میوه را در این ساعت بخورید تا لاغر شوید!

برای از بین بردن چربی های اضافی و لاغر شدن، استفاده از میوه هایی که قند کمی داشته و فاقد چربی هستند در لاغری شما تاثیر بسزایی دارند، اما در چه ساعتی از روز؟

اگر میخواهید دارای اندامی زیبا و متناسب باشید باید مدتی صبحانه ی خود را فقط به میوه ها اختصاص دهید و تا ظهر غذای دیگری نخورید و بهترین میوه برای این رژیم ، مرکبات ، انواع آلو ، گوجه ، گلابی و میوه های تازه هستند. وقتی شما برای مدتی صبح ها فقط میوه همراه با لیموترش بخورید متوجه خواهید شد که چربی های اضافی ذخیره شده در شکم و قسمت های دیگر بدن کمتر می شود و با شادابی که بدست می آید توانایی انجام ورزش را هم خواهید داشت.

میوه را در این ساعت بخورید تا لاغر شوید!

وقتی شما در هنگام صبح، میوه و مخصوصا میوه های ترش (البته ترشی میوه ها باید در حد اعتدال باشد) می خورید غذایی خورده اید که بهترین ویتامین ها، املاح و فلزات را دارند که در عمل ساختن و ترمیم بافت ها و سلول های مختلف دخالت دارند.فقط قند ها و چربی ها هستند که در بدن به صورت بافت ذخیره چربی در می آیند، چون این میوه ها قند کمی دارند و فاقد چربی هستند در طول روز برای سوخت و ساز بدن از ذخیره های بدن استفاده خواهد شد.

تمام میوه های شیرین و کم چرب برای رژیم های غذایی توصیه شده اند.میوه ها علاوه بر املاح معدنی که دارند و در سوخت و ساز بدن (متابولیسم) نقش مهمی ایفا می کنند اعمال دیگری را بر روی دستگاه های مختلف بدن دارند و بعضا به عنوان داروی در معالجه بیماری ها مورد استفاده قرار میگیرند.

1 دیدگاه دربارهٔ «میوه را در این ساعت بخورید تا لاغر شوید!»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بالای صفحه بردن