم تو واژن تخلیه شد
  بلافاصله بعد از یک ساعت یه قرص تنسی ١/۵ و دوتا اورژانس ١/۵ خوردم
  ۶ روز بعد (١٨ خرداد)ترشحات سفیدی ک همیشه داشتم ب حالت خونی دوروز اومد و قطع شد
  حالا الان ک باید ٢ تیر پریود میشدم نشدم و الان ١۴ تیرماه…بنظرتون حاملم؟درضمن ١٠ تیر ماه ازمایش دادم منفی بود،ممکنه اشتباه باشه؟لطفا سریع جواب بدید

 56. سلام ۷ سال ک حامله نمیشم الان هم ی هفته مونده ب عادت ماهانه ام میخوام بدونم من حامله ام یان خیلی بی حوصله هسم همش خوابم کمر درد هم دارم زیر شکمم هم درد میکنه لطفا جواب مخوام بدونم خیلی ارزو بچه دار شدنو دارم

 57. سلام من دوس دارم باردار بشم.ایا شوهرم تنها ارضاع بشه وبریزه داخل واژنم ومن ارضاع نشم احتمال دارد که باردار بشم لطفا جواب بدین.وراهنمایی کنید چطوری باید باردار بشم لطفا جواب بدین.

 58. سلام
  من این یه هفته هس ک خیلی بی حالم و فقط خوابم میاد و تهوع دارم ولی هیچی نمیاد ۲۵روزه ک تسمیم گرفتیم با شوهرم به باردار بودنم
  آیا حامله ام؟لطفا جواب بدید شوهرم منتظر بچه هس

 59. سلام من ۲۰سالمه نامزدم دوماه از پریودیم میگذره چن حفته پیش دلم درد میکرد و حالت تحوع داشتم دو بار تو این دو ماه نزدیکی داشتم ولی دخول نداشتم می خواستم ببینم بار دارم؟🤔😨

 60. سلام خسته نباشید من۱۸روز از پریودم گذشته بودم بی بی چک زدم باردار بودم اومدم خونه تکونی کردم الان نزدیک یک هفتست خونریزی دارم یعنی سقط شده
  لطفا راهنماییم کنید

 61. سلام من۱۱روز از پریودم میگذره بی بی چک زدم بار دار بودم اومدم خونه تکونی کردم الان نزدیکه یک هفته ست خونریزی دارم یعنی پریود شدم
  لطفا راهنماییم کنید

 62. سلام من ۲۳روزه اقدام کردم ۴روزمونده تاپریودیم ولی حالت تهوع دارم چشام سایه انداخته کمردرددارم خیلی هم احساس خستگی میکنم تست زدم هفته پیش منفی بود

 63. سلام من ۲۳روز پیش اقدام کردم برا بارداری ۴روز دیگه مونده تا موقع پریودیم ولی حالت تهوع دارم دورچشام سایه انداخته کمردرددارم و خستگی شدید الان دوهفتس این علامتارودارم تست زدم ی هفته پیش بنظرتون علایم ها نشونه بارداریه

 64. سلام من الان ۲۶روز ازعادت ماهیانه ام میگذره خیلی کمردردم سونوگرافی هم رفتم گفت کیست نداری ازبی بی چک هم استفاده کردم منفی بود میشه من باردارباشم بی بی چک نشون نده تمام علائم بارداری رادارم شکمم بزرگ شده سایزسینه هام تغییر کرده خواهش کمکم کنید

 65. سلام من باید هشتم پریود می شود م که الان هنوز نشدم بی بی چکم منفی بود آیاحامله هستم یانه درد زیر شکم دارم

 66. سلام من دو ماهه پریود نشدم تست دادم اولش فکر کردم خط نه اومده رفتم خونه بد چندساعت رفتم دیدم یه دو خط شده آیا من بار دارم

 67. سلام خسته نباشید.
  من ۲۰سالمه و۹روز از پریودم میگزره .من وهمسرم خیلی می ترسیم .آخه ما بچه نمی خواهیم چند روزی هم هست که حالت تعوع دارم زیر شکمم خیلی درد میکنه .تو رو خدا جوابشو زود بهم بگید.

 68. سلام من ۲۳ روز از پریودیم گذشته و هرچیزی که قاعده آور بود رو خورم ولی نشدم لطفا کمکم کنید🙏🙏🙏🙏خیلی نگرانم😭😭😭😭😭😭😭😭

 69. سلام خسته نباشید
  ۱۷سالمه من دو هفته هست که اقدام برای بارداری کردم احساس خستگی شدید و زیر شکمم خیلی درد داره حالت خوابالودگی هم زیاد دارم ایا احتمالش هست که باردار باشم

 70. سلام من۱۶ سالمه وسیزده روز از پریودیم میگزره چهارم عروسی کردم یعنی بیست روز پیش شکمم یه کم درد میکنه حالت تعوع گاهی اوقات دارم ولی خودش نه سردردم یکم دارم دوبار از بی بی چک استفاده کردم جوابش منفی بوده ایا ممکنه من حامله باشه ولی بی بی چک نشون نده ؟ خواهشن جوابم بدین خیلی برام مهمه 🙏

  1. سلام من زیر شکمم درد میکنه دل دردم دارم بعضی وقتها کمرم درد میکنه اون ماهم ازم دو روز لکه اومد هرغذا را میخورم حالم بد میشه میگم کاش نمیخوردم یعنی من حامله ام

 71. من اقدام به بارداری کردم چهاربارهم اب منی رو ریخت داخل ولی بیبی چک منفی نشون میده..چرا حامله نمیشم؟؟یعنی مشکل دارم؟؟خیلی ناراحتم

  1. سلام
   با چندبار اقدام به بارداری و نتیجه نگرفتن نمیشه گفت مشکلی وجود داره ولی بهتره هر دونفر زوجین برای معاینه و بررسی به پزشک مراجعه کنند.

 72. سلام من همیشه پریودیم منظم بود ولی الان سه ماه که پریودیم نامنظمه ودوره اش ازهفت روز شده ۴-۵ روز جلوگیری هم نداشتیم احتمالش هست باردارباشم

 73. من پریودم ۲۸روزاس این بار ۳۳روزا شد ک قبلش دارچین و زیره داخل برنج ریختم فرداش خون تیره از بدنم خارج شد روز بعد همرا ه لخته خون بود ک خون پریودم باگذشت چند روز روشن تر شد روز ۸پریودمم لک بینی داشتم چرا

 74. چه سوالای مسخره ای میپرسید مثلا چطوری زود حامله بشیم؟؟؟واقعا این سوال جواب داره؟؟فکر کنم بچه رو قورت بدید زودتر حامله میشید😁😁😁😁😁🤣🤣🤣

 75. سلام من نمیدونم حامله شدم یانه ولی قبل از تخمک گذاری هم نزدیکی بدون جلوگیری داشتم الان هم پریود نشدم تنها تغییر هم اینه که خیلی احساس خستگی وضعف یه وقتایی میکنم آیا این نشانه ی بارداری است در ضمن من اسفند سال نودوهفت هم سقط داشتم لطفا راهنماییم کنید باتشکر

 76. سلام خسته نباشین میشه لطفا کمکم کنید من بعدی زایمانم پریود نمیشدم. پسرم. یازده ماهش بود پریود شدم . یعنی۲۸ بهمن ماه. الان ک ۱۷ فروردین هست من پریود نشدم. بنظرتو من حامله ام تو این شرایطم بیرون نرفتم بی بی چیک بگیرم

 77. سلام خسته نباشید من جلوگیری ندارم الان یه هفته سرگیجه یه موقع حالت تهوع دارم زیر دلم درد میگیره سینم درد میکنه ۸ روز دیگه وقت پریودی هستش نمیدونم باردار هستم یا نه خیلی دوست دارم باردار باشم الان ۳ ماه جلوگیری نداریم میشه جواب بدید

 78. سلام من برج پیش اقدام به بارداری کردم الان چندروز پریودنشدم الان یه لکه خون اومد امکان دارحامله نباشم لطفا بگید

 79. سلام خسته نباشین
  من ماه گذشته با نامزدم رابطه داشتم ۲۳ ماه بعد هم پریود شدم این ماه هم ۲۳ باید پریود بشم(یعنی ۱۲ روز دیگه) ولی احساس میکنم حامله هستم.دلم نمیخاد حامله بشم و دیگه هم رابطه نداشتم آیا امکانش هست حامله باشم؟؟میشه راهنماییم کنید؟

 80. سلام خسته نباشین. یه ماه از پریودیم گذشته و جلوگیری طبیعی دارم با وجود اینکه نامنظمی پریود داشتم این سری سر درد سرگیجه دارم و احساس خستگی می کنم احتمالش هست باردار باشم؟

 81. من رفتم دکتر میگه من باسه حاملگی خیلی چاقم من ۱۲۳ کیلو هستم دوباره رفتم دکتر میگه بارداری ولی من چاق بودم الان شدم ۱۴۷ کیلو وشکمم خیلی خیلی بزرگ است لطفا کمک کنید

 82. من زیر شکمم خیلی درد میکند و بالا ام می اورم من ۶۰ کیلو بودم و الان ۸۳ شده ام اصلا من شکم نداشتم ولی الان خیلی شکمم چاق است لطفا کمک کنید من باردارم

 83. سلام من یک ماه از دوره پریود خود را از دست داده ام و سردرد و حالت تهوع در د زیر شکم و گرفتگی عضلات پا دارم و بیبی چک زدم منفی بود چه کار کنم

 84. ببخشید من نمیدونم دوره پریودیم کی بوده پرده بکارتمم پاره شده ۱۷سالمه هنوز خونه نرفتیم خیلی همسرم میترسه که من حامله باشم به نظرتون چیکار کنم درد زیر دل دارم بعضی وقتها حالت تهوع ومایع سفید رنگی از من خارج میشه هرروز کمکم کنید خیلی میترسم شما گفتین اگه استرس داشته باشم پریود ممکنه عقب بیفته ولی من استرس ندارم چیکار کنیم بگین مرسی ازتون

  1. سلام
   میتونید یا به پزشک زنان مراجعه کنید یا برای تست بارداری از بی‌بی‌چک استفاده کنید.
   البته شما میگی ‌”خیلی میترسم” همین یعنی تحت استرس هستی. با اینحال برای رفع نگرانی و اقدام درست مراجعه به پزشک یا بی‌بی‌چک کنید و بعد تصمیم گیری کنید.

 85. سلام من میخوام حامله بشم یه دختر دارم ولی دخترم الان سه سال و نیمه الان یه بچه دیگه هم میخوام راه سری تر پیشنهاد بدین

 86. سلام ببخشید من ۱۸ سالمه و لکه بینی داشتم وبعد از چند روز سه روز شبیه پریودی داشتم و این ماه پریودم نامنظم شده کمر در ودرد سینه و دل درد دارم به نظرتون حامله ام

 87. سلام من۲۱سالمه قبلا دوماهه باردار بودم اما جنین سقط شد الان حالت هایی مثل بارداری قبلی دارم با درد شدید درناحیه زیر شکمم بی بی چک هم استفاده کردم مشکوک بود دو خط کامل و واضح نبود بنطرتون باردارم؟خواهش میکنم جواب بدین راهنمایی کنین

 88. سلام من با نامزدم رابطه جنسی دارم و تقریبا بعد از هربار نزدیکی قرص ضدبارداری میخورم
  ماه قبلی یک هفته بعد از پریودی قبلیم ک نزدیکی داشتم قرص اورژانسی خوردم دو روز بعدش دوباره پریود شدم من یعنی پریودی دومم بیستم بود الان پونزدهمه بنظرتون احتمالش هست باردار باشم؟

 89. سلام من ماه قبل ٣٠ پریود شدم و الان هم ٩ هست پریودیم نامنظمه همیشه،یه خورده خیلی کم الان احساس تهوع دارم ولی خود تهوع نیست یعنی باردارم؟ تا کی مشخص میشه؟

 90. ــــــــــــ

  سلام خسته نباشید من ۳۸سالمه اصلا تا حالا حامله نشدم یعنی لوله رحمم بسته بود یک بار ای او ار کردم ولی جواب نگرفتم
  بعد یک سال برای عمل تشخیصی رفتم و قرص گیاه دارویی استفاده کردم بعد برای عکس رنگی رفتم گفتن که لوله هات باز شده
  من اخرین باری که پریود شدم ۱۷دی بود الان هم از وقتم ۸روزه میگذره و زیر شکمم یکم سفت شده و خیلی کم درد میکنه برای ازمایش خون رفتم هیچی نشون نداد
  ایا احتمال باردار بودم هست یا نه ؟؟

 91. من میخوام باردار بشم چند بار اقدام کردم، آزمایش قبل بارداری دادم چکاب کامل هیچ مشکلی نبود خدا را شکر،باید چی کار کنم حامله بشم، وقتی یک نفر باردار میشه سریع چند وقت بعد می‌شنویم حامله است چطوری پس؟؟

 92. سلام من چند بار اقدام کردم ولی باردار نمیشم
  آزمایش کامل دادم، خدا را شکر مشکلی نبوده، پس دلیلش چیه دکتر میگه تو یک سال باید تلاش کنی نه ماهی چند بار!!! پس اینایی که هفته پیش رابطه دارن بعد چند ماه میفهمی باردارن چطوریه پس؟!! لطفا راهنمایی کنید

 93. سلام وقت بخیر، من ۲ساله از سقطم میگذره، بلافاصله دوباره اقدام به بارداری کردم ،باردارنمیشم، بهم گفتن فولیکول بالغ نداری، باید ای یو ای انجام بدم، ۲۶ماه گذشته در حد دو روز لکه ی قهوه ای داشتم ،ولی دیگه پریود نشدم، تست هم هفته ی پیش زدم منفی بوده، الان دو روزه شکمم سنگینه، لازمه بگم همیشه پریودی هام نامنظم بوده، به جز چند ماه گذشته تقریبا هرماه میشدم، به نظرتون باردارم یا نه،ممنون

 94. سلام من سردرد دارم الان چند روزی میشه و خیلی زود خسته میشم حالت تهوع دارم ولی استفراغ نمی کنم زیر شکمم هم درد میکنه آیا احتمالش هست ک باردار باشم

 95. من ازوقت پریودم ۴۰روزگذشته ازوقتی دخترقرص مدروکسی پرزسترون داده ۱۴روزگذشته بنظرتون حاملم هیچ حالتی ندارم غیرازحالت شکم دردکه شبیه موقع عادت ماهیانمه لطفاجواب بدین

 96. سلام خسته نباشید
  من الان ۱۰روز از نزدیکیم گذشته😊یه تغییراتی تو خودم حس میکنم
  ۲سه روزم پریودم عقب افتاده،یجور وحشتناکیم خسته ام کلا،یکمم گاهی سردرد میگیرم ولی حالت تهوع یا اوغ زدن نداشتم‌ کلا لکه هم ندیدم اصلا احتمال بارداری هست ینی😍😍😍😍
  اگه میشه راهنمایی کنین لطفا

 97. سلام من یه روز از عادتم گذشته دردخفیف کمر دارم یه هفته بعد از نزدیکی احساس حالت تهوع داشتم تلاش هم کردیم برای بچه دار شدن شکل پستانهام هم بنظر خودم یکم عوض شده احتمال حامله بودنم هست ممنون میشم جواب بدید

 98. سلام . ببخشید من تو زمان پریودی ودوروز بعدازپریودی باهمسرم رابطه داشتم با کاندوم البته .الان یکماهه پریود نشدم . سه بارم بی بی چک زدم منفی بود . دو هفته بعدازعقب افتادن پریودم بی بی چکام منفی بود .هیچ علائم حاملگی هم ندارم . دارم دیوونه میشم چراپریودنمیشم پس . زعفرونم خوردم چنبار

 99. سلام من ۹ ماهه اقدام به بارداری کردم ولی باردار نشدم این ماه پریود عقب افتاده ۲۴ اون ماه پریود بودم ولی تا الان که ۲۹ این ماه هستش پریود نشدم سرگیجه .جوشش معده .احساس گرسنگی .بی حالی کمر درد وشکم درد دارم دوروز پیش هم تست گرفتم منفی شده پریود نشدم امکان داره حامله باشم

 100. سلام من ۱۱ روزه عقب انداختم زیر دلم درد میکنه و کمر درد و ترشحات سفید و تنبلی تخمدانم دارم و قرص گلوکوفاژن و اسپرین و زینک و ویتامین ب ۶ مصرف میکنم برای بارداری..روز ۹ تست زدم منفی بود میشه زود جواب بدین ممنونم😪😩😨

 101. سلام من دوست دارم حامله بشم یک دختره شش ساله دارم اما حالا یک سال و نیم هست که هرکاری میکنم حامله نمیشم چکار کنم شوهرم تحت یاد داشته اما یک سال و نیم هست ترک کرده مشکل از منه یا اون

 102. سلام من تو اقدامم واسه بچه دار شدن وقت پریودم ۱بهمن ماهه ینی دو هفته دیگه ولی از دیروز خونریزی دارم ممکنه خونریزی لانه گزینی باشه؟

 103. سلام خسته نباشید من ماه گذشته احساس کردم حاملم یعنی از وقتم گذشته بود بعد. چن هفته. بزور دترو گیاهی پریود. شدم از اون. روز. تا الانم هم کمر درد دارم هم احساس میکنم تو شکمم یچیزی هست. این ماه هم فعلا نشدم. میشه علت بگین

 104. سلام من ۱۹‌سالمه ۴روز از عادت ماهیانم میگذره سر درد سر گیچه دارم زیر شکمم درد داره ایا من حاملم

 105. من پریودنشدم والان ۳ روزه عقب انداختم ودردزیرشکم دارم امکان داره که حامله باشم

 106. سلام من چند ماه هست که اقدامبر بارداری کردم ولی نتیجه نه گرفتم ولی این ماه با ماهای دیگه فرق می کنه هم سینه هام درد می کنه هم زیر دلم درد می کنه آیا این ها نشانه بارداری هستش دو روز هم از وقتم گذشته

 107. سلام من ۲۰ روز بعد رابطم پریود شدم یه هفته زودتر هم پریود شدم ممکنه حامله باشم؟بعد رابطم از قرص ضد بارداری استفاده کردم احتمال بارداری هس؟

 108. سلام من ٢٠سالمه ٣هفته پریود نشدم وسایل سنگین بلند کردم به اندازه یه انگشت لک صورتی دیدم فکر کردم پریود شدم نوار بهداشتی استفاده کردم اما خونریزی نداشتم بعد نزدیکی ام یه بند انگشت لک خونریزی دیدم حالت تهو دل درد ندارم امکانش هست باردار باشم ممنون میشم کمک ام کنین

 109. سلام خسته نباشین
  من عقدم دوماه پیش رابطه داشتم باهمسرم ولی خب بکارتم سالمه فقط یکم از منی رفت داخل
  ماه پیش پریود شدم ولی این ماه چهارده روزه ک اذ موقع پریودم میگذره ولی پریود نشدم.خیلی احساس خستگی دارم. چاقم شدم. زیرشکمم درد میکنه. احتمالش هست ک حامله باشم؟

 110. سلام خسته نباشید من‌ ۱۷ سالمه عقد کرده هستم پرده بکارتم سالمه ولی یک‌ مایه سفیدی از واژنم خارج می‌شه یعنی چه

 111. سلام من رابطه برای بارداری داشتم الان سه روزه که پریودم عقب افتاده تست دادم منفی اومد ممکنه که باردار باشم؟

 112. آیادردزیرشکم در قسمت چپ وترشح مایع شیری وسفیدرنگ میتونه نشانه بارداری باشه؟
  بااولمه اینطوری شدم.

 113. سلام خسته نباشیدمن۲۲سالمه سه ماه عروسی کردم تاحالاجلوگیری نکردم باید۱۵پریودمیشدم نشدم آبم داخل می ریزه احتمال داره باردارباشم جزپریودنشدن هیچ علائم دیگه ای ندارم

 114. سلام من ۱۶ روز از پریودم گذشته سرگیجه و سردرد زیاد و تکرر ادرار دارم گاهی اوقات هم زیر شکمم درد میکنه تست هم زدم منفی اومد چیکار کنم

 115. سلام
  من دوهفته‌ای از نزدیکم برای اقدام به بارداری میگذره و حالت تهوع دارم بی حالم و همش خوابم میاد دوهفته‌ی دیگه هم مونده تا پریودیم ایا من باردارم…خواهشن جواب بدین ممنون میشم

 116. سلام
  من از پریود قبلیم ۳۴ روز می گذره ممکنه باردار باشم البته دوناه قبلش قرص آگوگل تا ۶۰روز مصرف کردم بخاطر سندرم پلی کیستیک
  ممنون از مطلب ولی من هیچ کدوم از علاعم و ندارن البته نمیدونم باردارم یانه

 117. سلام وقت بخیر .خواهشا جوابم رو بدید که خیلی واجبه.دوست پسرم موقع ارضا شدن منی خودشون رو روی باسن من ریختن و بعد تمیز کردن فورا وقتی ازشون پرسیدم گفتن دیدن ک چیزی روی واژن من نخریده بود با این وجود من بدلیل باکره بودنم استرس شدیدی گرفتم و زندگیم سخت شده .میترسم که مبادا قطراتی از منی ایشون روی واژن من ریخته باشه
  در این صورت با وجود باکره بودن و دختر بودن احتمال بارداری هست؟

 118. سلام من اولای برج پنج لک بینی داشتم اماالان دوماه پریودنشدم سونوارمایش دادم میگه منفی کیست هم ندارم یعنی باردارم

 119. سلام خسته نباشید.
  هفته پیش من بدون کاندوم نزدیکی داشتم اما همسرم اجازه نداد اسپرم داخلم تخلیه بشع الان الان ٣یا۴روز از موقه عادت ماهانم گذشته البته گاهی واسم پیش میومد این اتفاق اما باتوجه به ترشحات کمی ک دارم میخام بدونم احتمال بارداری هست یأن؟!هرچند من بعد چند دقیقه هم لباس عوض کردم هم آثارشو کلا پاک کردم و بعدشستم

 120. سلام من یه بار حامله شدم بعد ۸هفته سقط شد الان ۷ماه گذشته تز سقطم خیلی دوس دارم حامله بشم ولی نشدم چکار کنم تا حامله بشم لطفا راهنمایم کنید

 121. سلام من ماه پیش نزدیکی سطحی داشتم ۱۲روز بعد اون پریود شدم ولی این ماه از پریودیم گذشته امکان داره باردار باشم؟

 122. سلام و عرض ادب ببخشید من ۱۲ روزه پریود نشدم و دل درد سر درد سینه درد و خارش بدن دارم تست بارداری هم استفاده کردم یه دفعه منفی و یه دفعه مثبت آیا من الان حامله ام ممنون میشم زود تر جوابمو بدی

 123. سلام عزیزم پنج روز مونده بود به پریودم من اقدام کردم برای بارداری بعد پریود شدم بعد پریودم حالت تهوع کمر درد و خستم میتونه از بارداری باشه ؟؟؟ممنونم جواب بدین

 124. سلام من ۲۷ مرداد رابطه داشتم اقدام کردم برای بارداری .و ۱۰شهریور هم باز اقدام کردم .دوساعت بعد از رابطه درد پریودی و لکه بینی داشتم .ماه قبل ۲۰ مرداد پریود شدم این ماه ۱۰ شهریور .ایا این پریودی هست یا امکان داره باردار باشم ؟؟؟

 125. سلام خسته نباشید من عقدم بعد با همسرم رابطه داشتم البته بکارتم سالمه و همسرم منی رو رویه رونم ریخت یکمش سر خورد رفت پایین اما سریع پاکش کردیم و با دستمال خودمو تمیز کردم بعد هم خودمو شستم اما شب تیر دلم تیر میکشید و وقتی میخندیدم یا میخواستم بلند شم زیر دلم تیر میکشید سینه هامم یکم خیلی کم درد میکنه ترشح هم ندارم هفته دومیه که از رابطم میگزره میخواستم ببینم الا احتمالش هس بار دار باشم؟

 126. سلام میشه یه چیزی غیر قرص اورژانسی بهم معرفی کنید برای وقتایی ک بارداری ناخواسته میشه😘اخه شنیدم قرص اورژانسی خیلی ضرر داره