افزایش سایز آلت، حقایقی که لازم است بدانید

[ آخرین بازنگری ۱۷ آذر ۱۳۹۵ ] [ نسخه چاپی ]

تولید مثل و ادامه ی بقا بدون شک یکی از مهمترین دغدغه های بشر از زمان خلقت بوده و تا انتهای دنیا نیز خواهد بود و این امری کاملا طبیعی است که هر موجودی (و انسان) برای حفظ و باقی ماندن گنجینه های ژنتیکی خود در طبیعت تلاش کند. از اینرو در جوامع مختلف اندام جنسی مرد به عنوان قدرت مردانگی و تضمین بقای نسل به حساب می آمده است (و در بسیاری نقاط هنوز هم به همین شکل باقی مانده است).

جدای از اینکه آیا اندازه اندام جنسی مردانه ارتباطی با قدرت باردار نمودن و بقای نسل دارد یا خیر، مساله ای که تقریبا در تمام مردان مشاهده میشود این است که “آیا اندازه ی آلت کوچکی دارند؟” یا “چطور میتوان اندازه ی آن را بزرگتر کرد؟”.

با توجه به اینکه این مساله تقریبا در قشر نوجوان و جوان جامعه گسترش یافته و حجم تبلیغاتی که قرصها و دستگاه های مختلف را برای این منظور پیشنهاد میکنند، افزایش یافته است برآن شدیم تا حقایقی را که احتمالا در مورد آنها اطلاعاتی ندارید با شما در میان بگذاریم.

از نظر علمی و عملی، تنها راه برای افزایش سایز آلت، جراحی است و تمام روشهایی که در تبلیغات مشاهده میکنید (مانند لارجر باکس، قرصهای تقویتی، ژل، کرمهای گیاهی و …) تنها اتلاف وقت و به هدر دادن سرمایه است. روش جراحی نیز پیچیدگیهای خود را دارد و ممکن است عوارضی مانند خونریزی، عفونت و بدفرم شدن عضو را در پی داشته باشد.

چرا مردان از بابت اندازه آلت خود نگرانی دارند؟

با وجود اینکه اکثر افراد دارای اندازه و حجم کافی (و بیشتر از کافی) برای عشقبازی و داشتن رابطه زناشویی مطلوب هستند اما به دلیل اینکه انتقال عامل وراثت و ژنتیکی بر عهده جنس نر میباشد همیشه نگرانی هایی از بابت توانایی های جنسی وجود دارد و این تصور حاکم است که “هرچه بزرگتر بهتر!” و شاید دلیل اینکه بسیاری از کاربران از طریق ایمیل از ما درخواست انتشار مطلبی در این زمینه را داشتند، همین تصور باشد.

مطمئنا اگر یک خانم این مطلب را مطالعه کند از اینکه مردان تا این حد نسبت به این مساله نگرانی دارند متعجب خواهد شد چرا که مطالعات روانشناسی نشان میدهد خانم ها به گونه ای کاملا متفاوت با این مساله برخورد میکنند و چند سانتی متر بزرگتر یا کوچکتر بودن اندازه آلت چندان اهمیتی برای آنها ندارد!

از دید روانشناسان از مهمترین دلایلی که این مساله فکر و ذهن قشر جوان و نوجوان را درگیر کرده است، مشاهده فیلمهای مستهجن و مبتذل میباشد که فرد با دیدن آنها و مقایسه خود با آن افراد این سوالات و نگرانیها در ذهنش ایجاد میشود. لازم است بدانید که اکثر بازیگران اینگونه فیلمها دارای اندازه های طبیعی و نرمال نیستند و بعضا چندین بار تحت جراحی های متعدد و متنوع قرار گرفته اند.

سایر طبیعی آلت چه قدر باید باشد؟

این یک حقیقت است که اندازه ی اندام تناسلی چندان اهمیتی ندارد و زنان به این خاطر سمت شما جذب نمیشوند! بیش از نیمی از جمعیت بانوان نمیتوانند نگرانی مردان در این زمینه را درک کنند!

حقیقت دیگری که باید بدانید این است که خانمها عمدتا از دو منظر به این قضیه توجه میکنند:

  1. بعضی از خانمها واقعا از آلت بزرگ بیزار هستند و احساس ترس و وحشت دارند (و همین مساله باعث میشود در روابط زناشویی لذت کافی را تجربه نکنند که همین امر منجر به سرد شدن روابط خواهد شد)
  2. برای بعضی دیگر از خانمها قطر آلت مهمتر از طول آن است. به این دلیل که قطر آلت است که سبب کشیده شدن دیواره ی واژن میشود و احساس لذت برای خانمها ایجاد میکند.

جالب است بدانید اکثر سایزها در حالت نعوظ بسیار به هم نزدیک هستند. اندازه ی طبیعی آلت در حالت نعوظ (ایستاده) بین ۱۱ تا ۱۵ سانتی متر است و این محدوده، اندازه ی طبیعی محسوب میشود. ولی بازهم تکرار میکنیم که اندازه ی آلت اهمیتی ندارد چرا که در طول زمان مقاربت، اندازه ی واژن با اندازه ی آلت سازگار میشود (با هر اندازه ای).

  • اندازه واژن در حالت طبیعی در خانمهایی که زایمان نداشته اند حدود ۷٫۵ سانتی متر است. برای آندسته که زایمان داشته اند کمی متفاوت است.
  • در صورت تحریک و تهییج جنسی، اندازه واژن تا حدود ۱۰ سانتی متر میرسد.

این بدین معناست که آلت ذکور میتواند تمام واژن را به طور کامل دربر بگیرد مگر در آندسته افراد که دارای میکروپینس (Micro penis) یا کوچک بودن بیش از حد آلت هستند (یعنی کمتر از ۸ سانتی متر در حالت نعوظ). ولی همانطور که در بالاتر اشاره کردیم، واژن این قابلیت را دارد که به اندازه های بزرگتر نیز تغییر اندازه دهد بنابراین برای سایزهای بزرگتر نیز مشکلی وجود نخواهد داشت.

* در صورتی که احساس میکنید جزو میکرو پینس هستید باید با پزشک عمومی یا متخصص اورولوژیست (مجاری ادراری) مشورت کنید.

سایز طبیعی آلت مردان

چه راه هایی برای افزایش سایز آلت وجود دارد؟

کمپانی ها و شرکتهای زیادی با ارائه ی محصولات افزایشی با قیمتهای گزاف، پولهای هنگفتی بدست آورده اند. کنگره ها و کنفرانسهای جدید پزشکی که در زمینه ی افزایش سایز برگزار شده اند، در مورد محصولاتی که در ماهواره و اینترنت تبلیغ میشوند بحث کرده اند. نتایج این کنفرانسها در مورد محصولات مذکور به طور خلاصه در لیست زیر آورده شده است:

  • قرص ها و بسته های افزایشی: اتلاف زمان
  • جراحی افزایش سایز آلت: نامطمئن و بعضا خطرناک
  • تمرینات افزایش طول: بی اثر و بی فایده
  • دستگاه های کششی برای افزایش طول: کاربرد بسیار کم و نتایج نامطلوب

از نظر علمی و عملی، تنها راه برای افزایش سایز آلت، جراحی است و تمام روشهایی که در تبلیغات مشاهده میکنید (مانند لارجر باکس، قرصهای تقویتی، ژل، کرمهای گیاهی و …) تنها اتلاف سرمایه و وقت است. روش جراحی نیز پیچیدگیهای خود را دارد و ممکن است عوارضی مانند خونریزی، عفونت و بدفرم شدن عضو را در پی داشته باشد.

در بین روشهای جراحی، بیشترین کاربرد مربوط به بریدن لیگامنت (رباط) نگهدارنده ی آلت است. بدین ترتیب قدرت نگهدارندگی کاهش میابد؛ آلت آویزان شده و بلندتر به نظر میرسد ولی اندازه ی اصلی تغییری نکرده است.

روش دیگر نیز تزریق چربیهای خود فرد به بافت آلت است که سبب حجیم شدن آن میشود ولی این روش میتواند اختلالاتی را در نعوظ ایجاد کند.

روشهای جراحی تنها به افرادی پیشنهاد میشود که در گروه میکرو پنیس قرار دارند و مطالعاتی که انجام شده است نشان میدهد حدود ۷۰% مردانی که از طریق روش جراحی (که تنها راه موجود است) اقدام کرده اند، به نتایج مطلوب نرسیده اند و از نتیجه عمل ناراضی بوده اند.

پیشنهاد روانشناسان

روانشناسان به افرادی که در این زمینه نگرانی دارند ( و در گروه میکرو پنیس نیستند) پیشنهاد میکنند که به جای تمرکز بر روی اندازه ی آلت، که نگرانی بیهوده ای است؛ تکنیکهای عشقبازی را فرا بگیرند. برخلاف مردان که در طول یک رابطه از بعد جسمانی بیشتر لذت میبرند، زنان باید قبل از شروع رابطه از لحاظ روانی کاملا آماده شده باشند. همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم برای خانم ها اندازه چندان اهمیتی ندارد، بلکه طرز رفتار و نحوه ی عملکرد شما است که برای آنان لذت را به ارمغان می آورد.

احتمالا این مطالب برای شما جالب هستند

9 نکته برای داشتن زندگی زناشویی موفق
آزمایش آنالیز اسپرم چیست و چگونه انجام میشود؟
کیست تخمدان و درمان آن
آناتومی و فیزیولوژی دستگاه تولید مثل مرد
۵ ماده غذایی افزایش دهنده میل جنسی
رابطه انزال زودرس و اعتماد به نفس

گفتگو پیرامون افزایش سایز آلت، حقایقی که لازم است بدانید

(منتشر شده: 139 | در انتظار تایید: 0)
ناشناس

سلام من ۳۳سالمه هشت ساله عروسی کردم بچه دارنمیشیم اندازه الت هیچ ربطی به بچه دارشدن نداره اندازش ۲۰سانته ولی دکتر میگه بیضه هام کوچیکه باید چکار کنم لطفا راهنمایی کنید

پاسخ دهید
شناخته

سلام خدمت نویسنده محترم مطلب و همه دلواپسان 🙂
بخوایم نخوایم اندازه آلت ی مقدار تاثیر داره مخصوصا تو روحیه خود دارنده آلت
سئوال :
آیا داروی هست که قبل از آمیزش استفاده بشه وبرایی مدتی زمان کمی ی مقدار بزرگ کنه مثلا متورم کنه و ضرر هم نداشته باشه ؟؟

پاسخ دهید
ناشناس

سلام من پسری ۱۳ ساله هستم قد من ۱۵۶ وزن ۵۵ و آلتم ۷/۵ سانتیمتر در حالت تحریک شدن ۱۰ سانتیمتر است میخاستم بونم این حالت طبیعی هست یانه لطفاً جواب بدید

پاسخ دهید
جوان

سلام من جوانی مجرد هستم. از کجا بدونیم زن آیندمون به سایز الت اهمیتی نمیده؟ اخه بیشترتون گفتید زنها به اندازه الت اهمیت نمیدن! در حالی که همه الان فیلم های پورنو رو دیدن ! در این صورت ذهن زنها به ناخودآگاه به طول الت مردها کشیده میشه، مردی که هم طول التش کم یعنی ۱۱ سانت باشه و از لحاظ روحی و فیزیکی هم خوب باشه ایا میتونه بفهمه زن ایندش بهش وفادار میمونه؟

پاسخ دهید
Ali

مشكل من اينه كه قطر آلتم زياده تو رابطه به مشكل ميخوريم تو واژن نميره ميخوام جراحي كنم نازكترشه

پاسخ دهید
یه انسان

سلام ببخشید آیا بانزدیکی بازن اندازه آلت تغییری میکنه؟
چه راه هایی برای درمان زودانزالی وجودداره؟
ممنون میشم جواب بدید

پاسخ دهید

در پاسخ به یه انسان

سلام
خیر تاثیری ندارد.
برای درمان زودانزالی روش‌های مختلفی وجود دارد. بزودی مطلبی در این خصوص در سایت منتشر خواهیم کرد.

پاسخ دهید
ناشناس

سلام به نظر من به سایز الت فک کردن کارای زنه ها و مردهای بی بن و باره مسایل مهمتری هم هست .من ۳۱ سال دارم تا حالا اندازش نگرفتم

پاسخ دهید
ناشناس

من نمیدونم اقاییون توی اکثر مواقع یا شاید میشه گفت توی همه مواقع اصلا نظر خانمشون براشون مهم نیست ولی فقط توی این قضیه نظر و رضایت خانم براشون مهمه . عجیب بنظر میاد. بنظرم اقایون اگه اینقدر رضایت خانمشون براشون مهمه بجای بزرگ کردن الت
بیشتر و بیشتر به فکر بزرگ کردن امار و ارقام حساب بانکیشون باشن . این خیلی خیلی بیشتر جواب میده. امتحانشم مجانیه .

پاسخ دهید
hamidreza

با سلام یکی ازحالت کوچک رنج میبره ویکی از بزرگی ولی مسئله این که میخوایم مشکل رو حل کنیم بجای دنبال چاره بگردیم دنبال چیزای دیگه هستیم یکی ازدین میگه یکی از خرابی زن که هیچ ربطی به سایز حالت نداره مثلا من میخوام حالت بزرگ داشته باشم همین چرت و پرت گفتن هیچ معنی نداره من دلم میخواد نه دینم میگه نه همسرم من میخوام داشته باشم چاره کار چیه

پاسخ دهید
سی جی

استغفرالله . پناه میبرم به خدا

پاسخ دهید
قاسم

باتشکر از سایت و مطالب مفیدی که دراینجا عنوان کردید،فقط من ی مطلبی یادآور بشم که چون خودم انجام دادم سایز آلتم در حالت نعوظ 15 سانت بود و تصمیم گرفتم که از لاجرباکس استفاده کنم وبعد از دوماه هیچ اتفاقی که نیفتاد هیچ خیلی اذیتم میکرد تا قبل از اینکه این مطالب بخونم و کنار بذارمش کلاهک آلتم داشت حالت عفونی پیدامیکرد.فقط توصیه ی من به عزیزان به هیچ عنوان گول این افزایش سایز رو نخورید بازمیگم چون خودم انجام دادم وهزینه ی زیاد همچنین عذاب فراوون تجربه کردم میگم.موفق و پیروز باشید.

پاسخ دهید
احسان

سلام
راه افزایش طول آلت ندارید خواهشا نگید سایز آلت مهم نیست . آلت بزرگ هم حال بیشتری به زن میده هم مرد احساس مردانگی میکنه .الان دیگه همه میدونن میکروپنیز یا آلت کوچک مشکل خیلی از جوان های امروزیه ، که یکی از دلایش باید همین شورت های اسپرت باشه،دوم نوع تغذیه البته در سن سیزده چهارده سالگی و کمتر به راحتی قابل درمان و با رفتن پیش دکتر های اورولیجیست یا دکتر های غدد میتوانین این میشکل رو در این سنین حل کنید و بینهایت موثره، سن های بالاتر با ترکیب چند درمان میتونن جواب بگیرن استفاده از کشنده ها و وکیوم و قرص مکس من اصل و تزریق آمپول که ارولوجیست این امپول رو برای شما تزریق میکنه و اسمش رو نبرم بهتره در اینجا. از ما که گذشت تجربه شد اگر پسری داشته باشم بینهایت مراقب سلامت جنسیش باشم و تو همه سنین رشد آن رو چک کنم تا در اینده مشکلات روحی و روانی برایش ایجاد نشود . و در آخر با نظر دوستان موافقم که سکس خوب کردن هم شرط اوله و بعد داشتن آلت خوب ، ولی بی اهمیت نیست چون اگر ناراضی باشین از سکس دوری میکنین،در ضمن بیشترین دلایل طلاق در کشور ما رابطه زناشویی بد است پس خواهشا مشورت غلط به دوستان ندید و در عوض کمک کنید که مشکلات خودشون رو حل کنن حال با مشورت و هدایت به سمت دکترهای متخصص از جمله اورولوژیست یا غدد یا روانپزشک یا مشاور

پاسخ دهید
ناشناس

باسلام ورزش های هست امثال تمرینات کششی ایا اینها اثردارد یانه

پاسخ دهید
ناشناس

با سلام.حرفای همه دوستان بجا.اگه زن سالم باشه با هر سایزی میشه زندگی کرد.تنها مشکلی این وسط میمونه راضی کردن روان خود فرد هست برای سایز آلتش.شخصی رو میشناسم که مشکل سایز آلت داره و شبی که بواسطه ارتباط ناموفقی داشته فرداش با عالم و آدم دعوا داره.البته تا جای که درجریانم همسرش مشکلی نداره ولی خود این دوست از لحاظ روانی دچار مشکل شده.پس مراقب سلامتی روانتان باشید …..

پاسخ دهید
ناشناس

سلام خدمت دوستان،به نظرمن یکی ازدلایل کوچک بودن الت پوشیدن شلوارهای تنگ و وفاق کوتاه است قدیمیها چرا اینجوری نیستند.شلوار گشاد غذا مقوی میخوردند ،شماها همش فستفود و…..

پاسخ دهید
arfan

واقعا دنیا ما اخر زمان شده .متاسفانه مشکل شما میدانید.در چیست.. 1ذهن و افکار بد شما را به وسوسه و هوس شییطانی کشانده 2بی اهمیت به دین وطرز اشنای با ان بی احتیاتی وعدم ترسیدن از نام خدا انسان باید بداند خدا با این عظمت که شما را افرید برای چه چیزی است ایا فقط برای نیروی جنسی باید قوی باشد یا مورد دیگه هست که انسان بخاطر ان افریده شده است .که باید بداند .و بررسی کند.از نظرعلم کتاب قران .کار خوب انجام بده که پاداش شما ثبت بشه خداوند با بهترین و سخت ترین روش تورا منظم نقاشی کرده شما اگر متوجه حیوانات بشین میفهمید نیازهای غریزی چطور برطرف میکنن بدون عقل وشما که عقل دارید چطور برطرف میکنید اشرف المخلوقات خدا اینجوری فکر میکنن برادران عزیز مشکل در جسم شما نیست ولی در عقل شما باید درست تفکر کنید و روح دل شما پاک کنید نزارید زیاد شیطان بر شما غلبه کند

پاسخ دهید
ناشناس

در پاسخ به arfan

دنیا را ببینی بد نیست

پاسخ دهید
ناشناس

خوب بود از پیشنهاداتتون ممنون

پاسخ دهید
فیروز

سلام
دوستان اطلاعات خوبی دارید و خوب اطلاع رسانی میکنید فقط لازم دیدم مطلبی اضافه کنم. دوستان اگر همسرتان را قبل از عمل زناشوئی آماده ی این عمل کرده باشید بدانید همسرتان با نگاه شما ارضاء خواهد شد.با تشکر از باعث و بانی این گونه برنامه ها…

پاسخ دهید
ناشناس

همتون حتی اونایی هم که نظر دادن دروغ میگید
سایز همتون یکیه;-)

پاسخ دهید
o.r.p

بجای راه و روش های بزرگ کردن الت برای راضی شدن همسرتون برین روش های ماساژ و نقاط حساس زن رو پیدا کنید و روش ارضاء زن رو یاد بگیرین پیدا کردن نقطه جی در خانوم ها و لمس همزمان اون با کلیتوریس به راحتی خانوم هارو ارضا میکنه….

پاسخ دهید
سجاد

اولا ب نظر من زنی ک بخواد بخاطر اندازه آلت تناسلی یک فرد باهاش ازدواج کنه ب درد لای جرز دیوار هم نمیخوره اگه آلت بزرگ میخواد پاشه بره با اسب و الاغ هم بستر شه
اون عزیزانی هم ک نگران سایز هستن باید بگم الکی روی خودتون عیب نزارید و خوش باشید
دنیا دو روزه
از امیدواری ای ک این سایت و اعضاش دادن هم سپاسگذارم

پاسخ دهید
یکی هست

من موندم آدما با 20سانت میرن خودکشی اون میکرو پنیسا چطور وجود دارن

پاسخ دهید
00000

الت من در حالت تمام راست 5 سانتی متر است و خیلی هم نازک تورو خدا کمکم کنید

پاسخ دهید
امیر

سلام خواستم به دوستام بگم اصلا نگران کوچیکی الت خود نباشن همسر هر فرد خودشو با سایز الت شوهرش وقف میده یعنی اگه زن سالم باشه با کسی رابطه نداشته باشه فکر میکنه از الت همسرش بز‌رگتر وکلفتر التی نیست هر چند الت خیلی هم کوچیک باشه

پاسخ دهید
1993

سلام واقعا ممنون از مطالب علمی و مفیدتون.کاملا قبول دارم که ارضای جنسی زن به آلت بزرگ نیست این کارو میشه حتی با انگشت هم انجام داد.البته هر چند که قبلا خودم از ندازه آلتم ناراضی بودم اندازش 16سانت هست ولی بعد از متاهل شدن کاملا نظرم عوض شد.

پاسخ دهید
تنها

سلام من ۱۷ ساله هستم قد ۱۹۲ و۹۰ کیلو وزن دارم التم ۱۵ سانت هست ولی کو زن حالا چه الت ۳۰ سانت باشه چه ۲ سانت

پاسخ دهید
ناشناس

در پاسخ به تنها

من که 20سانت دارم. دارم عذاب میکشم .دنبال چه چیزا میگردین.بابا بیخیال

پاسخ دهید
Beladimir

پس ینی اگه ما مردا هم ممه بزرگ دلمون خواست بعد زنمون ممه هاش کوچیک بود بعد از شش ماه میتونیم به این دلیل طلاق بگیریم یا مثلا زشت بودن واژنشون؟قضیه داره جالب میشه ها خخخخخخخ

پاسخ دهید
ناشناس

سلام آلت من در حالت خوابیده خیلی کوچیک میشه 2تا3 سانت(بعضی وقتها تا 7 سانت میشه) ولی در حالت نعوظ 12 سانت میشه بیضه هام نسبت به قد و هیکلم کوچیک هستن من قدم 195 هست بنظر شما باید چیکار کنم تا آلت و بیضه هام طبیعی بشه

پاسخ دهید
نابودگر

علیک دوستان

پاسخ دهید
ناشناس

زن اگه چاق باشه آلت بزرگ اگه لاغرباشه نه

پاسخ دهید
ناشناس

بنظر من داشتن ىک رابطه کاملا مفىد با معشوقه محرم خود نىازى ب داشتن الت بزرگ نىست,بنده سه سال است ک ازدواج کردم,همسر عقدى من ازم راضى است اما زن صىغه اى من ناراضى ست,چرا ک زن عقدى ام تنها با من و زن صىغه اى من لااقل با دو نفر همبستر گردىده
باىد خود و خانواده را مستحکم تر نمود دربرابر گناه
با سپاس از همگى

پاسخ دهید
؟

هیچ چیز به الت بزرگ نمی شه مرد باید 24سانت کمتر نداشته باشه.

پاسخ دهید
یک خانم

در پاسخ به ؟

اصلا فکر نمی کردم مردم ایران انقدر دیوونه باشن و سطح فکرشون انقدر پایین باشه!!!!!!!!!!!
به نظر من تنها چیزی که می تونه آدمو نسبت به این موضوع نگران کنه، دیدن فیلم های مستهجن و رابطه ی نامشروعه.
کسی که سالم زندگی کنه, ذهن و فکرش به سایز….. درگیر نمیشه!!!!
از خدا بترسید و توبه کنید

پاسخ دهید
ناشناس

سلام من آلتم 12سانته وهیچ هم خجالت نمی کشم برای چی افسردگی بگیرم از زندگیم خیلی هم راضیم شناهم میرم .تمام زندگی که همش همین نیست باید زندگی کرد نه غصه اینهاراخورد باکارهای دیگه من همه دوستام میدونن 12سانت دارم اصلا هم خجالت نمی کشم تازه هفته ای 2بارمیریم استخر شنا وکلی کار دیگه

پاسخ دهید
فرزاد

با سلام
دوستان گرامی اگر اجازه دهید مطلبی را در خصوص رضایت جنسی عرض کنم. ماهیت رضایت جنسی حتی برای آقایان، بیش از آنکه جنسی باشد، ماهیت روانی دارد. ریشه تقاضا برای افزایش طول آلت، نه به دلیل ارضای واقعی، بلکه به دلیل هیجان موقتی است که به فرد در حین عمل زناشویی دست می دهد و احسا می کند ارضا شده است. اما به مرور زمان که این هیجان اولیه، عادی شد، اقدام به تغییر شریک جنسی خود می نماید زیرا ارضا را تنها بعد جنسی آن می داند. یکی از دلایلی که در کشورهای توسعه یافته افراد قبل از ارتباط جنسی، با هم به شام می روند، می رقصند و شوخی می کنند و … دقیقا همین است. این معاشقه و رابطه با 5 دقیقه رابطه جنسی ، ارضای کامل می شود. برای همین در کشور ما، مردانی که حتی شب با همسرانشان رابطه داشته اند، صبح باز هم احساس نیاز به رابطه با بقیه دارند.

پاسخ دهید
رضا

سلام ۳۸سال دارم همسرم۳۰سال داره ۱۴ساله ازدواج کردیم اوایل ازنزدیکی میترسید آلتم۱۳سانته اماچندسالیه میگه مال تو کوچیکه. آلت بژرگ میخوام میگه خوش بحال دوستم سمانه که شوهرهیکلی داره هرموقع نزدیکی میکنه تاچندروز از بزرگیش ولذتش تعریف میکنه .من وزنم۵۰ک همسرم۸۰ک. خیلی داره تحقیرم میکنه.

پاسخ دهید
ناشناس

در پاسخ به رضا

به نظر من شما باید نزارید رابطت با همسرتان سرد شود قبل از عمل زناشویی سعی کنید همسرتون رو به اوج برسونید یعنی اونو واسه رابطه آماده کنید مثل روزهای اول ازدواج بعد عمل زناشویی رو انجام دهید

پاسخ دهید
ناشناس

سلام من خیلی خجالت می کشم وقتی
به استخر می روم چون آلت تناسلی من خیلی
کوچک است الان 4 ساله با هیچ پسری دوست نیستم
واز کلاس اول دبیرستان ترک تحصیل کردم به خواطر همین موضوع افسردگی هم گرفتم خواهش میکنم
که بگید باید چه کار کرد.

پاسخ دهید
ناشناس

سلام منم خیلی متعجب شدم از حرفاتون واقعا بهن روحیه دادین ممنون منم 14سانته

پاسخ دهید
مصطفی

سلام من التم درحالت خوابیده 15سانت درحالت نعوذ به 21سانت وبه کلفتی 7سانت میرسد مشکل من اینه که همسرم ماهی یک یادوبارهم پیشم نمیاد میخواهم کوچکش کنم ایا امکان دارد

پاسخ دهید
ناشناس

در پاسخ به مصطفی

بگو میله خودکاره دیگه خخخخخ

پاسخ دهید
ناشناس

با سلام از اطلاعات شما کمال تشکر و قدردانی را دارم چرا که اعتماد به نفس افراد را قطعاً به صورت علمی و کامل بالا خواهید برد باز هم ممنونم.

پاسخ دهید
بیگانه

مطلبتون جالب بود، ولی مرداهای مجرد این نگرانی رو دارن که آلتشون کوچیک باشه و چون یک حالت نمادین برای مرد در اندازه آلت وجود داره ، فرد از لحاظ روانشناختی اذیت میشه

پاسخ دهید
ناشناس

مطلبتون جالب بود، ولی مرداهای مجرد این نگرانی رو دارن که آلتشون کوچیک باشه و چون یک حالت نمادین برای مرد در اندازه آلت وجود داره ، فرد از لحاظ روانشناختی اذیت میشه

پاسخ دهید
مهدی

باسلام لطفا پاسخی به بنده بدهید طول الت من ۱۱.۵cmبوده و قطر ان ۵cm یک کتابی به تازگی تهیه کرده ام که ورزش هایی را برای افزایش سایز اموزش میدهد ایا این ورزش ها دارای اثری بوده و کار خواهند کرد یا نه ۱۷ساله هستم و از ۱۵سالگی هیچ تغییری در سایز التم مشاهده نکرده ام

پاسخ دهید
ناشناس

این حرفای که شما میگید الکیه الان زن ها فقط دنبال آلت بلند و کلفت هستن و اون زنایی که همسرانشان الت کوچکی دارن خراب شده اند

پاسخ دهید
ص

در پاسخ به ناشناس

سلام
اگردختری که ازدواج میکند خراب نباشدوبعدازدواج هم سمت فیلم مستهجن نرود و با کسی جز همسرش نزدیکی نداشته باشد حتی اگر الت همسرش کوچک باشد به مشکل بر نمیخورند .بدبختی ماایرانیها اینه که اکثرا سالم نیستیم

پاسخ دهید
علی

سلام خسته نباشید
داخل ایران جراحی میکنن

پاسخ دهید
علیرضا

سلام بر همه دوستان.درسته شاید سایز الت در نگاه اول برای خانم ها مهم نباشه اما سایز بزرگ اعتماد ب نفس خیلی زیادی به مرد میده و میتونه از رابطه جنسی نهایت لذتو ببره درنتیجه بازهم اهمیت داره عزیزان.

پاسخ دهید
ناشناس

روحيه سالم و بلد بودن در ايجاد رابطه صحيح وصدالبته يك آلت سالم كه خوب تغذيه شده باشدهمراه با عشق به خود وهمسر بهترين رابطه را ايجادخواهد كرد. رضاهستم از سنندج

پاسخ دهید
ناشناس

من کسی را میشناسم که اندازه التش 28سانتی متر است این درحالی هست که قد طرف 150سانتی متر است و در کوچه وخیابان زبانزد خاص و عام است

پاسخ دهید
علی 59

سلام.دموتون گرم.البته اگ روش عشق بازی قبل ازنزدیکی،دراین قسمت ب صورت شفاف برای دوستانی ک هماننددیگرنفرات درگیرروابط نامشروع نیستن پخش کنید،گمونم کمک شایان توجهی ب دوستان بشود.ممنونم.

پاسخ دهید
علی

سلام
این مطلب رو که خوندم اصلا متحول شدم
من کلی فیلم مستحجن دیدم این مردهای تو فیلم ها الت های خیلی بزرگی دارن و حالا که فهمیدم اینا طبیعی نیست و با عمل جراحیه امیداور شدم
فکر میکردم الت من خیلی کوچیکه:-I
چون الت من15سانته و این لامصب ها بالای سی سانت داشتن
دمت گرم مطلبت امیداورم کرد

پاسخ دهید

مرام‌نامه‌ی ارسال دیدگاه را رعایت کرده‌ام! (»نمایش مرام‌نامه)