تمرینات ساده ورزشی برای تقویت و بزرگ کردن ماهیچه های سینه در منزل

سبک زندگی » تناسب اندام » تمرینات ساده ورزشی برای تقویت و بزرگ کردن ماهیچه های سینه در منزل
3 مارس 2013 چاپ

بسیاری از تمرینات ورزشی برای تقویت ماهیچه های بدن قابلیت اجرا در منزل را دارند و هر کسی میتواند با حداقل امکانات این تمرینات را انجام داده و به حفظ تندرستی در خود کمک کند. در این مطلب قصد داریم چند حرکت ساده از سطح ابتدایی تا سطح متوسط برای تقویت عضلات و بزرگ کردن ماهیچه های سینه را ذکر کنیم که به راحتی میتوانید در منزل و در فضایی اندک آنها را انجام دهید.

ماهیچه ی سینه ای یا pectoral

تصویر 1 – ماهیچه ی سینه ای یا pectoral

در تصویر شماره 1 میتوانید محل قرارگیری ماهیچه های سینه ای را مشاهده کنید. تمریناتی که در این مطلب خواهیم گفت دقیقا همین عضلات را درگیر و تقویت خواهند کرد.

توجه داشته باشید که در صورتی که با انجام این تمرینات دچار درد غیرعادی شدید حتما با متخصص فیزیوتراپی مشورت کنید و همچنین قبل از شروع تمرینات چند دقیقه با حرکات کششی بدن خود را گرم کنید.

 

تمرین ساده و مبتدی برای تقویت عضلات سینه

در صورتی که قبلا هیچگونه تمرین ورزشی در این خصوص انجام نداده اید میتوانید با تمرین زیر شروع کنید. این حرکت را باید 3 بار در روز انجام دهید. با تقویت ماهیچه ها میتوانید تعداد دفعات و مدت زمان آن را افزایش دهید.

شنا با تکیه بر زانو

برای شروع این حرکت، کف دستها را در موازات شانه ها بر روی زمین قرار دهید به طوری که از پاها، فقط زانوها با زمین در تماس باشند. ( تصویر شماره 2 ). کمر و گردن را صاف نگهدارید و به آرامی آرنج را خم کنید تا جایی که سینه در موازات زمین قرار بگیرد. وزن بالاتنه باید بر روی بازوها باشد و نباید تماس زیادی بین قفسه سینه و زمین برقرار باشد. سپس به آرامی آرنجها را صاف کنید تا به وضعیت شروع برگردید. این حرکت را 3 نوبت و هر نوبت برای 10 بار تکرار کنید.

حرکت شنا با تکیه بر زانو

تصویر 2 – حرکت شنا با تکیه بر زانو – تصویر سمت راست حالت شروع تمرین است

 

تمرینات سطح متوسط برای سفت شدن سینه ها

تمرینات سطح متوسط باید بین 1 تا 3 بار در هفته انجام شوند و در صورت بروز درد غیرعادی باید متوقف شوند و با پزشک یا فیزیوتراپ مشورت شود. به طور ایده آل نباید این حرکات را هر روز انجام دهید تا ماهیچه ها زمان کافی برای بازیابی توان و ریکاوری را داشته باشند. با قویتر شدن ماهیچه ها میتوانید بر تعداد دفعات انجام این حرکات اضافه کنید.

حرکت شنا

این حرکت، حالت پیشرفته تر حالت قبلی است (که با تکیه بر زانو انجام میشد). در تصویر شماره 3 حالت شروع و پایان تمرین را مشاهده میکنید. در طی انجام این حرکت ورزشی باید کمر (پشت) و گردن صاف باشند. به آهستگی آرنج را خم کنید تا قفسه سینه در موازات زمین قرار گیرد. چند ثانیه در این وضعیت بمانید و سپس آرنجها را صاف کنید تا به وضعیت شروع برگردید. این حرکت را 3 نوبت و هربار 10 دفعه تکرار کنید. توجه کنید که در طی این حرکت نباید درد غیرعادی احساس کنید.

حرکت شنا

تصویر 3 – حرکت شنا

 

کشیدن بند کشی (سیم کش)

این حرکت را میتوانید به صورت ایستاده یا نشسته بر روی زانو انجام دهید. در این حرکت نیز کمر باید صاف باشد و با یک دست بند کشی را بگیرید ( تصویر 4 ) و به سمت بدن (نزدیک استخوان لگن) بکشید. توجه کنید که کمر و آرنج نباید خم شود و باید صاف باقی بمانند تا فشار بر ماهیچه های سینه ای وارد شود. این حرکت را نیز 3 نوبت و هربار 10 دفعه برای هر دست تکرار کنید.

کشیدن بند کشی برای تقویت ماهیچه سینه

تصویر 4 – کشیدن بند کشی با دست راست

پلاور دمبل بر روی توپ سوئیسی یا میز

برای این تمرین به یک دمبل (یا هر وزنه ای) و یک توپ سوئیسی (یا میز) نیاز دارید. تمرین را با خوابیدن بر روی میز یا توپ آغاز کنید و توجه داشته باشید که کمر و گردن باید صاف و در یک راستا باشند (تصویر 5) همچنین  وزنه یا دمبل را با دو دست بگیرید طوری که آرنج صاف و در امتداد بدن باشد. سپس وزنه را به سمت بالای سر (روبروی صورت) بیاورید، چند ثانیه نگهدارید و به وضعیت شروع بازگردید. در صورتی که این تمرین را بر روی میز انجام میدهید توجه کنید که میز نرم باشد و تمام سطح کمر بر روی میز و کف پاها روی زمین قرار گرفته باشند.

پلاور دمبل روی توپ یا میز

تصویر 5 – پلاور دمبل بر روی توپ سوئیسی یا میز

برای تقویت عضلات سینه ای تمرینات زیادی وجود دارند که میتوان به پرس سینه با دمبل و هالتر، پرس بالاسینه و … اشاره کرد. همچنین میتوانید حرکت شنا را به صورت ایستاده و بر روی دیوار انجام دهید ولی نکته مهمی که پیش از انجام تمام این تمرینات باید رعایت کنید این است که به خوبی عضلات و مفاصل بدن را پیش از شروع تمارین گرم کنید.

گفتگو پیرامون تمرینات ساده ورزشی برای تقویت و بزرگ کردن ماهیچه های سینه در منزل

(منتشر شده: 197 | در انتظار تایید: 0)
مبین سلمان زاده

این تمرینات خوبه ولی یه کمی کم است من ۱۶ ساله وزنم ۵۱/۷ کیلوگرم دمبل برای من چند کیلو باید بشه ؟ تا عضلاتم بهتر بشه؟ در روز باید چند تا دمبل برم؟

پاسخ دهید
عصر علم مدیر سایت

در پاسخ به مبین سلمان زاده

سلام
برای اینکه وزن مناسب دمبل رو تخمین بزنید باید ۱۰ ست رو با یک وزن مشخص کامل انجام بدید و بعد ست وزن وزنه‌ها رو بالا ببرید تا جایی که نتونید ۱۰ ست رو کامل کنید. در این حالت، آخرین وزنه‌ای که تونستید باهاش ۱۰ ست رو تکمیل کنید میشه وزن مناسب برای شروع.
هفته‌ای سه تا چهار روز تمرین کفایت میکنه و تعداد ست‌ها برای شروع ۳ ست ۱۰ تایی. بعد از چندماه میتونید بر اساس نیاز تغییر بدید.

پاسخ دهید
رسول

من می خواه بازو یم بزرگ شود چه کار کنم تجهیزات هم ندارم جواب دهید ممنون

پاسخ دهید
ناشناس

اقا من جوان ۲۰ ساله قد ۲ متر بدنساز هستم چکار کنم بازویم کوشک شود ممنون

پاسخ دهید
Milad

سلام بنده دوساله دارم باشگاه میرم خصوصی هم کار میکنم قدرت بدنم خیلی خوبه مخصوصا سینه هام ولی حجمه سینه هام کمه هرکاری هم میکنم حجمش زیاد نمیشه حتی روغن خراطین هم گرفتم تا ۱ ماه به عضلات سینه هم ماساژ دادم فایده ای نداشت و تا حالا دوتا کراتین و سه تا پروتئین و آمینو وی اسید هم مصرف کردم ولی جوابی نگرفتم اگر امکانش هست بنده را راهنمایی کنید

پاسخ دهید
بدنساز

خواهران و برادران عزیز همه این حرکت های شنا برای خشک کردن واز بین بردن چربی و فرم دهی سینه است اگه دنبال بزرگ کردن و حجیم کردن سینه هاتون هستید باید بیایید باشگاه بدنسازی اصلنم خجالت نکشید اگه جثه ای ضعیف و بدون فرم داریدبه هیچ وجه خجالت نکشید منم اوایل همینجوری بودم و از باشگاه رفتن شرم داشتم ولی با تلاش وپشت کار الان دارم برای مسابقات آماده میشم اگه انشاالله هم اومدید باشگاه به هیچ وجه از مکمل استفاده نکنید هرکس گفت عوارض نداره بیخود کرده همشون عوارضن از پروتئین گرفته تا کراتین و،،،،ازتون خواهش میکنم طبیعی تمرین کنید و اگرم قصد استفاده از مکمل دارید وفقط مکمل های طبیعی از عطاری بگیرید مثل سویق گندم و سویق جو و سویق سنجد500گرم وپودرآردنخودچی300گرم پودر نشاسته ذرت 300گرم وسویق برنج وسویق عدس همه ی اینها را باهم خوب هم بزنیدمخلوط کنید وهرروز صبح ناشتا دو قاشق غذاخوری بصورت خشک استفاده کنید واگه تونستید هم 2قاشق قبل خواب شب استفاده کنیدو به هیچ وجه برای هضم از آب استفاده نکنید فقط خشک واگرم خواستید اب یا چیز مایع بخوریدحتما1ساعت قبل ویا 2دوساعت بعد از آب استفاده کنید تا خوب جذب شه واینقدر درون دهنتان بجویید تا بصورت خمیر در بیاد بعد قورت دهید این مکمل بدون عوارض وحتا بسیار مفید هم برای خود وهم برای بدنتان است برای حجیم شدم وحجم گرفتن هرنقطه از اعضای بدنتان را که کارمیدهید خیلی مفید است من خودمم بخدا از همین استفاده میکنم خیلی موثره وهم خیلی کم هزینه با50یا60تومن جمعش میکنید وحدود3یا4کیلودرمیاد وبرای مدت طولانی باقی میماند و همچنین بدنتان حتا اگه بعد، باشگاه رو هم ترک کنید اصلا فرمش را از دست نمی دهد و از تغذیه سالم خود غافل نشوید منظورم صبح، ظهر ،عصر ،شام و همچنین تمرینات سینه خود راسنگین حتما بزنیدیعنی هرچقدر که میتونید واین راهم بدونید بعد اینکه این حرکات و زدید و احساس درد در سینه رخ داد علامت خوبی است این درد بعد ها باعث میشودهم بتونید به حرکات عادت کنیدهم باعث رشد بهتر سینه تان میشود وازپرس بالاسینه هالتر ،دمبل. پرس تخت هالتر،دمبل. پرس زیرسینه هالتر،دمبل.بصورت جدا ونه سوپرست حتما استفاده کنید بقیشونم برید خودتون مطالعه کنید اصولی ترین حرکات سینه همین هاست و اگه قفسه ضعیفی دارید از قفسه بالاسینه دمل وقفسه روی میزتخت با دمبل استفاده کنید بقدری سینه هاتون حجم میگیره که خودتون باور نمیکنید هیچکس و هیچ جا این اطلاعاتو در اختیارتان نمیگذارندیابهتره بگم که اصلا چیزی نمیدونند که در اختیارتون بگذارند ولی چون من همینجوری داشتم سایتو مطالعه میکردم ودیدم بسیار بهش نیاز دارید در اختیارتون گذاشتم اگه بخوام براتون از حرکات بدنسازی وسینه بگم اصلا تمامی ندارد به امید موفقیت.

پاسخ دهید
احمد

من 14 سالمه و7ساله کاراته رشته شیتوریوشتوکای کارکاردم من درتمام مدت اصلا به ماهیچه هام فکرنکرده بودم حرکاتی براب تقویت انهاانجام ندادم ولی الان ماهیچه هایی برجسته دارم.

پاسخ دهید
هانی

ببخشیدمن دوماه باشگاه رفتم کراتینم مصرف کردم الان ب مشکل خوردم فقط هفته ای دوروزوقتم ازاده نمیتونم هرروزه برم اگ این دوروزهم حرکتای سینه روکارکنم وهم باسن مشکل داره مثلاحرکتای باسن ک تموم کردم بعدده دقه پرس های سینه روبزنم ینی درواقع هفته ای دوروزتمریناموبرم همه رو

پاسخ دهید
...

سلام.استفاده از سوتین اسفنجی تاثیر تو کوچیک شدن سینه ها داره؟؟

پاسخ دهید
مهدی

واقعا ازتون ممنونم عجب روشی الان خیلی بهتر شده

پاسخ دهید
شاهرخ

با سلام خدمت شما
تمام این تمریناتی که گفتن هیچ عوارض جانبی نداره ؟

پاسخ دهید
مهدی

سلام
من من ۱۵ سالمه و دارم این حرکاتو انجام میدم و فقط یه ذره اثر کرد میخواستم ببینم دلیلش چیه

پاسخ دهید
سعید

سلام من عضلات کتفم خیلی به سمت پشت خم شده و بر جسته اند حرکتی برا اصلاحشون وجود داره؟

پاسخ دهید
ناشناس

خانوم ها شما چون سینتون بافت چربیه با این حرکات خرابش میکنین تا بهتر یعنی کوچیک تر میشه ولی مردا نه چون سینشون غضلهی فرق داره

پاسخ دهید
مجید

سلام
من نوزده سالمه و بازو هام و قفسه سینم خیلی خیلی لاغر و ضعیفن برای اینکه سینمو پر کنم چی باید بخورم و همچنین برای بازوهام
لطف کنین جواب بدین خواهشا

پاسخ دهید
ناشناس

سلام من سینه های خیلی شل و کوچیکی در اثر رژیم پیدا کردم میخاستم بدونم بدونم تمرین زیاد بدنسازی مثل پرس سینه و دمبل برای بزرگ شدن و سفت شدن سینه تاثیری داره

پاسخ دهید
علیرضا

سلام من ۱۶سالمه رشته موی تای بدنم خیلی خوبه فقط سینه هام یکم کوچیکه چیکار کنم

پاسخ دهید
محمد بوکسور

بهترین راهش باید بری کیک بوکس بدنت خیلی قوی و عضولانی میشه برای آقایان فقط اما خانمها هم میتونن کیک بوکس برن اما سبک اسپورت که ملایمتر از آقایان هست

پاسخ دهید
سحر

سلام اکسی متالون چی هست؟؟عوارض نداره؟؟؟تا کی بخوریم ؟؟؟

پاسخ دهید
ناشناس

اکسی متالون بخورین معجزه می کنه
خانوم هایی که سینه هاسون کوچیکه

پاسخ دهید
یوسف

من سینه سمت چپم از سینه سمت رایتم بزرگ تره دلیلش چیه

پاسخ دهید
Morteza

سلام
من هنگام تمرين هاي شانه يا تمرين هاي ديگه دست چپم كم مياره ولي دست راستم خوبه
به نظرتون تمرين هاي دست چپم رو بيشتر كنم يا همينجوري بايد ادامه بدم

پاسخ دهید

در پاسخ به Morteza

سلام
سعی کنید با استفاده از وزنه یا دمبل، سمت ضعیفتر را تمرین داده و تقویت کنید.

پاسخ دهید
سمانه

سلام سینه های من کوچیک و شل و فاقد چربی هست چه قرص برام خوبه

پاسخ دهید
ايوبs

دراز و نشست باعث بزرگ شدن سينه ها ميشه

پاسخ دهید
ساره

سلام من 20 سالمه سینه ام خیلی کوچیکه هر تمرینیم انجام میدم تاثیری نداره لطفا چیزای مفید بزارین ک ب درد بخوره

پاسخ دهید
میلاد

من وقتی از 5تا 6 تا بارفیکس بیشتر میروم . یه دو دیقه میفتم زمین سردرد خیلی شدید می گیرم . دلیلش چیه

پاسخ دهید
ایمان

در پاسخ به میلاد

شما باچند تا بارفیکس سردرد میگیرید
دمای مناسب و نحوه ی صحیح تمرین و اولویت بارفیکس تو تمریناتتون خیلی مهمه….

پاسخ دهید
محمد

من پسری 13 ساله هستم ووزن من هم 56
نوک سینه هام خیلی بزرگ شدن وکمی خود سینه خواهش می کنم بگویید چکار کنم

پاسخ دهید
ناشناس

اقا حسین
گین آپ بچه چیه؟
واقعا تاثیر داره امتحانش کنم؟

پاسخ دهید
saninail

ب نام خالق زیبایی ها
سلام مجددخدمت جناب دکترعزیز‌.خواستم بگم اگه تمرینات بزرگ کردن راهمه باهم درروز انجام بدیم بدترسینه را آب نمیکنه؟؟؟؟
منتظرپاسختون هستم
یاعلی

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به saninail

سلام
انجام دادن چند تمرین با هم در روز مشکلی ایجاد نمیکند. هر کدام از تمرینات یک دسته از ماهیچه ها را تقویت میکند.

پاسخ دهید
ناشناس

با سلام من پسری 19 ساله وزنم 56و قدم 178 میخواستم بدونم واسه بزرگ کردن سینه راه های بهتری هست من این تمرین هارو انجام میدم ولی همه ی بدنم.شده ماهیچه افزایش حجم ندارن مرسی اگه جواب بدین

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به ناشناس

سلام
باید از نظر تغذیه هم تغییراتی ایجاد کنید و وزن بگیرید، مواد غذایی با کربوهیدرات بالا مثل سیب زمینی آب پز چند ساعت قبل تمرین و مواد پروتئینه بعد تمرین به شما کمک میکنند تا وزن بگیرید.

پاسخ دهید
حسین

در پاسخ به ناشناس

سلام دوست عزیز منم مثل تو لاغر بودم و دقیقا فقط ماهیچه راه افزایش وزن ما تغذیه ست ! ببین سه وعده روزو کامل بخور ولی بعد ناهار و بعد شام این چیزی که میگم رو بخور : یک اسکوپ شیر خشک نان سه و یک اسکوپ گین آپ کودکان رو در یک لیوان شیر حل کن و بخور. نیم ساعت بعد ناهار و نیم ساعت بعد شام. بخدا من ماه اول پنج کیلو وزن گرفتم دکتر تغذیم این رژیمو بهم داد. بعد دوماه هم وزنت زیاد نمیشه مگه اینکه یا خوراکتو یا تعداد اسکوپ هارو ببری بالا 🙂

پاسخ دهید
حسین

در پاسخ به ناشناس

خانم های محترم شنا رفتن اصلا حرکت مناسبی واسه افزایش سایز سینه هاتون نیست ! چرا ؟ چون شنا یکی از چربی سوز ترین حرکاته و اکثر بافت سینه زنان چربیه بنابراین حتا باعث کوچکتر شدن سینه هاتون هم میشه. اما سینه مرد ها چون عضله هست شنا رفتن باعث تقویت این عضلات میشه و درنهایت سایز میده.

پاسخ دهید
ناشناس

با سلام.من این تمرینات ورزشی را زیاد انجام دادم ولی هیچ تاثیری نداشته، خاهشا یه راه حل بهتری ارایه بدین ممنون میشم!

پاسخ دهید
ناشناس

سلام.من دختری هستم 18 ساله و قدم 160 و وزنم 58 است.سینه هام خیلی کوچیکه چیکار کنم بزرگ شه؟خواهش میکنم جواب بدید.

پاسخ دهید
مجی

در پاسخ به ناشناس

بهترین راه حرکات تمرینی سینه بانوان به همراه اینکه مقداری نشاسته و چربی بیشتری به بدنتان وارد کنید (بستن لباس زیر به هنگام خواب باعث کوچک شدن سینه مبشود)

پاسخ دهید
سارا

در پاسخ به ناشناس

فک کنم گفتی 18 سالته درسته. اول بخاطر سنت. دوم ببین که مادرتونهم همین تور هستن. سوم.
می تونی روی شکم بخوبی و کف دستت باری روی زمینقشه وبا فشار دستات حالت شنا کردن رو بگیری
روزی 10 بار کافی. یا با دست راست سینه چپ تو
ماساژ بده و برعکس.یه حوله رو گرم کن دور سینه هات بپیچشون گرا ماش رو که از دست داد بازش کن
و سینه هاتو دو بار فشار بده و هر بار واسه 5 دقیقه
همون جور که داری فشار می دی بکش و نگه دار.
نشاسته بخور.

پاسخ دهید
لاتاری

در پاسخ به ناشناس

شما 2 راه داری
عمل کنید که پیشنهاد نمیشه
مقدار خوراک و
تغذیه تون رو تقویت کنید و ورزش های هوازی رو انجام بدید

پاسخ دهید
ناشناس

من سینه هام کوچیکه لطفا راهنمایی کنید.

پاسخ دهید
شبنم

سلام
من ۱۷ سالمه سینه ی نسبتا کوچیکی دارم.میخوام هم سینه ام بزرگ بشن هم که سفت و گرد. سینه ی من بصورت نوک تیز هستش.ممنون میشم کمکم کنید…

پاسخ دهید
فاطمه

سلام ممنون میشم جواب بدین من14سالمه و سینه های کوچکی دارم ایابخواطراختلالاط هرمونی میتونه باشه؟برای گردوسفت شدن بایدچیکارکرد؟میخوام باورزش بزرگش کنم امامن این تمریناتو طی3ماه به طور داءم انجام دادم امانتیجه نداشت

پاسخ دهید
مصی

سلام من ماسازانجام دادم یکماه هرشب وصبح .فقط سینه هام شل شدن واویزون وتوخالی فقط بدترشدند بصورت دورانی و15دقیقه.اینایی میگن بزرگ میشه کو؟بزرگ ک نشد شل واپیزونوزشتم شدند

پاسخ دهید
ناشناس

سام من ١٢سالمه چي كار كنم تا سينه ام زود تر بزر بشه
لطفا سريع جواب بديد ممنون مي شم

پاسخ دهید
عمو نیکان

سلام من 15 سالمه از 6 سالگی تکواندو کار میکنم میخواستم بدونم که راهی برا قوی تر شدن عضلات سینم وجود دار..
ترجیحا تمرینات ساده و بدون نیاز به دمبل و از این جور داستانا…
من تقریابا یه روز در میون ک میرم باشگاه 3تا ست 30 تایی شنا میرم ولی نتیجه ی دلخواهمو نمیگیرم…
ممنون میشم راهنمایی کنید….

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به عمو نیکان

سلام
این تمرینات به همراه تمرین شنا که خودتون انجام میدید اثر خیلی خوبی دارند، فقط باید تغذیه مناسب هم داشته باشید و اینکه انتظار نداشته باشید یکی دوماهه جواب بگیرید، معمولا 4 تا 6 ماه طول میکشه تا تاثیرات را مشاهده کنید.

پاسخ دهید
زهره

باسلام من به مدت 4ماه هفته 3روز ورزش ایروبیک میکردم ولی سینه هام کامل لاغر وصاف شد چه جوری شما میگید این ورزشها سینه رو بزرگ تر میکنه به نظر من فقط بدن رو سفت وزشت میکنه که برا یزن مناسب نیست اگر راهنمایی خاصی دارید به من بکنید

پاسخ دهید
هادی

ممنون اموزشتون خیلی خوب بود من قبلا این حرکاتو انجام میدادم اما به طور ناقص اموزش شما کاملش کرد.بسیار ممنون

پاسخ دهید
محمدرضا

سلام من 19سالمه وسرسینه هام خیلی کوچیکه خیلی دوست دارم مثل سینه های دخترا بزرگ بشه چیکارکنم

پاسخ دهید
Mohammad

سلام.من20سالمه سینه ام خوبه اما میخوام بزرگ و تقویتش کنم.این وسایل های شمارو هم ندارم فقط میتونم شنابرم.ایا تاثیری داره؟روزی سه بار بدون وزنه و اون توپ میشه بزرگ ترو تقویت ترش کنم؟لطفا ی راه ئحل خوب پیش پام بزارید.ممنون میشم

پاسخ دهید
y

سلام من 21 سالمه سایز سینهام 65 بود بچه دار شدم سایز سینهام رفت بالا حالا که دارم بچمو از شیر میگیرم دوباره سایز سینهام امده پایین لطفا بهم بگید چه جوری میتونم سایز سینهامودائمی بالا ببرم

پاسخ دهید
سونیا

چرا بعضی از سوالارو ج نمیدید

پاسخ دهید
سونیا

چرا بعضی از شوالارو ج نمیدید

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به سونیا

سلام
به سوالات شخصی و سوالاتی که جوابشون رو ندونیم جواب نمیدیم ولی اگر در خصوص یک سوال اطلاعات داشته باشیم حتما جواب خواهیم داد.

پاسخ دهید
ناشناس

سلام…….من میتونم تمرین پوش آپ یا شنادر خشکی رو به شکل ایستاده جلوی دیوار انجام بدم.و نتیجه بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟..آخه اینطوری که باید روبه زمین بخوابم سخته و نمیتونم……؟؟؟؟

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به ناشناس

سلام
بله تاثیر دارد، البته تمرین پوش آپ اگر در اوایل برای شما سخته میتونید زانوها رو زمین بگذارید و کم کم بعد از تقویت شدن ماهیچه ها به شکل اصلی تمرین برگردید.

پاسخ دهید
گل بانو

سلام خسته نباشيد
من 37 سال دارم و قدم 164 و وزنم هم 64
يه سالي ميشه كه سايز سينم زياد شده 75 بوده الان 85 شده و اين خيلي ناراحتم كرده . دلم ميخواد برگرده به سايز قبلي در ضمن سينه هام درطرفين پرتره . يعني سوتين كه ميزنم زير بغلم ميزني بيرون . خواهش ميكنم كمكم كنيد و يه راه حل بديد

پاسخ دهید
سونیا

اگه درد و دوایی هستش بهم بگید من خواهش میکنم

پاسخ دهید
سونیا

سلام ج منو بدید دیگه خواهش میکنم

پاسخ دهید
سونیا

چرا ج منو نمیدید

پاسخ دهید
سونیا

سلام من 22 سالم هس م از سایز سینه هام راضی نیستم دوس دارم بزرگ تر باشه من 90 هستش و لباس میپوشم زیاد جالب نیس میخام بزرک تر شه ممنو ن راهنمایی کنید اسطراری هستش

پاسخ دهید
ناشناس

سلام خسته نباشید من 40 ساله هستم با قد 150و وزن 56 کیلو سایز سینه 70 ایا راه حلی برای بزرگ شدن سینه ام وجود دارد

پاسخ دهید
زهرا22

سلام.توروخداجواب منوبدین:من 22سالمه .سایزسینه هام 75وافتاده وشل تمریناتوورزشهاوباسوتین انجام بدم یابدون سوتین؟باعث افتادگی میشه؟؟؟؟؟؟میشه زودترجوابموبدین

پاسخ دهید
N

سلام
من 22 سالمه و قدم 170 وزنم 62 و سایز سینه هام 65
میخواستم بدونم استفاده از یک مدل دستگاه ک اسمش مجیک هست و مانند سوتین هست و حالت لرزشی داره آیا میتونه به بزرگ شدن سینه ام کمکی بکنه؟
ممنون

پاسخ دهید
راحله

ب رسم ادب وعادت سلام من خانمی هستم 21 ساله قد بلند لاغر باسینه های خیلی کوچیک .صاف چه کار باید انجام بدم ک رشد کنن چه ورزش هایی باید انجام بدم خواهش می کنم کمکم کنید خواهرم اول دبیرستان سینه هاش خیلی بزرگ اما مال من خیلی خیلی کوچیک .صاف این موضوع خیلی زیاد باعث ناراحتیم

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به راحله

عرض سلام و احترام،
تمرینات در متن مقاله توضیح داده شده اند.
پیروز باشید.

پاسخ دهید
ناشناس

در پاسخ به راحله

س بایدماسازشون بدی بدنسازی هم برو پرس سینه شنا تاثیردارن بعضی چیزام ارثیه هرت رشد سینه هاش خوب بودن که انقد چاق شدن

پاسخ دهید
راحله.م

سلام من خانمی هستم 21 ساله قد بلند لاغر باسینه های /کوچک.صاف/چه کار باید انجام بدم کام سینه هام رشد کنن

پاسخ دهید
wares

سلام خیلی خوب بود دوست عزیز میتوانید در باره ی بارفیکس توضیح دهید که چند ما باید انجام داد

پاسخ دهید
wares

salam khili khub bod mitawonid raja ba borfix tozih badid k chand moh boyad anjom badahim

پاسخ دهید
......

سلام و وقتتون بخیر….من از شما ممنونم که جواب مدین…راستش خیلی نگرانم و افتادگی کاذب سینه هام بیشتر و بیشتر میشه…اما تا میخام اراده کنم و تمرینات رو به طور جدی شروع کنم،روحیه مو از دست میدم و دوبازه مایوس میشم…یه چیزم هست که بگم… من وزنم 50کیلو و قدم 163 هست و خودم اندام لاغری دارم..با این وجود اگه شلی سینه هام رفع نشه،بعدا که ممکنه وزن بگیرم و اونموقع این مشکلم تشدید میشه.اما هیچ هوس و روحیه ای واسه انجام تمرینات ندارم اما این نگرانی منو عذاب میده که میبینم سینه هام بدشکل میشن…کمکم کنین….

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به ……

سلام
تمرینات را در ابتدا در دفعات کم ولی ثابت انجام بدید، مثلا هر روز صبح هر دفعه 5 دقیقه تا کم کم تبدیل به عادت بشه و بعد میزان تمرینات را افزایش بدید.

پاسخ دهید
......

ممنون که جواب دادین…یعنی منکه 31 ساله هستم و باسایز سینه 70 اما افتادگی کاذب سینه دارم ..بدون اینکه نگران تغییر سایز سنه هام بشم…انجام این تمرینات باعث میشه سینه های به شکل عادی و فرم طبیعی یک سنه دربیاد و در واقع افتادگیش رفع بشه؟؟؟؟؟چون بافت سینه های من شل هست……..ممنون میشم اگه پاسخ بدین

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به ……

سلام
تضمینی در این مورد وجود نداره ولی انجام این تمرینات میتونه برای شما مفید باشه و شلی و افتادگی سینه ها را برطرف کنه.

پاسخ دهید
......

سلام و وقتتون بخیر!
من سوالم اینه که دخترخانمی سایز سینه ش 70 هست و متناسب با اندام بدنیش ..اما کمی شله و افتادگی کاذب داره..با انجام این دو تمرین مخصوصا تمرین شنا..آیا افتادگی کاذب سینه برطرف میشه که سینه های سفت و طبیعی داشته باشه با همون سایز 70 ؟؟؟؟؟؟؟؟یا نه این تمرینات سایز سینه رو افزایش میده؟؟؟؟
این واقعا برای من سواله؟؟؟ من میخوام این تمرینات و تمرینات مخصوصا سفت کردن سینه رو شروع کنم ..اما میتر سم به جای سفت و خوش فرم کردن سینه م…فقط سایزش رو ببره بالا و من نمیخام سایز سینم بزرگ بشه…ممنون میشم پاسخ بدین..

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به ……

سلام
تمرینات مربوط به ماهیچه های سینه چه در آقایان و چه در خانم ها باعث سفت شدن و خوش فرم شدن سینه ها خواهد شد.

پاسخ دهید
آسنات

من اولین باره ک میخوام انجام بدم ب نظرتون بعدچه مدتی جواب میده؟مرسی ممنون

پاسخ دهید
نامی

سلام و خسته نباشید من تازگیا فیتنس کار میکنم 3 روز تو هفته و 1 ساعت توو این برنامه ها 15 min اخر هر جلسه با دستگاه های بدن سازی کار میکنیم . وزنم 54 قدم 167 در کل هیکلم خیلی خوبه البته نظر مربی م همینه فقظ سینه هام یکم کوچیکه .میخواستم بدونم فیتنس خیلی وزن کم میکنه؟ در این صورت میترسم سینه هام خیلی کوچیک بشه. میخوام بعد یک ماه فقط با دستگاه کار کنم .تصمییمم درسته با توجه به شرایط بدنیم؟

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به نامی

سلام
بستگی به نوع تمرینات داره. در این خصوص بهتره با مربیتون مشورت کنید.

پاسخ دهید
امید

یه سوال دیگه
آیا ارتباطی بین فرم و شکل اندامهای بدن وجود داره؟
مثلا با دیدن فرم لب و بینی و چانه یک خانم، بشود به فرم سینه ها و یا حتی آل ت ت نا س ل ی وی پی برد؟

پاسخ دهید
امید

با سلام و تشکر از سایت خوبتون
دو تا سوال دارم:
1) علت تفاوت های زیاد (حداقل 10 مدل)در فرم سینه (پستان) جنس مونث چیه؟
2) فرم سینه ها(صرفنظر از بزرگی یا کوچکی و حتی افتادگی غیر طبیعی آنها)، چه تاثیری در لذت جنسی خانمها و آقایون داره؟
ممنون

پاسخ دهید
amir ar

سلام من تازه میخوام بدنسازی انجام بدم ولی رشته ی تخصصیم پینگ پنگه اگه همراه پینگ پنگ که به صورت تخصصی بازی میکنم وتقریبا انرژی زیادی ازم میگیره بدنسازی هم کنم بدنم لاغر تر نمیشه؟ ومیتونم شونه هام وبدنمو بابدنسازی بزرگ کنم؟

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به amir ar

سلام
انجام هر دو ورزش تناقضی با هم ندارند.

پاسخ دهید

سلام…ببخشید من 17 سالمه و بدن سازی میرم همه میگن سر سینه هات خوبه ولی من بنظر خودم هنوز کوچیکه ایا در این سن بیشتر رشد میکنه؟

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به حسین رضا

سلام
رشد و افزایش حجم ماهیچه ها محدودیت سنی ندارد.

پاسخ دهید
عاطفه

salam man dus daram khte sine dashte basham sineham ham kochike ham az ham fasele dare chikar konam?????

پاسخ دهید
علی

سلام من ۱۳ سال و قد ۱۶۷ و وزنم ۶۵ کیلو هستم و من باید دقیقیا هر ۴ تا حرکات رو انجام دهم
چند بار در روز
ممنون

پاسخ دهید
علی

سلام
ببخشید. من ۱۳ سال و قدم ۱۷۰ و وزنم ۶۵ کیلو هست.میخواستم بدانم برای زود بزرگ شدن و سفت شدن سینه هایم باید دقیق هر چهار تا ورزش رو انجام دهم و چند بار در روز برای زود بزرگ شدن سینه هایم باید این ورزش ها رو انجام دهم

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به علی

سلام
تعداد دفعات تکرار برای هر تمرین ذکر شده، اگر همه ی تمرینات رو انجام بدید بهتره ولی میتونید فقط بعضی از اونها رو هم انجام بدید.

پاسخ دهید
دخمل

سلام من ی سوال مهم داشتم . من سینهام کوچیکه خیلی دوست دارمن بزرگ بشه .ولی نمیدونم چه جوری میشه راهنمایی کنید ؟
ممنون میشم.

پاسخ دهید
Ali

سلام من یک بدن ساز هستم مدت زیادیه که تو این کارم وزنه هامو سنگین میزنم زورمم زیاد شده ولی بدنم کمی بزرگ شده آیا استفاده از مکمل راه درستیه?!؟

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به Ali

سلام
سعی کنید از مواد طبیعی استفاده کنید. بهتره تا جای ممکن از پودرها و مواد شیمیایی اجتناب کنید.

پاسخ دهید
دخمل

در پاسخ به Ali

حد اقل باید چند سانت سینه بزرگ باشه؟

پاسخ دهید
نامی

سلام
لطفا بگید که آیا این ورزشها برای سفت و محکم شدن سینه ها هم موثر هستش؟؟؟؟
من قبلا حرفه ای ورزش میکردم و به دلایلی مجتور به ترک این روند زندگی شدم و حالا بدنم هموز محکم و یفت هستش اما توده ی سینه م کمی حس می کنم داره شل میشه و میخوام مانع این روند بشم.
لطفا راهنمایی م کنید
سپاس

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به نامی

سلام
تمام ورزشهایی که ماهیچه های سینه ای را درگیر میکنند باعث سفت شدن ماهیچه ها میشوند.

پاسخ دهید
امیر

سلام مرسی سایتتون حرف نداره من خیلی میخواستم سینه هام قوی بشه ممنونم از سایتتون

پاسخ دهید
سمیرا

سلام
چطور میشه خطهای ریز روی پوست و از بین برد که ناشی از لاغر شدن هستن. با برنزه کردن میشه؟من رونام بزرگه میتونم لاغرشون کنم ولی شل میشن و خط میفتن . ی ورزشی بگین که همینطور که تپلن سفت بشن و جم و جور.مرسی

پاسخ دهید
مارال

سلام ممنون خیلی زحمت میکشین
یه سوال داشتم از خدمتتون
این ورزش ها برا کوچیک کردنه سینه هس یا بزرگ کردن ؟
من قدم 165 و تپلم و سایز سینه هام 80 دیگه خسته شدم از حرف اینو اون خجالت میکشم هر راهی باشه واسه کوچیک کردنش میکنم جز عمل میشه راهنمایی بفرمایین
بازم ممنون

پاسخ دهید
رضا

سلام من 18 سالمه ولی هیکلم کوچیکه باید چیکار کنم عایا؟؟؟

پاسخ دهید
سارا

سلام من 19سالمه سینه هام خیییلیی کوچیکه می خواستم بدونم روش خاصی برا بزرگ شدنش هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ دهید
erfan

سلام می شه ورزش هایی در رابطه با کلفت شدن استخوان های دست نام ببرید ممنون

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به erfan

سلام
پهن بودن استخوان یک مساله ی ارثی است و چیزی نیست که با ورزش بشه تغییرش داد.

پاسخ دهید
محمد

سلام خسته نباشید

شما گفتید که این حرکات 1 تا 3 بار در هفته انجام بشه و بعد از سه ماه میتوان تاثیرشو مشاهده کرد.
حالا اگه این حرکات هر روز انجام بشه و در ست های بیشتر ایا تاثیرش زودتر مشاهده میشه.

ممنون

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به محمد

سلام
بهتره هر روز انجام ندید، حداقل یک روز در میان باشند تا ماهیچه ها فرصت کافی برای ریکاوری داشته باشند.

پاسخ دهید
erfan

سلام با تشکر از سایت خوب تون ایا این تمرین ها برای کلفت شدن استخوان ها ی دست هم تاثیری داره

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به erfan

سلام
بعید میدونم چنین تاثیری داشته باشند.

پاسخ دهید
مجید

سلام,عالی بود خسته نباشید ممنون .

پاسخ دهید
مهدی

ســلام
من سینه هام نوک دارن چکاری باید کرد که خوب شن؟؟

پاسخ دهید
پونه

اگر بعد از یه مدت ولش کردم چی ممکنه که به جای کوچیک شدن بزرگ بشن؟

پاسخ دهید
پونه

روزی 3الی12 تا؟

پاسخ دهید
بابک

سلام خسته نباشيد. من ميخوام سينه هام گرد رشد کنن يعني زيرسينم به همراه سينم بياد ميشه بگيد چه طوري ميشه؟

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به بابک

سلام
تمرینات پرس سینه و بالا سینه با دمبل و هالتر برای شما خوب هستند و همچنین کار با دستگاه لاری، در باشگاه میتونید زیر نظر مربی و با راهنمایی ایشون انجام بدید.

پاسخ دهید
پونه

من می خوام با این ورزشا سینههامو کوچیک کنم یه جاگفتین با دفعات زیاد کوچیک میشه اگر ممکنه بگید منظورتون از دفعات زیاد چقدره دقیقا اخه می ترسم بزرگتر شن

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به پونه

سلام
دفعات نرمال حدود 3 تا 8 تاییه، دفعات زیاد میشه حدودا 3 تا 12 تایی.

پاسخ دهید
دوست

سلام من 19 سالمه و سینه های کوچیکی دارم چیکار کنم که بزرگتر بشن؟؟؟؟چه مواد خوراکی باعث بزرگترشدن میشه؟؟؟؟ایا این ورزش ها واقعا تاثیرپذیره؟؟؟ممنون
منتظر جوابتون هستم

پاسخ دهید
مریم

سلام من22 سالمه سینه هام سایزش70 هست اما دوست دارم خیلی بزرگتر بشن شرایط عمل پروتز روهم ندارم خیلی ماساژ میدم اما فایده نداره!

پاسخ دهید
مهشاد

باسلام اگر ممکنه بگین این ورزشها هم موجب کوچیک شدن سینه میشه یانه

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به مهشاد

سلام
انجام تمرینات در دفعات زیاد باعث کوچک شدن سینه (پستان) میشه.

پاسخ دهید
ناشناس

برای تقویت عضلات کتف و سر شانه باید چه کار هایی انجام بدیم؟

پاسخ دهید
آرتیمیس

سلام وقت بخیر
من چند ماهی که اینارو انجام میدم سایز دور سینم بزرگ شده ولی نمیدونم چرا خود سینم کوچیکتر شده جوری که کرستام برام بزرگ شدن

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به آرتیمیس

سلام
تعداد دفعات تمرین رو کم کنید و مواد غذایی مقوی مصرف کنید.

پاسخ دهید
فاضل

سلام خسته نباشی.
یه سوال داشتم من قبل از دوران سربازی 85 کیلو بودم و تا بعد از خدمت شدم 65 کیلو البته بعد از اموزشی زیاد فعالیت نداشتم بیشتر بخاطر روزه و زیاد غذا نخوردن اینطر شدم الن وزنم رسیده به 70 قد من هم 170 هست به نظر الان هیکل متناسبی دارم ولی هنوز در ناحیه پهلو و سینه کمی چربی دارم که چند مدتی شروع کردم روزانه 1 ساعت ورزش میکنم اول با نرمش شروع میکنم و بعد دمبل میزنم و همینطور دراز نشست.می خواستم بدونم که اگر به همین روال ادامه بدم همون یه مقدار چربی هم از بین میره و عوض بازوهام و سینه و شکمم عضله دار بشه؟ در حد معمولی منظورمه نه عضله ای که بخواد خیلی تو چشم بیاد، یا باید به سراغ رژیم غذایی هم برم؟.در ضمن میخواستم بدونم حرکتی دارید پیشنهاد کنید برای قوی شدن مچ پا و مچ دست؟
ممنونم

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به فاضل

سلام
به طور کلی اگر میزان دریافتی مواد غذایی بیشتر از میزان نیاز بدن باشه، این انرژی به صورت چربی در بدن ذخیره میشه.
با ورزش کردن منظم به مرور چربی ها از بین میرند ولی اگر میزان غذا و کالری زیادتر از نیاز دریافت کنید ورزش کردن برای حذف چربی بسیار کم اثر یا بی اثر خواهد بود. برنامه ی تغذیه ای رو هم خودتون میتونید تنظیم کنید. کافیه به مقدار خیلی کم ( آهسته آهسته) از مقدار غذایی که میخورید کم کنید. توجه کنید که خیلی کم! غذا رو کم کنید، ناگهانی اینکار رو انجام ندید.
برای مچ دست و پا مربی بدنسازی خیلی بهتر و مؤثرتر میتونه شما رو راهنمایی کنه تا به نتیجه ی مطلوب برسید.

پاسخ دهید
رامین

برای بزرگ شدن سینه ها اول به اونچه که میخواهید سینتون شکل بگیره فکر و تصور کنید و بعد تمرین کنید..وقتی که شما شنا یرید و تو ذهنتون بگید جواب نمیده پس نرید؟همه چیز به قدرت تفکر است

پاسخ دهید
آتوسا تقوائی

غیر از پروتز هیچ روشی موثر نیست من همرو امتحان کردم اما حتی نیم سایز هم سینه هام بزرگ نشد خودتونو خسته نکنید اگه نمی خواین عمل کنید بی خیال سینه بزرگ بشین

پاسخ دهید
سيمين

سلام ميخواستم بدونم آيا انجام پروتز سينه (براي بزرگ شدن) در آينده چه خطرات و عوارضي داره؟ و تا چند وقت بعد از عمل كاملا خوب ميشه؟ بر روي شيردهي در آينده تاثير مي زاره؟

پاسخ دهید
ناشناس

پريوديم منظم نيس لطفابگيدچكارکنم

پاسخ دهید
وجیهه

در پاسخ به ناشناس

از عطاری قطره ویتاگنوس بخر طبق دستورش بخور پریودت منظم میشه

پاسخ دهید
شيما

ببخشيداون يکى سينه ى راستم خيلى بزرگه غيرازپروتزداروي نيست که استفاده کنم

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به شيما

خیر متاسفانه درمان مؤثر دیگری وجود ندارد.

پاسخ دهید
ناشناس

سلام؛يکى ازسينم بزرگه واون يکى کوچيکه ازچه گياهى ميتونم براکوچک كردن سينم استفاده کنم

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به ناشناس

سلام
اختلاف اندازه در سینه ها امری طبیعی است و در ۸۰% خانم ها مشاهده میشه. تنها روش درمانی جراحی پروتز است.

پاسخ دهید
پونه

سلام برای عضلانی شدن ماهیچه های بازو و ران پا چه ورزشی باید کرد؟
ممنون

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به پونه

برای بازو میتونید حرکات جلو بازو و پشت بازو انجام بدید، همین حرکات برای پا و ران قابل انجام هستند.

پاسخ دهید
ناشناس

سلام من18سالمه وسايزسينه ام خيلي خيلي كوچيكه لطفاراهنماييم كنيد دوست ندارم پروتزكنم يك راه حله ديگه بهم بگيدممنون ميشم توروخداكمكم كنيد

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به ناشناس

سلام
در صورتی که نیمخواهید پروتز کنید از تمرینات ذکر شده در این مطلب استفاده کنید.

پاسخ دهید
علی

سلام …. من این تمرینات شما رو انجام دادم ولی احساس فشار در ناحیه ی سینه نمی کنم … حتی پرس سینه هم با هارتر میزنم ولی بازهم احساس میکنم بیشتر به دست و پشت بازوم فشار وارد میشه و میشه تغییرات و دم عضلات رو در بعد تمرین حس کرد ولی در سینه نه … درضمن من جسه ریز و لاغری دارم که بعد از شش ما تمرین با وزنه و شنا و بارفیکس تغریباً وضعیت عضلات دستم بهتر شده ولی عضلات سینه تغییر خاصی نکرده

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به علی

سلام
دلیل اینکه فشاری بر عضله سینه احساس نمیکنید میتونه درست انجام ندادن تمرین باشه، برای مثال تغییر جهت دست میتونه عضلات مختلفی رو درگیر کنه. اگر باشگاه میرید میتونید از مربی باشگاه در این خصوص راهنمایی بگیرید، حتما نحوه ی درست رو به شما یاد خواهند داد.

پاسخ دهید
عسل

سلام من15 سالمه سینه ها خیلی کوچیکن ولی مال دوستام خیلی بزرگه النم نمیتونم ماساژش بدم چو بسیاااااااااار درد میکنه اصلا نمیتونم دس بهش بزنم خیلی درد داره عین یه غده توش هس ولی همه میگن بخاطر سنته بعدا خوب میشه
میشه راهمناییم کنین من میخام سینه هام بزرگ شن

پاسخ دهید
ناشناس

سلام ممنون ازسایت خوبتون یه سوال داشتم آیا این ورزش ها پس از شیردهی هم موثرند

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به ناشناس

سلام
بله، شیردهی بر روی بافت پستان تاثیر داره که از چربی است ولی این تمرینات ماهیچه های سینه ای رو درگیر میکنند (عضلات)، ماهیچه ها زیر پستان قرار دارند و در مرد و زن مشترک هستند.

پاسخ دهید
fatiii

سلام خسته نباشید!من سینه هام کوچیکه ولی خیلی بابت این موضوع ناراحتم>ایا خوراکی خاصی هست تا مصرف کنم سینه هام بزرگ بشه؟مرسی

پاسخ دهید
معین

سلام
من سر سینه هام کمی چربی داره و میخوام فقط سفت بشه و سایزش برای تناسب اندام خوبه کدوم حرکت بهتره تا بیشتر بزرگ نشه و فقط سفت بشه ممنون

پاسخ دهید
سارا

سلام چرا جواب منو نمیدید؟؟؟؟؟

پاسخ دهید
ناشناس

سلام
درموردسوال آنااگه مقدوره ایناروهم پاسخ بدین،
1.بعدازتزریق رنگ لب ونوک پستان هم سفیدمیشه2.بدن همرنگ لکهامون میشه یاخیلی سفیدترمیشه3.کرمی هست که بعدازتزریق استفاده کنیم که بتونیم جلوآفتاب بریم؟
ممنون

پاسخ دهید
امیر

در پاسخ به ناشناس

سلام ببخشید تو کوتاهیه قد تاثیری داره من 14سالمه تو سن بلوغ هستم میترسم قدم کوچیک بمونه لطفا جواب سوالمو بدید با تشکر

پاسخ دهید
فرناز

بس چرا جوابمو نمیدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به فرناز

سلام
عواملی مثل ژنتیک و تغذیه در این مورد تاثیر گذار هستند. روش پروتز راه حل پیشنهادی است.

پاسخ دهید
فرناز

راستی بهم گفتن سوتین اسفنجی استفاده نکنم منم یه مدته از سوتین اسبرت استفاده میکنم اما تغییر نکرده ممنون

پاسخ دهید
فرناز

سلام من 17 سالمه و سینه ندارم لطفا راهنماییم کنید خیلی میترسم

پاسخ دهید
سحر

ممنونم از سایت خوبتون من توی یه ساست خوندم که اگر دودستمون رو مشت کنیم و به هم فشار بدیم در موازات قفسه ی سینه و به مدت 60 ثانیه نگ دارید هم موثره همچینین مالیدن سینه در هنگام دراز کش و هم مالیدن پستان ها در زیر آب سرد چون آب سرد موجب گردش بهتر خون خواهد بود متشکرم

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به سحر

بله، مواردی که فرمودید درسته، میتونید کف دستها رو به هم بچسبونید و در مقابل قفسه سینه قرار بدید (روبروی جناغ) و دستها رو به هم فشار بدید، این کار باعث تقویت عضلات سینه ای میشه. تاثیر مثبت آب سرد هم اثبات شده است.

پاسخ دهید
آنا

از راهنماییهاتون ممنونم
راجع به آمپول بیرنگ کننده پوست میشه توضیح بدین ازجایی جواب نگرفتم.
سپاس

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به آنا

سلام
در این خصوص اطلاعاتی نداریم ولی بررسی میکنیم و اگر مطلب معتبری پیدا کردیم در سایت منتشر میکنیم.

پاسخ دهید
sara

سلام برای بالا رفتن سینه های افتاده چه تمرینی رو پیشنهاد میدین؟

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به sara

سلام
بهترین راه برای بالا بردن (رفع افتادگی) سینه های افتاده جراحیه چراکه پوست سینه قوام خودش رو از دست داده و باعث شلی شده ولی با اینحال یکسری ماسک و ماساژ وجود داره که تا حدودی باعث کشیده شدن پوست و در نتیجه اصلاح افتادگی میشه که در مطلب زیر به اونها پرداختیم:

» برطرف کردن شلی و افتادگی سینه ها

پاسخ دهید
ناشناس

سلام خوبین ممنون از راهنماییتون من هم ورزش پوش اب 1 ماه شروع کردم همراه دم کرده رازیانه تغییر نکرده چقدر دیگه ادامه بدم ممنون

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به ناشناس

سلام
استفاده از این روشها بین 4 تا 6 ماه به زمان نیاز داره و اینطور نیستند که خیلی زود به نتیجه برسید ولی میتونید بعد از 2 یا 3 ماه تغییرات رو احساس کنید.

پاسخ دهید
سارا

سلام من 21 سالمه وسایز سینه هام 70 هست و زمانی که 15 سالم بود سینه هامو خیلی ماساز میدادم وباهاشون بازی میکردم ایا این کار روی بزرگی سینه تاثیر میگذارد؟ ایا میتوانم با ورزش سایز ان را کم کنم؟ ممنون

پاسخ دهید
سارا

در پاسخ به سارا

سلام من 21 سالمه و سایز سینه هام 70 هست وقتی 15 سالم بود سینه هام رو خیلی ماساز میدادم و باهاشون بازی میکردم ایا این کار روی یزرگی سینه تاثیر میزاره؟دوست دارم سایز سینه هام 5 سایز کم بشه ایا امکان پذیر هست؟ممنون

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به سارا

سلام
اینکه ماساژ تاثیر داشته باشه یا نه هنوز تایید یا رد نشده، 5 سایز کمتر از 70 یعنی 65 و این سایز تقریبا مساوی است با عدم وجود سینه!

پاسخ دهید
مینا

در پاسخ به عصرعلم

حرف شما در مورد سایز 70 که میگین زیر اون مساویست با عدم داشتن سینه؛ به نظر من قد و فاصله زیربغلها از هم خیلی مهمه واسه معیار قرار دادنه.
مثلا من قدم 155 و سایزم 70، که به نظر خودم سایز مناسب واسه قد من 65 یا کمتره.

پاسخ دهید
بهار

سلام من ۲۲ سالمه و سایز سینه هام ۷۰ هست دوست دارم سینه هام کوچیک بشه و یه کمی هم سینه هام پهن شده ایا میشه با ورزش سایزشون رو کم کرد؟ ممنون چه نوع ورزشی بهتر هست؟با تشکر

پاسخ دهید
ناشناس

سلام من 20سالمه وسینه های فوق العاده کوچیکی دارم اصلا میشه گفت سینه ای ندارم وهمیشه از این مساله برای بعدها میترسم.لطفا 1راهنمایی کنید که خیلی موثر باشه ممنون.

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به ناشناس

سلام
اگر تا این اندازه کوچک هستند میتونید از طریق پروتز اقدام کنید ولی این نکته رو هم مد نظر داشته باشید که مهمترین چیز جسم نیست. زیاد نگران نباشید.

پاسخ دهید
سارا

فکر می کنم افزایش سایز سینه در مردان رو بشه با ورزش و یا راه های مختلف کسب کرد (اکتسابی) ، ولی به نظر میاد اندازه سینه در زنان بیشتر به ژنتیک زن برمی گرده و ارثیه . مثلا کسی که پدر و مادر هیکلی داره احتمالا خودش هم به اونا میره ولی کسی که پدر و مادر لاغر و ریزی داره فکر نمی کنم اینطوری بشه . چون حجم سینه ها در آقایون بیشتر از عضله و در خانم ها بیشتر چربیه . عضله رو میشه یه کاریش کرد اما چربیو نمیشه و اگر هم زیادش کنیم موقع لاغر شدنمون چربی سینه هم آب میشه . درسته ؟

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به سارا

سلام
بله کلام شما کاملا درسته ولی در خانم ها هم ماهیچه های سینه ای وجود دارند و علاوه بر عضله، دارای چربی هم هست. در واقع پستان بافت چربی داره که بر روی سینه قرار گرفته که بافت عضلانی داره.

پاسخ دهید
نقل علی

بیخیال اینا سر کاریه!!!!

پاسخ دهید
ستاره

مگه بیشتر بافت پستان از چربی نیست؟؟ ….خب این طور که با این حرکات ورزشی چربی ها باید آب بشن وسینه ها بدتر کوچک می شن؟

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به ستاره

اگر تمرینات سبک باشند و تکرار کم، چربی ها آب نمیشن بلکه ماهیچه ها بزرگ میشن

پاسخ دهید
یه دختر

بازم سلام
اتفاقا دمبلم 3 کیلو وزن داره!
یه سوال دیگه ای هم داشتم ببخشید که سرتونو درد آوردم میدونم خیلی حرف میزنم ولی شما به بزرگی خودتون ببخشید خیلی واجبه!!
منظور از ماهیچه سینه همون عضله سینه هست یا نه؟
بعد از تمرین این حرکات حتما باید پروتئین بخوریم وگرنه تاثیر نمیکنه؟ قبل از این تمرینات باید بدنو گرم کرد وگرنه تاثیر نمیکنه؟ ممنون میشم جواب سوالمو بدید.

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به یه دختر

سلام
شما هر چندتا سوال که بپرسید در اولین فرصت پاسخ داده میشه البته اگر در موردش اطلاعات و دانش داشته باشیم.
بله منظور از ماهیچه همون عضله است. مصرف پروتئین و کربوهیدرات بعد از ورزش میتونه به بزرگتر شدن عضلات کمک کنند ولی اگر بیش از اندازه مصرف بشوند موجبات اضافه وزن فراهم خواهد شد.
بهتره (واجبه) قبل از ورزش کردن گرم کنید تا آسیبهای احتمالی جانبی به حداقل برسه.

پاسخ دهید
یه دختر

سلام ممنون از راهنمایتون
من خودم روش پلاور دمبل بر روی توپ سوئیسی یا میز رو چند بار انجام دادم ولی روی ماهیچه های سینه ام اصلا فشاری وارد نشد به نظر شما علتش چیه؟

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به یه دختر

سلام
نحوه ی انجام تمرین احتمالا درست نبوده وگرنه باید فشار رو احساس کنید. البته اگر وزنه خیلی سبک هم باشه چنین حالتی پیش میاد.

پاسخ دهید
یه دختر

اول سلام
یه سوال؟
اگه ما این حرکات ورزشی رو انجام دادیم و به سایز دلخواهمون هم رسیدیم و بعد این حرکات ورزشی رو کنار گذاشتیم بعد از چند وقت دوباره سینه هامون به سایز قبلیش برنگرده و کوچیک نشه؟؟

سایز قبلیش

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به یه دختر

سلام
هنگامی که ماهیچه ها حجم بگیرند و ثابت بشوند، با عدم انجام ورزش حجم خودشون رو از دست نخواهند داد و در نتیجه به سایز قبلی برنمیگردید.

پاسخ دهید
میلاد

در پاسخ به عصرعلم

اصلا اینطور نیست بافت های عضلانی بعد از یه مدت طولانی که تمرین نکنید کم کم از بین میرن (یا به اصطلاح) بدنتون میخوابه..
اگر غیر از این باشه و بعد از تمرین باقی بمونه اون بافت چربیه..

پاسخ دهید
ناشناس

سلام مرسی از توصیه هاتون. آیا این نرمش ها در سنین 40 سالگی هم کمک میکنه به بزرگ شدن سینه؟ و چند سایز بزرگ میکنه؟ متشکرم.

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به ناشناس

سلام
بله محدودیت سنی در روش ورزش کردن مطرح نیست چرا که در هر سنی ماهیچه ها توانایی تقویت شدن را دارند. در حقیقت با انجام این تمرینات ماهیچه ی سینه (ماهیچه هایی که بر روی قفسه سینه قرار دارند) برجسته تر میشوند و در نتیجه سینه هم برجسته تر خواهد شد و تا حدودی فرم خواهد گرفت ولی اینکه چند سایز تغییر کنه نمیتونیم نظری بدیم، ولی ایجاد تغییر رو احساس خواهید کرد.

پاسخ دهید
ناشناس

دربلندی قد تاثیری دارد؟

پاسخ دهید
آی تای احمدیان

فوق العاده اید به خدا

پاسخ دهید
محمد

چند ماه باید این تمریناتو انجام داد؟

پاسخ دهید
عصرعلم

در پاسخ به محمد

سلام
حداقل 3 ماه باید انجام بشه و بعد از ماه اول به طور تدریجی تعداد دفعات و سنگینی وزنه رو زیاد کنید. هرچه بیشتر انجام بدید (یعنی ماه های بیشتری رو تمرین کنید) بافت ماهیچه ای بزرگتر خواهد شد ولی به یاد داشته باشید که تناسب اندام رو هم باید مدنظر داشته باشید.

پاسخ دهید
اسی

بهترین راه ممکن همون شنا رفتن هست. بقیه حرکات هم موثر ند.اما شنا رفتن اگه پاهارو بالاتر از سطح زممین نگه داریم خیلی بهتره. اما نباید به کمر فشار بیاد. .البته من منخصص نیستم.اما عضو تیم شنا و شیرجه نفت بودم. این حرکت که توضیح دادم خیلی بهم جواب داد.

پاسخ دهید

فقط گزینه‌ی وسط را تیک بزنید. »مشاهده قوانین